Boksz: Pacquiao leütéseit kiállta, de veszített az amerikai (She)
Magyar idő szerint vasárnap éjszaka Makaón rendezett gálát a Top Rank, melynek főmérkőzésén Manny Pacquiao csapott össze a veretlen amerikai Chris Algierivel, és a filippínó egyhangú pontozással megnyerte a találkozót.
nov. 23
8:09
NHL: oda-vissza - az Islanders megint megverte a Penguinst (She)
Tovább remekel a New York Islanders: a péntek éjjeli szétlövéses siker után ezúttal 4–1-re győzött a Pittsburgh Penguins ellen hazai pályán az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) szombati játéknapján.
nov. 23
8:27
Labdarúgó NB I - Az utolsó pillanatban mentett pontot a Pápa (Infostart)
A 60 percen keresztül emberhátrányban futballozó Lombard Pápa a 93. percben, tizenegyesből szerzett góljának köszönhetően játszott 1-1-es döntetlent a vendég Budapest Honvéddal a labdarúgó OTP Bank Liga 15. fordulójának szombat esti mérkőzésén.
nov. 23
8:27
Ajánló: a nap rangadója a Milan-Inter - topligaprogram (She)
A nap rangadója a Milan–Inter derbi lesz a labdarúgó topligákban: az olasz bajnokit 20.45 órakor rendezik. Angliában a Liverpool és a Tottenham is pályára lép, míg a Stieber Zoltánt foglalkoztató Hamburg a Werder Brement fogadja a Bundesligában.
nov. 23
8:33
Síugrás: A csapatverseny után egyéniben is német győzelem születhet (Agroinform)
Vasárnap a klingenthali Világkupa egyéni versenyére kerül sor, amelynek apropóján szemügyre vettük az esélyeket.
nov. 23
9:27
Joe DiMaggio, a baseball legendája 100 éve született (Metropol)
A baseball történetének egyik legnagyobb alakja kilenc bajnoki címhez segítette a New York Yankees csapatát.
nov. 23
9:27
Davis Kupa: Egy győzelemre a végső sikertől Svájc (Agroinform)
Vasárnap az utolsó mérkőzésekre kerül sor a Davis Kupa döntőben, Federer Tsongával, míg Wawrinka Monfilsszal csap össze.
nov. 23
10:21
Női kézilabda BL: Kiütéses győzelemmel avathatja fel új arénáját a Győr (Agroinform)
A Savehof ideális ellenfél lehet a Győr számára, hogy a csapat kiütéses győzelemmel avassa fel új arénáját.
nov. 23
10:33
Ausztrália: Vernes csere volt, csapatát leverte a veretlen (She)
A Central Coast Mariners labdarúgócsapata hazai pályán 2–0-s vereséget szenvedett a még veretlen, az ausztrál A-League-ben a második helyen álló Adelaide Unitedtől. A Marinersben 33 percnyi játéklehetőséget kapott Vernes Richárd. A Mariners a 7. helyen áll, érdekesség, hogy az ázsiai Bajnokok Ligája-győztes Western Sydney Wanderers nyeretlenül sereghajtó! A címvédő Brisbane Roar szintén…
nov. 23
10:51
PL: Wenger naiv Arsenalt látott, Van Gaal remek De Geát (She)
Arsene Wenger, az Arsenal labdarúgócsapatának menedzsere csalódottan beszélt a Manchester Unitedtól elszenvedett 2–1-es bajnoki vereség után. Louis van Gaal, az MU szakvezetője sem volt maradéktalanul elégedett játékosaival.
nov. 23
11:09
Videó: így nézte végig Messi a róla készült videót a Camp Nouban (She)
A Telmo Zarra rekordjának megdöntésével a spanyol bajnokság történetének legeredményesebbjévé váló Lionel Messi és társai a Camp Nouban nézték végig az argentin klasszis tiszteletére készített videót.
nov. 23
12:09
NFL: Csoportrangadón folytathatja fantasztikus sorozatát a Green Bay (Agroinform)
Vajon Sean Payton irányítása alatt kikaphat-e zsinórban háromszor hazai pályán a New Orleans Saints?
