2012. október 13. szombat

okt. 13
15:32
Videó: „Győr-Fradi döntőt várok a női kézilabda BL-ben” (She)
A Nemzeti Sport Vasárnapi vendége ezúttal a Péterfy Sándor utcai Kórház klinikai toxikológiai osztályvezető főorvosa, Dr. Zacher Gábor lesz, aki szerint Győr–Fradi döntőt rendeznek majd tavasszal a női kézilabda Bajnokok Ligájában, de beszélt a veszprémi és a szegedi férfi kézilabdacsapat szerepléséről is az NSO Tv-nek.
okt. 13
15:32
Lorenzo indulhat az élről Motegiben (Agroinform)
A pontversenyben éllovas spanyol szerezte meg az első rajtkockát a gyorsaságimotoros-világbajnokság Japán Nagydíján.
okt. 13
15:34
Juventus: Vidal idő előtt visszatérhet klubcsapatához (She)
Arturo Vidal, a chilei labdarúgó-válogatott középpályása idő előtt visszatérhet klubcsapatához, a Juventushoz, miután kiállították az Ecuador elleni, 3–1-re elveszített világbajnoki selejtezőn.
okt. 13
15:34
A normális kerékvágás - gondolatok időmérő után (Agroinform)
Erős, de nem verhetetlen a Red Bull Koreában, ahol eddig minden a normális kerékvágásban halad. Vagy mégsem?
okt. 13
15:48
Ezért kell fizetni a szerbeknek Douchev-Janicsért (Infostart)
A háromszoros olimpiai bajnok Douchev-Janics Natasa kiemelt támogatást kapott, ennek egy részét szeretné a Magyar Kajak-kenu Szövetség visszakapni és az az utánpótlás támogatására fordítani - mondta az InfoRádiónak Baráth Etele elnök. Hozzátette: Nekünk most az a kötelességünk, hogy határt szabjunk, nem kívánunk hozzájárulni továbbá senkinek a távozásához.
okt. 13
15:48
Női kézi BL: Idő kell még a tökéletes játékhoz - Martín (She)
Szombaton délután a Győri Audi ETO KC a horvát Podravka Koprivnica ellen kezdi meg szereplését a Bajnokok Ligájában. Ambros Martín vezetőedző a klub honlapjának adott interjújában elmondta, együttese jó úton halad, de az első mérkőzéseken várhatóan még elmarad a csúcsformától.
okt. 13
15:48
Nagy nyomás alatt semmi sem jött össze a Sapa Fehérvárnak (Agroinform)
A Sapa Fehérvár AV19 csapata csak az utolsó harmadban talált a kapuba, így kikapott az Olimpija Ljubljana ellen.
okt. 13
15:50
Magabiztosan nyert a Szeged (Agroinform)
A papírformát igazolva magabiztos győzelmet aratott a Szeged férfi vízilabdacsapata az OSC felett.
okt. 13
16:06
Vb 2014: Elia is tagja a holland keretnek a románok ellen (She)
Jordy Claise és Eljero Elia is bekerült a holland labdarúgó-válogatott keretében a keddi, Románia elleni vb-selejtezőre.
okt. 13
16:06
A Hoffenheim középpályása túl van életveszélyen (Agroinform)
Boris Vukcevic szeptember végén frontálisan karambolozott egy teherautóval. Az orvosok azóta kómában tartják.
okt. 13
16:08
Ligakupa: Luque visszatért, a DVTK kikapott Egerben (She)
A DVTK 2–1-re kikapott az Eger otthonában a labdarúgó Ligakupa csoportkörének negyedik fordulójában. A diósgyőrieknek jó hír azonban, hogy José Luque hosszas kihagyás után ismét pályára léphetett. Az MVM Paks odahaza ikszelt a Siófokkal.
okt. 13
16:08
Romániának nem kell Arjen Robbennel számolnia, Van Gaal nem számít rá (Agroinform)
Louis van Gaal, a hollandok szövetségi kapitány úgy gondolja, nem érdemes kockáztatnia Arjen Robennek,
okt. 13
16:10
Balotelli a Barcába illik, középszerű csatár, középszerű csapatban - Ibrahimovic (Agroinform)
Zlatan Ibrahimovic ismét odaszúrt egykori klubjának, az FC Barcelonának.
okt. 13
16:24
NB II, Kelet: Toricska ismét betalált, nyert az Újpest B (She)
A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 9. fordulójában az Újpest FC B hazai pályán 2–1-es győzelmet aratott a Putnok ellen. A lila-fehérek második gólját a DVSC-Teva elleni Ligakupa-mérkőzésen duplázó Toricska szerezte, míg a putnokiaktól a válogatott Elek Ákos öccse, Elek Bence volt eredményes.
okt. 13
16:24
Újpesti győzelem a Putnok ellen (Agroinform)
Az Újpest hazai környezetben 2-1-re legyőzte a Putnokot a labdarúgó NB II kilencedik fordulójának mérkőzésén.
