ETO: Kvilitaia szerint a Győr a legjobb ugródeszka (She)
A labdarúgó NB I jelenlegi éllovasa, a Győri ETO honlapjának adott interjút az új szerzemény, a 19 éves grúz csatár, Giorgi Kvilitaia és menedzsere, Beszarion Abasidze, amelyben elmondták, több klub is megkereste a játékost, ám az ETO mellett döntöttek.
A nyomozótiszt, Hilton Botha is bíróság elé áll majd emberölési kísérlet miatt.
febr. 21
10:36
Del Piero még egy évet játszik Sydneyben (Infostart)
A következő szezonban is az ausztrál Sydney FC futballistája lesz Alessandro del Piero, az olaszok világbajnok és Bajnokok Ligája-győztes támadója.
febr. 21
10:36
Fogadási botrány: Milánóban elfogták az exkaposvári játékost (She)
Egybehangzó olasz és angol lapértesülések szerint a milánói Malpensa repülőtéren letartóztatták a 2006 és 2008 között Kaposváron is megforduló korábbi labdarúgót, a szlovén Admir Suljicot.
febr. 21
10:36
Del Piero még egy évet játszik Sydneyben (Metropol)
A 38 esztendős labdarúgó szerződésének meghosszabbításáról csütörtökön számolt be a klub.
febr. 21
10:39
Del Piero még egy évet játszik Sydneyben (Agroinform)
A 38 esztendős támadó meghosszabbította szerződését Ausztráliában.
febr. 21
10:41
A dopping és a fogadási csalás a német sportot is aláássa (Agroinform)
Meglepő adatokat publikált egy élsportolók körében elvégzett anonim felmérés, amelyet csütörtökön hoznak nyilvánosságra.
febr. 21
10:54
NB II: kilencet vágott a Szolnok, hetet a Gyirmót (She)
A labdarúgó NB II Keleti csoportjában szereplő Szolnok kilenc gólig meg sem állt a Tiszafüred elleni felkészülési mérkőzésen, és a Gyirmót sem fukarkodott a találatokkal: 7–1-re győzött a Mosonmagyaróvár ellen.
febr. 21
10:56
Pistorius-ügy: gyilkossági kísérlettel vádolják a vizsgálónyomozót (She)
Váratlan események után folytatódik csütörtökön a dél-afrikai Pretoriában Oscar Pistorius óvadéki tárgyalása: kiderült, hogy a sportoló elleni vizsgálatot vezető nyomozónak ugyancsak van egy függőben lévő bírósági ügye, hétrendbeli gyilkossági kísérlettel vádolják.
febr. 21
10:58
Eger: Németh Norbertet vitték volna, de marad, mert segítene (She)
Az NB I-es Egri FC-nél ma még nagy jövés-menés várható, de az biztosnak látszik, hogy az ősszel az újonc csapat egyik legjobbjának bizonyuló Németh Norbert marad a tavaszi szezonra is.
febr. 21
11:00
PMFC: alakul a csapat, de még nincs kész teljesen (She)
A labdarúgó Ligakupa negyeddöntőjének első mérkőzésén a Pécsi MFC hazai pályán 3–2-re legyőzte a Budapest Honvédot. A meccs embere, a két gólt szerző 26 éves Wittrédi Dávid és Lőrincz Emil vezetőedző nyilatkozott a mérkőzés után.
febr. 21
11:12
NB II: szerződést bontott Montvaival a Nyíregyháza (She)
A Nyíregyháza Spartacus honlapja arról számolt be, hogy közös megegyezéssel szerződést bont a 34 éves Montvai Tiborral.
febr. 21
11:14
Birkózás: olimpiai kampány indul, amerikai-iráni összefogás (She)
A birkózás vezető nemzetei – többek között az Egyesült Államok és Irán – összefogásával kampányt indít a nemzetközi szövetség (FILA) annak érdekében, hogy a sportág bent maradjon a 2020-as olimpia programjában.
febr. 21
11:15
Ismét szórakoztató mérkőzést játszhat egymással a Lazio és a Mönchengladbach (Agroinform)
Az odavágó 3-3-as döntetlenje után mindkét csapattól gólt várunk a csütörtöki Európa Liga-visszavágón.
