Ausztria: Waltner góllal segítette győzelemhez a Mattersburgot (She)
Waltner Róbert betalált, a Mattersburg 2–1-re legyőzte a LASK Linzet az osztrák labdarúgó Bundesliga 25. fordulójában.
márc. 20
21:54
Svájc: Vanczákkal a soraiban, Mpenza mesterhármasával nyert a Sion (She)
5–2-es győzelmet aratott a Sion a Luzern ellen a svájci élvonalbeli labdarúgó-bajnokság szombati játéknapján.
márc. 20
21:56
Videó: így került a PL-tabella élére a West Ham-verő Arsenal! (She)
2-0-s győzelmével már a tabella éléről tekint alá az Arsenal. A West Hamet verő "ágyúsok" Denílson korai és Fabregas hajrában szerzett góljával nyertek a londoni derbin. Nézze meg a találatokat videón!
márc. 20
21:58
Eredivisie: iksz a csúcsrangadón, Dzsudzsák centikre volt a góltól (She)
Nem bírt egymással a holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság szombat esti rangadóján a PSV és a Twente, így a vendégek tartják előnyüket a tabella élén. Dzsudzsák Balázs végigjátszotta a találkozót, a 91. percben kis híján el is döntötte a mérkőzést – a kapufa viszont megmentette a vendégeket. A NAC Breda Fehér Csabával a soraiban kapott ki simán az idény egyik meglepetéscsapatának számító…
márc. 20
22:00
Videó: így verte a Ferencváros idegenben a Paks csapatát (She)
Csatárai repítették a Ferencvárost a Paks otthonában. A fővárosiak Elding és Ferenczi találataival nyertek az "atomvárosban", ahol Vayer révén egy hazai bomba is "robbant". Nézze meg a meccs góljait videón!
márc. 20
22:12
Primera División: a Gijón megrángatta az alvó Real Madrid bajszát (She)
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Primera División) 27. fordulójában a listavezető Real Madrid a Bernabéu Stadionban kétgólos különbséggel nyerte a Sporting Gijón elleni soros bajnokiját. A vendégek egy félidőn keresztül kifejezetten jól tartották magukat és a lépést bajnokaspiráns ellenfelükkel. A szünet után a vezetést is megszerezték, de ezzel mintha csak saját maguknak okoztak volna…
márc. 20
22:48
Videó: megint fordított és nyert a Real Madrid hazai pályán (She)
Szokásához híven ezúttal is sikerült hazai pályán fordítania a bajnokságban a Real Madrid együttesének, amely a Sporting Gijón ellen remekelt és győzött 3–1-re. Tekintse meg a találkozó összefoglalóját videón!
márc. 20
22:50
Portugália: lábtörés és ficam vetett véget a csatár vb-álmának (She)
Súlyos sérülést szenvedett csapata szombati edzésén az FC Porto válogatott labdarúgója, Silvestre Varela.
márc. 20
22:52
Serie A: Inter-döntetlen Palermóban, Vucsinics-tripla Rómában (She)
Az Internazionale döntetlent ért el, az AS Roma pedig győzött az olasz labdarúgó-bajnokság 29. fordulójában.
márc. 20
23:06
Videó: nézze meg az Inter Palermo elleni döntetlenjét! (She)
Újabb döntetlenje után az Inter hosszú idő után elveszítheti a listavezető pozícióját az olasz bajnokságban. A milánóiak ezúttal a Palermo otthonában osztozkodtak meg a pontokon, miután 1–1-re végeztek a hazaiakkal. Nézze meg a meccs góljait videón!
márc. 20
23:08
Tenisz: Ljubicic Nadalt búcsúztatva jutott be a döntőbe (She)
Elsőként a horvát Ivan Ljubicic jutott be az Indian Wellsben zajló, 3 645 000 dollár összdíjazású ATP-torna döntőjébe, miután három szettben, 3:6, 6:4, 7:6-ra legyőzte a harmadik helyen kiemelt spanyol Rafael Nadalt.
márc. 20
23:42
Videó: íme, Vucsinics triplája és a Roma sikere az Udinese ellen (She)
Mirko Vucsinics vezérletével 4–2-re nyert az Olimpicóban az AS Roma együttese az Udinese ellen. Tekintse meg a meccs legszebb jeleneteit videón!