Városi rangadóra készül a Milan és az Inter, amelynek főszereplője Mario Balotelli lehet.
Wenger rendszeresen megvédi játékosait, eközben Mancini gond nélkül kritizálja övéit a nyilvánosság előtt.
febr. 23
13:00
Győri ETO: a klub megerősítette, szlovák kapus érkezhet (She)
A nagyszombati lap, a Trnavsky Hlas beszámolója szerint a 25 éves szlovák kapus, Lubos Kamenár orvosi vizsgálaton járt a Győri ETO labdarúgócsapatánál, és hamarosan szerződést is köt. A magyar klubtól annyit megtudtunk, hogy a játékos átigazolásáról valóban szó van.
febr. 23
13:02
Videó: Juhász hosszabb távon is maradna a Videotonnál (She)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Videoton legújabb szerzeménye, a magyar válogatott Juhász Roland az NSO Tv-nek beszélt az elmúlt nehéz időszakról, a fehérvári lehetőségről, a válogatottról és a jövőről.
febr. 23
13:03
Négy góllal nyert a Szeged a BVSC-vel szemben (Agroinform)
A listavezető Szeged a vártnál szorosabb mérkőzésen négy góllal győzte le a hetedik helyen tanyázó BVSC-t.
febr. 23
13:18
Férfi vízi ob I: Molnár Tamás vezérletével nyert a Szeged (She)
A Szeged hazai pályán 14–10-re nyert a BVSC ellen a férfi vízilabda ob I szombati játéknapján. A tabellát veretlenül vezető Tisza-partiak (és a mezőny) legeredményesebb játékosa a négyszer betaláló Molnár Tamás volt.
febr. 23
13:21
Ferrer és Almagro is elődöntős (Agroinform)
David Ferrer és Nicolás Almagro is bejutott a legjobb négy közé a Buenos Aires-i salakpályás férfi tenisztornán.
febr. 23
13:36
Északisí-vb: Björgen tízedik vb-aranya - négyes norvég siker (She)
Az olaszországi Val di Fiemmében a nők 15 km-es sífutóversenyével folytatódott az idei északisí-világbajnokság. A győzelmet a norvég Marit Björgen szerezte meg honfitársnői, Therese Johaug és Heidi Weng előtt, de a negyedik is egy norvég lett: Kristin Steira.
febr. 23
13:54
Alpesi sí: Innerhofer nyerte a garmischi lesiklást (She)
A németországi Garmisch-Partenkirchenben a férfiak lesiklóversenyével folytatódott az alpesisí-világkupa. A győzelmet az olasz Christof Innerhofer szerezte meg két osztrák, Georg Streitberger és Klaus Kröll előtt.
febr. 23
14:12
Magyar Kupa: Honvéd-Győri ETO negyeddöntő élőben az NSO-n! (She)
A labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén a Budapest Honvéd fogadja az NB I listavezetőjét, a Győri ETO-t. Kövesse a találkozót folyamatosan frissülő cikkünk segítségével!
febr. 23
14:14
Videó: González nem viccelt, elemi erővel bombázott a kapuba (She)
A labdarúgó Libertadores-kupa 2. csoportjának 1. fordulójában a paraguayi Libertad 2–0-ra legyőzte idegenben az argentin Tigrét. Mindkét gól a második félidőben született, de a 88. percben a végeredményt beállító találat emlékezetesre sikerült. A szabadrúgáshoz jutó vendégektől Jorge González állt a labda mögé és mintegy 30 méterről hatalmas erővel lőtt a kapuba.
febr. 23
14:15
Miklós Edit pontszerző helyen végzett (Agroinform)
Carolina Ruiz révén spanyol győzelmet hozott a női alpesi sízők szombati, franciaországi Világkupa-versenye lesiklásban.
febr. 23
14:16
Magyar Kupa: elmarad a Vác-Videoton meccs - hivatalos (She)
Hivatalosan 14 órától kellett volna kezdődnie a Dunakanyar-Vác–Videoton találkozónak a labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjében, de nem lesz mérkőzés. Ezt sajtótájékoztatón jelentették be a hazaiak.
febr. 23
14:17
Marit Björgen a síatlonban is legyőzheteten volt (Agroinform)
Második versenyét is megnyerte Val di Fiemmében Marit Björgen, így már tízszeres világbajnoknak mondhatja magát.
febr. 23
14:19
Elmarad a Vác-Videoton meccs (Agroinform)
Eredetileg szombaton 14 órakor játszották volna a Vác-Videoton labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőt.
febr. 23
14:21
Szombaton Szalai Ádámék mérkőzésében látunk pénzt (Agroinform)
A Mainz–Wolfsburg összecsapáson mindkét együttestől gólt várunk.
febr. 23
14:30
Ökölvívás: Kína első világbajnoka Las Vegasban is bemutatkozhat (She)
A tervek szerint április 13-án debütálhat az Egyesült Államokban, azon belül is Las Vegasban a WBC szalmasúlyú bokszvilágbajnoka, a kínai Hsziung Csao Csung (20–4–1, a képen).
