Mohamed Szalah, a Liverpool labdarúgója közös fotóval vigasztalta 11 éves szurkolóját, aki orrát törte a képért.
Werder: bejelentették a Dortmundtól érkező válogatott védőt (She)
A Werder Bremen hivatalos honlapján jelentette be, hogy a 2019–2020-as idényre kölcsönvette a Borussia Dortmundtól a 27-szeres török válogatott védőt, Ömer Toprakot.
aug. 11
14:51
„Félórát álltam a hideg víz alatt a meccs után” – 62 fokot mértek a kaposvári stadion gyepén a bajnokin (SzMo)
A Mezőkövesd volt a vendég, a játékosok elmondták, hogy pokoli melegben játszottak.
aug. 11
15:00
Annak is több értelme lett volna, ha elégeti a kormány a bokszra adott milliárdokat (444.hu)
Az ökölvívást is tejbe-vajba füröszti a kormány 2013 óta, hogy jól szerepeljenek az olimpián. A hárommilliárdos támogatás ellenére a szövetségben már attól rettegnek, hogy nemhogy érmes magyar nem lesz, de egyáltalán ki sem jut magyar bokszoló Tokióba.
aug. 11
15:03
MotoGp: Dovizioso legyőzte Márquezt Ausztriában (She)
Andrea Dovizioso állhatott fel a dobogó legfelső fokára a gyorsaságimotoros-vb (MotoGP) Osztrák Nagydíján. Az olasz versenyző az utolsó kanyarban tudta megelőzni az összetettet továbbra is magabiztos előnnyel vezető Marc Márquezt.
aug. 11
15:03
Fister: Mese, hogy felmosórongy volt Pelé meze (BorsOnline)
Ha Fister Ferenc 30-40 méteres radarpontos indításával Molnár Dezső megiramodott, fi
aug. 11
15:06
Neymart mellőzi a PSG, a Real Madridhoz tart (Ripost)
Vasárnap este biztosan nem lép pályára a Paris Saint-Germainben Neymar.
aug. 11
15:09
Malcom eltalálta a bírót, a reakcióját látni kell (She)
Az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 5. fordulójának szombati játéknapján a Zenit 2–0-ra nyert a Dinamo Moszkva otthonában. Malcom, a szentpéterváriak nyáron szerződtetett brazil támadója a szünet után lépett pályára, a második félidőben pedig leginkább azzal vétette észre magát, hogy meglehetősen távolról eltalálta a labdával a játékvezetőt –
aug. 11
15:15
Bl: 10 millió eurós szerződéssel marasztalná sztárját a Fradi ellenfele (She)
Évi 2 millió eurós fizetéssel marasztalná a Ferencváros BL-ellenfele, a Dinamo Zagreb Dani Olmót, a horvát labdarúgócsapat legértékesebb játékosát.
aug. 11
15:27
Cselgáncs-vb: majdnem minden súlycsoportban lesz magyar (She)
Rekordlétszámú versenyző léphet tatamira az augusztus 25-én kezdődő olimpiai kvalifikációs tokiói cselgáncs-világbajnokságon.
aug. 11
15:27
Öccsével lábadozik Kenderesi Tamás (BorsOnline)
Ágyhoz vannak kötve, így rajzfilmet nézve pihennek.
aug. 11
15:33
aug. 11
15:35
Csupasport: augusztusban ki szokott futni? (She)
Aki rendszeresen fut, és részt vesz a Csupasport játékán, ingyen nevezést nyerhet a Wizzair Budapest Félmaratonra vagy SPAR Budapest Maraton Fesztiválra, de kisorsolunk ajándékcsomagokat, karórát, kalandpark-belépőt is.
aug. 11
15:39
Fft: tíz részeges kaland a futballvilágban (She)
Vicces történetek a régi, mámorító időkből, amikor az energiaitalokat csak a kislányok itták.
