2013. február 13. szerda

febr. 13
18:46
Lazio: Klose sérülése alatt másodedzőként dolgozik (She)
Sérülése miatti kényszerpihenője alatt Vladimir Petkovic segédedzőjeként dolgozik a Laziónál Miroslav Klose német csatár, aki a Mönchengladbach elleni Európa-liga-mérkőzés előtt fontos szerepet kapott a bosnyák-horvát-svájci vezetőedzőtől.
febr. 13
18:48
Felkészülés: két piros és újabb iksz a Fradi beleki meccsén (She)
Döntetlent játszott a törökországi Belekben edzőtáborozó Ferencváros labdarúgócsapata a dél-koreai Tegu ellen. A meccset több kemény belépő és két piros lap tarkította, az ázsiai csapat tizenegyesből szerzett vezetést az első félidőben, amelyre a másodikban Gyömbér Gábor válaszolt.
febr. 13
18:50
Női kézi: az Érd együttműködik a nagycsaládosok szervezetével (She)
A következő szezonban a Nagycsaládosok Országos Egyesületének (NOE) emblémáját viselik majd mezükön az ÉTV-Érd női kézilabdacsapatának játékosai.
febr. 13
19:00
F1: csődközelben a csapattulajdonos légitársasága (She)
Elfogyott a hitelezők türelme Vijay Mallyával szemben, így hamarosan csődeljárás indulhat a Formula–1-ben szereplő Force India többségi tulajdonosának légitársasága ellen.
febr. 13
19:02
Rio 2016: Rogge reméli, nincs szükség figyelmeztetésre (She)
Jacques Rogge, a Nemzetközi Olimpiai Bizottság elnöke reméli, nem lesz szüksége arra, hogy nyilvánosan bírálja a 2016-os riói nyári játékok szervezőit az előkészületek késése miatt.
febr. 13
19:03
Marosi nyolcaddöntős párosban (Agroinform)
Marosi Katalin a horvát Darija Jurakkal legyőzte az Irina Burjacsok, Valerija Szolovjova ukrán-orosz kettőst.
febr. 13
19:18
PSG: Beckham először edzett új csapatánál - fotók, videó (She)
Először edzett a francia élvonalbeli bajnokságban szereplő Paris Saint-Germain labdarúgócsapatával David Beckham, a párizsi klub téli sztárigazolása. A 37 esztendős középpályás az átigazolási időszak utolsó napján, január 31-én kötött féléves szerződést a Bajnokok Ligájában is érdekelt klubbal.
febr. 13
19:20
Felkészülés: a PMFC négy gólt rámolt be horvát ellenfelének (She)
Könnyedén nyerte meg szerdai első felkészülési mérkőzését a labdarúgó NB I-ben szereplő PMFC: a pécsi együttes 4–0-ra legyőzte a horvát harmadosztályú NK Visnjevacot. A házigazdáknál Balogh Béla, Eke Uzoma, Gránicz Patrik és Miroszlav Grumics volt eredményes.
febr. 13
19:21
A birkózás "halálos ítélete" a karikaturistákat is megihlette (Agroinform)
Sokakat meglepett a NOB döntése a birkózás olimpiai programból történő törlésével - de vajon hova tűnt az ötödik karika?
febr. 13
19:22
Videó: csodagól egy lengyel futsalmérkőzésen (She)
A lengyel Wicher–Kolejorzem Wojnarowa találkozón hatalmas gólt láthattak a nézők. A kapus előredobta a labdát a csatárnak, aki háttal állva várta azt, és sarokkal a kapuba helyezett.
febr. 13
19:23
A Fradi döntetlenre mentett a koreaiak ellen (Agroinform)
Az FTC harmadik törökországi felkészülési meccsén is döntetlent játszott, ezúttal a koreai FC Tegu csapatával ikszelt.
febr. 13
19:24
Sílövő-vb: Berger nyert 15 km-en, és három aranynál tart (She)
A nők 15 km-es versenyével folytatódott a sílövő-világbajnokság a csehországi Nove Mestóban. A győzelmet a norvég Tora Berger szerezte meg a német Andrea Henkel és az ukrán Valj Szemerenko  előtt. A magyar Szőcs Emőke a 92. lett.
