2013. február 26. kedd

febr. 26
19:54
Tenisz: Djokovics simán, Del Potro szenvedve nyert (She)
A Dubaiban zajló férfi tenisztorna 1. fordulójában a világelső szerb Novak Djokovics két szettben legyőzte honfitársát, Viktor Troickit, így bejutott a nyolcaddöntőbe.
febr. 26
19:54
Magyar Kupa: mindenképpen játszik szerdán a Videoton (Metropol)
Ha a Vác nem áll ki ellenük, akkor a Puskás Akadémiával mérkőznek.
febr. 26
19:56
Vívás: Dósa bronzérmes lett tőrben a kadett Eb-n (She)
Dósa Dániel bronzérmet szerzett a fiú tőrözők között a kadett korosztályú vívók budapesti Európa-bajnokságának keddi nyitónapján.
febr. 26
19:57
A Veszprém revansot akar, a Szeged veretlenségére vigyázna - videó (Agroinform)
Két BL-nyolcaddöntős férficsapatunk képviselői elmondták a Hathárom TV-nek, hogy készülnek a szerdai bajnoki rangadóra.
febr. 26
20:12
Videoton: akkor is lesz meccs, ha a Vác nem lép pályára (She)
Amennyiben a Vác – akárcsak szombaton - nem áll ki szerdán a Videoton elleni labdarúgó Magyar Kupa-negyeddöntőre, akkor a székesfehérváriak az NB II Nyugati csoportjában listavezető Puskás Akadémiával mérkőznek meg – adta hírül a csapat hivatalos honlapja.
febr. 26
20:14
Férfi vízi ob I: hatgólos szentesi siker a juniorok ellen (She)
A férfi vízilabda ob I 2. fordulójában elhalasztott mérkőzésén a Szentes hazai pályán hat góllal, 14–8-ra legyőzte a juniorokat.
febr. 26
20:33
Nagyon könnyen győzte le a Szentes a juniorokat (Agroinform)
A vártnál jóval biztosabban nyert a Szentes a Juniorválogatott ellen a férfi vízilabda ob I keddi mérkőzésén.
febr. 26
20:48
Férfi kosár: a Szolnok búcsúzott az EuroChallenge-től (She)
A tavaly a legjobb négyig menetelő Szolnoki Olaj ma a legjobb nyolc közé jutásért lépett pályára a harmadik számú európai kupasorozatban, az EuroChallenge-ben. A magyar bajnok két negyed után még négy ponttal vezetett, de a meccs második felére elfáradt, 80–74-re kikapott és ezzel búcsúzott a sorozattól.
febr. 26
20:51
A két esőzést követően Babos nehezebben lendült be, de utána simán nyert (Agroinform)
Babos Tímea három játszmában nyert Valerija Szavinih ellen a 235 ezer dollár összdíjazású brazíliai női tenisztornán.
febr. 26
20:53
Pepe a kispadon kezdi az El Clásicót (Agroinform)
Véglegessé váltak kedd esti El Clásico kezdői, Pepe a padon kezdi a mérkőzést.
febr. 26
20:55
A Milan után a Real Madrid is megleckéztette a Barcelonát (Agroinform)
A madridi 1-1-es döntetlen után a Real 3-1-re nyert Barcelonában a Spanyol Kupa elődöntőjének visszavágóján.
febr. 26
21:06
Videó: erőnléti edző kontra disznóvágás - legenda Kolozsvárról (She)
Az NSO Tv exkluzív interjút készített Szoboszlay Miklóssal a Kolozsvári Vasas egykori játékosával. A 87 éves kapuslegenda mesélt az akkori és a mai labdarúgás közötti óriási különbségekről, a csapattársakról, Vass Ádámról, akivel kapcsolatban örült hogy Kolozsvárra szerződött.
febr. 26
21:06
Babos Tímea a nyolcaddöntőben (Metropol)
Három játszmában nyert az orosz Valerija Szavinih ellen.
febr. 26
21:08
El Clásico: Real Madrid-Barcelona élőben az NSO-n! (She)
Itt az újabb el Clásico: az 1–1-es eredménnyel zárult első mérkőzést követően a Camp Nouban feszülhet egymásnak az FC Barcelona és a Real Madrid. Kövesse a mérkőzést folyamatosan frissülő, élőképes cikkünk – és online közvetítésünk segítségével!