aug. 11
15:39
62 fokban fociztak Kaposváron (BorsOnline)
Habár a katasztrófavédelem kettes fokozatú hőségriadót adott ki, nem változtak a labdarúgó NB I-es meccsek kezdési időpontjai. A Kaposvár–Mezőkövesd parti délután ötkor kezdődött, a pályán 62 fokot mértek.
aug. 11
16:03
U17-es leány kézi Eb: hibátlan mérleggel aranyérmes a magyar csapat! (She)
A magyar U17-es leány kézilabda-válogatott 28–24-re legyőzte Svédországot a celjei Európa-bajnokság döntőjében, ezzel az U19-es korosztályhoz hasonlóan hibátlan mérleggel lett aranyérmes.
aug. 11
16:09
Oltári kép Párizsból, Neymar magyar edzővel készül a szezonra (Ripost)
A Paris Saint-Germain labdarúgócsapata gőzerővel készül a francia bajnoki rajtra.
aug. 11
16:30
Kézilabda: Európa-bajnok lett a magyar U17-es leány válogatott (ATV)
A magyar leány válogatott aranyérmet nyert az U17-es kézilabda Európa-bajnokságon.
aug. 11
16:30
Európa bajnok a magyar U17-es leány kézilabda-válogatott (444.hu)
A magyar leány válogatott aranyérmet nyert az U17-es kézilabda Európa-bajnokságon. A magyarok a vasárnapi celjei fináléban 13-9-es félidőt követően 28-24-re legyőzték a svédeket, így százszázalékos teljesítménnyel nyerték a kontinensviadalt. (MTI)
aug. 11
16:33
Tereprali: harc az utolsó méterekig a HunGarian Baján (She)
Az autósoknál Orlando Terranova nyerte meg a HunGarian Baját – az argentin ezzel átvette a vezetést a világkupa összetett pontversenyében –, míg a motorosoknál a győzelemnek Adam Tomiczek, az összetett világkupa-sikernek Benjamin Melot örülhetett.
aug. 11
16:33
Eb-győztes az U17-es leány kézilabda-válogatott (HírTV)
aug. 11
16:45
Európa-bajnok az U17-es magyar leány kézilabda válogatott (SzMo)
A svédeket győzték le négy góllal!
aug. 11
17:03
Pl: Aubameyang győztes góllal jubilált; a Var-on múlt a Wolves sikere (She)
Az Arsenal Pierre-Emerick Aubameyang 58. percben szerzett góljával 1–0-ra legyőzte idegenben a Newcastle Unitedet az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 1. fordulójában. A Leicester hazai pályán nem bírt a Wolverhamptonnal, amely a VAR-ral visszavont gól után 0–0-s döntetlent ért el.
aug. 11
17:03
Lefejelte az oszlopot, és betört az orra a Salah kocsija után szaladó kisfiúnak, mégis boldog volt utána (SzMo)
A Liverpool egyiptomi sztárja ugyanis meglátta, hogy mi történt.
aug. 11
17:09
Kerékpár Eb: Pelikán János nem fejezte be a versenyt (She)
Elia Viviani nyerte meg a férfiak mezőnyversenyét az Alkmaarban rendezett országúti kerékpáros Európa-bajnokság vasárnapi zárónapján.
aug. 11
17:09
Lefejelte az oszlopot, és betört az orra a Szalah kocsija után szaladó kisfiúnak, mégis boldog volt utána (SzMo)
aug. 11
17:12
Szenzációs magyar diadal, Európa trónján a lányok (Ripost)
Hibátlan mérleggel nyerte meg az Európa-bajnokságot az U17-es leány kézilabda-válogatott.
aug. 11
17:21
Öttusa Eb: Kovács két szám után kvótát érő helyen áll (She)
Kovács Sarolta a negyedik helyen áll két szám után az olimpiai kvalifikációs öttusa Európa-bajnokság hagyományos versenyében, az angliai Bath-ban.