febr. 13
19:36
Felkészülés: cseh ellenfele erősnek bizonyult az MTK-nak (She)
Kikapott a labdarúgó NB I-ben szereplő MTK a cseh Sigma Olomuctól nemzetközi felkészülési mérkőzésen (2–1). A budapesti kék-fehérek találatát Vass Patrik szerezte – adta hírül a klub hivatalos oldala.
febr. 13
19:36
Innováció és tradíció a holnap nyitó Budapest Boat Show-n (Metropol)
A Budapest Boat Show az innovációt és a klasszikus értékeket helyezi idén a középpontba.
febr. 13
19:38
Férfi kézi: Karabatic nem játszik többet francia csapatban? (She)
Az Aix-en-Provence férfi kézilabdacsapatához igazoló Nikola Karabatic egy francia rádiónak adott nyilatkozatában azt valószínűsítette, hogy a francia szurkolók valószínűleg jövőre már nem láthatják francia csapatban játszani, ugyanis jobban élvezné a játékot egy külföldi klubban.
febr. 13
19:39
Ibrahimovic február 27-én felelhet tettéért az UEFA-nál (Agroinform)
A PSG svéd támadója a Valencia elleni nyolcaddöntő-visszavágót biztosan kihagyja, de akár négy meccsre is eltilthatják.
febr. 13
19:40
Barcelona: Thiago öccse is felkerülhet az első csapathoz (She)
A Sport című napilap a RAC-1 rádióállomásra hivatkozva arról számolt be, hogy a következő szezontól Sergi Roberto, valamint Rafa Alcántara, művésznevén Rafinha is felkerül a spanyol élvonalbeli bajnokságban szereplő Barcelona első csapatához. A két futballista jelenleg a Barcelona B-ben edződik.
febr. 13
19:42
Videó: Mintha a teniszezőktől elvennék Wimbledont - Módos (She)
A napokban bombaként robbant a hír, hogy a birkózás lekerülhet a 2020-as nyári olimpiai játékok programjáról. Az NSO Tv erről kérdezte Gáspár Tamást, a Magyar Birkózószövetség főtitkárát, aki elmondta, derült égből villámcsapásként érte őket a rossz hír.
febr. 13
19:54
Női kosár MK: a Győr szekszárdi sikerével a négy között (She)
A Győr tíz ponttal, 66–56-ra győzött a Szekszárd ellen idegenben, ezzel bejutott a női kosárlabda Magyar Kupa elődöntőjébe.
febr. 13
19:56
BL: négy brazillal áll fel a Sahtar a Dortmund ellen - kezdők (She)
A Sahtar Doneck négy brazillal (Fernandinho, Alex Teixeira, Taison, Luiz Adriano) a kezdőcsapatában fogadja a Borussia Dortmundot a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén. A BVB a sérült Ilkay Gündogan nélkül, de Mario Götzével, Marco Reusszal és Robert Lewandowskival rohamozza a hazaiak kapuját.
febr. 13
19:57
Tora Berger már harmadik aranyát nyerte Nove Mestóban (Agroinform)
Valamennyi lövése célba talált, így nem volt esélye senkinek sem az egyik legjobb sífutónak tartott Tora Berger ellen.
febr. 13
19:58
BL: Varane a védelemben a Realnál, három csatárral az MU (She)
Kihirdették a kezdőcsapatokat a várva várt Real Madrid–Manchester United Bajnokok Ligája-nyolcaddöntőre. A vendégek három csatárral kezdenek, Robin van Persie, Danny Welbeck és Wayne Rooney is ott lesz a pályán a kezdő sípszónál. A hazaiaknál Raphaël Varane kezd a védelem közepén Sergio Ramos mellett.
