Kézilabda: megvan a magyar keret az olimpiai selejtezőre (Infostart)
Danyi Gábor és Elek Gábor szövetségi kapitányok kijelölték a magyar női kézilabda-válogatott bő keretét a márciusi, győri olimpiai selejtezőtornára.
Létesítmény: minőségi keretet kaptak a testmozgáshoz az Opera munkatársai (She)
Hat csapat meghívásával megrendezett futsaltornával avatták fel a Magyar Állami Operaház Eiffel Műhelyházának multifunkcionális sportpályáját vasárnap. A Járay József tízpróbázó és operaénekes tenor nevét viselő létesítmény ötféle labdajátékra (futsal, kézi-, kosár-, röplabda, lábtengó), valamint teniszre és tollaslabdára is alkalmas – öltözőv
febr. 25
16:57
Messi Maradona templomában (Infostart)
Messi először játszik Maradona templomában – ezzel a hangzatos címmel harangozta be az egyik spanyol sportnapilap a labdarúgó Bajnokok Ligája mai nápolyi nyolcaddöntőjét.
febr. 25
17:03
Röplabda: a héten elkezdődik a kazincbarcikai központ építése (She)
Február utolsó hetében megkezdődik a kazincbarcikai röplabdaközpont építése a Pollack úti iskola udvarán.
febr. 25
17:05
Bl: Bale és Jovics is újra a Real Madrid keretében (She)
Keretet hirdetett a Real Madrid és a Manchester City is a szerda esti labdarúgó Bajnokok Ligája-nyolcaddöntőre.
febr. 25
17:09
A koronavírus miatt elhalasztják a vb-t, magyarok is indultak volna (Ripost)
A koronavírus terjedése miatt a Nemzetközi Asztalitenisz Szövetség (ITTF) elhalasztja a dél-koreai csapat-világbajnokságot.
febr. 25
17:15
Megkezdődik a kazincbarcikai röplabdaközpont építése (Azenpenzem)
.
febr. 25
17:27
Egy 62 éves tengerészgyalogos megdöntötte a plankolás világcsúcsát (444.hu)
George Hood 8 óra 15 perc 15 másodpercen át plankolt.
febr. 25
17:39
Tenisz: a jelenlegi és a korábbi világelső is nyert Dohában (She)
A jelenlegi világelső Ashleigh Barty és a korábbi ranglistavezető Karolína Plísková is bejutott kedden a harmadik fordulóba a dohai kemény pályás női tenisztornán.
febr. 25
17:39
Schmitt Pál: Ilyen helyzet még nem volt az olimpiai mozgalomban (MMonline)
Arra még soha nem volt precedens, hogy világjárvány miatt kellett elhalasztani vagy felfüggeszteni olimpiát
febr. 25
17:51
Autósport: új csapat dolgozik a magyar sikerekért (She)
Megalakult a Nagy Norbi Racing Team – áll a csapat által szerkesztőségünkhöz eljuttatott közleményben. A WTCR-dobogós magyar autóversenyző elsősorban fiatal gokartosokat karol fel, és az a célja, hogy a csapatában olyan segítséget kapjanak a pilóták, amely meggyorsítja a szakmai fejlődésüket.
febr. 25
18:15
Női vízilabda: meggyőző magyar siker Hollandia ellen (She)
A magyar női vízilabda-válogatott 12–7-re legyőzte Hollandiát a két csapat kedd kora esti szentesi világliga-mérkőzésén, és ezzel az európai selejtező első helyére ugrott.
febr. 25
18:21
A tartalékos Tatabánya 20 percig bírta a szegediek tempóját (She)
A Mol-Pick Szeged hazai pályán a kilenc gólig jutó Joan Canellas vezérletével 36–25-re legyőzte a tartalékos Grundfos Tatabányát a férfi kézilabda NB I 17. fordulójának keddi rangadóján.
