2012. október 20. szombat

okt. 20
21:36
Nagyon sima vereséget szenvedett Szerbiában a Szolnok (Agroinform)
A Szolnoki Olaj 25 pontos vereséget szenvedett a szerb Kragujevac vendégeként a férfi kosárlabda Adria Ligában.
okt. 20
21:38
Férfi kézi BL: meggyőző Barcelona-siker Zágrábban (She)
A Barcelona férfi kézilabdacsapata kitűnő második félidei teljesítményének köszönhetően 32–21-re legyőzte a horvát CO Zagrebet a Bajnokok Ligája negyedik fordulójában.
okt. 20
21:38
Négy góllal nyert a Honvéd az OSC ellen (Agroinform)
A Honvéd 10-6-ra legyőzte a vendég OSC-t a Vodafone férfi vízilabda ob I szombati mérkőzésén.
okt. 20
21:40
Női kosárlabda NB I: BSE-siker a fővárosi derbin (She)
A BSE idegenben 50–45-re legyőzte a Vasast a női kosárlabda NB I 6. fordulójának szombati játéknapján.
okt. 20
21:54
Férfi vízi Európa-kupa: továbbra is százszázalékos a DVSE (She)
A szintén debreceni DEAC-cal vívott délelőtti összecsapás (13–7) után 11–7-re a spanyol Mataro elleni szombat esti mérkőzését is megnyerte a házigazda DVSE a férfi vízilabda Európa-kupa debreceni selejtezőcsoportjában, így mérlege a vasárnapi zárás előtt változatlanul százszázalékos.
okt. 20
21:54
A Póta-Tóth duó meccslabdák után ezüstérmet szerzett az Eb-n (Agroinform)
A Póta Georgina, Tóth Krisztina kettős hét játszmában kikapott a román Daniela Dodean, Elizabeta Samara duótól.
okt. 20
21:56
Videó: Tudtuk, hogy az egriek ellen birkózni kell - Supka (She)
A labdarúgó NB I 11. fordulójában a Pécsi MFC az Egri FC-t fogadta. A gól nélküli első félidőt követően a másodikban a hazaiak Nagy Olivér révén egyszer még a kapufát is eltalálták, a kaput azonban egyik csapat sem tudta bevenni. A mérkőzés követően nyilatkozó Simon Antal elégedett volt csapatával.
okt. 20
21:56
Hajdúch a fordulópontokon többször mentett bravúrral - Prukner (Agroinform)
A Kaposvár hazai pályán biztos, 3-0-s sikert aratott a Siófok ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 11. fordulójában.
okt. 20
21:58
Németh Krisztiánék egy pontot szereztek a Twente ellen (Agroinform)
A Roda hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a Twentével a holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 9. fordulójában.
okt. 20
22:12
Eredivisie: nagy lebőgést került el a PSV, ikszelt az Ajax (She)
Kis híján kikapott odahaza a tabellán 16. Willem II-től a PSV a holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban, ám a házigazdák 2–0-s hátrányról fordítottak, és végül 3–2-re megnyerték a találkozót. Az Ajax ugyanekkora előnyt adott le, ugyanis 2–0-ra vezetett a szünetben a Heracles otthonában, a vége 3–3 lett.
okt. 20
22:12
Fortuna 88 percig a Bilbaóval volt, végül mégis a Valenciát választotta (Agroinform)
A véghajráig vezettek a baszkok, de vereséget szenvedtek a nagy nevű, de eddig rosszul teljesítő csapatok rangadóján.
okt. 20
22:14
Tenisz: V. Williams döntős, szetthátrányból fordított (She)
Venus Williams szetthátrányból fordított a német Andrea Petkovic ellen, így bejutott a Luxembourgban zajló női tenisztorna fináléjába, ahol ellenfele a „meglepetésember”, az elődöntőben a Daniela Hantuchová ellen győző román Monica Niculescu lesz.
