2013. november 3. vasárnap

nov. 3
14:48
Hollandia: Némethék háromszor egyenlítettek Adorjánék ellen (She)
Hiába vezetett háromszor is Adorján Krisztián csapata, a Groningen, a Németh Krisztiánnal felálló Roda mindig egyenlíteni tudott a holland labdarúgó-bajnokság 12. fordulójában.
nov. 3
14:50
Videó: képtelen volt Bale-t semlegesíteni, sírva ült a padra (She)
Mint beszámoltunk róla, a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Primera División) 12. fordulójának szombati játéknapján a Real Madrid 3–2-re legyőzte a Rayo Vallecanót. A találkozó 51. percében lecserélték a Rayo Vallecano játékosát, Anaitz Arbillát, hiszen képtelen volt semlegesíteni Gareth Bale-t. A játékos sírva ült le a kispadra. Íme!
nov. 3
15:06
Videó: Räikkönen ütközése - eltört a kerékfelfüggesztése (She)
A Formula–1-es Abu-dzabi Nagydíjon az első kanyarhoz érve Kimi Räikkönen Giedo van der Garde Caterhamjének ütközött, és eltört a jobb első kerékfelfüggesztése. Íme!
nov. 3
15:06
Räikkönen megegyezett a Lotusszal, rajthoz áll az utolsó futamokon (Agroinform)
Az Abu-Dzabi Nagydíj hétvégéjén derült ki, hogy Räikkönen egy cent fizetést sem kapott idén istállójától.
nov. 3
15:08
Serie A: Udinese-Internazionale élőben az NSO-n (She)
Az Udinese az Internazionalét fogadja az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 11. fordulójában. A mérkőzésről élő, szöveges tudósításban számolunk be.
nov. 3
15:42
NB II: sima Gyirmót-siker; a Balmaz kétszer is egyenlített (She)
A labdarúgó NB II 12. fordulójának vasárnapi mérkőzésein a Sopron 3–3-as döntetlent játszott a Balmazújváros vendégeként, míg a Gyirmót magabiztos, 3–0-s győzelmet aratott a Cegléd ellen hazai pályán.
nov. 3
15:43
Vasárnap Boszniával tarolnánk (Agroinform)
Férfi kézilabda vb-selejtező keretén belül Bosznia-Hercegovina Portugáliát fogadja.
nov. 3
15:44
Bundesliga 2.: Király Gábor hármat kapott a Dresdentől (She)
A német labdarúgó másodosztály 13. fordulójának vasárnapi mérkőzésén a Király Gáborral felálló 1860 München hazai pályán 3–1-re kikapott a Dynamo Dresdentől. A magyar válogatott kapus egygólos hátránynál a hosszabbításban előrejött egy szabadrúgáshoz, és fejjel veszélyeztetett, de nem jött össze az egyenlítés, nem sokkal később pedig büntetőből megszerezte a harmadik találatot az ellenfél.
nov. 3
15:45
Mourinho elvitte a balhét, 11 hibát vétett (Agroinform)
A Newcastle 2-0-ra verte otthon a Chelsea-t az angol labdarúgó Premier League 10. fordulójának szombati meccsén.
nov. 3
16:00
F1: Vettel nyert Abu-Dzabiban is, kettős Red Bull-siker (She)
Sebastian Vettel a negyedik világbajnoki címének megszerzése után sem vett vissza a tempóból, a német versenyző győzelmével ért véget ugyanis a Formula–1-es világbajnokság Abu-dzabi Nagydíja. Élről induló csapattársa, Mark Webber lett a második, míg a harmadik helyen Nico Rosberg ért célba.
nov. 3
16:02
Videó: stoplis nélkül, zokniban sarkazott gólt - hiába (She)
Az osztrák másodosztályú labdarúgó-bajnokság 16. fordulójában az St. Pölten 5–2-re nyert a Horn ellen. A vendégek csatára, Thierry Fidjeu szerezte a hétvége egyik legérdekesebb gólját. A támadó lábáról leesett a cipője, és nem volt ideje visszavenni, így a következő támadásnál nélküle, sarokkal talált be. Íme!
