A világbajnok tiszteletére az Aprilia gyár legyártotta a kétkerekűt
okt. 15
16:44
Ligakupa: egy góllal nyert a Győr a Budaörs otthonában (She)
A magyar labdarúgó Ligakupa B-csoportjában minimális különbségű győzelmet aratott a Győr a Budaörs otthonában.
okt. 15
16:46
Ligakupa: kaposvári gólzáport hozott az Újváros elleni meccs (She)
A magyar labdarúgó Ligakupa C-csoportjában magabiztos, 5–1-es győzelmet aratott a Kaposvár együttese a Dunaújváros otthonában.
okt. 15
17:00
Tenisz: a címvédő továbbjutott, Davigyenko kiesett (She)
Továbbjutott a címvédő David Nalbandian a madridi férfi tenisztorna 2. fordulójából, miután három játszmában, 6:2, 6:7, 6:1-re megverte a cseh Tomas Berdychet.
okt. 15
17:00
Koeman együtt edzett focistáival (Blikk)
A szövetségi kapitány bemutatót tartott a Málta elleni mérkőzés előtt
okt. 15
17:02
Ligakupa: a Fehérvár két góllal győzte le a Baktalórántházát (She)
A magyar labdarúgó Ligakupa D-csoportjában idegenben fektette kétvállra az FC Fehérvár együttese a Baktalorántházát.
okt. 15
17:18
Vb-selejtezők: Petr Cech nem játszhat Szlovénia ellen (She)
Petr Cech sérülés miatt kihagyja Csehország Szlovénia elleni szerdai vb-selejtezőjét – adta hírül a Cseh Labdarúgó-szövetség.
okt. 15
17:20
Vb-selejtezők: a teljes szerdai európai program, tévéműsorral (She)
Az Oroszország–Finnország mérkőzéssel 17 órakor megkezdődött a szerdai világbajnoki selejteződömping, ma – ezzel a találkozóval együtt – 22 kvalifikációs mérkőzést rendeznek szerte a kontinensen.
okt. 15
17:22
Ligakupa: a másodosztályú Bőcs nem bírt a Diósgyőr együttesével (She)
A Bőcs otthonában nyert a Diósgyőr együttese a labdarúgó Ligakupa 2. fordulójában.
okt. 15
17:24
Olaszország: szétköltözhet a Milan és az Inter a közös albérletből (She)
Pár éven belül véget érhet a Milan és az Inter közös albérlete a San Siróban, olasz lapinformációk szerint ugyanis az Inter elnöke Massimo Moratti saját stadiont kíván építeni a kék-feketéknek.
okt. 15
17:26
Tenisz: Monfils két játszmában verte Fernando Gonzálezt (She)
Már a második fordulóban befejeződött a madridi mesterverseny a chilei Fernando González számára, miután 6:3, 6:4-es vereséget szenvedett a francia Gael Monfilstól.
okt. 15
17:36
Ligakupa: egy nyolcast rúgott a Siófok a bajnok MTK-nak (She)
A magyar labdarúgó Ligakupa 2. fordulójában az MTK hazai pályán hatalmas verést kapott a Soproni Liga utolsó helyén álló Siófok együttesétől.
okt. 15
17:38
Vb-selejtezők: Irán egy góllal győzte le Észak-Koreát (She)
Mehdi Mahdavikia és Javad Nekounam góljaival Irán 2–1-es győzelmet aratott hazai pályán Észak-Korea ellen az ázsiai vb-selejtezők negyedik szakaszának B-csoportjában.
okt. 15
17:54
Ligakupa: a Loki 2-1-re győzte le a Nyíregyházát a keleti rangadón (She)
A DVSC-TEVA 2–1-re győzött a Nyíregyháza ellen a Ligakupa A-csoportjának 2. fordulójában rendezett mérkőzésen.
okt. 15
18:12
Női kézilabda Vk: a svédek öt góllal legyőzték Romániát (She)
Két nyeretlen együttes találkozott a Dániában zajló női kézilabda Világkupa B-csoportjának második fordulójában: Svédország némi meglepetésre öt góllal, 29–24-re győzte le Romániát.
okt. 15
18:30
Kína: a hazai bajnokság színvonala nem elég jó a Madárfészekbe (She)
A kínai futball színvonala miatt nem lesznek bajnoki mérkőzések jövőre a pekingi olimpia fő helyszínén, a Madárfészeknek is hívott stadionban.
okt. 15
18:32
Tenisz: Venus Williams a harmadik fordulóba jutott (She)
Miközben több pályán még első fordulós mérkőzéseket rendeztek a zürichi női tenisztorna szerdai napján, Venus Williams már a második fordulón is túl van, ráadásul győztes mérkőzéssel.