aug. 11
17:24
Eb-győztes az U17-es leány kézilabda-válogatott (Azenpenzem)
A magyarok a vasárnapi fináléban 13-9-es első félidőt követően 28-24-re győzték le a svédeket a szlovéniai Celjében, így százszázalékos teljesítménnyel nyerték a kontinensviadalt.
aug. 11
17:27
Kiütés, az Mu egy négyessel küldte haza a Chelsea-t! (She)
A Manchester United 4–0-s győzelmet aratott az Old Traffordon a Chelsea felett az angol labdarúgó Premier League 1. fordulójának záró mérkőzésén.
aug. 11
17:33
Német Kupa: Gulácsi nélkül szűken nyert a Lipcse, hengerelt a Hertha (She)
A Német Kupa első fordulójában a Gulácsi Péterrel a kispadon, míg Willi Orbánnal a kezdőben felálló RB Leipzig 3–2-re győzött, és ezzel továbbjutott a másodosztályú VfL Osnabrück otthonában.
aug. 11
17:35
Az Mtk kiütötte a Dorogot, ismét kikapott a Gyirmót (She)
Vasárnap kilenc mérkőzést rendeznek a labdarúgó NB II 3. fordulójában. Az MTK Dorogra látogat, a Haladás pedig a Szeged-Csanád GA vendégeként lép pályára. A Nyíregyháza a Soroksárral találkozik, a Gyirmót pedig a Siófok otthonában vizitál. A hibátlan csapatok csatáján az ETO a Tiszakécskét fogadja és lejátssza Szolnokon a mérkőzését az NB II-es lic
aug. 11
17:51
Nb I: Paks–Budapest Honvéd – élőben az Nso-n! (She)
Paks–Budapest Honvéd találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
aug. 11
18:03
Nb I: Puskás Akadémia–Mol Fehérvár – élőben az Nso-n! (She)
A helyzetek garmadáját kihagyó házigazda, a Puskás Akadémia FC vendégeként 2–0-ra nyert a ziccereivel jobbal gazdálkodó Mol Fehérvár FC a labdarúgó NB I 2. fordulójában.
aug. 11
18:05
Atlétikai csapat Eb: kiesett a második vonalból a magyar csapat (She)
Kilencedik helyen végzett a magyar válogatott a norvégiai Sandnesben rendezett atlétikai csapat Európa-bajnokság második vonalának számító 1. osztály küzdelmeiben, így kiesett.
aug. 11
18:51
Brazília: négyszeres bajnokcsapat vezetőedzője lett a kapuslegenda (She)
A brazil élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Cruzeiro hivatalos honlapján jelentette be, hogy a brazil kapuslegenda, Rogério Ceni veszi át a csapat irányítását.
aug. 11
19:15
Ligue 1: újonc nigériai csatára duplájával győzött a Lille (She)
A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság első fordulójában a vasárnap kora délutáni mérkőzésén a Lille hazai pályán 2–1-re legyőzte a Nantes-t, köszönhetően a Charleroi-tól a nyáron 12 millió euróért megvásárolt 20 éves nigériai csatár, Victor Osimhen duplájával – a vendégek Zeki Celik öngóljával voltak csak eredményesek. A délutáni mérkőzésen a S
aug. 11
19:17
Sepsi: László Csaba nélkül is legyőzték a Craiovát (She)
Színvonalában és összképében is a Honvéd tíz nappal korábbi, szintén craiovai mérkőzését idézte a Sepsi OSK vasárnap délutáni találkozója, a székelyföldi csapatnak azonban az eltiltott László Csaba edző nélkül is sikerült nyernie az Universitatea ellen.
aug. 11
19:18
Megállíthatatlan a magyar sztárfocista, ismét betalált Amerikában (Ripost)
Nikolics Nemanja ezúttal is kezdő volt a Chicago Fire együttesében az észak-amerikai profi labdarúgóliga (MLS) legutóbbi fordulójában.
