2009. február 13. péntek

febr. 13
22:03
Török Károly a világ legjobb futsalbírója (Behaviour)
Török Károlyt választotta meg 2008 legjobb futsal játékvezetőjének a Futsal Planet című újság.
febr. 13
22:05
Közép-európai Liga: Bécsben kapott ki a Kaposvár (She)
A Kaposvár Bécsben szenvedett 3:1-es vereséget a férfi röplabda Közép-európai Liga pénteki mérkőzésén.
febr. 13
22:07
Férfi röplabda NB I: Veszprémben győzött a Szolnok (She)
A férfi röplabda bajnokság középszakaszában a hazai pályán játszó Veszprém 3:2-es vereséget szenvedett a Szolnok csapatától.
febr. 13
22:21
Jégkorong, EBEL: szétlövéssel kapott ki az Alba Volán (She)
Szétlövésben szenvedett vereséget a Red Bull Salzburgtól az Alba Volán az osztrák jégkorongbajnokságban. Az osztrákok 5–4-re nyertek.
febr. 13
22:39
Bundesliga: a Leverkusen simán legyőzte a Hoffenheimet (She)
A német Bundesliga 20. fordulójának nyitó mérkőzésén a Bayer Leverkusen 4–1-re kiütötte az éllovas Hoffenheim csapatát. Király Gábor együttese a két gólt szerző Patrcick Helmes vezetésével gyűjtötte be a három pontot, és a sikerrel feljött a tabella negyedik helyére.
febr. 13
22:41
Tenisz: az első kiemelt Nadal bejutott a rotterdami elődöntőbe (She)
Az első helyen kiemelt spanyol Rafael Nadal három szettben legyőzte a hetedik helyen rangsorolt Jo-Wilfried Tsongát, és bejutott a 1 445 000 euró összdíjazású torna elődöntőjébe.
febr. 13
22:57
A milánói derbi a hétvége futballszenzációja (Infostart)
A két milánói csapat, az Inter és a Milan rangadója ígérkezik a hétvége legérdekesebb futballeseményének. Paolo Maldini, a piros-feketék csapatkapitánya szerint a Derby della Madonninát megnyerni legalább olyan fontos, mint a bajnoki címet.
febr. 13
22:57
Tenisz: Mauresmo mentette meg a franciák becsületét (She)
A nyolcadik helyen kiemelt Amélie Mauresmo két szettben, 6:2, 6:0-ra verte meg a negyedik helyen rangsorolt Agnieszka Radwanskát, és bejutott az elődöntőbe a párizsi tenisztornán.
febr. 13
23:15
Tenisz: elsőként Robredo jutott be a döntőbe Brazíliában (She)
A második helyen kiemelt spanyol Tommy Robredo két szettben, 6:2, 6:1-re verte meg a negyedik helyen rangsorolt argentin José Acasusót, és bejutott ezzel a döntőbe.
febr. 13
23:17
AC Milan: a határidő lejárt, mégsem ismert Beckham jövője (She)
Bár az amerikai profi futballbajnokság irányítói péntekig szabták meg a határidejét annak, hogy a Los Angeles Galaxy és az AC Milan megegyezzen David Beckham visszaigazolásáról, február 13-ig nem történt semmi előrelépés az ügyben.
febr. 13
23:19
Férfi jégkorong ob I: büntetőkkel nyert a Budapest Stars (She)
A férfi jégkorongbajnokság élvonalában a Budapest Stars szétlövésben győzte le a Ferencvárost.