Bulvár: Súlyos tragédia érte Van der Vaart-ot (Agroinform)
A holland válogatott irányítójának barátnője terhessége ötödik hónapjában elvetélt.
dec. 7
20:02
Király-kupa: Marica gólt ollózott, de a Getafe csak ikszelt - videó (She)
A Getafe 1–1-es döntetlent játszott a másodosztályú Gironával idegenben a spanyol Király-kupa nyolcaddöntőjének első mérkőzésén. A hazaiak szereztek vezetést a 15. percben, de a román válogatott Ciprian Marica ollózó mozdulattal egyenlített.
dec. 7
20:02
NB I: Tovább tart az MTK és a Diósgyőr rossz szériája (Agroinform)
A Diósgyőr kétgólos hátrányból egyenlítve 2-2-es döntetlent játszott az MTK otthonában.
dec. 7
20:04
NB I: kétgólos hátrányból egyenlített a DVTK az MTK otthonában (She)
A labdarúgó NB I tizenhetedik, idei utolsó fordulójában a kiesés elől menekülő MTK már két góllal is vezetett odahaza a dobogóra pályázó Diósgyőr ellen, de a vendégek egyenlíteni tudtak a havas pályán rendezett, ám küzdelmes, egészen jó második félidőt hozó bajnokin. A 2–2-es eredmény azt jelenti, hogy az MTK kieső helyen várja a tavaszi folytatást.
dec. 7
20:06
Női kosár KEL: a Sopron simán nyert, a DVTK kikapott (She)
A Sopron magabiztosan, 83–58-ra győzött a szlovák Spisska Nova Ves ellen hazai pályán a női kosárlabda Közép-európai Liga szombati játéknapján. A DVTK 81–76-ra kikapott a Samorin otthonában.
dec. 7
20:08
NB I: Lombard Pápa–Budapest Honvéd élőben az NSO-n! (She)
Lombard Pápa–Budapest Honvéd találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kövesse figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el a meccs összefoglalóját, kommenteljen, mondja el a véleményét a találkozóról!
dec. 7
20:10
Serie A: Balotelli-gólok mentették meg a Milant (She)
A Milan a hajrában egyenlítve harcolt ki egy pontot (2–2) a Livorno otthonában az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 15. fordulójának szombati játéknapján. A Milan mindkét gólját Mario Balotelli lőtte.
dec. 7
20:18
Tovább tart az MTK és a Diósgyőr rossz szériája (Infostart)
A Diósgyőr kétgólos hátrányból egyenlítve 2-2-es döntetlent játszott az MTK otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga 17. fordulójának szombati játéknapján.
dec. 7
20:18
EBEL: a Volán ismét feltámadt az Innsbruck ellen (She)
Az osztrák jégkorong-bajnokság (EBEL) szombati játéknapján a Sapa Fehérvár AV19 hazai pályán hosszabbítás után 3–2-re legyőzte az Innsbruckot.
dec. 7
20:36
Videó: Simon sarkazós gólja, Grumics parádés labdaátvétele (She)
Mint beszámoltunk róla, 1–1-et játszott egymással a Pécs és a Paks a labdarúgó NB I 17. fordulójában. Simon Attila gyönyörű sarkazással szerzett vezetést a Paksnak, de az egyenlítést megelőző labdaátvétel sem volt csúnya Miroszlav Grumicstól. Összefoglaló.
dec. 7
20:36
Hosszabbítás után nyert a Sapa Fehérvár AV19 (Metropol)
A Sapa Fehérvár AV19 hosszabbítás után 3-2-re nyert otthon az Innsbruck ellen az osztrák ligában.
dec. 7
20:36
Tipp: Óriási esély előtt az Arsenal (Agroinform)
Ha az Ágyúsok legyőzik az Evertont, akkor hét ponttal vezethetik a Premier League-et.
dec. 7
20:38
Bundesliga: a Leverkusen győztesen távozott Dortmundból (She)
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 15. fordulójában a Bayer Leverkusen 1–0-ra nyert a közvetlen rivális Borussia Dortmund otthonában. A vendégek gólját a dél-koreai Szon Hung Min szerezte, a találkozót pedig mindkét csapat tíz emberrel fejezte be.