aug. 11
19:21
Eb-győztes az U17-es leány kézilabda-válogatott (Infostart)
aug. 11
19:24
Öttusa Eb: Kovács Sarolta olimpiai kvótás (ATV)
Kovács Sarolta olimpiai kvótát szerzett az angliai Bath-ban rendezett öttusa Európa-bajnokság hagyományos versenyében, vasárnap.
aug. 11
19:33
Pl: az Mu nagy pofont adott Lampard Chelsea-jének (She)
aug. 11
19:35
Öttusa Eb: Kovács Sarolta a 13. lett, olimpiai kvótát szerzett! (She)
Az angliai Bathban zajló öttusa Eb-n Kovács Sarolta a 13. helyen zárt a nők hagyományos versenyében, amelyen nyolc olimpiai kvótát osztanak ki, de miután a számot a világkupadöntő győztese, a litván Laura Asadauskaite nyerte meg, s egy nemzetből itt csak egy versenyző szerezhetett olimpiai kvótát, így a székesfehérvári öttusázó is örülhet a tokiói
aug. 11
19:39
Nb Ii: a ráadásban mentett pontot a Hali, gálázott az Mtk (She)
A labdarúgó NB II 3. fordulójában a Haladás a ráadásban szerzett góllal mentett pontot a Szeged-Csanád GA vendégeként, Gyulán. Az MTK négy gólt vágva ütötte ki a Dorogot, míg a Budaörs a Vác ellen győzött négy gólt szerezve. A Soroksár fordulatos meccsen otthon verte meg a Szparit.
aug. 11
19:57
Nb I: a Paks biztosan győzött a Honvéd ellen (She)
Remek játékkal, biztosan győzte le a Paks a Budapest Honvédot a labdarúgó NB I 2. fordulójában, ezzel megszerezte első győzelmét a bajnokságban. A kispestiek továbbra is pont nélküliek.
aug. 11
20:03
Négyet vágott a Loki a hátul sokat bizonytalankodó Kisvárdának (She)
Győzelemmel kezdte a szezont a Debrecen, miután magabiztosan verte a vendég Kisvárdát a labdarúgó NB I 2. fordulójának vasárnapi mérkőzésén. Még félóra sem telt el, máris kétgólos előnyt szerzett a Loki. Grozav révén hamar szépített a Kisvárda, amely a szünet után nagy erőket mozgósított az egyenlítésért, ám a második játékrészben ismét a Debrecen
aug. 11
20:05
Nb I: a Mol Fehérvár Fc három ponttal távozott Felcsútról (She)
A helyzetek garmadáját kihagyó házigazda, a Puskás Akadémia FC vendégeként 2–0-ra nyert a ziccereivel jobban gazdálkodó Mol Fehérvár FC a labdarúgó NB I 2. fordulójában.
aug. 11
20:06
Nincs hétfőn spanyol meccs (Behaviour)
A madridi kereskedelmi bíróság ítéletben tiltotta meg a hét első napján spanyol labdarúgó bajnoki mérkőzések rendezését, a liga a tévés szerződések miatt fellebbez.
aug. 11
20:09
Nb I: a Loki fölényesen verte meg a vendég Kisvárdát (She)
A Debreceni VSC eseménydús mérkőzésen 4–1-re legyőzte a vendég Kisvárdát a labdarúgó NB I 2. fordulójának vasárnapi mérkőzésén.
aug. 11
20:15
Nb Iii: az Érd ismét magabiztos győzelmet aratott; hat gól Hatvanban (She)
Kiütéses győzelmet aratott a Jászberény a Gyöngyös otthonában a labdarúgó NB III Keleti csoportjában. A Közép csoportban a Pécs a Kozármisleny ellen tudott fordítani és nyert így rangadót. Nyugaton az Érd az első forduló után ismét magabiztosan nyert, ezúttal háromgólos sikert ért el Sárváron.