okt. 20
22:16
Primera División: a Valencia őrült hajrával dolgozta le Aduriz dupláját - videó (She)
A spanyol labdarúgó-bajnokság 8. fordulójának szombat esti mérkőzésén a Valencia őrült hajrával ledolgozta hátrányát, és 3–2-re legyőzte a meccs utolsó periódusában emberhátrányban játszó Athletic Bilbaót.
okt. 20
22:30
Csak kapufáig jutottak a csapatok Pécsen - videó (Agroinform)
A Pécs hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott az újonc Egerrel a labdarúgó OTP Bank Liga 11. fordulójában.
okt. 20
22:32
Vanczák ezúttal megúszta sérülés nélkül a Thun ellen (Agroinform)
1-1-gyel ért véget a Thun-Sion mérkőzés a svájci bajnokság 13. fordulójában szombaton este.
okt. 20
22:48
Belgium: Kötelesék legyőzték Bodorékat, zakózott az éllovas (She)
Elvesztette veretlenségét az FC Bruges a belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban: a 11. fordulóban az éllovas 4–1-re kikapott a Leuven otthonában. A Köteles Lászlót foglalkoztató KRC Genk 3–0-ra verte Bodor Boldizsár csapatát, a Germinal Beerschotot. Egyik magyar légiós sem lépett pályára, mindketten a kispadról követhették a találkozót.
okt. 20
22:48
Babos Gáborék Alkmaarban nyertek (Agroinform)
A Nijmegen Babos Gáborral a kapuban nyert az AZ Alkmaar otthonában a holland élvonalbeli bajnokság 9. fordulójában.
okt. 20
22:50
Serie A: legyőzte otthonában a Lazio a Milant (She)
A Serie A 8. fordulójában a harmadik helyen álló Lazio a nehéz helyzetben lévő Milant fogadta, és ha nem is könnyedén, de otthon tartotta a három pontot.
okt. 20
22:50
A Milan későn ébredt és kikapott a Lazio otthonában (Agroinform)
A Lazio hazai környezetben már 3-0-ra is vezetett, végül csak egy góllal nyert a Milan ellen.
okt. 20
22:52
A Sopron magabiztosan, a BSE szűken nyert (Agroinform)
A BSE pontszegény mérkőzésen legyőzte a hazai pályán játszó Vasast a női kosárlabda NB I szombat délutáni mérkőzésén.
okt. 20
23:06
Videó: káprázatos gólokkal nyert a Lazio a Milan ellen (She)
A Serie A 8. fordulójában a Lazio a nehéz helyzetben lévő Milant fogadta, és ha nem is könnyedén, de otthon tartotta a három pontot.
okt. 20
23:06
Bravúrnak értékelem a pontszerzést - Simon Antal (Agroinform)
okt. 20
23:08
Az eddig nyeretlen Sopron vette el az Atomerőmű veretlenségét (Agroinform)
Az Atomerőmű kikapott az eddig nyeretlen Sopron otthonában, így elvesztette veretlenségét a férfi kosárlabda NB I-ben.
okt. 20
23:10
Idegenben nyert a Siófok és a Kiskunhalas (Agroinform)
A Veszprém hazai pályán könnyed siker aratott a Dunaújvárosi Kohász ellen a női kézilabda NB I szombati játéknapján.
okt. 20
23:12
Gólgazdag mérkőzésen nyert a Lazio a Milan ellen - videó (Agroinform)
A Serie A nyolcadik fordulójában a Lazio a Milant fogadta, és gólgazdag mérkőzésen 3-2-re nyert.
okt. 20
23:24
Ligue 1: egyoldalú gólözön a meglepetéscsapatok meccsén (She)
A Rennes legyőzte a bajnok Montpellier-t, a Valenciennes hat gólt vágott a Lorient-nak a két meglepetéscsapat meccsén a francia labdarúgó-bajnokság 9. fordulójának szombati játéknapján.
okt. 20
23:24
Szoros félidő után nyert Orosházán a Veszprém (Agroinform)
A címvédő MKB Veszprém nyolcgólos győzelmet aratott az Orosháza vendégeként a férfi kézilabda NB I-ben.