2019. szeptember 29. vasárnap

szept. 29
21:03
Elképesztő különbség, nagyon megverte ellenfelét a magyar válogatott (Ripost)
A második Európa-bajnoki selejtezőjét is simán megnyerte a női kézilabda-válogatott.
szept. 29
21:06
Férfi röplabda Eb: Szerbia másodszor aranyérmes (She)
Szerbia válogatottja nyerte a férfi röplabda Európa-bajnokságot, miután a vasárnapi, párizsi döntőben 3:1-re legyőzte Szlovénia csapatát.
szept. 29
21:08
Erste Liga: a Dab az Ftc-t is megverte és már élen áll (She)
Továbbra is őrzi százszázalékos mérleglét a Dunaújváros, amely ezúttal az eddigi listavezető és címvédő Ferencváros otthonában tudta begyűjteni a három pontot a jégkorong Erste Ligában.
szept. 29
21:24
Szokatlan körülményekre panaszkodnak a magyar atléták a vébé helyszínén (Infostart)
Az étkezéssel és a közlekedéssel is meggyűlt a baja a magyar válogatottnak a Stuttgartban sorra kerülő torna-világbajnokság helyszínén.
szept. 29
21:33
Végletekig kiélezett végjátékban döntetlent játszott a Szeged (Behaviour)
A Veszprém pedig kikapott a két évvel ezelőtti Bajnokok Ligája-győztestől.
szept. 29
21:42
Női röplabda: az olimpiai címvédő Kína nyerte a vk-t (She)
Az olimpiai címvédő kínai csapat nyerte a női röplabdázók Japánban rendezett világkupáját.
szept. 29
21:44
Szumó: nyolc magyar arany az utánpótlás Eb-n (She)
A magyarok nyolc aranyérmet, kilenc ezüstöt és 16 bronzot nyertek a Szigetszentmiklóson rendezett utánpótlás szumó Európa-bajnokságon.
szept. 29
21:48
Rali Eb: tizedik lett Cipruson a Herczig, Ferencz páros (She)
A Herczig Norbert, Ferencz Ramón páros a tizedik helyen végzett a rali Európa-bajnokság ciprusi futamán, amelyet a hétvégén rendeztek.
szept. 29
22:00
Szokatlan körülményekre panaszkodnak a magyar tornászok a vébé helyszínén (Infostart)
szept. 29
22:02
Ismét kikaptak a veszprémi kézisek (Infostart)
A Telekom Veszprém 23-18-ra kikapott a francia Montpellier HB otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában, vasárnap.
szept. 29
22:12
mindenki a Barca fiataljáról beszél parádés gólja miatt (She)
Egészen hihetetlen szólógólt szerzett Álex Collado, a Barcelona 20 éves fiatalja a Levante elleni harmadosztályú mérkőzésen. A hivatalosan a B-csapathoz tartozó, ám a 2018–2019-as idényben már a felnőttek között is lehetőséget kapó játékos faképnél hagyta szinte a teljes védelmet, két kötényt is kiosztott, majd a fonalat teljesen elvesztő hátvédek
szept. 29
22:18
Pont és dobogó nélkül maradt Kiss Norbert (Infostart)
A négyből egy futamon sem szerzett pontot a kétszeres Európa-bajnok Kiss Norbert, a Tankpool24-Mercedes magyar pilótája a gyorsasági kamion Eb idei szezonjának utolsó előtti versenyhétvégéjén, a franciaországi Le Mans-ban.
szept. 29
22:36
Megvan Erdei Zsolt utódja (Infostart)
Bajkai Istvánt választotta elnökké a Magyar Ökölvívó Szakszövetség (MÖSZ) tisztújító közgyűlése vasárnap.
szept. 29
22:36
Női kézi Eb-sel.: az Érd átlövőjének gólja győzelmet ért Szerbiának (She)
Az érdi Jelena Lavko időn túli hetesével nyert Szerbia Szlovákiában a női kézilabda Európa-bajnoki selejtezők 4. csoportjában.
szept. 29
22:54
Serie A: a Milan otthon kapott egy hármast a Fiorentinától (She)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 6. fordulójában idénybeli negyedik vereségét szenvedte el az AC Milan – ezúttal a Fiorentinától kapott ki hazai pályán 3–1-re.
szept. 29
22:56
Cselgáncs: aranyéremmel tért vissza Gercsák Szabina (She)
A cselgáncsozó Gercsák Szabina aranyérmet nyert az olimpiai kvalifikációs sorozatba tartozó luxembourgi European Open-versenyen.
szept. 29
23:00
Nfl: a hajrában nyert a Chiefs; hibátlan maradt a Pats (She)
A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) 4. fordulójában a Kansas City Chiefs és a New England Patriots hibátlan maradt, míg a Washington Redskins és a Miami Dolphins is elszenvedte negyedik vereségét.
szept. 29
23:06
Atlétikai vb: Taylor újra legyőzte Claye-t, jamaicai diadal 100-on (She)
A hármasugró Will Claye lassan tíz éve próbálkozik, de Dohában sem tudta letaszítani a trónról honfitársát és barátját, Christian Taylort. Az atlétikai világbajnokság harmadik versenynapjának legjobban várt döntőjében, női száz méteren a jamaicai Shelly-Ann Fraser-Pryce győzött.
szept. 29
23:24
La Liga: a Sociedad élre állhatott volna, de hiába vezetett Sevillában (She)
A Real Sociedad győzelemmel élre is állhatott volna a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 7. fordulójában, de hiába vezetett 1–0-ra a Sevilla vendégeként, 3–2-es vereséget szenvedett.
szept. 29
23:36
Ligue 1: már hét forduló óta veretlen a Marseille (She)
Ha győznie nem is sikerült, a Rennes elleni vasárnap esti 1–1-es döntetlennel tovább nyújtotta veretlenségi sorozatát az Olympique Marseille a francia labdarúgó-bajnokság élvonalában.
szept. 29
23:48
Férfi kézi Bl: szűken nyert a Vardar, megvan Császárék első sikere (She)
A Vardar Szkopje 31–30-ra nyert az ukrán Zaporizzsja otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 3. fordulójában, a Veszprémet is magában foglaló nyolcasban.
szept. 29
23:50
Hétfői sportműsor: Mu–Arsenal, Nfl, atlétikai vb (She)
Manchester United–Arsenal presztízscsatát tartogat a hétfői sportműsor az angol labdarúgó-bajnokság (Premier League) rajongóinak. Lesz mérkőzés az olasz élvonalban és a tengerentúli amerikaifutball-bajnokságban (NFL) is, folytatódik az atlétikai világbajnokság, a rögbi-vb, és élőben követhetjük Marco Rossi szövetségi kapitány kerethirdetését a