febr. 13
20:12
Elhunyt Zsíros Tibor Európa-bajnok kosárlabdázó (Infostart)
Nyolcvankét éves korában elhunyt Zsíros Tibor, az 1955-ben Európa-bajnok kosárlabda-válogatott tagja, aki játékosként három, szövetségi kapitányként pedig egy olimpián vett részt.
febr. 13
20:12
BL: tragédia a donecki reptéren (She)
Tragédia rázta meg a kora esti órákban a Borussia Dortmund elleni BL-nyolcaddöntőre készülő Doneck városát: a helyi repülőtéren kényszerleszállást hajtott végre és kigyulladt egy repülőgép. Az eddigi információk szerint legalább négy személy meghalt.
febr. 13
20:14
Női kosár MK: fölényes miskolci siker a Vasas ellen (She)
A Miskolc megnyugtató előnyt gyűjtött a Vasas ellen a női kosárlabda Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén: 79–51-re nyerte meg az összecsapást.
febr. 13
20:15
Varane Van Persie, Evans Benzema ellen készülhet - kezdőcsapatok (Agroinform)
José Mourinho ezúttal is Karim Benzemának szavazott bizalmat támadóposzton, Phil Jones a spanyol akciókat szűrheti.
febr. 13
20:17
Taison debütál a Sahtarban - kezdőcsapatok (Agroinform)
A Real-Madrid Manchester United mérkőzés árnyékában a Sahtar Donyeck látja vendégül a Borussia Dortmund együttesét.
febr. 13
20:30
Ciprus: a volt Fradi-légiós a 105. percben talált be (She)
Hosszúra nyúlt az Omonia Nicosia labdarúgócsapatának szerdai mérkőzése: a három NB I-ben is megforduló futballistát foglalkoztató klub a Ciprusi Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén 4–0-ra legyőzte az Anortosziszt, a meccs 15 perces hosszabbítással ért véget.
febr. 13
20:33
Elhunyt Zsíros Tibor Európa-bajnok kosárlabdázó (Agroinform)
Nyolcvankét éves korában elhunyt Zsíros Tibor, aki játékosként három, szövetségi kapitányként egy olimpián vett részt.
febr. 13
20:35
Királyi színvonal, ördögi tánc, nem bírt egymással a két gigász (Agroinform)
1-1-es döntetlennel zárult a Real Madrid és a Manchester United nyolcaddöntős párharcának első felvonása a Bernabéuban.
febr. 13
20:48
Női kosárlabda: a Sopron nagyot küzdött, de kikapott az éllovastól (She)
A Sopron nagy küzdelemben, a hosszabbításban maradt alul a Kosice elleni mérkőzésen a magyar-szlovák női kosárlabda-bajnokság szerdai mérkőzésén. A soproniak egy ponttal, 86–85-re bukták el a meccset.
febr. 13
20:50
BL: Real Madrid-Manchester United élőben az NSO-n! (She)
A Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében a Real Madrid a Manchester Uniteddel csap össze. Kövesse a csúcsrangadót folyamatosan frissülő élőképes cikkünk és online közvetítésünk segítségével!
febr. 13
21:06
Nem bírt egymással a Real Madrid és a Man United (Infostart)
Mind a két mérkőzés döntetlenre végződött szerda este a Bajnokok Ligájában. A Manchester United 1-1-et ért el a Real Madrid ellen a Bernabéuban, a Borussia Dortmund 2-2-es döntetlennel utazik haza a Sahtartól, Donyeckből.
febr. 13
21:06
BL: Sahtar Doneck-Borussia Dortmund élőben az NSO-n! (She)
A Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében a két hónapja tétmérkőzést nem játszó Sahtar Doneck fogadja a Borussia Dortmund csapatát. Kövesse a mérkőzést folyamatosan frissülő élőképes cikkünk és online közvetítésünk segítségével!
febr. 13
21:08
Felkészülés: magabiztos pécsi győzelem a Komló ellen (She)
A labdarúgó NB I-ben szereplő PMFC-Matias felkészülési mérkőzésen – tartalékos összeállításban is – 6–1-es győzelmet aratott a harmadosztályú Komlói Bányász ellen. A pécsi együttesben Simon Attila a második félidőben húsz perc leforgása alatt mesterhármast szerzett.