nov. 3
16:18
Könnyedén nyerte Vettel az Abu-dzabi Nagydíjat (Infostart)
A sorozatban negyedik világbajnoki címét múlt héten Indiában bebiztosító Sebastian Vettel, a Red Bull német pilótája nyerte meg a vasárnapi Forma-1-es Abu-dzabi Nagydíjat.
nov. 3
16:18
Megint Vettel győzött (Metropol)
Az idei 11. - sorozatban hetedik - futamgyőzelmét arató, 26 éves versenyző mögött Webber és Rosberg végzett.
nov. 3
16:18
Káosz Newcastle-ban, saját játékosukat akarták leigazolni (Agroinform)
A Szarkák nyáron kinevezett sportigazgatója klubja kölcsönben lévő játékosát szerette volna megvásárolni Birminghamből.
nov. 3
16:36
F1: Nehéz a gumikkal vezetni, de segít, ha elöl vagy - Vettel (She)
Sebastian Vettel nyerte meg az Abu-dzabi Nagydíjat, sorozatban hetedik futamgyőzelmét aratta a négyszeres világbajnok. Csapattársa, Mark Webber lett a második, aki nem volt teljesen elégedetlen a dobogó második fokával.
nov. 3
16:36
Csúcsrománc a síugróknál - világcsúcs a Vk-nyitány előtt (Agroinform)
Két, a szocsi olimpián is esélyesnek számító síugró, Tom Hilde és Sarah Hendrickson a magánéletben is egymásra talált.
nov. 3
16:38
NB I: Újpest-DVSC - élő tudósítás az NSO-n! (She)
Amióta Nebojsa Vignjevics átvette az Újpest labdarúgócsapatának irányítását, a lila-fehérek mindkét mérkőzésüket megnyerték (az MTK-t a bajnokságban, a Baját a Magyar Kupában verték meg). A harmadik győzelem megszerzése vasárnap nem ígérkezik könnyűnek, ugyanis a DVSC-Teva látogat a Szusza-stadionba. Kövesse figyelemmel a mérkőzés alakulását élő, szöveges tudósításunk segítségével!
nov. 3
16:40
PL: 9 percnyi ráadás sem hozott gólt az Everton-Tottenhamen (She)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 10. fordulójában az Everton otthon gól nélküli döntetlent ért el a Tottenham ellen.
nov. 3
16:54
Szekeres Pál lett a Nemzetközi Kerekesszékes Vívó Szövetség alelnöke (Infostart)
Szekeres Pált választotta meg alelnöknek a Stoke Mandeville-ben tartott elnökségi ülésén a Nemzetközi Kerekesszékes Vívó Szövetség (IWAS).
nov. 3
16:54
NB III: Rezes kivégezte az FTC II-t; hetet vágott a KBSC (She)
A labdarúgó NB III 12. fordulójának vasárnapi játéknapján gólgazdag mérkőzések születtek: keleten a Kazincbarcika hetet vágott a Veresegyháznak, a kis Loki ötöt a Lipcsei Péter vezette FTC II-nek, csakúgy, mint a Középcsoportban a Dunaharaszti és az ESMTK az ellenfeleinek, míg Nyugaton ismét kikapott a sokáig veretlen BKV Előre.
nov. 3
16:54
A két pont megvan a Fradinak, a többiről most nem beszélünk (Agroinform)
Saját magának nehézzé téve a mérkőzést győzött Lublinban az FTC a női kézilabda Bajnokok Ligája 4. fordulójában.
nov. 3
16:56
Videó: Lukaku térde eltalálta a Tottenham kapusának fejét (She)
Az Everton–Tottenham (0–0) angol bajnoki labdarúgó-mérkőzésen nem sokkal a vége előtt Romelu Lukaku véletlenül fejen térdelte a vendégek kapusát, Hugo Llorist, akit hosszú percekig ápolni kellett. Íme, az eset!
nov. 3
16:56
Nagyobb lett a játékautóm - Vettel (Agroinform)
A sorozatban negyedik világbajnoki címét múlt héten bebiztosító Sebastian Vettel nyerte meg az Abu-dzabi Nagydíjat.