febr. 23
14:32
Férfi kézi NB I: a Csurgó öt góllal nyert a Tatabánya ellen (She)
A Csurgó hazai pályán 29–24-re győzött a Tatabánya ellen a férfi kézilabda NB I szombati mérkőzésén.
febr. 23
14:33
Varane sérülés miatt nem játszik La Corunában (Agroinform)
A Real Madrid középső védője kisebb sérülés miatt nem léphet pályára a szombat esti bajnokin.
febr. 23
14:34
Videó: gólra góllal válaszolt a Volán, mégis kikapott (She)
A Sapa Fehérvár AV 19 jégkorongcsapata 3–2-es vereséget szenvedett a szlovén Olimpija Ljubljana vendégeként az osztrák bajnokság (EBEL) középszakaszának és egyben a szezon utolsó fordulójában. Nézze meg a mérkőzés összefoglalóját!
febr. 23
14:35
Nem látták a lőtáblát a versenyzők - ködbe veszett a banszkói Eb-sprint (Agroinform)
Verseny közben hatalmas köd ereszkedett a lőtérre, így félbeszakadt a banszkói Európa-bajnokság férfi sprint versenye.
febr. 23
15:06
Kerékpár: az amerikai kormány is beperli Armstrongot (She)
Az Egyesült Államok kormánya is beperli Lance Armstrongot, amiért a kerékpáros éveken át úgy használt fel közpénzből származó szponzori pénzeket, hogy közben doppingolt.
febr. 23
15:08
Bundesliga 2.: már a negyedik az idényt pocsékul kezdő Köln (She)
A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 23. fordulójában a Köln hazai pályán 2–0-ra legyőzte az Union Berlint, így feljött a 4. helyre.
febr. 23
15:09
Indokolt Puhl Sándor televíziós szereplése (Agroinform)
A Magyar Labdarúgó Szövetség elnöke megvizsgálta Puhl Sándor televíziós szerepvállalását az őt ért kritikák kapcsán.
febr. 23
15:11
Teljesült Pálinger Katalin álma (Agroinform)
Kisbabát vár Pálinger Katalin, a Győri Audi ETO és a magyar női kézilabda-válogatott tavaly visszavonult kapusa.
febr. 23
15:13
Pérez megunta Ronaldo időhúzását, megválhat tőle (Agroinform)
A Real Madrid elnöke új szerződést kínált Cristiano Ronaldónak, ám a portugál egyelőre nem írta alá a papírokat.
febr. 23
15:24
Felkészülés: a Paks háromgólos győzelemmel hangolt a rajtra (She)
A tavaszi idényrajtot megelőző utolsó felkészülési mérkőzésén az NB I-es MVM Paks labdarúgócsapata hazai pályán 3–0-ra nyert a másodosztályú Kozármisleny ellen.
febr. 23
15:26
Videó: Berbatov bődületes kapásgóllal szerzett vezetést (She)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 27. fordulójában a Fulham hatalmas góllal szerzett vezetést a Stoke City ellen. A korábbi Manchester United-játékos, Dimitar Berbatov egy kifejelt labdát kapásból lőtt a rövid felső sarokba 12 méterről. Ez volt a bolgár támadó kilencedik találata ebben a szezonban.
febr. 23
15:27
A Csurgó nyerte a Tababánya elleni rangadót (Agroinform)
A harmadik helyezett Csurgó hazai pályán öt góllal legyőzte a negyedik pozíciót elfoglaló Tatabányát.
febr. 23
15:42
Északisí-vb: Cologna remek taktikája aranyat ért (She)
Az olaszországi Val di Fiemmében a férfiak 30 km-es sífutóversenyével folytatódott az idei északisí-világbajnokság. A győzelmet a svájci Dario Cologna szerezte meg két norvég, Martin Johnsrud Sundby és Sjur Röthe előtt.
febr. 23
15:44
Premier League: Berbatov góllal jubilált, nyert a Fulham (She)
A Fulham a jubiláló Dimitar Berbatov góljával 1–0-ra legyőzte a Stoke Cityt a Premier League 27. fordulójának szombat kora délutáni találkozóján.
febr. 23
15:45
Northugot legyőzték a síatlonban, Cologna a világbajnok (Agroinform)
Tömegrajtos indítású futamon is le lehet győzni Petter Northugot - ezt a világbajnokságon Dario Cologna bizonyította.
febr. 23
15:47
Berbatov szenzációs góllal jubilált - videó (Agroinform)
A Fulham hazai pályán 1-0-ra legyőzte a Soke Cityt az angol labdarúgó-bajnokság 27. fordulójának szombati első meccsén.
