Németország: Frings nem megy a vb-re, nem lesz többet válogatott (She)
Nem szerepel többet a német labdarúgó-válogatottban Torsten Frings, a Werder Bremen csapatkapitánya.
FTC: január 28-án tárgyal az MLSZ a Ferencváros szakvezetőiről (She)
Mint ismert, a Ferencváros az MLSZ-hez fordult, mivel szeretnék tisztázni, hogy a kinevezett szakvezetőik – Craig Short és Ron Ried – dolgozhatnak-e pro licences képesítés nélkül a labdarúgó NB I-ben.
jan. 20
18:57
Egy nap a szervizkamionban (Metropol)
Az első két afrikai nap után már akadtak olyanok, akiknek fel kellett adniuk a versenyt, számos autónak gyűlt meg a baja műszaki problémákkal az idei Bamako-ralin. Pedig kedden még nem is kellett tényleges sivatagi terepen futniuk, az csak másnap várt a versenyzőkre.
jan. 20
19:36
Női kosárlabda Euroliga: a Szeged nem bírta a hajrát, kikapott Brnóban (She)
A női kosárlabda Euroliga csoportkörének C-csoportjának utolsó fordulójában a Szeged hiába vezetett már tíz ponttal is Brnóban, végül 69–61-re kikapott, így nem jutott tovább.
jan. 20
19:38
Férfi vízilabda ob I: húsz gólt szerzett a címvédő Vasas (She)
A Vodafone férfi vízilabda ob I 11. fordulójából elhalasztott mérkőzésen a címvédő Vasas 20 gólt dobott és csak tízet kapott a Szolnok otthonában.
jan. 20
19:40
Blog: Szöllősi György írása a magyar futsalválogatott vereségéről (She)
Újabb írással jelentkezett blogjában Szöllősi György újságíró, aki ezúttal a magyar válogatottnak a hazai rendezésű futsal Európa-bajnokságon elszenvedett veresége kapcsán fejti ki a véleményét.
jan. 20
21:42
Anglia: a Fradi által figyelt magyar védőt átadólistára tették (She)
Az angol negyedosztályban szereplő Lincoln City labdarúgócsapata szabadlistára tette magyar védőjét, Kovács Jánost. Erről a klub hivatalos oldala adott hírt.
jan. 20
22:00
Kikapott a spanyoloktól a Csoknyai-csapat (Infostart)
A magyar férfi kézilabda-válogatott nem tudta megismételni a franciák elleni jó játékát, és 34-25-re kikapott az olimpiai bronzérmes spanyol csapattól az ausztriai Európa-bajnokság bécsújhelyi csoportjában.
jan. 20
22:15
Futsal Eb: biztos orosz győzelem Szlovénia ellen (She)
Az orosz futsalválogatott 3-0-s félidei vezetés után négy góllal, 5-1-re győzött Szlovénia ellen a Magyarországon zajló Európa-bajnokságon.
jan. 20
22:17
Király-kupa: a Getafe magyar útlevéllel rendelkező szerzeménye is betalált (She)
A Getafe múlt héten átigazolt labdarúgója, Miku is betalált a Mallorca ellen 2–1-re megnyert mérkőzésen a spanyol Király-kupa negyeddöntőjében.
jan. 20
22:19
Férfi kézilabda Eb: a lengyelek három góllal verték Svédországot (She)
Az Ausztriában zajló férfi kézilabda Európa-bajnokságon a C-csoport második fordulójában Lengyelország három góllal verte Svédországot. Előbbiek két győzelemmel, utóbbiak két vereséggel állnak.
jan. 20
22:21
Hollandia: nem tud eltávolodni a kiesőzónától a Heerenveen (She)
Kétgólos vereséget szenvedett a Heerenveen a holland labdarúgó-bajnokság 18. fordulójában.
jan. 20
22:33
Belgium: Németországba kerülhet Tőzsérék csapattársa, Istvan Bakx (She)
Távozhat a belga élvonalban szereplő Racing Genk együttesétől Istvan Bakx, a tavaly nyáron igazolt holland balszélső.