febr. 25
18:27
Napoli: topigazolásként érkezett, egy év után távozhat a támadó (She)
Tavaly nyáron 38 millió eurót költött Hirving Lozano megszerzésére az olasz élvonalbeli Napoli labdarúgócsapata, a PSV Eindhoventől érkezett támadó azonban egybehangzó sajtóhírek szerint egy év után továbbállhat Nápolyból. A Barcelona elleni Bajnokok Ligája-nyolcaddöntőre be sem nevezték, ami újabb jel arra, hogy klubot válthat.
febr. 25
18:33
Újra Londont venné be a Bayern (Infostart)
Frank Lampard szerint a Chelsea az esélytelenek nyugalmával játszhat a Bayern München ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája ma esti nyolcaddöntőjében. Pedig ő aztán tudja, milyen legyűrni a bajorokat: csapatkapitánya volt a BL-trófeát a rivális otthonában, az Allianz Arénában elhódító Chelsea-nek.
febr. 25
18:39
Eb 2020: „Koronavírus? Várakozó állásponton vagyunk” (She)
Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) figyelemmel kíséri a koronavírus terjedését, de még nem tudni, lesz-e hatása a járványnak a nyári Európa-bajnokságra.
febr. 25
18:45
Tenisz: „Gyűlölöm a teniszt, csak a pénzért játszom!” (She)
A néhány hete Fucsovics Mártont Marseille-ben búcsúztató kazah Alekszandr Bublik meglepően őszintén beszélt egy interjúban a teniszről, és arról, mennyire utálja a sportot.
febr. 25
18:51
Női vízilabda világliga - Magabiztos magyar győzelem (Infostart)
A magyar válogatott 12-7-es győzelmet aratott Szentesen a holland csapat felett a világliga európai selejtezőjének negyedik fordulójában.
febr. 25
18:51
időt akart húzni az exfradista, ellenfele nem hagyta (She)
Meglepetésre a tabellán hatodik NK Triglav 2–0-ra nyert az éllovas Olimpija Ljubljana otthonában a szlovén élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 22. fordulójában. A vendégeknél a pályán volt a Ferencvárostól szerződtetett Marten Wilmots, aki a 88. percben próbált nyerni néhány értékes másodpercet csapatának, ám a hazaiak kapusa, Nejc Vidmar inkább az old
febr. 25
18:57
Szilágyi beívelte az évtized gólját (Azenpenzem)
A magyar női vízilabda-válogatott sziporkázó játékkal 12-7-re kiütötte Hollandiát a világliga-selejtezőn, Szentesen. Pontosan egy hónappal az Eb-bronzmeccs után, amit szintén mi nyertünk.
febr. 25
19:03
Sopron Basket: A büntetés mértékének a csökkentése a cél (Azenpenzem)
A ki nem állás biztosan nem maradhat következmény nélkül, ugyanakkor a Fiba-nak van mozgástere arra, hogy életszerűen méltányos döntést hozzon – mondta a Magyar Kosárlabdázók Szövetségének a főtitkára.
febr. 25
19:03
A nyári labdarúgó-Eb-re is hatással lehet a koronavírus (MMonline)
Az UEFA figyelemmel követi az eseményeket, egyelőre várakozó állásponton van
febr. 25
19:15
Szilágyi Áron döbbenetes bejelentést tett (Infostart)
Véget ért Szilágyi Áron ezüstkorszaka a nemzetközi pástokon. A Vasas kétszeres olimpiai bajnok kardvívója a kiemelkedően sok tavalyi második helyezés után a varsói Világkupa-versenyen győzni tudott. Az InfoRádiónak adott interjúban további terveiről is beszélt.
febr. 25
19:15
Hajmeresztő vád, durván kipakolt a világsztárról egykori riválisa (Ripost)
Ríos nem hazudtolta meg önmagát: keményen beleszállt Agassiba és a profi teniszt vezető ATP-be. Eltussolták a doppingeseteket?
febr. 25
19:33
Férfi kézi Nb I: a Veszprém simán megverte a Budakalászt (She)
A Telekom Veszprém hazai pályán 35–23-ra legyőzte a Budakalászt a férfi kézilabda NB I keddi játéknapján.
