"Miért színlelik a nők az orgazmust?" – ezt kérdezték elsőként a férfiak a szaunában csacsogó lányoktólKari legyint, és nevet egyet: – Csak akkor színlelek, ha már nagyon unom, és ezzel kicsit felhergelem a csókát.
BUDAPEST — Mentsen meg egy kiskutyát! Április 25-én 14 órától bárkinek lehetősége lesz rá, hogy hazavigyen magával egy kiskutyát a Hangár utca 2. alatt működő kőbányai kutyaiskolából.
BUDAPEST — "Fogalmam sincs, hogy milyen anyag van a mellemben. Mindössze annyit tudok, hogy az implantátumom francia gyártóit őrizetbe vette a rendőrség, mert szilikon helyett valami mással töltötték fel" – mondta aggódva Zsófi, a húszas évei végén járó anyuka, aki tavaly novemberben műttette meg a kebleit.
Súlyos balesete ellenére Erőss bízik abban, hogy már nem éri baj. Erőss Zsolt tudja, hogy a hegymászás kockázatos, de szenvedélyét még a családja kedvéért sem áldozná fel. Igaz, nincs is rá szüksége, hiszen otthonról is megkapja a kellő támogatást extrém hobbijához.
BUDAPEST — Pál Tomi édesapja is elindult a TV2 Megasztárjánk válogatóján, de ő nem lett olyan sikeres, mint a fia. Pál Iván a második megmérettetésen elvérzett.
BUDAPEST — "Különös fordulatokra képes az élet, nem?" – kérdezte az amerikai nagykövet, majd egy régi fényképet vett fel az asztaláról. A képet Eleni Tsakopoulos Kounalakis újságíró férje készítette 1989. március 15-én a Szabadság téren összegyűlt tömegről.
BUDAPEST — Benkő Dániel gitárjátékkal és a saját borával, Döme kutya farkcsóválással köszönti a vendéget. Mesél tölgyfahordókról, amit megrendelt, ha elkészülnek, az ország legjobb borászainak pincéibe kerülnek.
SALGÓTARJÁN — 58 millió helyett 49,9 millióért kínálja a házát Gáspár Győző. A showman öt éve hiába árulja nógrádi villáját, eddig még egyetlen komoly jelentkező sem akadt. „Aki mégis megnézte a házat, arról később kiderült, hogy valójában rajongó" – mondta a roma rapper.
MAINZ ‒ "Milyen bájos nő volt! És milyen klassz fickó lett belőle!" Németek ezrei csodálkoznak rá Balian Buschbaum (29) átváltozására, mert az egykori rúdugrónő a nyilvánosság elé lépett, és A kék szem kék marad – Az életem címmel könyvet adott ki újjászületéséről.
LOS ANGELES ‒ "Gyűlölöm, ha azt mondják, hogy a koromhoz képest jól nézek ki. Miért kell ezt hozzátenni? Miért ne nézhetnék ki jól a koromra való utalás nélkül?" – magyarázta egy interjúban Kim Cattrall, és hamar kiderült, felindulásának mi lehetett az oka.
Daróczi Dávid egyik volt szeretője lapunknak elmondta, hogy a volt kormányszóvivő minden barátnőjének azonos forgatókönyv szerint udvarolt, s a szakítást is ugyanúgy intézte.
Kihallgatta a rendőrség a kórházban S. Erikát, akit élettársa szurkált össze csütörtökön este egy pécsi panelházban. A férfi ezután felrobbantotta a fejét, a horrort végignézte Erika 12 éves lánya is.
Kelemen Anna szinte bekönyörögte magát a Frizbi Hajdú Péterrel című műsorba, egy nappal a felvétel előtt azonban lemondta a szereplést. Úgy tudjuk, arról akart kamerák előtt beszélni, hogy színésznőnek készül.
Tihanyi Tóth Csaba fiatalon eldöntötte, csak akkor nősül meg, ha feleségének olyan egzisztenciát teremt, hogy nem kell dolgoznia. Hű maradt ígéretéhez, Rita a házassággal együtt egy színházat is kapott férjétől.
Bizonytalan, hogy mikor áll helyre az európai légiközlekedés. Ferihegy kiürült, tegnap a kis repülőterek sem fogadtak gépeket, a légi mentők azonban ismét felszállhatnak.
Ruby Dickinson még csak óvodás, de már festékpisztollyal varrja a tetoválásokat. A hároméves kislány papájától tanulta a testfestés fortélyait, aki neves tetoválószalon tulajdonosa Walesben.
BUDAPEST — Kíméletes módját választotta az öngyilkosságnak Daróczi Dávid, és úgy intézett mindent, hogy még a halál beállta előtt megszakíthassa az önakasztást.
Minden eddiginél több kullancs fog támadni ebben az évben. A szakértő ezért azt javasolja, hogy legalább háromfrontos védelmi rendszert alakítsunk ki a csípés, illetőleg az esetleges betegségek elkerülése érdekében.
Budapest utcáit járva sokan nem sejtik, mennyi titkos járat húzódik a felszín alatt. A főváros közeli és távoli történelmi titkait őrző labirintusok, természetes és mesterséges járatok elképesztő nagyvárosi legendákat szültek.
Ha most olyan intenzitással törne ki egy vulkán, mint 1883-ban az indonéziai Krakatau, akkor a Föld légi közlekedése hónapokra bizonyosan megbénulna, állítják a lapunk által megkérdezett szakemberek. Erre jelenleg nem sok jel mutat, ám bármikor bekövetkezhet.
Sokan harcolnak azért, hogy bebizonyítsák, semmiféle alapja nincs a szőke nős vicceknek és megkülönböztetésnek. De olyan is van, akiknek a puszta megjelenése is elég ahhoz, hogy lerombolja ezeknek az embereknek az erőfeszítéseit.
Jelen állás szerint a tavasz sem múlik el új modellek bemutatói nélkül, a közelmúltban is több autó forgalmazását kezdték meg hazánkban. Egyik sem lesz tömegtermék, de megjelenésükre figyelni kell.
Harmadik amerikai turnéjára készül a The Moog. 2007 és 2009 után a zenekar ismét visszatér az Egyesült Államokba, hogy a második albumuk dalait élőben is bemutassa az ottani rajongóknak.
Két újraindításos viadal után a címvédő Jenson Button nyerte az F1-es sorozat sanghaji futamát. A McLaren pilótája ebben az idényben másodszor végzett az élen, s átvette a vezetést a pontversenyben.
Nem élte túl a 40 méteres zuhanást K. Árpád szombaton este Dobogókőn. A segítségére siető L. Márton is megcsúszott, de ő 5 méteres esés után meg tudott kapaszkodni a sziklafalba.
Clarke Carlisle a címvédőt legyőzve jutott tovább az egyik angol tévécsatorna kvízműsorában, ami nem meglepő, egy másik korábbi versenyt megnyert. De nem ő az egyetlen ultraokos focista.