dec. 7
20:40
PL: Tottenham-siker a gyenge Sunderland otthonában (She)
A Tottenham Hotspur 2–1-re legyőzte idegenben a sereghajtó Sunderlandet az angol labdarúgó Premier League 15. fordulójában.
dec. 7
20:42
NB I: síró MTK-pénztáros, 260 DVTK-szurkoló kint rekedt (She)
Mintegy 260 Diósgyőr-szurkoló nem jutott be időben a Hidegkuti-stadionba az MTK elleni bajnoki mérkőzésre (2–2), és csak a második félidőt tudta megnézni a lelátón – már aki nem fordult vissza.
dec. 7
20:54
Férfi kosár NB I: extra izgalmak két mérkőzésen is (She)
A Körmend és a Zalaegerszeg hazai pályán, a címvédő Alba Fehérvár és a jelenlegi éllovas Atomerőmű idegenben győzött a férfi kosárlabda NB I 11. fordulójának szombati játéknapján. Két meccsen extra izgalmakban volt részük a szurkolóknak: az Alba és a ZTE egyaránt hosszabbításban múlta felül a Pécset, illetve a Kecskemétet.
dec. 7
20:54
VB 2014: Kik a vb-sorsolás legnagyobb győztesei és vesztesei? (Agroinform)
Portugália vagy épp Hollandia számára az egyik legrosszabb forgatókönyv valósult meg.
dec. 7
20:56
Hollandia: Klaassen-show, az Ajax kiütötte Bodorék csapatát (She)
A holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) 16. fordulójában az Ajax a triplázó Davy Klaassen vezérletével 4–0-ra kiütötte Bodor Boldizsár és Babos Gábor csapatát, az NAC Bredát.
dec. 7
20:56
Téli hírmorzsák: Miklós Edit Vonnt is legyőzte - Schlierenzauer verhetetlen (Agroinform)
Bár Miklós Edit egyelőre pontot nem szerzett Lake Louise-ban, Lindsey Vonn "skalpja" azért mégis szép eredmény.
dec. 7
20:58
Sakk ob: remi a rangadón, továbbra is Gonda az élen (She)
A szombati, ötödik forduló után is Gonda László és Gara Anita áll az élen a Gyulán, illetve Hévízen zajló sakk országos bajnokságon.
dec. 7
21:12
Férfi röplabda NB I: őrült szett után nyert a Dág (She)
A Dág rendkívül izgalmas mérkőzésen, az egyik szettet 37–35-re hozva nyert a Szolnok otthonában a férfi röplabda NB I szombati mérkőzésén.
dec. 7
21:14
Videó: Balotelli szabadrúgására mozdulni sem tudott a kapus (She)
Nem bírt egymással a Livorno és a Milan az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 15. fordulójának szombat esti mérkőzésén. A 2–2-re végződő találkozón Mario Balotelli duplázott. Az olasz válogatott támadója a második gólját úgy szerezte szabadrúgásból, hogy a kapus mozdulni sem tudott a lövésére. Összefoglaló.
dec. 7
21:30
Folytatódott a Pécs veretlenségi és a Paks nyeretlenségi sorozata (Infostart)
A Paks 1-1-es döntetlent ért el Pécsen a labdarúgó OTP Bank Liga 17. fordulójának szombati játéknapján.
dec. 7
21:30
dec. 7
21:30
Ligue 1: Elfogyott a türelem Marseille-ben (Agroinform)
Menesztették Élie Baupot a Nantes elleni pénteki vereség után.
dec. 7
21:32
dec. 7
21:48
A Kecskemét legyőzte a Kaposvárt (Infostart)
A Kecskemét hazai pályán 2-1-re legyőzte a sereghajtó Kaposvár együttesét a labdarúgó OTP Bank Liga 17. fordulójának szombati játéknapján.
dec. 7
21:48
A Leverkusen nyerte a Bundesliga rangadót (Metropol)
A második helyen álló Bayer Leverkusen a dél-koreai Hjong Min Szon góljával nyert a harmadik Borussia Dortmund vendégeként.
