Vb-selejtezők: Irak legyőzte Ausztráliát a rangadón (She)
Irak 1?0-ra legyőzte Ausztráliát a 2010-es világbajnokság selejtezője ázsiai zónájának szombati rangadóján.
jún. 8
0:53
Euro 2008: Scolari elégedett a portugálok látványos játékával (She)
Érthetően elégedetten nyilatkozott a Portugália?Törökország (2?0) Eb-mérkőzés után a győztes válogatott szövetségi kapitánya, Luiz Felipe Scolari.
jún. 8
1:08
Női kézilabda: nem sikerült Kovács Péteréknek a bravúr (She)
Nem sikerült a bravúr a Kovács Péter által irányított török női kézilabda-válogatottnak, hiszen az Ankarában megszerzett egygólos győzelem után Aarhusban két góllal kikaptak Dániától, így nem jutottak ki a decemberi, macedóniai Európa-bajnokságra.
jún. 8
1:24
Férfi kézilabda: a szerbek beleszaladtak a késbe Zubriban (She)
A kétgólos hazai győzelemmel zárult Magyarország?Bosznia-Hercegovina világbajnoki selejtező (27?25) mellett négy másik kvalifikációs meccset is lejátszottak Európában.
Balhétól rettegnek az osztrákok (Blikk)
KLAGENFURT – Futballháború az EB-n! A Németország – Lengyelország mérkőzést ugyan csak ma este rendezik, ám a szócsata már napokkal ezelőtt elkezdődött. A B csoport összecsapása előtt a játékosok és a szurkolók között is óriási a feszültség
Kovács Pekingbe ért (Blikk)
Képes-e három számot is elvinni az olimpián?
jún. 8
6:22
Kubica már nem fél (Blikk)
Egy évvel a borzalmas balesete után visszatért
jún. 8
8:32
Euro 2008: sérülések is nehezítik Fatih Terim dolgát (She)
Nem elég, hogy kikaptak a portugáloktól az első mérkőzésükön, még sérülések is sújtják a törököket az Európa-bajnokságon.
jún. 8
9:34
Profi ökölvívás: Kelly Pavlik megőrizte vb-öveit (She)
Az amerikai Kelly Pavlik megvédte a WBC és a WBO szervezeteknél középsúlyban őrzött profi bokszvilágbajnoki titulusait a brit Gary Lockett ellenében a magyar idő szerint vasárnap hajnali ringcsatában.
jún. 8
9:38
Ma mutatkozik be Ausztria az EB-n (Behaviour)
Svájc után vasárnap a másik házigazda, Ausztria is bemutatkozik a labdarúgó Európa-bajnokságon.
jún. 8
10:05
Euro-2008: viszonylag békésen telt el az Eb-nyitány Ausztriában (She)
Kisebb összetűzésektől eltekintve viszonylag békésen telt el a labdarúgó Európa-bajnokság első napja az osztrák házigazdáknál. Ausztria vasárnap veszi át a stafétabotot a rendezőtárs Svájctól: Bécsben osztrák-horvát nyitány lesz, Klagenfurtban a németek mérik össze erejüket a lengyelekkel.
jún. 8
10:52
Keményen összecsaptak a német és a lengyel drukkerek Klagenfurtban (Infostart)
Szombaton késő este megtörténtek az első őrizetbe vételek az Eb-n. Klagenfurt belvárosában hozzávetőleg kétszáz német és lengyel szurkoló esett egymásnak. A rendőrség határozott fellépése megakadályozta, hogy a verekedés elfajuljon. Hét németet őrizetbe vettek. A szervezők becslése szerint huszonötezer horvát szurkoló lepte el Bécset csapatuk vasárnapi nyitómérkőzésére.
jún. 8
11:23
Úszás: Kitadzsima világcsúcsot repesztett 200 m mellen (She)
Kitadzsima Koszuke, a japánok kétszeres olimpiai bajnok mellúszója világcsúcsot állított fel 200 méteren 2:07.51 perccel.
jún. 8
11:25
Jégkorong: Palkovics Krisztián is aláírt a következő szezonra (She)
Ted Sator vezetőedző és több játékos után Palkovics Krisztián is szerződést hosszabbított az Alba Volán csapatával.
jún. 8
11:39
Serie A: Corini szerződést hosszabbított a Torinóval (She)
Eugenio Corini egy évvel meghosszabbította szerződését a Torino futballcsapatával.
jún. 8
11:55
Nagy érvágás az első számú csatár kiesése (Infostart)
Portugália már az Európa-bajnokság első napján bizonyította, hogy nem véletlenül sorolták a kontinenstorna esélyesei közé. A csehek egyetlen igazi helyzetüket gólra váltották. A két csapat a csoportkör második fordulójában úgy lép pályára, hogy a győztes szinte biztosan bejut a negyeddöntőbe.
jún. 8
11:55
Gyorsasági motor, 125 kcm: Talmácsi Gábor ismételten dobogón (She)
Talmácsi Gábor az olasz futam után a Katalán Nagydíjon is felállhat a dobogóra. A világbajnok motoros harmadik helyen végzett a világbajnokság 7. futamán.