okt. 15
18:34
Ligakupa: sima kecskeméti siker született Rákospalotán (She)
A magyar labdarúgó Ligakupa 2. fordulójában a Kecskemét idegenben verte 3–0-ra a REAC együttesét.
okt. 15
18:48
Tenisz: Djokovics is bejutott a harmadik fordulóba (She)
Ha nem is ment könnyen, de Novak Djokovics végül sikerrel vette a második fordulót a madridi teniszversenyen. A torna harmadik kiemeltje rövidítésben elbukta az első játszmát a román Victor Hanescu ellen, de a másodikat ugyancsak tiebreakben megnyerte, így döntő szettre került sor. Ebben a szerb 3:1-re vezetett, maikor Hanescu feladta a küzdelmet.
okt. 15
19:06
Ligakupa: Csank vesztes meccsen mutatkozott be a ZTE kispadján (She)
Nem sikerült jól Csank János első tétmérkőzése a Zalaegerszegi TE kispadján, az élvonalbeli együttes ugyanis 2–0-s vereséget szenvedett a másodosztályú Pécs vendégeként a Ligakupa C-csoportjának második fordulójában.
okt. 15
19:08
NFL: Williams Dallasba költözik, Gonzalez marad Kansas Cityben (She)
A Dallas Cowboys csapata megszerezte Roy Williams játékjogát a Detroit Lionstól. Ezzel szemben Tony Gonzalez marad a Kansas City Chiefs együttesénél.
okt. 15
19:10
Vb-selejtezők: magabiztos orosz siker a 4. csoportban, két finn öngóllal (She)
Oroszország két öngóllal és Andrej Arsavin kései találatával 3–0-ra győzött Finnország ellen hazai pályán az európai vb-selejtezők 4. csoportjában.
okt. 15
19:24
Vb-selejtező: Hajnal nélkül játszik a válogatott Máltán, a kezdőcsapatok (She)
A szerda este fél nyolckor kezdődő Málta–Magyarország világbajnoki selejtezőn a sérüléssel küszködő Hajnal Tamás nélkül lép pályára a magyar válogatott. Szélesi Zoltán játéka szintén kérdéses volt, a jobbhátvéd a cserepadon kezdi a mérkőzést.
okt. 15
19:42
Sakk: Anand és Kramnyik a vb-döntő második meccsén is remizett (She)
Döntetlennel zárult a címvédő indiai Viswanathan Anand és az orosz Vlagyimir Kramnyik második partija a sakkozók világbajnoki párosmérkőzésén.
okt. 15
19:44
Kosárlabda: győzelemmel kezdett a Sopron az Euroligában (She)
Győzelemmel kezdte szereplését a női kosárlabda Euroliga 2008–09-es szezonjában az MKB Euroleasing Sopron, a magyar együttes 86–71-re győzött a lett Riga otthonában.
okt. 15
19:46
Ligakupa: döntetlent játszott a Ferencváros Kispesten (She)
Idegenben 2–2-es döntetlenre futotta a Ferencváros erejéből a labdarúgó Ligakupa 2. fordulójában a Budapest Honvéd ellen. A zöld-fehérek Aaron Downing 18. percben szerzett góljával jutottak előnyhöz, amelyre Hercegfalvi alig öt perccel később válaszolt. Matthew Bartholomew fejese sokáig győzelemmel kecsegtette a Fradit, ám Moreira Guilherme a lefújás pillanatában ismét egyenlített.
okt. 15
19:48
Vb-selejtezők: megy a máltai-magyar meccs, élőben az NSO-n! (She)
Ezekben a percekben elkezdődött a Málta–Magyarország mérkőzés, a magyar válogatott negyedik világbajnoki selejtezőjét élőben követheti a Nemzeti Sport Online-on.
okt. 15
19:50
Vb-selejtezők: Csehország megszerezte első győzelmét (She)
Csehország 1–0-ra megverte hazai pályán Szlovéniát, ezzel első győzelmét szerezte meg a selejtező-sorozatban.
okt. 15
20:00
Vb-selejtező: Michael Ballack ott van a Wales elleni német kezdőben (She)
A vádlisérüléssel küzdő Michael Ballack ott van a német válogatott Wales elleni kezdő tizenegyében.
okt. 15
20:02
Videó: íme a finnek elképesztő öngóljai az oroszok ellen! (She)
Mint arról már beszámoltunk, világbajnoki-selejtezőn Oroszország 3–0-ra győzött Finnország ellen. Most megnézheti a finnek két öngólját, valamint Andrej Arsavin csodálatos szólóját.
okt. 15
20:04
Női kézilabda Vk: Norvégia kilenc góllal verte meg a németeket (She)
Magabiztos kilencgólos győzelmet aratott a norvég válogatott Németország ellen a női kézilabda Világkupa B-csoportjának második fordulójában.
