Hamarosan munkához láthat Rátgéber László, a szakember a férfi kosárlabda-válogatottat vezetheti. Korábban a nőkkel sikert sikerre halmozott, többek között Euroligát is nyert a Szpartak Moszkvával, most először irányít férficsapatot.
Szombathely - Már korán reggel a gratuláló telefonok ébresztették Németh Barbarát (20), miközben a mixerként dolgozó lány hajnalig dolgozott. Szerdai címlaplányunk azonban most az egyszer egy cseppet sem bánta, hogy nem hagyták pihenni barátai és szülei, mivel már ő is alig várta, hogy megjelenjenek fotói a Blikk szépe versenyünkön.
Budapest - Hiába ismerték fel Oláh Ibolya (34) támadóját a verekedés után, hivatalosan már nem merik azonosítani, így nagyon valószínű, hogy az elkövető megússza a brutális támadást.
Michigan - Ittas vezetését tartóztatták le az egykori Miss USA-t. A volt szépségkirálynő kocsijában egy fél üveg pezsgőt, a vérében pedig a megengedettnél kétszer magasabb alkoholszintet találtak.
Készen áll a szakításra Johnny Depp (48) és Vanessa Paradis (39) - állítják a bennfentesek. 14 közös év után a pár gyakorlatilag külön életet él - Johnny a szombat esti Golden Globe gálára is egyedül érkezett.
Dartford - 18 hónap börtönre ítélték Natalie Terry-t (28). A nő öt napra magára hagyta hat éves kislányát, aki a kihűlt lakásban vízen, joghurton és chipsen élt.
Azt gondoltad, hogy Viktória királynő nem szexelt, és hogy a puritánok puritánok voltak? Tévedsz! Lerántjuk a leplet a legnagyobb történelmi szexrejtélyekről!
Thaiföld - Elcsigázottan és éhesen, kis ketrecekbe zárva szállították volna az éttermi lakomáknak szánt kutyákat a mészárszékre a csempészek, de a thai hatóságok közbeléptek.
A pompás és kiadós ételeket Németh József(a képen jobbra), az MNGSZ hagyományőrző bizottságának elnöke, és Böröcz Sándor a balatonalmádi Ramada Hotel séfje ajánlja.
Budapest - Az előzetes hírekkel ellentétben mégsem Molnár Ferenc Caramel (29), hanem a legutóbbi két szériában már bizonyított Mester Tamás (41) lett a Megasztár negyedik zsűritagja.
Budapest - Most igazán örülhetnek azok, akik a „régi Fluort" követelik vissza azóta, hogy a fiatal rapper befutott a Mizu című slágerével! Fluor Tomi ugyanis pénteken különleges koncertet ad: az eddigi gyakorlattól eltérően igazi zenekarral, az Indigó Utcával lép színpadra, és a régi dalaiból is előad néhányat.
Az előadásait nem mondhatja le az Új Színházban Pokorny Lia (40), de szíve szerint február elsejétől, Dörner György igazgatása alatt nem játszana már a teátrumban. Az HBO-n futó, Társasjáték című sorozat sztárja elolvasta az új igazgató pályázatát, azt szélsőségesnek tartja, nyomasztja.
Los Angeles — Lemondanak a 100 millió dolláros – 24 milliárd forintos – kártérítésről Michael Jackson (†50) rokonai, mivel tisztában vannak vele, hogy az énekes halálát okozó dr. Conrad Murrayn az életben nem hajtják be az összegnek még a töredékét sem.
Oslo - Anders Behring Breivik (32) az ágyban is erőszakos volt, egyáltalán nem figyelt oda, mi a jó egy nőnek – álltja róla volt barátnője, akit az interneten ismert meg.
Giglio‒Budapest ‒ Miközben Fehér Sándor (+38) családjának minden reménye odaveszett, miután a hegedűművész holttestét a partra húzták a kutatóbúvárok, egy magyar család még mindig bízhat abban, hogy szerettük élve kerül elő a Costa Concordia roncsai közül.
Magyarország — Sok baj van ebben az országban, de addig nincs okunk feladni a reményt, amíg van elég jelölt „a jövő reménységei" kategóriában a Blikk Év embere-választásán.
Anaheim - Egy italos hűtőnek döntve csókolta kedvesét Justin Bieber (17), s a tinisztárt láthatóan az sem zavarta, hogy szenvedélyüket fotón is megörökítik.
Újvidék ‒ Könnyen lehet, hogy a továbbjutás múlt Császár Gábor (27) kezén, amikor a Spanyolország elleni összecsapás végén odaállt az időntúli hétmétereshez.
A hvg.hu szerint 12 milliárdos illetékbevételt vár a kormány a járművek rendszámainak kötelező cseréjéből 2012-ben. A tárca nem válaszolt a lapnak, de ha igaz a hír, úgy ez 8500 forintos kiadást jelentene az autósoknak.
Danakil (Etiópia)- Szeged - Egyenként vadászták le, valóságos vérfürdőt rendezve az Erta Ale vulkánnál kiépített kempingben a fegyveresek a magyarokat. Aljas módon, éjszaka támadták meg őket, lehetőséget sem hagyva a menekülésre vagy védekezésre.
Budapest — A magyar adórendszerbe is beleszólhat az IMF! A Bloomberg hírügynökség információi szerint ugyanis elképzelhető, hogy a Nemzetközi Valutaalap a hitelmegállapodás feltételéül szabja a jómódúaknak kedvező egykulcsos személyi jövedelemadó-rendszer megszüntetését.
Magyarország - Hiába fellebbeztek, marad a büntetés a brutális P. házaspár gyilkosainak. A Kúria helybenhagyta az ítéletet, az apa életfogytiglant, fia 18 év fegyházbüntetést kapott.
Eger — Üdv a klubban, elnök úr! – mondhatják a vezető politikusok immár Schmitt Pál (70) köztársasági elnöknek. Az államfő megtapasztalhatta az ismertség kevésbé kellemes oldalát: életében először tüntetők várták országjáró körútján.
Az előadásait nem mondhatja le az Új Színházban Pokorny Lia (40), de szíve szerint február elsejétől, Dörner György igazgatása alatt nem játszana már a teátrumban. Az HBO-n futó, Társasjáték című sorozat sztárja elolvasta az új igazgató pályázatát, azt szélsőségesnek tartja, nyomasztja.