jún. 8
11:57
Harmadik lett Talmácsi Barcelonában (Infostart)
Harmadik lett a címvédő Talmácsi Gábor a 125 köbcentisek között a gyorsasági motoros világbajnokság Katalán Nagydíján. A barcelonai futamot a pontversenyben vezető francia Mike di Meglio nyerte.
jún. 8
11:57
Franciaország: Puel elhagyná a Lille-t a Lyon kedvéért (She)
Claude Puel egy helyi újságnak elmondta, hogy szíve szerint elhagyná jelenlegi csapatát, a Lille-t, hogy utána a Lyonhoz szerződhessen.
jún. 8
12:10
Euro 2008: Jakob Kuhn szerint Frei sérülése tragédia (She)
A svájciak szövetségi kapitánya nagy szomorúsággal beszélt Alexander Frei sérüléséről.
jún. 8
12:25
Elképesztően nagy világcsúcs, de nem örülünk neki (Infostart)
Kitadzsima Koszuke, a japánok kétszeres olimpiai bajnok mellúszója világcsúcsot állított fel 200 méteren 2:07.51 perccel. "Elképesztően nagy világcsúcs ez" - reagált a japán eredményére Kiss László, a magyar úszóválogatott szövetségi kapitánya. "Mondhatom, hogy más rekordokkal összevetve is ez az egyik legerősebb világcsúcs, és hát nem éppen kedvező a mi szempontunkból."
jún. 8
12:40
Gyorsasági motor, 125 kcm: Talmácsi nyilatkozata a 3. hely után (She)
Talmács Gábor jó versenyzésként értékelte a Katalán Nagydíjat a futam utáni hivatalos nyilatkozatában.
jún. 8
12:56
Szombathely-rali: Spitzmüller az élen - nézze meg a sárdagasztást! (Infostart)
Spitzmüller Csaba volt a leggyorsabb a Szombathely-rali első napján, az országos bajnokság harmadik futamán. A szombati jó eredmény után vasárnap is ők állnak az élen.
jún. 8
12:56
Portugália: C. Ronaldo az Eb után dönt a hogyan továbbról (She)
Ha befejeződik az Európa-bajnokság, csak akkor ismerteti döntését a hogyan továbbról Cristiano Ronaldo, a Manchester United kiválósága, akinek vezényletével nyerte 2-0-ra a portugál válogatott bemutatkozó mérkőzését a törökök ellen a 13. labdarúgó Eb-n.
jún. 8
13:27
Brazil játékos az Eb első napjának embere (Infostart)
A Sky Sports és az InfoRádió értékelése mellett az inforadio.hu olvasói is Pepét, a portugál válogatott honosított hátvédjét látták a legjobbnak az osztrák-svájci közös rendezésű labdarúgó Európa-bajnokság első napján.
jún. 8
13:27
Gyorsasági motor, 250 kcm: Simoncelli nyert Bautista előtt (She)
Marco Simoncelli nyerte a gyorsasági motorosok 250 kcm-es kategóriájának Katalán Nagydíját Alvaro Bautista előtt. Bautista az élről indulva szinte végig vezetett, azonban az utolsó körben óriásit hibázott, így olasz futamgyőztest avattak.
jún. 8
13:42
Ronaldo még titkolja döntését - a Real várhat az Eb végéig (Infostart)
Cristiano Ronaldo, a portugál válogatott kiválósága csak az Eb után hozza nyilvánosságra az átigazolására vonatkozó döntését. A madridi sajtó néhány napja már tényként közölte, hogy a portugál a Real Madridhoz szerződik, ám a Manchesterrel BL-t és bajnokságot nyerő sztár ezek szerint még lebegteti az ügyet.
jún. 8
14:13
Profi boksz: Caballero kiütéssel védte meg vb-címét (She)
Kiütéssel őrizte meg nagyharmatsúlyú világbajnoki címét a WBA szervezetnél a panamai Celestino Caballero, aki a 12. menetben vetett véget venezuelai kihívója, a hazai ringben fellépő Lorenzo Parra elleni összecsapásnak.
jún. 8
14:58
MotoGP: Dani Pedrosa győzött hazai pályán Barcelonában (She)
A hazai közönség előtt versenyző Daniel Pedrosa nyerte a gyorsasági motorosok MotoGP futamát, a Katalán Nagydíjat.
jún. 8
15:00
Anglia: a Barca engedi a Citynek, hogy tárgyaljon Ronaldinhóval (She)
Garry Cook, a Manchester City ügyvezető igazgatója a BBC tudósítójának megerősítette, hogy a Barcelona megadta az engedélyt az angol klubnak, hogy elkezdje a tárgyalásokat Ronaldinhóval.
jún. 8
15:02
Euro 2008: Pepe és Tomas Ujfalusi voltak a mérkőzések legjobbjai (She)
Lezárult a szavazás az UEFA hivatalos honlapján: a fanok szerint a tegnapi két mérkőzésen a védők nyújtották a legjobb teljesítményt.
