2010. január 9. szombat

jan. 9
20:46
Férfi kosárlabda NB I: továbbra is őrzi hibátlan mérlegét a Zalakerámia (She)
Továbbra is őrzi hibátlan mérlegét a Zalakerámia ZTE: a zalaegerszegi együttes a Salgótarjánt győzte le 111–63-ra a férfi kosárlabda NB I 13. játéknapján.
jan. 9
20:48
Primera División: idegenben gálázott az Atlético Madrid (She)
A spanyol labdarúgó-bajnokság (Primera División) 17. fordulójának nyitó mérkőzésén az Atlético Madrid 4–0-ra győzött a Valladolid otthonában.
jan. 9
21:18
Vasas: Dellacasa még nem dolgozott ilyen technikás játékosokkal (She)
A labdarúgó Soproni Ligában szereplő Vasas vezetőedzője, Giovanni Dellacasa elmondása szerint a Vasas labdarúgói technikailag képzettebbek korábbi csapatai futballistáinál, így a feladatokat könnyebben tudják ellátni – adta hírül a klub hivatalos honlapja.
jan. 9
22:12
Primera División: 18 éves tehetség okozta a Sevilla vesztét (She)
Hazai pályán szenvedett vereséget a Sevilla a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Primera División) 17. fordulójában: az andalúz együttest a Racing Santander verte meg 2–1-re.
jan. 9
22:30
Juventus: 25-30 napot kénytelen kihagyni Sebastian Giovinco (She)
Combizomsérülés miatt 25-30 napig nem játszhat Sebastian Giovinco, a Juventus olasz válogatott játékosa.
jan. 9
22:48
Serie A: drámai mérkőzésen győzött az Inter a Siena ellen (She)
Öt perc híján bombameglepetés született az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 19. fordulójának szombati játéknapján. A listavezető Inter hazai pályán a 88. percben még hátrányban volt az utolsó helyezett Siena ellen, végül mégis 4–3-ra nyert.
jan. 9
23:06
Nyerésre állt, de kikapott a Siena az Intertől (She)
jan. 9
23:24
Videó: íme, az Inter drámai, 4-3-as győzelme a Siena ellen (She)
Drámai mérkőzésen kerekedett felül az Internazionale a Siena csapatán. A milánói fekete-kékek 4–3-ra verték meg a vendégegyüttest úgy, hogy Samuel a 93. percben szerezte meg a mindent eldöntő találatot. Nézze meg a mérkőzés összes gólját az alábbi videón!
jan. 9
23:42
Kosárlabda: a Szeged nyerte meg az 1. Hepp Ferenc-emlékkupát (She)
A Szeviép-Szeged hódította el az 1. Hepp Ferenc-emlékkupát, miután a döntőben 95–76-ra legyőzte a BSE-t.
jan. 9
23:42
Davigyenko meccslabdákat hárítva verte Nadalt (Metropol)
Nyikolaj Davigyenko óriási csatában, két meccslabdát hárítva, 2 óra 43 perc alatt nyert Dohában Rafael Nadal ellen az 1,1 millió dollár összdíjazású, katari keménypályás férfi tenisztorna szombati döntőjében.