febr. 25
19:51
Schmitt Pál: ha most kellene dönteni, nem lehetne megrendezni az olimpiát (Infostart)
Schmitt Pál, a Nemzetközi Olimpiai Bizottság (NOB) tagja, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) tiszteletbeli elnöke bízik abban, hogy a tervek szerint lehet megrendezni idén a tokiói olimpiát, de a koronavírus-járvány miatt optimizmusa egyelőre kincstári.
febr. 25
19:51
Női kézi Nb I: a Siófok alaposan megszórta a sereghajtót (She)
A Siófok hazai pályán 45–26-ra legyőzte a sereghajtó Szent István SE-t a női kézilabda NB I keddi játéknapján.
febr. 25
19:51
Ha májusig nem csillapodik a járvány, akár az olimpia is elmaradhat (444.hu)
A NOB az Egészségügyi Világszervezettel is egyeztet majd az ügyben.
febr. 25
20:09
Serie A: 10 000 eurót kóstál a „Napoletano Coronavirus” kórus (She)
Tízezer eurós büntetést kapott a Brescia elsősorban azért, mert pénteken, a Napoli elleni olasz élvonalbeli (Serie A) labdarúgó-mérkőzésen szurkolói „Napoletano Coronavirus” rigmussal hergelték az ellenfelet.
febr. 25
20:11
Férfi kézi Nb I: a Szeged legyőzte a Tatabányát (She)
A Mol-Pick Szeged hazai pályán 36–25-re legyőzte a Grundfos Tatabányát a férfi kézilabda NB I keddi játéknapjának rangadóján.
febr. 25
20:18
Eldőlt, ismét sokat kell utaznia az újpestieknek a hazai meccsekre (Ripost)
Zalaegerszegen játssza következő két hazai bajnoki mérkőzését az Újpest FC labdarúgócsapata.
febr. 25
20:21
Erste Liga: visszavágtak, győzött az Ftc és a Gyergyó is (She)
A jégkorong Erste Liga rájátszásának negyeddöntőjében a Ferencváros visszavágott a Fehérvári Titánoknak a hétfőn elszenvedett vereségért, ugyanezt megtette a Gyergyói HK a Brassó ellen, még ha csak hosszabbítás után is. Mindkét párharc állása két mérkőzés után 1–1.
febr. 25
20:33
Kiütés és feszültség a kézilabda-rangadón (Azenpenzem)
Egy percig sem volt kérdés, hogy a Szeged legyőzi a Tatabányát a férfi kézilabda Nb I keddi rangadóján. Ezért is érthetetlen, hogy miért volt ilyen feszült a meccs.
febr. 25
20:51
London és Turpin a BL-ben? Gnabry-show és Bayern-gála! (She)
A Bayern München gyakorlatilag készülhet a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjére, mivel a 16 között zajló párharc első felvonásán Serge Gnabry és Robert Lewandowski remeklésének köszönhetően 3–0-ra legyőzte Londonban a Chelsea-t. A visszavágón ráadásul Jorginho és Marcos Alonso sem játszhat.
febr. 25
20:57
A Napoli nem tudta megtartani előnyét a Barca ellen (She)
A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében a Napoli 1–1-re végzett hazai pályán a Barcelonával.
febr. 25
21:15
BL élőben: Chelsea–Bayern, Napoli–Barcelona (Infostart)
Két mérkőzést játszanak ma a labdarúgó Bajnokok ligája nyolcaddöntőjében. A Chelsea a Bayernt, a Napoli a Barcelonát fogadja.
febr. 25
21:15
Tipsport Liga: könnyű Mac-siker; fordulatos Dvtk-győzelem (She)
A szlovák bázisú nemzetközi jégkorongbajnokság (Tipsport Liga) középszakaszában a MAC Újbuda 5–2-re győzött a sereghajtó Detva otthonában, míg a rájátszást jelentő 8. helyért hajtó DVTK óriási csata után győzött Érsekújváron.