febr. 13
21:09
Idegenben szerzett előnyt a Miskolc, a Győr már elődöntős (Agroinform)
A tavaly döntős Győr tízpontos győzelmet aratott a Szekszárd vendégeként a női kosárlabda Magyar Kupa negyeddöntőjében.
febr. 13
21:10
Videó: döntetlen a vége a BL-párharcok első felvonásának (She)
Az alábbi video-összeállításban a labdarúgó Bajnokok Ligája szerdai két mérkőzése, a Real Madrid–Manchester United és a Sahtar Doneck–Borussia Dortmund találkozó góljait tekintheti meg.
febr. 13
21:11
Szombatra pont felgyógyul a műlesikló világbajnok (Agroinform)
Alig két hónappal térdszalag szakadása után versenyre jelentkezett az osztrákok műlesikló világbajnoka, Marlies Schild.
febr. 13
21:13
Rogge nem lepődött meg a nemzetközi felháborodáson (Agroinform)
A NOB elnöke nem lepődött, hogy világszerte felháborodtak azon, a birkózás 2020-tól lekerül az olimpia műsoráról.
febr. 13
21:24
Tenisz: Federer 58 percet töltött a pályán Rotterdamban (She)
A címvédő Roger Federer 6:3, 6:1-re nyert a szlovén Grega Zemlja ellen a rotterdami férfi tenisztorna 1. fordulójában.
febr. 13
21:42
Jégkorong, EBEL: Dornbirnban sem szerzett pontot a Volán (She)
A Sapa Fehérvár AV 19 jégkorongcsapata 5–3-ra kikapott a Dornbirn otthonában az EBEL középszakaszának alsóházában. A magyar csapat sorozatban harmadszor szenvedett vereséget az osztrák ligában.
febr. 13
21:45
Finn lett a liga első európai menedzsere (Agroinform)
Az előzetes híreknek megfelelően Jarmo Kekalainen követte Scott Howsont a Columbus menedzseri posztján.
febr. 13
21:47
Welbeck fejjel szerzett vezetést a Unitednek - videó (Agroinform)
A 20. percben megszerezte a vezetést a Manchester United a Real Madrid otthonában a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében.
febr. 13
21:49
Ronaldo egyenlített és nem ünnepelt - videó (Agroinform)
A 30. percben a Real Madrid Cristiano Ronaldo révén egyenlített a Manchester United ellen a BL nyolcaddöntőjében.
febr. 13
22:00
Futsal: kétgólos magyar vereség Szlovénia ellen (She)
A magyar futsalválogatott Veszprémben 4–2-es vereséget szenvedett a szlovénoktól felkészülési mérkőzésen.
febr. 13
22:03
Srna hajszálpontosan tekert a kapuba - videó (Agroinform)
A csapatkapitány Darijo Srna szerzett vezetést a Sahtar Donyecknek a Dortmund elleni Bajnokok Ligája-nyolcaddöntőn.
febr. 13
22:05
A védelem segített Lewandowski góljánál - videó (Agroinform)
Az első félidő végén egy védelmi hibát kihasználva egyenlített a Dortmund a Sahtar Donyeck otthonában.
febr. 13
22:07
Rogge reméli, nem kell figyelmeztetnie a brazil rendezőt (Agroinform)
A NOB elnöke reméli, nem lesz szüksége arra, hogy nyilvánosan bírálja a 2016-os riói nyári játékok szervezőit.
febr. 13
22:09
Újabb fehérvári vereség, messze a rájátszás (Agroinform)
Távolodik a rájátszástól a Fehérvár, az alsóházi középszakasz szerdai fordulójában kikapott a Dornbirn otthonában.
febr. 13
22:18
Férfi kézi BL: a Flensburg nem hibázott a León ellen (She)
A Flensburg hazai pályán 27–22-re győzött a León ellen a férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjában, a 9. forduló nyitó mérkőzésén.