2007. szeptember 5. szerda

szept. 5
23:13
Guargumi: már megettük (Infostart)
Egy tonna dioxinnal szennyezett guargumit használt föl egy sütőipari alapanyagot gyártó szegedi cég. A Csongrád megyei főállatorvos szerint a mérgezett adalékanyaggal készült termékek nagyobb részét már megették a fogyasztók, de nem lesz bajuk tőle.

Keresés