2008. október 25. szombat

okt. 25
18:31
Hearts: Balogh végig védett, Lászlóhoz rendőrt hívtak (She)
Az Aberdeen elleni bajnokin skóciai pályafutása során első alkalommal kapott lehetőséget kezdőként a Heart of Midlothians színeiben az egyszeres magyar válogatott kapus, Balogh János, miután az elmúlt héten megsérült szlovák Mariján Kallo nem épült fel combsérüléséből.
okt. 25
18:45
Férfi vízilabda ob I: magabiztos FTC-győzelem a Pécs ellen (She)
A Ferencváros a vártnál simábban nyert a Pécs ellen férfi vízilabda-bajnokság szombati mérkőzésén.
okt. 25
18:47
Tenisz: hazai közönség előtt jutott a döntőbe Roger Federer (She)
Roger Federer bejutott a döntőbe a Bázelben rendezett férfi ATP-tornán, miután az elődöntőben két sima szettben, 6:3, 6:2-re verte meg a spanyol Feliciano Lopezt.
okt. 25
19:03
Férfi vízilabda ob I: könnyed Vasas-győzelem a BVSC otthonában (She)
A címvédő Vasas öt góllal nyert a BVSC otthonában férfi vízilabda-bajnokság 4. fordulójában.
okt. 25
19:05
Soproni Liga: gólnélküli döntetlent játszott a Hali és az MTK (She)
A Soproni Liga 12. fordulójában 0–0-s döntetlen játszott egymással Szombathelyen a Haladás és a bajnoki címvédő MTK. A sok pontatlanságot hozó mérkőzésen egyik csapat sem érdemelt győzelmet, így a döntetlen igazságosnak mondható.
okt. 25
19:07
Tenisz: Wozniacki lesz Gementyjeva ellenfele a döntőben (She)
Caroline Wozniacki lesz az orosz Jelena Gyementyjeva ellenfele a luxembourgi női tenisztorna döntőjében, a negyedik helyen kiemelt dán teniszezőnő három szettben győzte le a kínai Li Nát.
okt. 25
19:21
NB II, Nyugati csoport: a Pápa hazai pályán ikszelt a Kaposvölgyével (She)
A Pápa hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Kaposvölgyével a labdarúgó NB II Nyugati csoportjának 12. fordulójában.
okt. 25
19:39
Férfi vízilabda ob I: az Újpest kikapott Szentesen, nyert a Szeged (She)
A Szentes hazai pályán egy góllal legyőzte az Újpestet a férfi vízilabda ob I 4. fordulójában, a Szeged pedig négy góllal győzte le a Szolnokot.
okt. 25
19:41
Női kézilabda NB I: huszonkettővel verte a Győr a Vasast (She)
A bajnoki címvédő Győri Audi ETO KC fölényes győzelmet aratott hazai pályán a Vasas ellen a női kézilabda NB I 9. fordulójában.
okt. 25
19:57
IRC-rali: ifjabb Tóth pontot szerzett a svájci versenyen (She)
Ifjabb Tóth János nyolcadikként végzett és pontot szerzett az IRC-sorozat svájci viadalán, a Valais-ralin, miközben Bútor Róbert kategóriagyőzelmet aratott a Szuper1600-asok között, az abszolútban pedig az előkelő 13. helyen ért célba.
okt. 25
19:59
Női kézilabda NB I: megizzadt a listavezető Loki Nyíradonyban (She)
Megizzadt Nyíradonyban a listavezető DVSC-Aquaticum a női kézilabda NB I 9. fordulójában, Bakó Botond tanítványai csak egy góllal győztek a helyi együttes ellen.
okt. 25
20:12
Hét gól Kecskeméten (Infostart)
A címvédő MTK gólnélküli döntetlent játszott az újonc Haladás ellen Szombathelyen a labdarúgó NB I 12. fordulójában.
okt. 25
20:15
Férfi kézilabda NB I: Mezőkövesden nyert a Balatonfüred (She)
Három mérkőzést rendeztek ma a férfi kézilabda NB I-ben.
okt. 25
20:17
Férfi kosárlabda NB I: Pécsen tudott nyerni az Atomerőmű (She)
Három meccs ért véget eddig a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján.
okt. 25
20:19
Skócia: szövetségi vizsgálatot indítanak László Csaba ellen (She)
Amint arról korábban beszámoltunk, a skót élvonal 10. fordulójában lejátszott Hearts–Aberdeen találkozó lefújását követően rendőröknek kellett lecsillapítania László Csabát, a hazai csapat edzőjét, mert angol híradások szerint tettleg bántalmazta a negyedik játékvezetőt.
okt. 25
20:33
Championship: Buzsáky Ákos végig a pályán volt a Reading ellen (She)
A magyar válogatott középpályásával, Buzsáky Ákossal a kezdőben állt fel a Reading otthonában az angol másodosztályban szereplő Queen’s Park Rangers. A találkozó nagy küzdelmet hozott, ám gól nem esett, a felek egy-egy ponttal gazdagodtak a lefújás után.
okt. 25
20:51
Premier Leauge: Benny McCarthy a végén mentett pontot (She)
Az angol élvonalban a Blackburn–Middlesbrough találkozóval zárultak a szombati küzdelmek. A 74. percben vezetést szerzett a vendégcsapat, végül a 90. percben Benny McCarthy góljával sikerült pontot mentenie a Blackburnnek.
okt. 25
21:09
Férfi kosárlabda NB I: a Falco fölényesen nyert a Hegyvidék ellen (She)
okt. 25
21:11
Ligue 1: idegenben botlott a Lyon, élre állhat az OM (She)
A francia bajnokság 10. fordulójában a listavezető Lyon csak gól nélküli döntetlent ért el az Auxerre otthonában, így amennyiben a jelenleg második helyen álló Olympique Marseilles vasárnap este legyőzi a Paris Saint-Germain csapatát, úgy a tabella élére ugorhat.
okt. 25
21:27
Röplabda: a juniorok másodszor is legyőzték a Szegedet (She)
A magyar junior röplabda-válogatott szombaton másodszor is legyőzte a Szegedet a férfi röplabda NB I-es ligabajnokságban.
okt. 25
22:00
Primera División: továbbra is nyeretlen Vadócz együttese (She)
Továbbra is nyeretlen a spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Osasuna együttese, a pamplonai csapat ezúttal a Betistől kapott ki hazai pályán.
okt. 25
22:36
Serie A: Amauri villanása döntött a torinói városi rangadón (She)
Az olasz labdarúgó-bajnokság élvonalának (Serie A) 8. fordulójában a Juventus 1–0-s győzelmet aratott a városi rivális Torino ellen. A mindent eldöntő találatot Amauri szerezte a találkozó 48. percében. A „zebrák” a hétközi, Real Madrid elleni BL-győzelem után tehát ismét egy góllal nyertek.
okt. 25
22:42
Serie A: a Juventus nyerte a torinói rangadót (Behaviour)
A Juventus egy góllal nyert a Torino ellen az olasz labdarúgó-bajnokság szombat esti városi rangadóján.
okt. 25
22:54
Hollandia: Bodor és Dzsudzsák is betalált a „magyar derbin” (She)
Meglepetés a holland első osztályú labdarúgó-bajnokság 7. fordulójában, a Roda Eindhovenben győzte le 3–2-re a PSV-t.