nov. 23
12:11
Forma-1: Barátnak indultak, ma a legnagyobb ellenségek (Agroinform)
Hamilton és Rosberg ma épp ölre megy az F1-es bajnokságért, de volt idő, amikor a legjobb haveroknak számítottak.
nov. 23
12:21
Davis-kupa: Tsongát padoztatják, Gasquet játszik Federerrel (She)
A francia Davis-kupa válogatott módosította szereposztását a Svájc elleni finálé harmadik napjára, Jo-Wilfried Tsonga helyett Richard Gasquet áll ki Roger Federer ellen ma 13 órakor a párharc negyedik mérkőzésén.
nov. 23
12:39
Videó: Pacquiao ütésétől hanyatt bukfencezett az amerikai (She)
Mint beszámoltunk róla, Manny Pacquiao a veretlen amerikai Chris Algierivel csapott össze a Makaón megrendezett Top Rank gálán. Algieri kiállta a 12 menetet, azonban egyhangú pontozással elveszítette a mérkőzést. Az összefoglaló videóban láthatja, amint az amerikai egyensúlyát elveszítve hátrabukfencezik.
nov. 23
12:41
F1: a két Red Bull az utolsó sor helyett a boxból rajtol (She)
A Red Bull nem tudta meggyőzni az FIA-t arról, hogy az első légterelők módosításával nem változik meg az autó szerkezete, így Daniel Ricciardónak és Sebastian Vettelnek is a boxból kell rajtolnia a 14 órakor kezdődő 55 körös versenyen Abu-Dzabiban.
nov. 23
12:57
Kézilabda: Ortega új veszprémi szerződéssel a zsebében irányított (She)
Az MKB-MVM Veszprém férfi kézilabdacsapata hivatalos honlapján közölte, új szerződést kötött a csapat spanyol vezetőedzőjével, Carlos Ortegával.
nov. 23
13:03
Pacquiao megvédte WBO-címét (Metropol)
A 35 esztendős Pacquiao hatszor küldte padlóra a nála öt évvel fiatalabb ellenfelét.
nov. 23
13:03
Serie A: Az Inter 2-0-ra legyőzi a Milant (Agroinform)
Legalábbis az Inter horvát középpályása, Mateo Kovacic szerint. Hiszel neki? Nagyot kaszálhatsz vele.
nov. 23
14:09
F1: Schumacher állapota javul, de hosszú még az út (She)
Sabine Kehm, a kis híján végzetes síbalesetét követően lábadozó Michael Schumacher menedzsere a német RTL-nek azt mondta: a hétszeres Formula–1-es világbajnok pilóta állapota lassan javul, ám nagyon hosszú út áll még előtte rehabilitációja során.
nov. 23
14:27
NFL: felépültek a Broncos elkapói, Foster játéka kérdéses (She)
A Bengalsnál egy egész sor kulcsjátékos hiányozhat vasárnap, az Indianapolis a Jacksonville elleni összecsapáson több játékosát is pihenteti. A Houstonban Arian Foster sztárfutó játéka továbbra is kérdéses.
nov. 23
14:33
Tenisz: Zsinórban harmadik évében zárt a 100-ban Babos (Agroinform)
Jövő áprilisig csak előre léphet a női világranglistán saját számításai szerint Babos Tímea.
nov. 23
14:45
Videó: íme, Messi mind a 253 bajnoki gólja (She)
Mint megírtuk, Lionel Messi minden idők legeredményesebbje lett a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban, miután a Sevillának lőtt góljaival megdöntötte Telmo Zarra 251-es gólcsúcsát. Tekintse meg Messi 253 gólját egy videóban összegyűjtve!
nov. 23
15:03
Két évvel hosszabbított az MKB-MVM Veszprém spanyol edzője (Infostart)
Két évvel, 2017. június 30-ig meghosszabbította az MKB-MVM Veszprém férfi kézilabdacsapat a spanyol vezetőedzőjének, Carlos Ortegának szerződését.
