2013. október 20. vasárnap

okt. 20
0:06
Primera División: Courtois-öngól után Atlético-vereség - videó (She)
A Barcelona Osasuna elleni pontvesztése után már az Atlético Madrid sem hibátlan a spanyol labdarúgó-bajnokságban: a „matracosok” Thibaut Courtois öngólja következtében 1–0-ra kikaptak az Espanyol vendégeként a 9. forduló szombat esti meccsén.
okt. 20
0:24
NS: leosztályozva; kézi BL-nap előtt! - vasárnap (She)
A Nemzeti Sport vasárnapi számából ajánljuk:
okt. 20
2:12
Labdarúgó NB I - Emberhátrányban született a Debrecen első idegenbeli sikere (Infostart)
A Debrecen 3-0-ra nyert Kecskeméten a labdarúgó OTP Bank Liga 11. fordulójának szombati játéknapján. A hajdúságiaknak ez volt az első idegenbeli győzelmük a szezonban.
okt. 20
2:16
Női kosárlabda NB I - Az MTK idegenben verte a Vasast (Infostart)
Az MTK-Budapest együttese idegenben győzött a Vasas ellen a női kosárlabda NB I szombati összecsapásán.
okt. 20
2:20
Férfi kézilabda NB I - Vereséggel debütált a PLER új vezetőedzője (Infostart)
Vereséggel mutatkozott be a PLER csapatának új vezetőedzője, a Zsiga Gyula helyét elfoglaló Hutvágner István a férfi kézilabda NB I szombati játéknapján.
okt. 20
2:24
Labdarúgó NB I - Sorozatban hetedszer nyert a Diósgyőr (Infostart)
A Diósgyőr 2-0-ra diadalmaskodott a Paks vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 11. fordulójának szombati játéknapján, ezzel új klubrekordot felállítva sorozatban hetedik mérkőzését nyerte meg a bajnokságban.
okt. 20
2:28
Férfi kosárlabda NB I - Hibátlan maradt az Atomerőmű és a Kecskemét (Infostart)
Az Atomerőmű és a Kecskemét is megőrizte hibátlan mérlegét a férfi kosárlabda NB I-ben, miután a forduló szombati játéknapján előbbi a Szombathely, utóbbi pedig a Szeged otthonában diadalmaskodott.
okt. 20
7:54
MotoGP: drámai futam, Lorenzo nyert, Márquezt kizárták (She)
A gyorsaságimotoros-világbajnokság Ausztrál Nagydíján, Phillip Islanden a királykategóriában a spanyol Jorge Lorenzo (Yamaha) nyert honfitársa, Dani Pedrosa (Honda) és az olasz Valentino Rossi (Yamaha) előtt. A vb-éllovas Marc Márquezt kizárták.
okt. 20
7:57
Katonásan menetelhet a csoportgyőzelem felé a Veszprém (Agroinform)
Meglepő lenne, ha nem tudná tartani Zágrábban hibátlan mérlegét a Veszprém a Bajnokok Ligája negyedik fordulójában.
okt. 20
8:48
Videó: húzóember - a felcsúti Scholest féltették a Viditől (She)
A 19 éves Kleinheisler László idén robbant be az élvonalba. A Videoton középpályása nem csak jó játékának, hanem góljainak köszönhetően is állandó tagja a fehérváriak kezdőcsapatának. José Gomes, a Videoton vezetőedzője az NSO Tv-nek elmondta, ha Kleinheisler így folytatja nagy dolgokra lesz hivatott.
okt. 20
8:50
NHL: kapusgól a Detroit ellen, „hibátlan” maradt a Sharks (She)
A tengerentúli profi jégkorongliga (NHL) 18. játéknapján még a kapus is betalált a Detroit Red Wings ellen, a Pittsburgh és a Colorado is megszerezte szezonbeli hetedik sikerét, ahogy a rendes játékidőben továbbra is veretlen San Jose Sharks.
okt. 20
8:52
Ökölvívás: Provodnyikov megverte Alvaradót, Stieglitz címvédése (She)
Profi ökölvívásban szombaton az Egyesült Államokban, Denverben rendezték a hétvége legérdekesebbnek ígérkező csatáját, az orosz Ruszlan Provodnyikov és az amerikai Mike Alvarado kisváltósúlyú összecsapását.