nov. 3
16:58
F1: Nem engem kell megbüntetni, Vergne-t - Alonso (She)
Fernando Alonso úgy érzi, nem őt, hanem Jean-Éric Vergne-t kellene megbüntetni azért, mert ő lefutott az útról az Abu-dzabi Nagydíj hajrájában, miközben a boxból visszatérve a Toro Rosso pilótája mellé ért. A spanyol a pálya mellett haladva került riválisa elé, ezért büntetésre számíthat.
nov. 3
17:12
Serie A: az Inter Udinében, a Genoa Rómában tudott nyerni (She)
Az Inter 3–0-ra nyert az Udinese vendégeként, míg a Genoa – amelyben Tőzsér Dániel a kispadon ült – a Lazio otthonában diadalmaskodott 2–0-ra a Serie A 11. fordulójában. A Sassuolo gólgazdag mérkőzésen szerezte meg első idegenbeli győzelmét az olasz élvonalban.
nov. 3
17:12
Nem bírt egymással az Everton és a Tottenham (Metropol)
Gól nélküli döntetlennel zárult a Premier League mai top mérkőzése.
nov. 3
17:14
Parasport: Szekeres Pál alelnöki tisztséget kapott (She)
Szekeres Pált választotta meg alelnöknek a Stoke Mandeville-ben tartott elnökségi ülésén a Nemzetközi Kerekesszékesvívó-szövetség (IWAS).
nov. 3
17:14
Magyar érmek a pónifogathajtó-világbajnokságon (Metropol)
Hölle Martin egyesben aranyérmes lett. A magyar csapat még két bronzot is szerzett.
nov. 3
17:16
Női kézi BL: Lublin-Ferencváros élőben az NSO-n (She)
Lublin után Lublin – a hazai 15 gólos győzelmet követően ismét a lengyel csapat lesz az FTC-Rail Cargo Hungaria ellenfele a női kézilabda Bajnokok Ligájában, a B-csoport 4. fordulójában ezúttal idegenben lép pályára Elek Gábor együttese. Kövesse figyelemmel a mérkőzés alakulását élő, folyamatosan frissülő cikkünk segítségével!
nov. 3
17:30
F1: nem büntették meg Alonsót a Vergne-eset miatt (She)
Egyik pilótát sem büntették meg Fernando Alonso és Jean-Éric Vergne Abu-dzabi Nagydíjon látott csetepatéja után. Alonso a boxból visszatérve került a francia mellé, majd ahogy Vergne leszorította, nem a Toro Rosso mögé sorolt be, hanem a bukótérben kigyorsítva megelőzte riválisát.
nov. 3
17:30
Nyert az Inter, kikapott a Lazio (Metropol)
Az Internazionale 3-0-ra nyert Udinében, míg a Lazio hazai pályán kétgólos vereséget szenvedett.
nov. 3
17:30
Djokovics legyűrte Ferrert Párizsban (Agroinform)
Novak Djokovics két szoros szettben legyőzte a címvédő David Ferrert a párizsi mestertorna döntőjében.
nov. 3
17:32
Bundesliga: zsinórban 4-edszer kapott ki idegenben a Mainz (She)
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (11. fordulójában) a Mainz 2–1-es vereséget szenvedett az Augsburg otthonában.
nov. 3
17:48
Videó: Palacio és Ranocchia gyönyörű góljai az Interben (She)
Ahogy arról már beszámoltunk, az Inter 3–0-ra nyert az Udinese vendégeként a Serie A 11. fordulójában. Most nézze meg a találkozó összefoglalóját!
nov. 3
17:49
Messi góliszonya miatt aggódnak (Agroinform)
Lionel Messi nem szerzett gólt az FC Barcelona legutóbbi négy bajnoki meccsén.
nov. 3
18:06
NB I: az Újpest-tulaj és a soha véget nem érő történet (She)
Három nullás debreceni vezetésnél a szünetben nyilatkozott az Újpest tulajdonosa, Roderick Duchatelet. A lila-fehérek tulajdonosa beszélt az új vezetőedzőről, a klub anyagi helyzetéről és a szurkolókról is.