okt. 13
16:42
Vízilabda OB I: Magabiztosan nyert a Szeged (Infostart)
A papírformát igazolva magabiztos győzelmet aratott a Szeged férfi vízilabdacsapata az OSC felett a Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság első fordulójában, szombaton.
okt. 13
16:42
Tenisz: a Federert kiejtő Murray döntőzik Djokoviccsal (She)
A Sanghajban zajló férfi tenisztorna elődöntőjében a brit Andy Murray két szoros szettben legyőzte a világelső svájci Roger Federert, így bejutott a fináléba, ahol a szerb Novak Djokovics lesz az ellenfele.
okt. 13
16:42
Egri siker az északi rangadón (Agroinform)
Az Eger hazai pályán 2-1-re legyőzte a Diósgyőrt a labdarúgó Ligakupa negyedik fordulójának szombati játéknapján.
okt. 13
16:44
Az eső sem mentette meg Federert Murray ellen (Agroinform)
Federernek alig volt könnyű adogatójátéka, Murray 6:4 6:4 arányban győzött a sanghaji Masters elődöntőjében.
okt. 13
17:00
Hoffenheim: Vukcevic már nincs életveszélyben (She)
Már nincs életveszélyben a Hoffenheim szeptember végén súlyos autóbalesetet szenvedő középpályása, Boris Vukcevic. A 22 esztendős labdarúgó továbbra is kómában van, de állapota stabil.
okt. 13
17:00
Roman Abramovics télen 46 millió fontért vinné Radamel Falcaót (Agroinform)
Angol sajtóinformációk szerint januárban 46 millió fontért igazolná le a Chelsea az Atlético Madrid csatárát.
okt. 13
17:02
Négy kubai lelépett a kanadai meccs előtt, üres volt a kispad (Agroinform)
Kuba 15 játékossal utazott a Kanada elleni labdarúgó világbajnoki-selejtezőre, de csak 11 futballista tért haza.
okt. 13
17:04
Mexikó és az Egyesült Államok is győzelemmel zárt (Agroinform)
Az amerikai gárda Eddie Johnson duplájával verte Antigua és Barbuda válogatottját.
okt. 13
17:18
NB II, Kelet: a sereghajtó otthonában kapott ki a Vasas (She)
A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 9. fordulójában a második helyre felkapaszkodó Orosháza 3–1-re legyőzte az idegenben továbbra is botladozó Szolnokot.
okt. 13
17:18
Nem sziporkázott, de legyőzte a horvát bajnokot a Győr (Agroinform)
Az elmúlt kiírásban finalista Győri Audi ETO KC öt góllal, 24-19-re győzött a vendég horvát Koprivnica ellen.
okt. 13
17:20
Női kosárlabda NB I: megvan az idény első 100-asa (She)
A Soproné az idény első száz pont feletti teljesítménye a női kosárlabda NB I 2012–2013-as szezonjában: a legutóbbi ezüstérmes 104–53-ra győzött a Cegléd vendégeként a 4. forduló szombati programjában.
okt. 13
17:20
Gyurta Dánielék saját klubot alapíthatnak? (Agroinform)
Szóba került, hogy a Gyurtával együtt távozó versenyzők és szakemberek egy új klubot alapítanak.
okt. 13
17:36
NB II, Nyugat: a Puskás FC három góllal nyert Egerszegen (She)
A labdarúgó NB II Nyugati csoportjának 9. fordulójában a listavezető Puskás Akadémia 3–0-ra nyert az előző szezonban még NB I-es Zalaegerszeg otthonában. Meglépnie így sem sikerült, mivel a Kozármisleny is győzött a győriek második számú csapata ellen.
okt. 13
17:54
Afrika: maratoni szétlövésben döntős a kontinensbajnok (She)
Zambia címvédő válogatottja szombaton idegenben 1–0-ra kikapott Ugandától az Afrikai Nemzetek Kupája selejtezőjének utolsó körében, de megnyerte a maratoni tizenegyespárbajt, így ott lehet a jövő évi dél-afrikai kontinenstornán.
okt. 13
17:54
Nyert Zalaegerszegen a Puskás Akadémia, kikapott a Vasas (Agroinform)
A nyugati csoportban listavezető Puskás Akadémia háromgólos győzelmet aratott Zalaegerszegen a labdarúgó NB II-ben.
okt. 13
18:12
Ligakupa: ikszelt a KTE és az FTC, nyert a Honvéd (She)
A Kecskeméti TE 2–2-es döntetlent játszott a Ferencvárossal hazai pályán a labdarúgó Ligakupa D-csoportjának rangadóján, míg a Honvéd 2–0-ra győzött a Haladás ellen otthon az A-csoport negyedik fordulójában.
okt. 13
18:12
Slimane Bouadla góljával verte ukrán ellenfelét a DVSC (Agroinform)
Az ukrán élvonalba frissen feljutott Ungvár ellen játszott edzőmeccset a DVSC.
okt. 13
18:14
Birkózás: nyert a kötöttfogású ob-n az egyetemi vb-győztes (She)
A válogatott alapemberei nélkül rendezték meg szombaton a kötöttfogású birkózók országos bajnokságát Miskolcon, ahol a legjobb teljesítményt a néhány hete egyetemi világbajnoki címet szerző Kozák István nyújtotta.