okt. 20
9:06
Videó: Coulibaly a 85. percben döntött, újra második a Lens (She)
A francia másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Ligue 2) 11. fordulójában a Lens 1–0-ra nyert a Nimes ellen, és második helyen áll a tabellán. Adamo Coulibaly a hajrában lecsapott a labdára, majd kilőtte a bal alsó sarkot, ezzel megszerezte harmadik bajnoki találatát. Íme!
okt. 20
9:09
Büntetlenül rugdoshatták Neymart - Gerardo Martino (Agroinform)
Két pontot vesztett az éllovas FC Barcelona a spanyol labdarúgó-bajnokság 9. fordulójában.
okt. 20
9:24
MLB: Boston-St. Louis döntőt rendeznek a baseball-ligában (She)
A Boston Red Sox 5–2-re legyőzte a Detroit Tigerst, így 4–2-re megnyerte az Amerikai Liga főcsoportdöntőjét, kiharcolva helyét a World Seriesben, ahol az ellenfele a már korábban bejutó St. Louis Cardinals lesz.
okt. 20
9:27
A Real Madrid kitömheti Hangáékat (Agroinform)
A spanyol bajnok Real Madridnak nem okozhat gondot a Laboral Kutxa legyőzése vasárnap.
okt. 20
9:42
Ajánló: Újpest-Győr, Kaposvár-FTC - hazai program (She)
A labdarúgó NB I-ben ma két meccset rendeznek. Az Újpest a Győrt, a Kaposvár pedig a Ferencvárost fogadja. Az NB II mára maradt összecsapásán a Balmazújváros a Zalaegerszeget látja vendégül.
okt. 20
10:00
Ajánló: Fiorentina-Juve rangadó - a topligák programja (She)
Bár a Bajnokok Ligájában szereplő csapatok többsége már szombaton lejátszotta hétvégi bajnokiját, azért vasárnapra is maradtak izgalmas párharcok. Pályán a Tottenham, nagyüzem lesz Olaszországban, de Németországban és Spanyolországban is akad látnivaló.
okt. 20
10:02
Videó: Németh elfektette a kapust, majd bevágta (She)
A Roda 2–1-re győzött a Waalwijk ellen idegenben a holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság tizedik fordulójában. A vendégek magyar támadója, Németh Krisztián kezdő volt, és az 53. percben egyenlítő gólt szerzett. Tekintse meg a találatot 4:01-től!
okt. 20
10:03
Mourinhót kiállították, de ott ül, ahol akar (Agroinform)
A Chelsea menedzsere addig reklamált a sok időhúzás miatt, hogy a második játékvezető a lelátóra száműzte őt.
okt. 20
10:54
Videó: öten fogták, mégis belőtte a brazil válogatott támadó (She)
Mint beszámoltunk róla, bajnokveréssel kezdődött az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premjer-liga) 13. fordulója. A címvédő CSZKA Moszkva idegenben 2–0-s vereséget szenvedett a listavezető Zenittől. A szentpéterváriak brazil válogatott támadóját, Hulkot öt fővárosi védő zárta körbe, de így is be tudta emelni a labdát a kapuba. Íme!
okt. 20
11:12
Primera División - Már az Atlético Madrid sem százszázalékos (Infostart)
A címvédő FC Barcelona után az Atlético Madrid is elvesztette százszázalékos mérlegét, az Espanyol ugyanis Courtois 54. percben esett öngóljának köszönhetően 1-0-ás győzelmet aratott hazai környezetben a fővárosi gárda ellen a spanyol labdarúgó-bajnokság kilencedik fordulójának szombati játéknapján.
okt. 20
11:12
Ökölvívó-vb: Varga egyhangú pontozással a 16 között (She)
okt. 20
11:14
Bajnokok Ligája: Kassai Viktor vezeti Szalaiék meccsét (She)
Kassai Viktor megkapta a második mérkőzését is a Bajnokok Ligája csoportkörében, a magyar játékvezető a Szalai Ádámot is foglalkoztató Schalke Chelsea elleni meccsét dirigálja.
