2012. október 21. vasárnap

okt. 21
17:28
Otthon kikapott a keleti éllovas Mezőkövesd (Agroinform)
A keleti éllovas Mezőkövesd hazai környezetben 2-1-es vereséget szenvedett a Budapest Honvéd második csapatától.
okt. 21
17:30
Honvéd: Debrecenit száműzték, mert nem hosszabbított (She)
A Nemzeti Sport információi szerint száműzték az első csapatból a labdarúgó NB I-ben szereplő Budapest Honvéd saját nevelésű védőjét, Debreceni Andrást, mert még nem hosszabbította meg a nyáron lejáró szerződését.
okt. 21
17:30
Venus Williams két és fél év után nyert tornát (Agroinform)
Venus Williams a luxembourgi döntőben két játszmában, 1 óra 23 perc alatt győzött a román Monica Niculescu ellen.
okt. 21
17:32
Videó: Cassano mesterien érkezett, Palacio nagy gólt lőtt (She)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Inter hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Cataniát. A milánóiak Antonio Cassano góljával szereztek vezetést, amelyet a hajrában Rodrigo Palacio duplázott meg.
okt. 21
17:42
Bundesliga: döntetlent játszott a Nürnberg és az Augsburg (She)
Nem született gól a Nürnberg és az Augsburg összecsapásán a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) nyolcadik fordulójában.
okt. 21
17:42
Már öt meccs óta nyeretlen a Nürnberg (Agroinform)
Az Augsburg valamivel közelebb állt a győzelemhez Nürnbergben, mint a hazaiak, de nem született gól az összecsapáson.
okt. 21
17:44
Fülöp ismét lehúzta a rolót az Aszteraszban (Agroinform)
Fülöp Mártonnal a kapujában nyert 3-0-ra az Aszterasz Tripolisz a Veria ellen a görög bajnokság 7. fordulójában.
okt. 21
17:46
Del Potro a tavalyi "ezüst" után idén győzött Bécsben (Agroinform)
Az első helyen kiemelt argentin Juan Martin Del Potro nyerte vasárnap a bécsi fedettpályás férfi tenisztornát.
okt. 21
17:48
Kétgólos hátrányból győzött a Feyenoord (Agroinform)
A Venlo vendégeként 3-2-re nyert az Eredivisie 9. fordulójában a Feyenoord, amely már 2-0-s hátrányban is volt.
okt. 21
18:00
Premjer-liga: Dzsuzdzsák gólpasszal felelt a fenyegetésre (She)
Az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 12. fordulójában a Dinamo Moszkva egy több szempontból is rendkívül fontos meccsen Dzsudzsák Balázs gólpasszának is köszönhetően 2–1-re nyert a Mordovija Szaranszk otthonában.
okt. 21
18:00
Dzsudzsák gólpasszával győzött a Dinamo Szaranszkban (Agroinform)
A Dinamo Moszkva 2-1-re nyert az újonc Mordovija Szaranszk otthonában, a győztes gól előtt a szélső adta az asszisztot.
okt. 21
18:02
Kecskemét: Gyagya Attila a kis KTE-ben tért vissza (She)
Hét és fél hónap kényszerpihenő után visszatért a pályára a labdarúgó NB I-ben szereplő Kecskeméti TE védője, Gyagya Attila.
okt. 21
18:02
Magabiztos Hamburg-siker a Partizannal szemben (Agroinform)
A A-csoport másik mérkőzését, az Ademar León-Flensburg összecsapást 17:30 perctől rendezik.
okt. 21
18:04
Női kézi BL: FTC-Larvik élőben az NSO-n! (She)
A női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában az FTC-Rail Cargo Hungaria a norvég Larvikot fogadja. Az első körben mindkét együttes nyert. A 18 órakor kezdődő összecsapást a Nemzeti Sport Online ötpercenként frissülő, élőképes cikkben közvetíti!
okt. 21
18:04
Vigyázz Európa, a Ferencváros megérkezett az elitbe (Agroinform)
Az FTC-Rail Cargo Hungaria 28-24-re legyőzte a norvég bajnok Larvik együttesét az elitsorozat C-csoportjában, Dabason.
okt. 21
18:06
Asztalitenisz Eb: Boll hatodik egyéni aranya (She)
A címvédő német Timo Boll nyerte meg a férfi egyest a dániai Herningben rendezett asztalitenisz Európa-bajnokságon vasárnap, a nőknél pedig a fehérorosz Viktorija Pavlovics diadalmaskodott.
okt. 21
18:06
A Sävehof otthonában javítottak a volgográdiak (Agroinform)
Az orosz Dinamo a múlt heti, Ferencváros elleni súlyos vereség után hatgólos győzelmet aratott a svéd bajnok otthonában.