febr. 26
21:09
Érettségi profizmushoz? - 4. heti erőrangsor (Agroinform)
Hetente megjelenő cikkünkben az NHL aktuális, legérdekesebb eseményeit mutatjuk be saját erőrangsorunkkal.
febr. 26
21:11
Idén nem lesz Final Four, kiesett a Szolnok (Agroinform)
A tavaly négyes döntőt vívott Szolnok kikapott az Eurochallenge Kupa nyolcaddöntős szakaszának utolsó fordulójában.
febr. 26
21:13
A Videoton játszani fog szerdán, csak nem biztos, hogy a Váccal (Agroinform)
Ha a Vác nem áll ki szerdán a Videoton elleni MK-negyeddöntőre, akkor a fehérváriak a Puskás Akadémiával mérkőznek.
febr. 26
21:24
Videó: Ronaldo-dupla, Varane is betalált, Jordi Alba szépített (She)
Az alábbi video-összeállításban a labdarúgó spanyol Király-kupa elődöntője visszavágójának, a Barcelona–Real Madrid mérkőzés góljait és fontosabb jeleneteit tekinthetik meg.
febr. 26
21:26
FTC-Újpest: elkeltek a jegyek, telt ház lesz a derbin (She)
A Ferencváros beszámolója szerint – ahogy arról már a Népsport Blog is beszámolt – elkelt az összes jegy, így március 10-én telt ház előtt rendezik az NB I-ben a Ferencváros–Újpest derbit.
febr. 26
21:28
Tenisz: Venus Williams is sikerrel vette az első akadályt (She)
A korábbi világelső Venus Williams is győzelemmel kezdte a florianapolisi női tenisztornát, az első fordulóban a horvát Mirjana Lucic ellen 80 perc alatt, 6:3, 6:3-ra nyert.
febr. 26
21:42
Német Kupa: freiburgi fordítás és diadal a Mainz otthonában (She)
A Freiburg labdarúgócsapata jutott be elsőként a Német Kupa legjobb négy csapata közé, miután hosszabbításban 3–2-re legyőzte a Mainzot. A Mainz – melyben Szalai Ádám gólpasszt adott és végigjátszotta a meccset – a 4. percben már 2–0-ra vezetett, előnyét a 86. percig megőrizte, majd összeomlott, így a Freiburg előbb hosszabbításra mentette, majd meg is fordította az összecsapást.
febr. 26
21:44
Férfi kosár: „Harcolt az Olaj, de hiányzott az extra” (She)
Nenad Asceric, a Szolnoki Olaj edzője a Levallois elleni vereséget követően elmondta, náluk hiányzott az extra teljesítmény, ez döntött a vendégek javára.
febr. 26
21:45
Kétgólos előnyről esett ki Szalai Ádám csapata (Agroinform)
Négy perc után 2-0-ra is vezetett már a Mainz, hosszabbításban mégis 3-2-re a Freiburg nyerte meg a kupanegyeddöntőt.
febr. 26
22:00
Serie A: a Bologna hátrányból fordítva legyőzte a Fiorentinát (She)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 26. fordulójában a Bologna meglepetésre 2–1-re legyőzte hazai pályán a Fiorentinát.
febr. 26
22:03
A Bologna tudott előrébb törni, a Fiorentina az Inter mögött ragadt (Agroinform)
Vezetett ugyan Bolognában a Fiorentina, de végül a hazai csapat nyerte a Serie A 26. fordulójának utolsó mérkőzését.
febr. 26
22:39
Kínkeservesen, de továbbjutott a Wolfsburg is (Agroinform)
Kis híján eladták kétgólos előnyüket a Farkasok,végül kihúzták a harmadosztályú Offenbach ellen, és a négy közé jutottak
febr. 26
22:54
Profi boksz: Cotto három meccs után visszavonulna (She)
Tervei szerint még három meccs van vissza a pályafutásából a korábbi kisváltó-, váltó-, és nagyváltósúlyú világbajnok, Miguel Cottonak, mielőtt végleg szegre akasztja a kesztyűit.
febr. 26
22:56
Német Kupa: másodikként a Wolfsburg is a négy között (She)
A Freiburgot követően a Wolfsburg is bejutott a labdarúgó Német Kupa elődöntőjébe: a „farkasok” a második félidőben törték meg a harmadik ligás Kickers Offenbach ellenállását, és 2–1-es győzelmet arattak idegenben.