okt. 20
11:30
A Barca nem bírt az Osasunával - A Real magabiztosan nyert (Infostart)
A Barcelona meglepetésre csak gól nélküli döntetlent játszott az Osasuna vendégeként a spanyol labdarúgó-bajnokság kilencedik fordulójának szombati játéknapján.
okt. 20
11:33
Ronaldo bocsánatot kért, Ancelotti elégedett volt (Agroinform)
A Real Madrid 2-0-ra verte otthon a Málagát a spanyol labdarúgó-bajnokság 9. fordulójának szombati meccsén.
okt. 20
11:48
Videó: ravasz kapusgól egy tizedmásodperccel a vége előtt (She)
Mint beszámoltunk róla, a tengerentúli profi jégkorongliga (NHL) 18. játéknapján még a kapus is betalált a Detroit Red Wings ellen. Mike Smith a Phoenix Coyotesból egy tizedmásodperccel a vége előtt egészpályás találatot szerzett, beállítva ezzel az 5–2-es végeredményt. Íme!
okt. 20
11:50
Milan: Balotelli és Abbiati aligha játszhat a Barcelona ellen (She)
Az AC Milan labdarúgócsapatának alelnöke, Adriano Galliani megerősítette, hogy Mario Balotelli és Christian Abbiati aligha lép pályára a Barcelona elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen.
okt. 20
12:06
Videó: Lovrencsics becsapta a védőket, majd gólt lőtt (She)
Mint beszámoltunk róla, a Lech Poznan 4–1-re győzött a Lechia ellen Gdanskban a lengyel élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 12. fordulójában, és a vendégek magyar szélsője, a találkozót végigjátszó Lovrencsics Gergő megszerezte az első gólját ebben a szezonban a ligában: az 50. percben csapata második találatát jegyezte, amellyel fordított a Lech. A 81. percben pedig Lukasz Teodorczyk fejére…
okt. 20
12:09
Torinóban javítana az Inter (Agroinform)
Sorrendben huszadik Torino elleni meccsén is veretlen maradna az Internazionale.
okt. 20
12:27
A szolnoki kosárcsapatba fektetünk a hét utolsó napján (Agroinform)
A Szolnok az Adria Liga leggyengébb együttesét, a Sirokit fogadja, amely csapatot könnyűszerrel legyőzhet.
okt. 20
12:39
Ökölvívó-vb - Varga a nyolcaddöntőben (Infostart)
A 60 kilogrammos Varga Miklós legyőzte litván ellenfelét, s bejutott a nyolcaddöntőbe vasárnap, az Almatiban zajló ökölvívó-világbajnokságon.
okt. 20
12:42
Labdarúgás: Nesta 37 évesen bejelentette a visszavonulását (She)
A Milan korább világklasszis védője, Alessandro Nesta 37 évesen bejelentette, felhagy az aktív labdarúgással, és a jövőben edzősködéssel szeretne foglalkozni.
okt. 20
13:18
Tenisz: Halep ötödik idei tornagyőzelmét aratta (She)
A moszkvai női teniszviadal fináléjában a román Simona Halep egy szoros és egy sima szettben legyőzte az ausztrál Samantha Stosurt.
okt. 20
13:20
Videó: bombagól - 4 találat a 17 éves támadótól a vb-meccsen (She)
A nigériai U17-es labdarúgó-válogatott 6–1-re nyert Mexikó együttese ellen a korosztályos vb-n. Az összecsapáson Kelechi Iheanacho káprázatos teljesítményt nyújtott, az afrikai támadó négy góllal vette ki a részét csapata győzelméből. Íme!
okt. 20
13:21
Vasárnap a hazaiakkal tartunk (Agroinform)
Cipruson és a spanyol másodosztályban bukkantunk profittal kecsegtető tippekre.
okt. 20
13:23
Ferguson lelépett, már senki sem fél az Old Traffordon (Agroinform)
Újabb csalódást keltett a Manchester United, amely ezúttal odahaza bukott pontokat a Southampton ellen.