febr. 23
16:00
MK: Kink büntetőjével a Győr nyerni tudott Kispesten (She)
A Győri ETO labdarúgócsapata Tarmo Kink büntetőből szerzett góljával 1–0-ra győzött a Bp. Honvéd otthonában a Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén.
febr. 23
16:02
Videó: íme, Szalai Ádám gólpassza a Wolfsburg ellen! (She)
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 23. fordulójában a Mainz Niki Zimling góljával szerzett vezetést a Wolfsburg ellen. A dán játékost a magyar válogatott támadója, Szalai Ádám szolgálta ki egy okos passzal. Íme!
febr. 23
16:03
Kink büntetőjével nyert az ETO Kispesten (Agroinform)
A Győri ETO 1-0-ra nyert a Budapest Honvéd otthonában a Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén.
febr. 23
16:05
Bekezdtek a magyarok, Szalai és Huszti is villant - videó (Agroinform)
Bundesliga 23. fordulójának szombat délutáni mérkőzésein két magyar játékos is gólpasszt jegyzett.
febr. 23
16:18
PL: Csak teljes összeomlással vesztheti el az MU a bajnokságot - Cech (She)
Petr Cech, a Chelsea labdarúgócsapatának cseh kapusa úgy véli: az angol bajnoki címet már nem lehet elvenni a Premier League tabelláját fölényesen vezető Manchester Unitedtől.
febr. 23
16:18
Nem állt ki a Vác a Videoton ellen (Metropol)
Elmaradt a labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjében eredetileg szombat 14 órára kiírt Dunakanyar-Vác - Videoton FC párharc első mérkőzése.
febr. 23
16:20
Magyar Kupa: kétgólos Vasas-siker a Siófok ellen (She)
A labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén a Vasas hazai pályán 3–1-re legyőzte a Siófokot. A találkozón három tizenegyesre is sor került, a hazaiak részéről Nikolov Balázs kétszer, a vendégektől pedig Pál Szabolcs volt eredményes.
febr. 23
16:21
Huszti gólt lőtt, majd azonnal megsérült és lecserélték - videó (Agroinform)
A Hannover a Hamburg ellen játszik a német labdarúgó-bajnokság 23. fordulójának szombati meccsén.
febr. 23
16:22
Női kézi NB I: a Kiskunhalas idegenben lépte le a Veszprémet (She)
A Kiskunhalas 38–25-re diadalmaskodott a Veszprém vendégeként a női kézilabda NB I 18. fordulójában.
febr. 23
16:23
Innerhofer a szezonban harmadszor nyert lesiklásban (Agroinform)
Az olasz Christof Innerhofer nyerte a férfi alpesi sízők szombati, németországi Világkupa-versenyét lesiklásban.
febr. 23
16:24
Videó: Huszti mesterien ívelt csapattársa fejére (She)
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 23. fordulójában a Hannover Mame Diouf góljával került előnybe a Hamburg ellen. A szenegáli csatár fejére a csapat magyar középpályása, Huszti Szabolcs varázsolta a labdát szabadrúgásból.
febr. 23
16:26
Birkózás: két magyar döntős szombaton a szombathelyi GP-n (She)
A 84 kg-ban érdekelt Bácsi Péter és a 60 kg-ban szereplő Kozák István révén két magyar versenyző érdekelt a szombati döntőkben a kötöttfogású birkózók szombathelyi Golden Grand Prix-viadalán, a Magyar Nagydíjon, amelynek első napján négy súlycsoport küzdelmei zajlanak.
febr. 23
16:28
Felkészülés: egygólos DVSC-győzelem a DVTK ellen (She)
A labdarúgó NB I címvédője, a DVSC-Teva felkészülési mérkőzésen 2–1-re legyőzte a DVTK-t Pallagon.
febr. 23
16:30
Videó: Huszti belesérült gólt eredményező büntetőjébe (She)
Huszti Szabolcs gólpasszt adott, majd tizenegyesből gólt szerzett a Hannoverben a Hamburg ellen a Bundesliga szombati játéknapján, mégis aggódni kell érte, a büntető értékesítését követően ugyanis megsérült a bal combja, ami miatt percekig feküdt a pályán gólöröm helyett, és cserét kért.
febr. 23
16:36
Felkészülés: a DAC két góllal nyert a Lombard otthonában (She)
A dunaszerdahelyi DAC futballcsapata felkészülési mérkőzésen 2–0-ra nyert a Lombard FC otthonában, Pápán.
febr. 23
16:36
Magyar Kupa: előnyben a Győr és a Vasas (Metropol)
A bajnokságban listavezető Győr a télen visszatért Tarmo Kink 80. percben büntetőből szerzett góljával nyert a Budapest Honvéd vendégeként a labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének szombati első mérkőzésén.
febr. 23
16:38
Németország: élre állt a magyar légiós együttese (She)
A német harmadosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 3.) 27. fordulójában Nagy Dániel együttese, az Osnabrück hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Babelsberget, és a Karlsruhe döntetlenjének köszönhetően az élre állt.