2007. december 15. szombat

dec. 15
20:18
Serie A: kétgólos Udinese-vereség a Catania vendégeként (She)
A Catania hazai pályán 2-0-ra verte az Udinese együttesét az olasz labdarúgó-bajnokság 16. fordulójának nyitómérkőzésén.
dec. 15
20:24
Anglia: Joey Barton lefújás előtti büntetőjével nyert a Newcastle (She)
Idegenben győzött a Newcastle United együttese az angol labdarúgó-bajnokság 17. fordulójának utolsó szombati mérkőzésén.
dec. 15
20:29
Anglia: Colchester-döntetlen, Balogh Béla a kispadon ült (She)
Döntetlent játszott a Colchester United a Norwich ellen az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság 21. fordulójának utolsó szombati mérkőzésén. A sérüléséből felépült Balogh Béla a kispadon ült, de nem kapott lehetőséget.
dec. 15
21:01
Női kosárlabda NB I: 13 ponttal nyert a BEAC otthonában a Cegléd (She)
Idegenben verte a Cegléd együttese a BEAC-Újbuda gárdáját a női kosárlabda NB I-ben.
dec. 15
21:12
Birkózó csapatbajnokság: az Egeré lett a bajnoki cím (She)
Az Eger nyerte a birkózók idei csapatbajnokságát, miután a kazincbarcikai döntőben legyőzte a Cegléd együttesét.
dec. 15
22:38
Ligue1: újabb lyoni botlás, ezúttal döntetlen hazai pályán (She)
Akárcsak az előző fordulóban, ezúttal is képtelen volt nyerni a bajnoki címvédő és listavezető Lyon együttese.
dec. 15
23:16
La Liga: egygólos győzelmet aratott hazai pályán az Espanyol (She)
Hazai pályán verte 1-0-ra az Espanyol csapata a Levantét a spanyol labdarúgó-bajnokság 16. fordulójának nyitómeccsén.
dec. 15
23:38
Műkorcsolya, GP-döntő: Stephane Lambiel sikere a férfiaknál (She)
A kétszeres világbajnok svájci Stephane Lambiel nyerte a Torinóban zajló műkorcsolya Grand Prix-döntőn a férfiak versenyét.