febr. 25
21:33
Magyar sikerek a Szervátültetettek Téli Világjátékán (Síelők)
A XI. Szervátültetettek Téli Világjátékát a kanadai Banffban rendezik meg 2020. február 23-27. között, melyre a világ minden részéről érkeznek szervátültetett sportolók. Az alpesi síelés és snowboardozás mellett a versenyszámok között szerepel a biatlon, a sífutás, curling és a snowshoe is.
febr. 25
21:45
Bl: Junior Firpo eladta a labdát, Mertens betekerte (She)
A 30. percig kellett várni az első gólra a Napoli–Barcelona összecsapáson, a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében az első meccsen. Ekkor a katalánok védője, Junior Firpo hibázott, eladta a labdát, Piotr Zielinski pedig lecsapott rá, majd odapasszolt Dries Mertenshez, aki tökéletesen tekert a kapuba!
febr. 25
22:15
Férfi röplabda Challenge-kupa: itthon kapott ki a Pénzügyőr (She)
A Pénzügyőr SE 3:2-re kikapott a portugál Sportingtól a férfi röplabda Challenge-kupa negyeddöntőjének első, budapesti mérkőzésén. A visszavágót jövő csütörtökön játsszák Lisszabonban.
febr. 25
22:21
Bl: megint Insigne kapta a legmagasabb kísérőt (She)
Lorenzo Insigne 163 centiméter magas, ami azt jelenti, általában nem sokkal magasabb, mint a vele együtt bevonuló kísérőfiúk. Ráadásul a Napoli támadójával úgy tűnik, szeretnek szórakozni egy kicsit a szervezők: a Barcelona elleni Bajnokok Ligája-nyolcaddöntőben is a legmagasabb kísérőt kapta az olasz támadó, aminek láthatóan nem örült túlzottan.
febr. 25
22:24
Valós a veszély, dönteni kell az olimpiáról a járvány miatt (Ripost)
Immár valós lehetőségnek tűnik, hogy a koronavírus-járvány miatt lemondják a tokiói játékokat.
febr. 25
22:26
Nicsak, ki akadt ki: súlyos jelmezét hibáztatja a sztár (Ripost)
Hülyeség volt fölvennie az extravangáns gúnyát. Nem bírták a lábai a kiképzést: kifáradt már a nagy fellépése előtt.
febr. 25
22:27
Bl: Griezmann nem hibázott, kiegyenlített a Barca (She)
A második félidőben nagy nehezen sikerült feltörnie a Barcelonának a Napoli védelmét: az 57. percben egy remek kiugratással induló akció végén Antoine Griezmann egyenlített ki a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első meccsén!
febr. 25
22:33
Tokió 2020: kizárhatják a kolumbiai súlyemelőket (She)
Három kolumbiai súlyemelő is fennakadt egy januári doppingellenőrzésen, aminek következményeként az ország versenyzői valószínűleg nem vehetnek részt a tokiói olimpián.
febr. 25
22:33
Aranyérmes a női kard-, bronz a férfi párbajtőrcsapat (Azenpenzem)
A magyar női kardcsapat aranyérmet nyert, a férfi párbajtőr-együttes pedig a harmadik helyen végzett a horvátországi Porecben zajló kadet vívó Európa-bajnokságon.
febr. 25
23:03
Bl: előnyben a Bayern; iksz a Napoli–Barca első felvonásán (She)
A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében meggyőző, 3–0-s előnyt szerzett a Bayern München a Chelsea elleni párharc első, londoni felvonásán. A másik keddi mérkőzésen a Napoli 1–1-re végzett a Barcelonával.
febr. 25
23:03
Hatással lehet a koronavírus a labdarúgó EB-re (Azenpenzem)
.
febr. 25
23:09
Gyengélkedett, de megmenekült a Barca, gálázott a Bayern (Azenpenzem)
A nápolyiak hazai pályán is tíz emberrel védekeztek a kapujuk előtti húszméteres sávban. Ez a taktika a Barcelona ellen öngyilkos – volt valaha.
febr. 25
23:15
A Bayern Londonban verte a Chelsea-t hárommal, a Barcelona döntetlen játszott Nápolyban (444.hu)
Lewandowski két gólpasszal és egy góllal intézte el a Chelsea-t.