okt. 21
18:08
Videó: ismét elsült a Dzsudzsák-balos, ezúttal gólpasszt ért (She)
Az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Dinamo Moszkva Alekszandr Kokorin duplájával 2–1-re legyőzte idegenben a Mordovija Szaranszkot. A második gól előtt Dzsudzsák Balázs adott be a bal oldalról, csapattársa pedig nagy erővel fejelt a kapu jobb oldalába.
okt. 21
18:08
Megszerezte első győzelmét az Espanyol - videó (Agroinform)
Stuani 93. percben szerzett fejesgóljával győzte le a barcelonai csapat a Rayót, így elkerült az utolsó helyről.
okt. 21
18:18
Premjer-liga: Dzsudzsák gólpasszal felelt a fenyegetésre (She)
okt. 21
18:20
Primera División: dupla itt, dupla ott, a 92. percben győztes gól (She)
Az Espanyol hazai pályán 3–2-re nyert a Rayo Vallecano ellen a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 8. fordulójában.
okt. 21
18:22
Tenisz: Berdych fordított Tsonga ellen, megnyerte a döntőt (She)
A második helyen kiemelt cseh Tomás Berdych nyerte meg a stockholmi férfi ATP-tenisztorna fináléját, miután az első szett elveszítése után fordított az első helyen rangsorolt francia Jo-Wilfried Tsonga ellen.
okt. 21
18:36
Primera División: a 92. percben szerzett három pontot az Espanyol (Infostart)
Az Espanyol a csereként beállt Stuani 92. percben szerzett góljával 3-2-re nyert a vendég Rayo Vallecano ellen a spanyol labdarúgó-bajnokság 8. fordulójának második vasárnapi mérkőzésén.
okt. 21
18:36
NB I: a rengeteg kihagyott helyzet ellenére nyert a DVSC (She)
A labdarúgó NB I 11. fordulójának rangadóján a forduló előtt második helyen álló DVSC–Teva és a negyedik Diósgyőri VTK csapott össze egymással. A keleti végek rangadóját, amely igazán élvezetes második félidőt hozott, végül a hazaiak nyerték meg.
okt. 21
18:36
Vasárnap már arany is jutott (Metropol)
A szombati aranymentes első nap után vasárnap már a legértékesebb éremből is jutott a magyar úszóknak a rövidpályás Világkupa berlini állomásán.
okt. 21
18:36
Rengeteg helyzet, kétgólos debreceni siker a Diósgyőr ellen (Agroinform)
Jó tempójú, látványos mérkőzésen győzte le a Debrecen a Diósgyőrt az OTP Bank Liga 11. fordulójában.
okt. 21
18:38
NB I: Győri ETO-Újpest mérkőzés élőben az NSO-n! (She)
Elkezdődött a labdarúgó NB I 11. fordulójának utolsó mérkőzése, amelyen a listavezető Győri ETO az Újpestet fogadja. A találkozó alakulását nyomon követhetik folyamatosan frissülő cikkünk, illetve élő, szöveges tudósításunk segítségével!
okt. 21
19:12
NB I: A legjobb gyógyszer a győzelem - Kondás Elemér (She)
A labdarúgó NB I 11. fordulójában a DVSC-Teva 2–0-ra nyert a DVTK ellen. A Debrecen vezetőedzője, Kondás Elemér szerint ha minden helyzetet berúgnak a csapatok, akkor is győznek, a vendégek szakvezetője, Sisa Tibor pedig túlságosan nyílt játékukról beszélt – edzői nyilatkozatok.
okt. 21
19:14
Videó: Yannick és Sidibe góljával a Loki nyerte a rangadót (She)
A labdarúgó NB I 11. fordulójának vasárnapi mérkőzésén a DVSC-Teva Yannick Mbengono és Ibrahima Sidibe góljával 2–0-ra nyert hazai pályán a Diósgyőri VTK ellen. Nézze meg a mérkőzés góljait!
okt. 21
19:16
Ligue 1: a Lyon a győzelmével a PSG és a Marseille nyomában (She)
A Lyon abban a tudatban lépett pályára otthon a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 9. fordulójában, hogy mindenképpen győznie kell a Brest ellen ahhoz, hogy a játéknapot követően ismét dobogós helyen álljon a tabellán. A hazaiak nem parádéztak, de Bafétimbi Gomis góljával nyertek, így a PSG és a Marseille mögött a 3. helyen tanyáznak.
okt. 21
19:18
Dánia: a 97. percben válaszoltak Vadócz góljára! (She)
Az Odense 1–1-es döntetlent játszott a Midtjylland otthonában a dán élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 13. fordulójában. Vadócz Krisztián góljával jutottak vezetéshez a vendégek, de a hazaiak a 97. (!) percben egyenlítettek.
okt. 21
19:20
Premier League: továbbra sincs meg a QPR első győzelme (She)
A Queens Park Rangers hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott az Evertonnal az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 8. fordulójában.