okt. 15
20:06
Kézilabda: hat góllal nyert a Veszprém Dunaújvárosban (She)
A bajnok MKB Veszprém 28–22-re győzött a Dunaferr otthonában a férfi kézilabda NB I szerdai rangadóján.
okt. 15
20:08
Vb-selejtezők: Litvánia csak eggyel tudott győzni Feröer ellen (She)
Hazai pályán komoly nehézséget okozott a litván labdarúgó-válogatottnak a feröeri együttes legyőzése a világbajnoki selejtezők európai 7. csoportjában.
okt. 15
20:18
Vb-selejtezők: a lettek a hajrában mentettek pontot Izrael ellen (She)
1–1-es döntetlennel zárult a Lettország–Izrael mérkőzés a labdarúgó világbajnoki selejtezők európai 2. csoportjában.
okt. 15
20:36
Formula–1: jövőre valószínűleg törlik a Francia Nagydíjat (She)
Valószínűleg törlik a jövő évi Forma-1-es versenynaptárból a Francia Nagydíjat, miután a helyi motorsport szövetség (FFSA) szerdán bejelentette: a jövőben nem finanszírozza a viadalt.
okt. 15
20:36
Törölhetik a jövő évi Francia Nagydíjat (Metropol)
okt. 15
20:36
Jelenleg nem látható a Málta-Magyarország meccs!- II. félidő (Behaviour)
Jelenleg nem látható a Málta-Magyarország meccs.
okt. 15
20:38
Vb-selejtező: továbbra is veretlen Bulgária – de győzni sem sikerül (She)
A világbajnoki selejtezők európai 8. csoportjában Grúzia fogadta a bolgár válogatottat. A találkozó 0–0-s döntetlennel ért véget. Ez az eredmény azt jelenti, hogy Bulgária továbbra is őrzi veretlenségét, azonban Dimitar Berbatovéknak győzniük sem sikerült eddig.
okt. 15
20:54
Tenisz: Szávay párosban is az első körben búcsúzott Zürichtől (She)
Szávay Ágnes – oldalán a szlovák Daniela Hantuchovával – már az első fordulóban búcsúzott a 600 ezer dollár összdíjazású zürichi fedettpályás női tenisztorna párosversenyében.
okt. 15
20:54
Kohl beismerte, hogy doppingolt! (Behaviour)
Az idei Tour de France országúti kerékpáros körversenyen bronzérmes osztrák Bernhard Kohl beismerte, hogy doppingolt és egyúttal bejelentette: nem kéri a B próba elvégzését.
okt. 15
20:56
Videó: nézze meg Torghelle vezető gólját Málta ellen! (She)
Torghelle Sándor szerzett vezetést Máltán a magyar válogatottnak az első félidő 23. percében. Íme a gól videón!
okt. 15
21:12
Vb-selejtezők: Hollandia győzött jubileumi selejtezőjén (She)
A világbajnoki selejtezők 9. csoportjában Hollandia idegenben győzte le Norvégia válogatottját. A találkozó egyetlen gólját Mark van Bommel szerezte.
okt. 15
21:12
Tour de France: Kohl beismerte, hogy doppingolt (Metropol)
okt. 15
21:14
Kerékpár: Kohl beismerte, hogy doppingolt a Touron (She)
okt. 15
21:16
Tenisz: Feliciano López búcsúztatta Ferrrert Madridban (She)
Feliciano López nyerte a spanyolok csatáját a madridi férfi teniszverseny második fordulójában, miután 6:4, 7:6-ra megverte a hatodik helyen kiemelt David Ferrert.
okt. 15
21:30
Most is egy gólt szereztek a magyarok Máltán (Infostart)
A magyar labdarúgó-válogatott 1-0-ra nyert a Málta elleni idegenbeli világbajnoki selejtező-mérkőzésen. A gólt Torghelle Sándor fejelte az első félidő közepén.
okt. 15
21:30
Vb-selejtezők: Torghelle góljával legyőztük Máltát (She)
A magyar labdarúgó-válogatott idegenben 1–0-ra győzte le Máltát a világbajnoki selejtezők 1. csoportjában.
okt. 15
21:30
Botrány!Verekedés a Málta meccs végén! (Behaviour)
A mérkőzés végén kisebb incidens alakult ki a két csapat között, amit csak a Sport 2 csatorna kommentátora szavaiból tudhatunk, mivel a közvetítés a félidőben hiba miatt megszakadt és a meccs végéig nem sikerült helyreállítani.
okt. 15
21:48
Tenisz: Wawrinka szoros meccsen verte Kohlschreibert (She)
A svájci Stanislas Wawrinka háromjátszmás mérkőzésen győzte le a német Philipp Kohlschreibert a madridi férfi tenisztorna második fordulójában.