febr. 21
11:16
NB II: japán támadóval erősít a Puskás Akadémia (She)
Január végén a Nemzeti Sport Online adta hírül, hogy Nakamura Juki személyében japán támadót tesztel az NB II Nyugati csoportjában listavezető Puskás Akadémia.  Úgy tudjuk, a közel egy hónapos próbajáték sikerrel zárult.
febr. 21
11:17
A győri kajak-kenusoké az első "A hónap műhelye"-díj (Agroinform)
A díjat minden hónapban az adott időszakban legeredményesebbnek ítélt utánpótlás-nevelő műhely nyeri el.
febr. 21
11:18
Téli sportok: a MOB tárgyalt a szövetségek vezetőivel (She)
Az utánpótlás-nevelés helyzetéről és a jövőbeli teendőkről tárgyaltak a téli sportágak szövetségeinek szakemberei a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) képviselőivel a Brassóban zajló téli európai ifjúsági olimpiai fesztiválon (EYOWF).
febr. 21
11:30
Anderlecht: a brazil elment az oroszokhoz, az argentin nem (She)
A belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Anderlecht hivatalos honlapján tette közzé, hogy megegyezett az orosz Tyerek Groznijjal a brazil támadó középpályás, Kanu átigazolásáról, így a futballistának már csak az orvosi vizsgálaton kell átesnie, hogy az orosz csapaté legyen.
febr. 21
11:32
Női kézi KEK: Kirsner Erika a saját nevére venne fel hitelt (She)
Kirsner Erika, a Váci NKSE klubvezetője nem akarja kölcsönökkel terhelni az egyesület büdzséjét a női kézilabda KEK-negyeddöntő mérkőzései miatt, ha nem kapnak gyorssegélyt, a vezető a saját nevére vesz fel kölcsönt. Kirsner a DIGI Sport Reggeli Start című műsorában elmondta: nem teheti meg a váci szurkolókkal, hogy feladja a pályaválasztói jogot, ugyanakkor nem kíván a játékosok fizetéséhez sem…
febr. 21
11:33
Huszti Szabolcsék meccsén ezúttal is potyoghatnak a gólok (Agroinform)
A Hannover – Anzsi összecsapáson legalább három találatra számítunk.
febr. 21
11:34
NB I: az Ultras Újpest nem szurkol tovább (She)
Az Újpest FC szurkolói csoportjait – köztük a legnagyobb taglétszámú UVB-t – tömörítő Ultras Újpest a honlapján megjelent közleményben tudatta, a tavaszi szezonra, határozatlan időre minden szurkolói tevékenységét felfüggeszti.
febr. 21
11:35
A meccs DVD-jét kötelező lenne levetíteni a kezdő edzők számára - lapszemle (Agroinform)
A Milan 2-0-ra nyert a Barcelona ellen. Az olasz sajtó Allegri kiváló taktikai meglátásainak tulajdonítja a győzelmet.
febr. 21
11:48
F1: Alonso lágy gumis gyors körökkel kezdett csütörtökön (She)
Fernando Alonso lágy gumis gyors körök teljesítésével töltötte a barcelonai Formula–1-es teszt csütörtök délelőttjét, s ezalatt 1:22.301 perces eredményt ért el, amellyel vezeti a tabellát, de elmarad Sergio Pérez szerdai legjobbjától (1:21.848).
febr. 21
11:50
Videó: ajtó-ablak helyzetet puskázott el a brazil játékos (She)
A San José labdarúgócsapata 1–1-es döntetlent játszott a legrangosabb dél-amerikai sorozat, a Libertadores-kupa csoportkörében a Corinthiansszal. A találkozó 61. percében egyenlítettek a hazaiak, majd öt perccel később a vendégek újra megszerezhették volna a vezetést, azonban az ajtó-ablak helyzetet Emerson Sheik elpuskázta. Íme!
febr. 21
12:06
Szíria: terrortámadás áldozata lett a 19 éves futballista (She)
Két aknavető-lövedék robbant a szír al-Vatbah labdarúgócsapatának szállása mellett, megölve az együttes 19 éves csatárát, és megsebesítve három futballistát.