okt. 21
19:30
Bundesliga: Rudnevs-lesgól, Hajnalék nyertek Hamburgban (She)
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 8. fordulójának záró meccsén a Stuttgart 1–0-ra nyert Hamburgban.
okt. 21
19:30
Harmadszor is kikapott Finnországban a Miskolc (Agroinform)
Harmadik mérkőzésén is kikapott a Miskolci Jegesmedvék jégkorongcsapata a Kontinentális Kupa finnországi tornáján.
okt. 21
19:32
A Stuttgart elhozta a három pontot a Hamburg otthonából (Agroinform)
Hajnal Tamás tíz percet kapott, a Hamburg a 31. percben egy gólt, mellyel a VfB győztesen távozott a kikötővárosból.
okt. 21
19:34
Ha mindkét csapat belövi a helyzeteit, akkor is nyerünk - Kondás Elemér (Agroinform)
A Debrecen 2-0-s Diósgyőr elleni győzelme után a két csapat vezetőedzői az m1 műsorában értékelték a mérkőzést.
okt. 21
19:48
Női kézi BL: az FTC bravúros győzelme a Larvik ellen (She)
A Ferencváros nagyszerű játékkal 28–24-re győzött a norvég Larvik ellen a női kézilabda Bajnokok Ligája C-csoportjának második fordulójában.
okt. 21
19:48
Zabari uralja az ultramaratoni versenyt (Agroinform)
A harmadik szakaszt is Zabari János nyerte a Bécs-Pozsony-Budapest 317 kilométeres ultramaratoni futóversenyen.
okt. 21
19:50
Röplabda: Milovits Júlia a Zvezdába szerződött (She)
A magyar női röplabda-válogatott feladója Milovits Júlia a Vasasból a szerb bajnok Crvena Zvezdába igazolt. A 22 éves röplabdázó egy plusz egy éves szerződést kötött.
okt. 21
19:50
Pintér nélkül is nyert a Zaragoza (Agroinform)
2-1-es Granada elleni idegenbeli győzelmével két helyet jött fel a tabellán a magyar középpályás csapata.
okt. 21
20:06
Primera División: Pintér nélkül nyert a Zaragoza (She)
A Real Zaragoza idegenben, 2–1-re legyőzte a Garanadát az élvonalbeli spanyol labdarúgó-bajnokság 8. fordulójában. Pintér Ádám nem játszott a mérkőzésen.
okt. 21
20:06
A DVTK is elbukott a Debrecen vendégeként (Blikk)
Az NB I aranyérmese a diósgyőriek ellen is igazolta, komolyan gondolja a címvédést
okt. 21
20:06
Gomis döntött, egy gólra volt elég a Lyon fölénye (Agroinform)
A Stade Brest 1-0-ás vereséget szenvedett a Stade Gerlandban, az OL továbbra is tartja a lépést az élbollyal.
okt. 21
20:08
Videó: óriási szóló, majd óriási szerencse a QPR góljánál (She)
Két mérkőzést rendeztek vasárnap az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 8. fordulójában. A Sunderland és a Newcastle Uniteddel, míg a kiesés ellen küzdő Queens Park Rangers az Evertonnal játszott hazai pályán 1–1-es döntetlent. Nézze meg a két mérkőzés góljait!
okt. 21
20:08
Vasárnap aranyakat is nyertek a mieink a rövidpályás Vk-n (Agroinform)
Vasárnap már a legértékesebb éremből is jutott a magyar úszóknak a rövidpályás Vk berlini állomásán.
okt. 21
20:10
Férfi kézi EHF-kupa: kettős vereséggel esett ki a Tatabánya (She)
A Tatabánya kiesett a férfi kézilabda EHF Kupából, mivel a 32 közé jutásért rendezett párharc vasárnapi visszavágóján kilenc góllal kikapott a norvég Elverum otthonában, a múlt heti első mérkőzésen pedig négygólos vereséget szenvedett. A Balatonfüred szombaton búcsúzott a sorozattól.
okt. 21
20:10
Berdych nyerte a Tsonga elleni döntőt (Agroinform)
A második helyen kiemelt cseh Tomas Berdych nyerte a 486 ezer euró összdíjazású, fedettpályás stockholmi tenisztornát.
okt. 21
20:12
Herczig Baranya bajnoka, Kazár az abszolút legjobb (Agroinform)
Herczig Norbert nyerte a Komló-ralit, az ob utolsó állomását, míg az abszolút bajnoki címet Kazár Miklós szerezte meg.
okt. 21
20:24
Jégkorong Mol Liga: hiába a négy újpesti gól, nyert a DAB (She)
A jégkorong Mol Liga alapszakaszában a címvédő Dab.Docler hazai környezetben kétgólos győzelmet aratott az Újpest ellen.
okt. 21
20:24
Herczig a leggyorsabb, Kazár a bajnok (Metropol)
Herczig Norbert nyerte a Komló-ralit, az országos bajnokság hatodik, egyben utolsó állomását.