nov. 3
18:06
Djokovicot nyert Párizsban (Metropol)
A volt világelső sorozatban 17. mérkőzésén győzött, és idei hatodik trófeáját hódította el.
nov. 3
18:24
Tenisz: Halep nyerte meg a szezonzáró Bajnokok Tornáját (She)
Simona Halep nyerte meg a Szófiában megrendezett Bajnokok Tornáját. A román teniszezőnő a vasárnapi döntőben három szettben legyőzte Samantha Stosurt (2:6, 6:2, 6:2).
nov. 3
18:42
Hollandia: Otigba sárgát, csapata két gólt kapott (She)
A Heerenveen 2–0-ra kikapott az Utrechttől idegenben a holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 12. fordulójában. A vendégek a napokban szerződést hosszabbító magyar védője, Otigba Kenneth végigjátszotta a vesztes meccset, és a 18. percben sárga lapot kapott.
nov. 3
18:42
Négyet lőtt a Loki Újpesten (Agroinform)
A Debrecen 4-1-re nyert Újpesten a labdarúgó OTP Bank Liga 13. fordulójának vasárnapi meccsén.
nov. 3
18:44
NB I: Honvéd-Győri ETO - élő tudósítás az NSO-n (She)
A labdarúgó NB I 13. fordulójának zárómérkőzésén a Bp. Honvéd a Győri ETO-t fogadja. Kövesse figyelemmel a mérkőzés alakulását élő, szöveges tudósításunk és folyamatosan frissülő, élőképes cikkünk segítségével!
nov. 3
18:46
NB I: négy gólt rúgott a Debrecen Újpesten (She)
A labdarúgó NB I 13. fordulójában az Újpest borzalmas hibákat követett el odahaza a Debrecen ellen, amely 4–1-re nyert végül a Megyeri úton a két kiállítást is hozó bajnokin.
nov. 3
18:48
Videó: Ibrahimovic kisfiának adta oda ütőjét Djokovics (She)
A párizsi tenisztorna döntője után a győzelmet megszerző Novak Djokovics nagy meglepetést okozott azzal, hogy odaadta ütőjét a PSG-ben futballozó Zlatan Ibrahimovic kisfiának. Videó!
nov. 3
18:50
Videó: Huszti kiharcolta, majd belőtte a Hannover büntetőjét (She)
Huszti Szabolcs megszerezte a vezetést a Hannovernek a Werder Bremen elleni mérkőzésen a német labdarúgó-bajnokságban. A magyar támadó magabiztosan értékesítette a büntetőt, amelyet saját maga harcolt ki. A mérkőzés a félidőben 2–2-re állt.
nov. 3
18:52
Férfi röplabda NB I: szolnoki siker a MAFC ellen (She)
A házigazda Szolnok 3:2-re nyert a MAFC ellen a férfi röplabda NB I alapszakaszának vasárnapi mérkőzésén.
nov. 3
19:00
Női kézi BL: az FTC nagy csatában nyert Lublinban (She)
Az FTC-Rail Cargo Hungaria 26–24-re nyert a lengyel Lublin otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligájában, a B-csoport 4. fordulójában.
nov. 3
19:00
Mutai megvédte címét a New York Marathonon (Metropol)
A kenyai Geoffrey Mutai megvédte címét a férfiaknál vasárnap a 43. alkalommal megrendezett New York Marathonon.
nov. 3
19:02
Atlétika: kenyai címvédés a New York-i maratonin (She)
nov. 3
19:02
Simán nyert Újpesten a Debrecen (Metropol)
A Debrecen 4-1-es győzelmet aratott Újpesten.
nov. 3
19:04
NB I: Gyakorlatilag kivégeztük magunkat - Vignjevics (She)
A DVSC-Teva 4–1-re kiütötte az Újpestet a labdarúgó NB I 13. fordulójában. Nebojsa Vignjevics, a lila-fehérek vezetőedzője szerint gyakorlatilag kivégezték magukat a 12 perc alatt kapott három góllal.