febr. 21
12:09
A Bayern nem tervez drága erősítéseket Guardiola miatt (Agroinform)
Uli Hoeness, a Bayern München elnöke érdekes részletekkel szolgált a Pep Guardiolával való szerződéskötésről.
febr. 21
12:24
Kézilabda: Dinart nyártól a francia kapitány segítője lesz (She)
Claude Onesta francia szövetségi kapitány segédjeként dolgozik idény végi visszavonulása után Didier Dinart, az utóbbi évek egyik legjobb védőjátékosa.
febr. 21
12:26
Női kosárlabda: a DKSK visszatér a DVTK családjába (She)
A Diósgyőr hivatalos honlapjának beszámolója szerint két évtized után visszatér a DKSK a DVTK-hoz, melynek női kosárlabda szakosztályaként jött létre az 1940-es években. A csapat Work Force DVTK néven folytatja szereplését a női kosárlabda NB I-ben, melyet sajtótájékoztató keretén belül mutattak be.
febr. 21
12:27
A csapat játékát illetően nincs okom panaszra - José Gomes (Agroinform)
Győzelemmel mutatkozott be a kispadon José Gomes, a Vidi 1-0-ra legyőzte a DVSC-t a Ligakupa negyeddöntőjében.
febr. 21
12:28
Eger: igényt tartanak a francia labdarúgókra (She)
Korábban a Nemzeti Sport Online adta hírül, hogy Yohann Lasimant és Ismaël Koné személyében két francia játékos tesztel az Egri FC. Úgy tudjuk, mindkét játékosra igényt tart a szakmai stáb, szerződést ajánlottak nekik.
febr. 21
12:42
Kerékpár: az ír szigeten rajtol a 2014-es Diro d’Italia (She)
Az olasz kerékpáros körverseny szervezői bejelentették, hogy 2014-ben Belfastban rajtol a Giro d’Italia. Az északír fővárosból rajtoló viadal első három szakaszát rendezik meg az ír szigeten, a mezőny Dublint is érinteni fogja.
febr. 21
12:42
Nem jutott döntőbe magyar sífutó női sprintben (Metropol)
Szőcs Emőke érte el a legjobb eredményt, ő a 101 fős mezőnyben a 79. időt futotta.
febr. 21
12:44
Videoton: Kleinheiser, Luque, Fábio és Zsótér nem érkezik (She)
A Videoton labdarúgócsapata a téli felkészülési időszak során több labdarúgót is kipróbált a Puskás Akadémiából, akik a tavaszi szezonra nem kerülnek Fehérvárra.
febr. 21
12:45
Malvalehto és Krjukov a sprint selejtező győzese, nincs magyar továbbjutó (Agroinform)
Mona-Lisa Malvalehto és Nyikita Krjukov érte el a legjobb időt az északisí-világbajnokság sprint selejtezőjében.
febr. 21
12:46
El: három Tottenham-szurkolót megtámadtak Lyonban (She)
Mintegy ötven, maszkot viselő huligán szerda este megtámadta a Tottenham Hotspur három szurkolóját, aki az Olympique Lyon elleni labdarúgó Európa-liga-párharc csütörtöki visszavágójára érkezett a francia városba.
febr. 21
12:47
Három Tottenham-szurkolót megtámadtak Lyonban (Agroinform)
A britek által kedvelt Smoking Dog elnevezésű kocsmánál történt az incidens, a rendőrség több embert őrizetbe vett.
febr. 21
13:00
Videó: Wittrédi-duplával nyert a PMFC, Lanzafame is betalált (She)
A labdarúgó Ligakupa negyeddöntőjének első mérkőzésén a Pécsi MFC hazai pályán 3–2-re legyőzte a Budapest Honvédot. A pécsiek szereztek vezetést a mérkőzésen, majd a Honvéd fordított, a hazaiak viszont remek hajrájukkal, Wittrédi Dávid két góljának köszönhetően mégis a maguk javára fordították az összecsapást. Tekintse meg a mérkőzés összefoglalóját!