dec. 7
22:06
Vb 2014: a felső lehet a „halálág” - infografikán a torna (She)
December 6-án kisorsolták a 2014-es brazíliai labdarúgó-világbajnokság csoportbeosztását, és hét szombati változtatással (majdnem) végleges lett a menetrend is – a FIFA továbbra is fenntartja a jogot magának esetleges időpont-változtatásokra. Ha Brazília megnyeri csoportját, akkor a fölső ág „halálággá” változik: a házigazda a 16 között valószínűleg Spanyolországba vagy Hollandiába fut, a…
dec. 7
22:06
NB I: A Honvéd Pápán sem talált magára (Agroinform)
A Pápa 1-0-ra legyőzte a vendég Budapest Honvédot a labdarúgó OTP Bank Liga 17. fordulójának szombat esti mérkőzésén.
dec. 7
22:08
Videó: nagy árat fizetett a védelmi hibáért a Dortmund (She)
Egyetlen gól döntött a Borussia Dortmund–Bayer Leverkusen rangadón a német labdarúgó-bajnokságban szombat este. Ezt a vendégek szerezték a dél-koreai Szon Hung Min révén, aki nagy hazai védelmi hibát követően éles szögből lőtt a kapuba. Íme, a gól!
dec. 7
22:10
NB I: egygólos Pápa-siker a pontatlan Honvéd ellen (She)
A labdarúgó NB I tizenhetedik fordulójában a Lombard Pápa Georges Henri Griffiths korai találatával egy nullára legyőzte odahaza a Budapest Honvéd együttesét, s a két gárda így helyet cserélt a tabella középmezőnyében.
dec. 7
22:12
Női kosár NB I: horvát válogatott irányító Sopronban (She)
Az Uniqa Euroleasing Sopron női kosárlabdacsapata a szezon végéig szóló szerződést írt alá a horvát válogatott 28 éves irányítójával, Iva Ciglarral – jelentette be a klub a hivatalos honlapján.
dec. 7
22:14
Király-kupa: a Celta Vigo előnybe került a Bilbao ellen (She)
A Celta Vigo Santi Mina góljával 1–0-ra győzött a Bilbao ellen hazai pályán a spanyol Király-kupában a nyolcaddöntőbe jutásért vívott első mérkőzésen.
dec. 7
22:42
Ökölvívó ob: Bacskai megnyerte Harcsa ellen a csúcsmeccset (She)
A vártnak megfelelően Bacskai Balázs és Harcsa Zoltán középsúlyú csatája hozta a legszínvonalasabb, legélvezetesebb mérkőzést a Győrben rendezett férfi ökölvívó országos bajnokság szombati döntős programjában. Bacskai megosztott pontozással győzött s lett a 75 kg aranyérmese.
dec. 7
22:44
Videó: „A győzni akarás megint megbénította az MTK-t” (She)
Kétgólos vezetést adott el az MTK a DVTK ellen a labdarúgó NB I 17. fordulójában. Hegedüs Lajos szerint nem először fordult elő, hogy a győzni akarás megbénította a csapatot. Kanta József úgy véli, kiváló az utánpótlásképzés a fővárosi klubnál, például Nikházi Márk ezúttal is remekül játszott a Diósgyőrben…
dec. 7
22:46
Serie A: izgalmas meccsen hatgólos iksz a Napoli-Udinesén (She)
A Napoli izgalmas mérkőzésen 3–3-as döntetlent játszott az Udinesével az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 15. fordulójában.
dec. 7
23:00
Női kézilabda-vb: Nagy kő esett le a szívemről - Hajdu János (Agroinform)
A magyar válogatott - különösen második félidei remek teljesítményével - 35-27-re legyőzte a cseheket a vb-nyitányon.
dec. 7
23:36
Alpesi sí: Küng 29 évesen megnyerte első vk-versenyét (She)
Pályafutása első sikerét aratta a svájci Patrick Küng az alpesi sízők világkupa-sorozatában: a 29 éves versenyző a Beaver Creek-i állomáson szombaton rendezett férfi szuper-G versenyen bizonyult a leggyorsabbnak.
dec. 7
23:54
NS: győzelem Újvidéken; harcoltak a lilák - vasárnap (She)
A Nemzeti Sport vasárnapi számából ajánljuk.
dec. 7
23:56
Király-kupa: az egyik C. Ronaldo elkelt volna Xativában - videó (She)
A Real Madrid labdarúgócsapata – Cristiano Ronaldo és Gareth Bale nélkül – gól nélküli döntetlent játszott a harmadosztályú Olímpic de Xativa otthonában a spanyol Király-kupa 4. fordulójának első mérkőzésén.