jan. 20
22:35
Női kosárlabda Euroliga: a Krakkóval játszanak a pécsiek (She)
A Wisla Can-Pack Kraków együttese lesz a Pécs következő ellenfele a női kosárlabda Euroligában.
jan. 20
22:37
Felkészülés: a Real Madrid csak egy góllal verte meg albán ellenfelét (She)
A Real Madrid labdarúgócsapata 2–1-re győzte le az albán élvonalbeli Gramozi Erseke-t a Taci Oil-kupán.
jan. 20
22:51
Férfi kézilabda Eb: Csak mentünk az eredmény után - Éles József (She)
Az Ausztriában zajló Európa-bajnokságon kilencgólos vereséget szenvedett második mérkőzésén a magyar férfi kézilabda-válogatott. A Franciaország elleni bravúros döntetlen (29-29) után bíztunk a helytállásban, ám Spanyolország esélyt sem adott, és 34–25-ös győzelmet aratott ellenünk. A Nemzeti Sport Online Eb-szakértője, a volt világválogatott átlövő, a Kiskunhalas női csapatának vezetőedzője, Éles…
jan. 20
22:53
Angol Ligakupa: tíz gólt hozó meccsen nyert az Aston Villa és továbbjutott (She)
Az Aston Villa labdarúgócsapata gólzáporos mérkőzésen, 6–4-re verte meg a Blackburnt az angol Ligakupa elődöntőjének visszavágóján, és így 7–4-es összesítéssel jutott a fináléba, ahol a Manchester United és a Manchester City párharcának győztesével találkozik majd.
jan. 20
22:55
Férfi kézilabda Eb: A védekezést nem tudtuk átjátszani – Csoknyai (She)
Kilencgólos vereséget (25–34) szenvedett a magyar férfi kézilabda-válogatott Spanyolországtól az Ausztriában zajló Európa-bajnokság csoportkörének második fordulójában. A magyar együttes szövetségi kapitánya, Csoknyai István szerint ellenfelünk agresszív védekezését nem tudtuk átjátszani.
jan. 20
22:57
Premier League: az Arsenal 0-2-ről fordított a Bolton ellen (She)
Az angol élvonalbeli labdarúgó bajnokság korábbról elmaradt meccsén az Arsenal hazai pályán 0–2-ről fordított, és nagyszerű második félidei játékának köszönhetően 4–2-re győzött a Bolton ellen. Ezzel pedig több rúgott góljának köszönhetően az Arsenal átvette a vezetést a tabellán a Chelsea előtt.
jan. 20
22:59
Férfi kézilabda Eb: Elégedett vagyok az eredménnyel – Valero Rivera (She)
Ami üröm az egyik oldalon, az öröm a másikon. A spanyol férfi kézilabda-válogatott a csehek ellen aratott kiütéses győzelem után (37–25) a magyar együttes ellen is sima sikert (34–25) könyvelhetett el. A spanyolok szövetségi kapitánya, Valero Rivera szerint csapatának sikerült feltörnie a magyarok védőfalát.
jan. 20
23:09
Műkorcsolya Eb: orosz győzelem a párosok versenyében (She)
Az orosz Juko Kavaguti, Alekszander Szmirnov kettős nyerte meg a párosok versenyét az észtországi Tallinnban zajló műkorcsolya Európa-bajnokság szerdai napján.
jan. 20
23:11
Olasz Kupa: a Fiorentina jutott be elsőként az elődöntőbe – videó! (She)
A Fiorentina jutott be elsőként a labdarúgó Olasz Kupa elődöntőjébe, miután 3–2-re megverte a Laziót.
jan. 20
23:13
Premier League: a Pool Kuyt duplájával megverte a Tottenhamet (She)
Az angol élvonalbeli labdarúgó bajnokság korábbról elmaradt meccsén a Liverpool Dirk Kuyt két góljával 2–0-ra győzött a Tottenham ellen.