febr. 26
22:57
Otthon már kevesebb gondot okozott az Evertonnak az Oldham (Agroinform)
Az FA-kupa ötödik fordulójának megismételt mérkőzésén könnyedén búcsúztatta az Everton a harmadosztályú Oldhamet.
febr. 26
22:58
FA-kupa: másodjára behúzta, nyolc között az Everton (She)
Az angol labdarúgó FA-kupa nyolcaddöntőjének megismételt mérkőzésén az Everton hazai pályán 3–1-re legyőzte a harmadosztályú Oldham Atleticet, így bejutott a negyeddöntőbe.
febr. 26
23:00
Serie B: nem ért pontot Feczesin Róbert gólpassza (She)
Az olasz másodosztályú labdarúgó-bajnokság 28. fordulójában Feczesin Róbert hiába adott gólpasszt az Ascoliban az éllovas Sassuolo ellen, csapata 4–2-es vereséget szenvedett.  A Filkor Attilával felálló Pro Vercelli gól nélküli döntetlent játszott a Cittadellával, a Vicenza a kispadon ülő Laczkó Zsolt nélkül nyert a Grosseto vendégeként.
febr. 26
23:12
A Mourinho-érában most nyert a legsimábban a Real Madrid a Barcelona ellen (Infostart)
José Mourinho csillaga talán még soha nem ragyogott ilyen magasan Madrid fölött, mint 2013. február 26-án, éjfél előtt. Csapata, a Real Madrid 3-1-re nyert a spanyol Király Kupa elődöntőjében a Barcelona ellen.
febr. 26
23:12
El Clásico: a Real Madrid győzni tudott Barcelonában (She)
A Spanyol Király-Kupa elődöntőjének visszavágóján a hazai döntetlen után a Real Madrid ősi riválisa, a Barcelona otthonában győzni tudott, ezzel bejutott a sorozat fináléjába.
febr. 26
23:14
Ciprus: Andre Alves betalált, Leandro is játszott (She)
A ciprusi élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban az Omonia Nicosia a korábbi Videoton-játékos góljának is köszönhetően 4–2-re nyert az Alki otthonában.
febr. 26
23:16
Championship: Bogdán lehúzta a rolót, nyert a Bolton (She)
Az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) 29. fordulójából elhalasztott mérkőzésén Bogdán Ádám csapata, a Bolton hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Peterborough Unitedet. A magyar kapus végigvédte a mérkőzést, és több védést is bemutatott.
febr. 26
23:30
Francia Kupa: nyolcban a Troyes, az Evian és a St.-Étienne (She)
Bejutott a labdarúgó Francia Kupa negyeddöntőjébe a Troyes, az Evian TG és a Saint-Étienne csapata is. A Troyes a Sochaux otthonában diadalmaskodott, az Eviant Kevin Bérigaud duplája vezette a nyolc közé, míg a Saint-Étienne ötgólos meccsen verte meg a Lille-t, és nyújtotta tizenegyesre veretlenségi szériáját tétmeccseken.
febr. 26
23:33
Feczesinék korai góljuk után négyet kaptak az éllovastól (Agroinform)
Hazai pályán 4-2-es vereséget szenvedett az Ascoli az első helyezett Sassuolótól a Serie B 28. fordulójában.
febr. 26
23:35
Bogdán nem kapott gólt, a Bolton győzött (Agroinform)
Hazai pályán 1-0-ra nyert a Peterborough United ellen a Bolton Wanderers a Championship 29. fordulójában.
febr. 26
23:37
A Troyes, az Evian és a Saint-Étienne már a nyolc között (Agroinform)
2001 óta először jutott a Francia Kupa negyeddöntőjébe a Troyes, amely a Sochaux-t győzte le.
febr. 26
23:48
Tenisz: Czink Melindáék párosban vereséget szenvedtek (She)
A florianapolisi női tenisztorna 1. fordulójában párosban búcsúzott a Czink Melinda, Monica Niculescu magyar, román kettős, miután két szettben vereséget szenvedett brazil, horvát ellenfelétől.
febr. 26
23:51
2007 után újra hármat lőtt a Real a Nou Campban, de csak egy válasz jött rá - videó (Agroinform)
Fölényes győzelmet aratott a Real Madrid a Barcelona vendégeként, így bejutott a Király Kupa döntőjébe.