jún. 8
15:04
Spanyolország: Sinama-Pongolle az Atléticóban? (She)
Francia lapértesülés szerint a spanyol Atlético Madridban folytatja pályafutását Florent Sinama-Pongolle, a Recreativo francia támadója.
jún. 8
15:14
Talmácsi: "Az egyik szemem sír, a másik nevet" (Infostart)
A második helyért lezajlott csata elvesztését fájlalja a címvédő Talmácsi Gábor a gyorsasági motoros világbajnokság Katalán Nagydíja után.
jún. 8
15:14
Euro 2008: a sérült Alexander Frei marad a válogatott mellett (She)
Bár a csehek elleni nyitómeccsen elszenvedett térdsérülése miatt pályára már léphet az Európa-bajnokságon, marad a svájci válogatott kerettel Alexander Frei.
jún. 8
15:29
Euro 2008: a spanyoloknál Senna kezdhet Xabi Alonso helyett (She)
A spanyol válogatott edzéseit rendszeresen figyelő hispán újságírók szerint Marcos Senna kezd majd a szűrő poszton az oroszok elleni mérkőzésen az Európa-bajnokság D-csoportjában.
jún. 8
15:45
Euro 2008: nem bírtak magukkal a frankfurti török szurkolók (She)
Nem bírtak magukkal a Frankfurtban élő törökök a portugál válogatottól elszenvedett 2?0-s vereség után, és összetűzésbe kerültek a német város rendőrségével.
jún. 8
16:00
Szombathely-rali: Spitzmüller győzött (Infostart)
A Spitzmüller Csaba, Kazár Miklós kettős nyerte a Szombathely-ralit, az országos bajnokság harmadik futamát.
jún. 8
16:00
Franciaország: Djibril Cissé szívesen visszatérne Angliába (She)
Az angol Observer című hetilapnak adott interjújában Djibril Cissé kijelentette, szívesen visszatérne Angliába.
jún. 8
16:02
Rali ob: Spitzmüller Csaba nyerte a Szombathely-ralit (She)
Spitzmüller Csaba nyerte a Szombathely-ralit, az országos bajnokság harmadik futamát.
jún. 8
16:16
AC Milan: Luca Antonini visszatér a kiesett Empoliból (She)
Luca Antonini a következő szezontól ismételten az AC Milan játékosa lesz, miután a lombardok visszavásárolták az Empolitól.
jún. 8
17:17
Nadal ismét elbánt Federerrel (Infostart)
Megvédte címét a spanyol Rafael Nadal a francia nyílt teniszbajnokságon, mivel a döntőben 6:1, 6:3, 6:0-ra győzött a világelső svájci Roger Federer ellen.
jún. 8
17:17
Roland Garros: Rafael Nadal tönkreverte Roger Federert (She)
A spanyol Rafael Nadal nyerte a párizsi nyilt nemzetközi tenisztorna, a Roland Garros férfi egyesének küzdelmeit, miután hihetetlenül simán megverte a világelső Roger Federert a döntőben.
jún. 8
17:19
Szombathely-rali: Spitzmüller Csaba fél perc előnnyel nyert (She)
A viadal honlapja szerint Spitzmüller mögött a bajnoki címvédő Benik Balázs lett a második, míg Turán Frigyes a harmadik. Az országos bajnokság negyedik futamát, a Veszprém-ralit július 4-6. között rendezik.
jún. 8
17:21
Euro 2008: megvannak a kezdők az osztrák?horvát meccsre (She)
Hat órakor az Ausztria?Horvátország mérkőzéssel elkezdődnek a B-csoport küzdelmei a labdarúgó Európa-bajnokságon.
jún. 8
18:03
Sportlövészet: Gerebics bronzérmes a suhli Világkupán (She)
Gerebics Roland bronzérmes lett a dupla traposok versenyében a németországi Suhlban zajló koronglövő Világkupa-viadalon.
jún. 8
18:05
Vb-selejtező: Eto?o is gólt lőtt Kamerun győztes meccsén (She)
Samuel Eto?o szerezte Kamerun második gólját hazája vb-selejtezőbeli győzelmekor Mauritius válogatottja ellen.
jún. 8
18:18
Rögbi: vereséget szenvedett a magyar válogatott a litvánoktól (She)
A magyar rögbi-válogatott vereséget szenvedett az osztrák nemzeti együttestől Európa-bajnoki selejtezőn, Bécsben.
jún. 8
19:04
Euro 2008: nézze meg, ahogy Modric belőtte az Eb első büntetőjét (She)
A horvátok megszerezték az Európba-bajnokság eddigi leggyorsabb gólját ? nem volt nehéz dolguk, mivel először esett gól az első félidőben. Aki esetleg lemaradt a meccs elejéről, most megnézheti, ahogy Luka Modric a mérkőzés 4. percében higgadtan értékesítette a megítélt büntetőt.