nov. 23
15:03
Serie A: a Torino büntetőt rontott, a Sassuolo büntetett (She)
Az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 12. fordulójának vasárnap kora délutáni mérkőzésén a Sassuolo Antonio Floro Flores góljával 1–0-ra győzött a Torino otthonában. A Torino Juan Sánchez Mino révén 0–0-nál tizenegyest rúghatott, ám Consigli kapus védte büntetőjét. A „bikák” a szezonban már harmadik, sorozatban ötödik tizenegyesüket rontották el.
nov. 23
15:09
Cseh László négy egyéni aranyat szerzett (Metropol)
Rajta kívül több volt és jelenlegi válogatott kerettag is erősítette a saját egyetemének csapatát az egyetemi és főiskolai úszó országos bajnokságon.
nov. 23
15:21
Davis-kupa: Svájcé a trófea, teljes Federer gyűjteménye (She)
Roger Federer 6:4, 6:2, 6:2-re legyőzte Richard Gasquet-t a tenisz Davis-kupa lille-i döntőjének negyedik mérkőzésén, ezzel a vendég svájciak 3:1-es, behozhatatlan előnyre tettek szert a franciákkal szemben. Svájc először hódította el a trófeát.
nov. 23
15:23
Dortmund: Reus csak 2015-ben tér vissza, ismét bokasérülés (She)
A vasárnapi vizsgálatokat követően beigazolódott, amitől a Borussia Dortmundnál tartottak: a német válogatott Marco Reus bokaszalag-szakadást szenvedett Marvin Bakalorz durva belépője következtében, 2014-ben már nem is tér vissza a pályára.
nov. 23
15:39
Davis Kupa - Történelmi svájci diadal (Infostart)
Története során először nyerte meg a tenisz Davis Kupát a svájci csapat, miután a lille-i döntőben Roger Federer vasárnapi sikerével 3-1-re győzött a kilencszeres bajnok Franciaország ellen.
nov. 23
15:39
Vívó vk: Ukrajna kibabrált a kardcsapattal, 9. hely (She)
A kilencedik helyen végzett a magyar válogatott a vasárnapi Zarándi Csaba férfi kard csapat világkupa-versenyen.
nov. 23
15:41
Férfi kézilabda EHF Kupa - Húszgólos orosházi vereség (Infostart)
Az Orosháza-Linamar 40-20-ra kikapott a dán Skjern otthonában a férfi kézilabda EHF Kupában, a 16-os középdöntőbe jutásért zajló párharc első mérkőzésén.
nov. 23
15:45
Barcelona: Messi triplázott és nem megy sehova (Agroinform)
A Barcelona argentin klasszisa a spanyol bajnokság történetének legeredményesebb játékosa lett.
nov. 23
15:57
Férfi kard csapat vk - Kilencedik a magyar együttes (Infostart)
nov. 23
15:57
Férfi kosár Adria-liga: Vojvoda Dávid a forduló játékosa (She)
A szolnoki Vojvoda Dávid lett a férfi kosárlabda Adria-liga kilencedik fordulójának legjobbja.
nov. 23
15:59
Abu-Dzabi Nagydíj - Hamilton nyert és másodszor világbajnok (Infostart)
Második Forma-1-es világbajnoki címét nyerte Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája, miután győzött a vasárnapi Abu-Dzabi Nagydíjon.
nov. 23
15:59
F1: Hamilton Abu-Dzabiban vált kétszeres világbajnokká! (She)
Lewis Hamilton nyerte meg a 2014-es Formula–1-es világbajnokság utolsó, 19. futamát Abu-Dzabiban, amivel bezsebelte pályafutása második világbajnoki címét. Csapattársa, Nico Rosberg csak a 14. lett. Felipe Massa a második, Valtteri Bottas a harmadik helyen zárt.
nov. 23
16:01
NB III: a 41 éves Dombi Tibor gólja zárta az őszi szezont (She)
Négy mérkőzéssel vasárnap befejeződött a labdarúgó NB III 2014–2015-ös idényének őszi szezonja: a DVSC és a Videoton második csapata egyaránt három ponttal gazdagodott, nyert a Felsőtárkány is, míg a Dunaharaszti–ESMTK csata gól nélküli döntetlennel ért véget.