febr. 21
13:02
Real Madrid: A média uralkodik, mint Mussolini - Di Stéfano (She)
Alfredo Di Stéfano, a Real Madrid egykori játékosa a madridi Marca napilapnak nyilatkozva kifejtette: a spanyol média hatalmas nyomást helyez a blancókra. A nyolcvanhat éves legenda Benito Mussolini uralkodásának keménységéhez hasonlította a modern média térnyerését.
febr. 21
13:03
Világbajnoki főpróbának beillő korosztályos vívó Eb Budapesten (Agroinform)
Jövő kedden kezdődik meg Budapesten az idei kadet és junior vívó Európa-bajnokság.
febr. 21
13:04
Vívás: utánpótlás Eb a budapesti vb főpróbájaként (She)
Jövő kedden kezdődik meg Budapesten az idei kadét és junior vívó Európa-bajnokság, amelyen 38 ország csaknem 900 fiatal versenyzője, köztük 43 magyar lép majd pástra az Angyalföldi Sportközpontban.
febr. 21
13:06
Napoli: Hamsík nem játszhat a Plzen elleni visszavágon (She)
Marek Hamsík, az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Napoli támadó középpályása megfázás miatt nem utazott el a csapattal Csehországba, a Viktoria Plzen elleni visszavágóra az Európa-ligában.
febr. 21
13:18
Északisí-vb: nincs magyar továbbjutó a sprintben (She)
Az olaszországi Val di Fiemmében a férfiak és nők klasszikus stílusú sífutó sprintjének selejtezőjével folytatódott az idei északisí-világbajnokság. A versenyen hat magyar is elindult, de egyikük sem tudott az első harminc közé kerülni, azaz nem jutottak tovább.
febr. 21
13:20
Légióssors: Horváth Hágában folytatja rehabilitációját (She)
A januárban keresztszalagműtéten áteső Horváth Gábor immár Hágában folytatja rehabilitációját. Az ADO Den Haag labdarúgója nagyon elszánt, nem akar 27 évesen felhagyni a futballal.
febr. 21
13:21
Tesztversenyekkel vezetik fel a debreceni vb-t (Agroinform)
A debreceni Főnix Csarnok küzdőterén már készen áll az 1800 négyzetméteres jégfelület.
febr. 21
13:36
Tenisz: Marosiék a nyolc között nem bírtak a negyedik kiemelttel (She)
Marosi Katalin számára véget ért a Dubaiban zajló WTA-torna, miután a magyar játékos a horvát Darija Jurak oldalán kétszettes vereséget szenvedett a negyedik helyen kiemelt Nuria Llagostera, Cseng Csie alkotta spanyol, kínai kettőstől.
febr. 21
13:38
F1: Alonso az élen tartja a Ferrarit, közelít Pérez idejéhez (She)
Fernando Alonso 27 ezredmásodpercre megközelítette Sergio Pérez szerdai legjobbját a Formula–1-es csapatok barcelonai tesztjén. A Ferrari pilótája a lágy gumikon teljesített rövidebb menetet csütörtök délelőtt, ezek egyikén sikerül 1:22 perc alá szorítania legjobbját. Erre ezen a héten csak a McLaren mexikói versenyzője volt képes.
febr. 21
13:39
A City játékosait is megfertőzte a Harlem Shake - videó (Agroinform)
A Manchester City játékosai is előadták beálltak a sorba, előadták a Harlem Shake-et.
febr. 21
13:54
Rövid pályás gyorskorcsolya-vb: tesztversenyek a debreceni vb előtt (She)
Szinkron-, mű-, és gyorskorcsolya-tesztversenyekkel vezetik fel péntektől vasárnapig a március 8. és 10. között rendezendő rövid pályás gyorskorcsolya-világbajnokságot a debreceni Főnix Csarnokban.
febr. 21
13:56
Kézilabda: munkacsarnok épül a siófoki kézilabdáért (She)
Ünnepélyes keretek között tartották meg a Siófoki Kézilabda Club munkacsarnokának alapkőletételét a Balaton-parti város déli sportcentrumában csütörtökön.
febr. 21
13:57
Marosiék kiestek a negyeddöntőben (Agroinform)
Marosi Katalin a horvát Mirjana Luciccsal kikapott a negyedik helyen kiemelt spanyol-kínai duótól.