2008. április 20. vasárnap

ápr. 20
21:03
Öttusa: Vörös Zsuzsanna nyerte a francia nemzetközi bajnokságot (She)
Vörös Zsuzsanna nyerte a francia nemzetközi öttusabajnokság női versenyét. Máthé Vivien harmadik, Gyenesei Leila pedig hatodik lett.
ápr. 20
21:15
Már 10 pont a Real Madrid előnye (Infostart)
A listavezető Real Madrid 2-0-ra győzött a Santander otthonában a spanyol labdarúgó-bajnokság 33. fordulójában.
ápr. 20
21:15
Brazília: Pelé szerint el kellene venni Maradona címeit (She)
Pelé keményen megtámadta Diego Armando Maradonát a brazil O Estado de Sao Paulo című lapnak adott interjújában.
ápr. 20
21:48
Női vízilabda LEN-kupa: a Roma a végső győztes (She)
A Roma nyerte meg a női vízilabda LEN-kupát, miután a döntőben 10?9-re verte meg a görög Olympiakoszt.
ápr. 20
21:50
Görögország: nem hivatalos a végeredmény, óvott a Kalamaria (She)
A lausanne-i székhelyű Nemzetközi Sportdöntő Bíróság (CAS) dönt a görög labdarúgó-bajnokság végeredményéről, miután a sereghajtóként végzett Kalamaria megóvta a bajnok Pireusz elleni meccsét.
ápr. 20
22:05
Tenisz: Serena Williams zsinórban a harmadik tornagyőzelmét aratta idén (She)
Az amerikai Serena Williams nyerte az 1.34 millió dollár összdíjazású charlestoni női salakos tenisztornát. A volt világelső a döntőben 6:4, 3:6, 6:3-ra verte az orosz Vera Zvonarjovát.
ápr. 20
22:27
Ritmikus gimnasztika: magyar bronzeső a portugáliai Világkupán (She)
A portugáliai Portimaóban zajló ritmikus gimnasztika Világkupán a felnőttek között Vass Dóra 21. lett összetettben. A juniorok versenyében a magyar csapat az előkelő harmadik helyen zárt. Kohlhoffer Fanni kötéllel, Topic Dária pedig szalaggal szerzett bronzérmet.
ápr. 20
22:29
Olaszország: nyert az Inter, hat pontra hízott az előnye (She)
Az Internazionale Julio Cruz góljával 1?0-re megverte a Torinót az olasz bajnokság 34. fordulójában.
ápr. 20
22:53
Franciaország: meglepetésre nyert az OM otthonában a Lille (She)
A francia bajnokság 35. fordulójának záró meccsén a Lille 3-1-re győzött az Olympique Marseille otthonában. A meccs nem úgy indult, hogy vendéggyőzelemmel ér véget, de Niang góljára Mirallas az első félidő végén egy három perc alatt bevágott duplával reagált. A végeredményt Makoun állította be a második játékrész közepén.
ápr. 20
22:55
Spanyolország: tovább tart a Valencia vesszőfutása (She)
Sorozatban negyedik bajnoki vereségét szenvedte el a Valencia, miután az Athletic Bilbao otthonában 5?1-es vereséget szenvedett. A baszkok már 3?0-ra is vezettek, amikor David Villa révén összejött a szépítés a vendégeknek ? igaz, a hajrában még kettőt kaptak? Az újabb elvesztett bajnoki mérkőzés után Ronald Koeman vezetőedző állása már egész komolyan veszélyben forog.