nov. 23
16:15
Messi a gólkirályok királya (Blikk)
Barcelona – Mesterhármassal döntötte meg a spanyol labdarúgó-bajnokság, a Primera División gólrekordját Lionel Messi (27), a Barcelona argentin csatára.
nov. 23
16:33
NB I: Videoton–Ferencváros élőben az NSO-n! (She)
Videoton–Ferencváros találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el a meccs összefoglalóját, kommenteljen, mondja el a véleményét a találkozóról!
nov. 23
16:35
PL: korán örült a Liverpool, nagy pofont kapott Londonban (She)
A Liverpool 3–1-es vereséget szenvedett a Crystal Palace vendégeként az angol labdarúgó-bajnokság (Premier League) 12. fordulójában. A „vörösök” már 91 másodperc után vezettek, de a jobban játszó hazaiak megérdemelten fordítottak és nyertek a hajrában kétgólos különbséggel. A Liverpool 1997 óta nyeretlen a Crystal Palace otthonában.
nov. 23
16:39
Rosbergnek a technikával is meg kellett küzdenie (Metropol)
Második Forma-1-es világbajnoki címét nyerte Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája, miután győzött az Abu-Dzabi Nagydíjon.
nov. 23
16:51
Bokszmeccsen lazított Balotelli (Blikk)
Liverpool – Bokszmeccsen szórakozott Mario Balotelli (24). A Liverpool olasz futballistája combsérülés miatt kihagyta Crsytal Palace ellen vasárnap délután 3-1-re elvesztett angol bajnokit, ám nem otthonában pihent szombat éjjel.
nov. 23
16:57
Történelmi svájci diadal a Davis Kupán (Metropol)
Története során először nyerte meg a tenisz Davis Kupát a svájci csapat.
nov. 23
16:57
Davis Kupa: Federer vezetésével Svájc felért a csúcsra (Agroinform)
Federer három szettben legyőzte Gasquet-t, Svájc ezzel megszerezte története első Davis Kupa-sikerét.
nov. 23
17:09
Sakk-vb: Carlsen győzött, megvédte címét Anand ellen (She)
A norvég Magnus Carlsen maradt a sakkozás világbajnoka, miután a szocsi világbajnoki döntő 11. játszmájában legyőzte az indiai Viswanathan Anandot, s ezzel elérte a végső győzelemhez szükséges 6.5 pontot.
nov. 23
17:11
Serie A: a Napoli nem örülhetett a hatgólos meccs után (She)
A Napoli hazai pályán, kétgólos előnyt elherdálva 3–3-as döntetlent játszott a Cagliarival az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 12. fordulójának vasárnapi játéknapján. A délutáni hat mérkőzés közül egy sem hozott hazai győzelmet: a Sassuolo után a Fiorentina és az Empoli is nyert idegenben, míg – a Cagliarihoz hasonlóan – a Sampdoria és a Chievo egy-egy pontot vitt haza.
nov. 23
17:15
Kilencedik a magyar férfi kard csapat (Metropol)
A végső győzelmet a román válogatott szerezte meg a vasárnapi Zarándi Csaba férfi kard csapat világkupa-versenyen.
nov. 23
17:27
Premier League - A Crystal Palace legyőzte a Liverpoolt (Infostart)
A remekül hajrázó Crystal Palace 3-1-re legyőzte a már a 2. percben vezető Liverpoolt az angol labdarúgó Premier League 12. fordulójának vasárnapi játéknapján.
nov. 23
17:29
Serie A - Gólgazdag meccsen vesztett pontokat a Napoli (Infostart)
A harmadik helyen álló Napoli 3-3-ra végzett a vendég Cagliarival az olasz labdarúgó-bajnokság 12. fordulójának vasárnapi játéknapján.
nov. 23
17:31
Női asztalitenisz Extraliga - Hengerelt a Postás II. (Infostart)
A Postás SE II. kiütéses győzelmet aratott a Pénzügyőr vendégeként a női asztalitenisz Extraliga vasárnapi mérkőzésén.