okt. 13
18:30
Anglia: Buzsákyék folytatták nagyszerű sorozatukat (She)
A két magyar játékossal pályára lépő Portsmouth hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Crewe Alexandrát az angol harmadosztályú labdarúgó-bajnokság (League One) 12. fordulójának szombati játéknapján.
okt. 13
18:30
Husztiék edzője szerint van alapja, hogy összehozták a Bayernnel (Agroinform)
Mirko Slomka elmondta, még nyolc hónap van vissza szerződéséből, amit nem szeretne idő előtt meghosszabbítani.
okt. 13
18:48
Női jégkorong: ezúttal nyertek a mieink az olimpiai előselejtezőn (She)
A magyar női jégkorong-válogatott magabiztosan, hétgólos különbséggel verte meg a horvát csapatot a 2014-es szocsi téli olimpia barcelonai előselejtezőjének szombati, második fordulójában.
okt. 13
18:48
Kétgólos hátrányból állt fel a Ferencváros Kecskeméten (Agroinform)
A Kecskemét 2-0-ra is vezetett, végül 2-2-es döntetlent játszott a vendég Ferencvárossal a labdarúgó Ligakupában.
okt. 13
19:06
Férfi kosár: súlyos szolnoki vereség az Adria-ligában (She)
A Szolnoki Olaj hazai pályán 75–50-re kikapott a montenegrói bajnok Buducsnoszt Podgoricától az Adria-liga negyedik fordulójának szombati játéknapján.
okt. 13
19:06
A Szolnok kitömte a Ferencvárost (Agroinform)
A Szolnok a Ferencvárost, míg a ZF-Eger a városi riválisát győzte le simán szombaton a vízilabda ob I első fordulójában.
okt. 13
19:08
Női kézi BL: az ETO ötgólos sikerrel nyitotta a szezont (She)
Ambros Martín, a Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának vezetőedzője ötgólos győzelemmel mutatkozott be a Bajnokok Ligájában a kisalföldieknél, miután csapata nyögvenyelős kezdés után végül 24–19-re nyert a horvát Podravka Koprivnica ellen.
okt. 13
19:08
Kilenc érem az első napon Stockholmban (Agroinform)
Hosszú Katinka három számban győzött, egyben pedig második lett,Jakabos Zsuzsanna két ezüstöt és két bronzot harcolt ki.
okt. 13
19:10
Férfi vízilabda ob I: a Szolnok és a ZF-Eger is kiütéssel nyert (She)
A ZF-Eger hét góllal, 15–8-ra nyerte meg a városi rangadót a férfi vízilabda ob I első fordulójában. A Szolnok háromszor több gólt szerezve, 18–6-ra győzött az FTC ellen.
okt. 13
19:10
Másodszorra simán nyertek női hokisaink (Agroinform)
A magyar női jégkorong-válogatott magabiztosan, hétgólos különbséggel verte a horvát csapatot.
okt. 13
19:12
Videó: Bogdán Ádám szerint előrébb lépett a válogatott (She)
Az észtek elleni idegenbeli győzelmet követően ezúttal Gera Zoltán, Bogdán Ádám, a gólszerző Hajnal Tamás és Egervári Sándor szövetségi kapitány értékelt az NSO Tv-nek. Kapusunk úgy érzi, hogy a hollandok elleni vereséghez képest előrébb lépett a válogatott, Egervári Sándorról pedig kiderül egy fontos (de nem meglepő) információ: borzasztóan szeret nyerni, főleg idegenben.
okt. 13
19:14
Ligakupa: Nikolics szállította a győzelmet a Videotonnak (She)
A Videoton Nikolics Nemanja góljával 1–0-ra győzött a Kaposvári Rákóczi ellen a labdarúgó Ligakupa C-csoportjában.
okt. 13
19:24
Rövid pályás úszó vk: kilenc magyar érem Stockholmban (She)
Kilenc érmet nyertek a szombati döntőkben a magyar úszók a rövid pályás – 25 méteres medencébe kiírt – világkupa-sorozat harmadik állomásán, Stockholmban.
okt. 13
19:24
Janics Natasa testvére kért elnézést az edzőjétől (Agroinform)
Kovács Lászlót Douchev-Janics Natasa testvére hívta fel és kért elnézést a kajakosnő szavai miatt.
okt. 13
19:42
Férfi röplabda NB I: nyert a Dág Kazincbarcikán (She)
A Dág három szettben győzött Kazincbarcikán a férfi röplabda NB I szombati játéknapján.
okt. 13
19:42
Alonso és Vettel párbaja (Blikk)
Csak egymásra figyel a futamon Fernando Alonso és Sebastian Vettel
okt. 13
19:42
Sima győzelemmel rajtolt a Győr (Metropol)
Az előző idényben finalista Győri Audi ETO KC a horvát Koprivnica elleni sima, ötgólos győzelemmel kezdte meg szereplését a női kézilabda Bajnokok Ligájában.