okt. 20
13:36
Fiorentina: Mi megverjük a Juvét, ők meg a Realt - Rossi (She)
A Fiorentina támadója, Giuseppe Rossi szerint együttesének a Juventus ellen vissza kell találnia a győzelmi ösvényre az elmúlt hetek rossz eredményei után.
okt. 20
13:54
Videó: szorító érzés - egyhangú pontozással a 16 között Varga (She)
Mint beszámoltunk róla, Varga Miklós egyhangú pontozással 3:0-ra (30:27, 29:28, 29:28) legyőzte a litván Edgaras Skurdelist az almati amatőr ökölvívó-világbajnokság 60 kilogrammos versenyében.
okt. 20
13:57
Negyvengólos Fradi-gála Dabason (Agroinform)
Szinte végig koncentrált játékkal, az elvárt magabiztos módon győzött a Ferencváros a lengyel Lublin ellen.
okt. 20
14:09
Női kézi BL: Ferencváros-Lublin élőben az NSO-n! (She)
A női kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 3. fordulójában az FTC-Rail Cargo Hungaria az eddig nyeretlen lengyel Lublin ellen hajt újabb sikerre. Kövesse a találkozót folyamatosan frissülő tudósításunk segítségével!
okt. 20
14:11
Rg ob: 6 év után „elkapták”, de Vass Dóra a legeredményesebb (She)
A papírformának megfelelően Vass Dóra volt a legeredményesebb versenyző a 2013. évi ritmikus gimnasztika országos bajnokságon, ám az első számú magyar rg-s 2007 óta először azzal szembesülhetett, hogy ezüstérmes helyre szorították egy szerrel az ob-n.
okt. 20
14:13
Videó: arcon dobták Redknappet a Millwall szurkolói (She)
Az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság 12. fordulójában a Millwall 2–2-es döntetlent játszott az esélyesebb Queens Park Rangersszel. A hazaiak a 92. percben egyenlítettek, s ez nem volt elég, Harry Redknappet, a vendég QPR menedzserét a Millwall szurkolói még arcon is dobták egy labdával. Íme!
okt. 20
14:27
Primera División: a Getafe kihasználta az emberfórt (She)
A Getafe 2–0-ra nyert a 32. perctől emberhátrányban játszó Granada otthonában a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 9. fordulójában.
okt. 20
14:29
Játékossors: a megye I-ben tér vissza az újpesti ikon DVTK-vezető (She)
A korábbi válogatott labdarúgó, a 40 esztendős Kovács Zoltán ma visszatér a pályára – a Nógrád megyei I. osztályban szereplő SBTC-Pueblában lép pályára. Erről a salgótarjáni klub hivatalos honlapja számolt be.
okt. 20
14:31
Serie A: az Atalanta legyőzte és megelőzte a Laziót (She)
Az Atalanta labdarúgócsapata hazai pályán 2–1-re legyőzte a Laziót a Serie A 8. fordulójában, az első vasárnapi mérkőzésen. A bergamói gárda a három pont begyűjtésével megelőzte a római kékeket.
okt. 20
14:33
Kassai Viktor vezeti a Schalke-Chelsea meccset (Agroinform)
Szalai Ádámék meccsét dirigálja a magyar játékvezető, akinek ez lesz a második BL-fellépése ősszel.
okt. 20
15:03
Videoton: Kovács nem sajnáltatja magát, amikor Adams élet és halál között van (She)
A Videoton válogatott középpályása, a kulcscsonttörésből felépülő Kovács István tegnap a Puskás Akadémia ellen több mint egy hónap után lépett újra pályára. A futballista a lefújást követően arról beszélt, nem szeretné sajnáltatni magát.
okt. 20
15:05
Serie A: Fiorentina-Juventus mérkőzés élőben az NSO-n (She)
Az olasz labdarúgó-bajnokság 8. fordulójában a hatodik helyen álló Fiorentina a harmadik Juventust fogadja. Vajon sikerül-e a violáknak tizenöt év után újra legyőzniük a „zebrákat"? Megtudhatja élő, szöveges közvetítésünkből.