2008. február 20. szerda

febr. 20
10:31
Alonso lehet a legjobban kereső versenyző a mezőnyben (F1világ)
A kétszeres világbajnok, Fernando Alonso lesz a legtöbbet kereső Forma-1-es versenyző, feltéve, ha a jövő évben is a Renault színeiben marad, állítja a <i>SportsPro</i> magazin.
febr. 20
10:36
Alonso lehet a legjobban kereső F1-es versenyző (F1világ)
A kétszeres világbajnok, Fernando Alonso lesz a legjobban kereső Forma-1-es versenyző az idei évben, feltéve, ha a jövőben is marad a Renault színeiben, állítja a <i>SportsPro</i> magazin.
febr. 20
11:41
Ford Cosworth - a Forma-1 legsikeresebb motorja (F1világ)
Egyetlen motor sem volt olyan meghatározó a Forma-1-ben, amint a Ford Cosworth. Az évekig amerikai tulajdonában lévő üzem a 60-as évek végén fejlesztette ki az F1 legsikeresebb motorját, amely 1967 és 1983 között számolatlanul aratta a győzelmeket.
febr. 20
12:58
A BMW nem bánja, hogy kockáztatott új autójával (F1világ)
A BMW Sauber vezetése egy cseppet sem bánja, hogy radikális változtatásokkal készült a 2008-as idényre, jóllehet emiatt kezdeti hátrányba került legközelebbi riválisaival szemben a téli teszteken.
febr. 20
13:32
Rosberg javítani szeretne tavalyi teljesítményén (F1világ)
A Williams istálló német versenyzője, Nico Rosberg elmondta, mindössze az a célja az idei évre, hogy jobb teljesítményt nyújtson a versenyeken, mint a tavalyi esztendőben.
febr. 20
15:27
Fuji megoldást keres a 2007-es problémákra (F1világ)
A Japán Nagydíjnak helyet adó Fuji Speedway illetékesei mindent elkövetnek annak érdekében, hogy elkerüljék a tavalyi évben történteket, mikor a rajongók csak nagy nehézségek árán tudtak bejutni a pályára, és nem voltak megelégedve a szervezéssel.
febr. 20
16:16
Trulli: A Toyota harcba szállhat a harmadik helyért (F1világ)
A Toyota Racing olasz versenyzője, Jarno Trulli úgy gondolja, hogy csapata képes lesz harcba szállni a harmadik helyért az idei évben, miután egyre jobban teljesít vadonatúj versenygépük, a TF108-as kódszámmal ellátott modell.
febr. 20
17:49
Massa állt az élre az eső áztatta Barcelonában (F1világ)
A Ferrari brazil versenyzője végzett az élen az e heti tesztek második napján a spanyolországi Barcelonában, ahol a tegnapi naphoz hasonlóan esős idő fogadta a versenyzőket. A második helyen Mark Webber futott be, akit Badoer követett.
febr. 20
18:21
A BMW produktív napot zárt Valenciában (F1világ)
A BMW Sauber versenyistálló eredményes tesztnapot teljesített a spanyolországi Valenciában, miután tegnap a rossz időjárás hátráltatta a csapatot a munkában.
febr. 20
21:37
Talmát ismét a rossz idő hátráltatta (F1világ)
Folytatódtak a tesztek Spanyolországban. A tegnapihoz hasonlóan ma is délelõtt tíz és délután három között a 250-es kategóriával közösen teszteltek Talmácsi Gáborék, majd négytõl ötig csak a nyolcad litereseké volt a jerezi pálya.