Bejelentette visszavonulását a női teniszezők világranglistáját vezető belga Justine Henin. "Egy csodálatos kaland ért véget ma, de már régóta fontolgatom ezt a lépést" - mondta sajtókonferenciáján a 26 éves klasszis.
máj. 14
19:09
Bulgária: kupagyőztes a Liteksz Lovecs (She)
A Liteksz Lovecs lett a kupagyőztes Bulgáriában, miután a sorozat döntőjében 1?0-ra legyőzte a Cserno More Varna együttesét.
máj. 14
19:11
Milan: Gilardino hamarosan a Fiorentina játékosa lehet (She)
Olasz lapértesülések szerint Alberto Gilardinót a Fiorentina le fogja igazolni a Milantól.
máj. 14
19:26
Baresi szerint komoly változások várhatók az AC Milannál (Behaviour)
Franco Baresi, az AC Milan korábbi világklasszis futballistája szerint klubjánál komoly változások várhatóak, igaz, előbb az Udinese elleni bajnokira kell koncentrálni, mivel vasárnap dől el, hogy a gárda a következő szezonban a Bajnokok Ligájában, vagy csak az UEFA Kupában indulhat.
máj. 14
19:40
Férfi kézilabda: a Debre, Marosi páros irányít Tatabányán (She)
A Tatabánya-Carbonex ügyvezető elnöke, Bódi Dezső szerdán bejelentette: a négy év után Komlóra távozó Füzesi Ferenc edző utódja a Debre Viktor, Marosi László kettős lesz.
máj. 14
19:56
Férfi kosárlabda NB I: a Szolnok nyerte az elődöntő első meccsét (She)
A két tavalyi döntős ezúttal az elődöntőben csapott össze, az első mérkőzést a Szolnok nyerte hazai pályán.
máj. 14
19:58
Horvátország: ismét a Dinamo Zagreb lett a kupagyőztes (She)
A Dinamo Zagreb nyerte meg a Horvát Kupa 2007?08-as kiírását, miután a fináléban 3?0-s összesítéssel felülmúlta a Hajduk Splitet.
máj. 14
20:00
Női kosárlabda NB I: idegenben nyert a ZTE az Atomerőmű ellen (She)
A ZTE idegenben tudott nyerni az Atomerőmű ellen a női kosárlabda NB I 5-8. helyért vívott rájátszásában.
máj. 14
20:02
Női kézilabda NB I: hazai pályán nyert a Békéscsaba (She)
A Békéscsaba hazai pályán verte meg a Hódmezővásárhelyt a női kézilabda NB I 20. fordulójában.
máj. 14
20:11
Serie B: Filkorék kikaptak a most pótolt bajnoki mérkőzésen (She)
Filkor Attila csapata, a Grosseto 2?1-es vereséget szenvedett a Trevisótól az olasz másodosztály 38. fordulójában félbeszakadt és elhalasztott mérkőzésén.
máj. 14
20:13
Női kézilabda: Laluska Eszter marad Újvárosban (She)
máj. 14
20:26
Görögország: az AEK Tőzsér nélkül ikszelt a Panával (She)
Tőzsér Dániel csapata, az AEK Athén 1?1-es döntetlent ért el a görög bajnokság rájátszásának hatodik fordulójában a Panathinaikosz ellen. Az Arisz 3?3-mas döntetlent játszott a Panioniosszal, és ezzel véget is ért a rájátszás.
máj. 14
20:42
Férfi kosárlabda NB I: könnyedén nyert otthon a ZTE (She)
A ZTE simán nyert hazai pályán a Kaposvár ellen a férfi kosárlabda NB I 9-14. helyéért vívott rájátszásában.
máj. 14
20:57
Férfi kosárlabda NB I: sima Falco siker az első meccsen (She)
A Falco 109?80?ra verte hazai pályán az Albacomp csapatát a férfi kosárlabda NB I elődöntőjének első mérkőzésén.
máj. 14
20:59
Cseh keret, egyelőre Nedved nélkül (Behaviour)
Kijelölte előzetes keretét a június 7-én kezdődő Európa-bajnokságra Karel Brückner, a cseh labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A szakember csak a jövő heti edzőtábort követően dönt a végleges csapatról, amelyben elképzelhető, hogy helyet kap Pavel Nedved, a Juventus klasszisa is, aki korábban már lemondta a válogatottságot. A 35 éves középpályásra nagy szüksége lenne Brücknernek, miután…
máj. 14
21:12
Női kosárlabda NB I: idegenben gázolt a Vasas (She)
A Vasas-Csata 84?47-re nyert a Cegléd vendégeként a női kosárlabda NB I rájátszásában a 9-11. helyért lejátszott mérkőzésen.
máj. 14
21:59
Jégkorong-vb: Svédország elődöntős, hosszabbításban verte a cseheket (She)
A Kanadában zajló jégkorong-világbajnokság első negyeddöntőjében Svédország hosszabbítás után 3-2-re legyőzte Csehországot, így elsőként bejutott a torna elődöntőjébe.
máj. 14
22:01
Női kosárlabda: Fegyverneky és Podrug is távozik Pécsről (She)
Az idény végén távozik az UNIQA női NB I döntőjébe jutott MiZo Pécs 2010 két meghatározó kosarasa, Fegyverneky Zsófia és Emilija Podrug.
máj. 14
22:44
Furcsa öngóllal kezdődött a Chelsea századosának karrierje - videókkal (Infostart)
Frank Lampard igazi futballista-famíliában nőtt fel, így nem is volt kérdéses, hogy ő is labdarúgó lesz. Ám hamar kiderült, nem túlzottan előnyös, ha valakinek a nagybátyja és az apja az edzője. Az egykori West Ham-palánta ezért váltott, és gyorsan meghódította a Stamford Bridge-t. Ma már ő a Kékek történetének hetedik legtöbb gólt szerző játékosa. A moszkvai BL-döntő előtt az InfoRádió honlapján…
máj. 14
22:46
A Zenit áttörte a Rangers betonvédelmét (Infostart)
A Zenit nyerte meg a labdarúgó UEFA-kupát. A szentpétervári együttes a manchesteri döntőben 2-0-ra győzött a skót Rangers ellen.
máj. 14
23:00
Watford: Priskinék lemondhatnak a feljutásról, győzött a Hull City (She)
máj. 14
23:17
UEFA Kupa, döntő: történelmi Zenit-siker (Behaviour)
A Zenit nyerte a labdarúgó UEFA Kupát, miután a döntőben Igor Gyenyiszov és Konsztanytin Zirjanov góljaival 2-0-ra legyőzte a Glasgow Rangers csapatát. A Zenit története első európai kupasikerét aratta.