jan. 20
23:15
Ligue 1: a Boulogne otthonában győzött a Valenciennes (She)
A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 21. fordulójában a Valenciennes kétgólos győzelmet aratott a Boulogne vendégeként. A házigazdák 0–0-s állásnál a 36. percben büntetőt hibáztak.
jan. 20
23:17
Anglia: Tímár Krisztián megsérült az Oldham döntetlenje során (She)
Tímár Krisztián megsérült az Oldham labdarúgócsapatának Tranmere elleni bajnokiján, és a 15. percben le kellett cserélni.
jan. 20
23:45
Ferencváros: Holczer Ádám kölcsönbe az MTK-hoz kerülhet (She)
Az MTK labdarúgócsapata szeretné kölcsönvenni a Ferencváros kapusát, Holczer Ádámot – adta hírül a 100%Fradi.

2010. január 21. csütörtök

jan. 21
0:03
Videó: nézze meg Kuyt Tottenham elleni dupláját! (She)
Mint már beszámoltunk róla, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság korábbról elmaradt meccsén a Liverpool Dirk Kuyt két góljával nyert a Tottenham ellen. Most megnézheti a találatokat videón!
jan. 21
0:07
Felkészülési mérkőzések: kiütéses dán győzelem Szingapúr ellen (She)
Szerdán három európai labdarúgó-válogatott lépett pályára felkészülési mérkőzésen. A vb-résztvevő Dánia csak otthon játszó futballistákkal felállva 5–1-re megverte Szingapúrt, Lengyelország Thaiföld, Svédország pedig Omán ellen nyert.
jan. 21
0:21
Anglia: Priskin Tamás gólt fejelt, csapata döntetlent játszott (She)
Az angol másodosztályú Ipswich Town magyar csatára, Priskin Tamás gólt fejelt a harmadosztályú Southend United ellen a két klub tartalékcsapatainak szerdai összecsapásán.
jan. 21
2:09
Francia bók a magyaroknak (Blikk)
A klasszisokkal felálló ellenfél örül, hogy a hajrában pontot tudott menteni a mieink ellen.
jan. 21
2:13
Schumi 3-assal száguld (Blikk)
jan. 21
2:27
Tévez bosszút állt a Manchester ellen (Blikk)
A Manchester City argentin légiósa az angol Ligakupában vett elégtételt egykori klubján.
jan. 21
6:57
Szávay kiesett Melbourne-ben (Infostart)
Szávay Ágnes három szettben kikapott kínai ellenfelétől csütörtökön az ausztrál nyílt teniszbajnokság női egyesének második fordulójában.
jan. 21
6:57
Australian Open: Szávay háromszettes csatában búcsúzott (She)
Szávay Ágnes három szettben kikapott kínai ellenfelétől csütörtökön az ausztrál nemzetközi teniszbajnokság női egyesének második fordulójában.
jan. 21
7:15
Australian Open: Djokovics továbbment, Bagdatisz búcsúztatta Ferrert (She)
Bár sok hibával játszott a svájci Chiudinelli ellen, az első szett elvesztése után a 3. kiemelt szerb Novak Djokovics viszonylag simán lépett tovább a tenisz Australian Open 3. fordulójába.
jan. 21
7:17
Egyesült Államok: Pau Gasol Los Angeles legjobb sportolója (She)
Pau Gasol, az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA) címvédő Lakers spanyol játékosa lett a tavalyi év legjobb sportolója Los Angelesben.
jan. 21
7:33
Australian Open: Ivanovics már a második körben elbúcsúzott (She)
Nem sok meglepetés akadt a női mezőnyben az Australian Open csütörtöki játéknapján: a kiemeltek közül egyedül Ana Ivanovics kapott ki, őt Gisela Dulko búcsúztatta.
jan. 21
7:33
Párosban még versenyben vannak a magyarok (Metropol)
Szávay Ágnes kikapott kínai ellenfelétől az ausztrál nyílt teniszbajnokság női egyesének második fordulójában. Párosban már jobban ment a magyar teniszezőnőnek: az olasz Roberta Vincivel az oldalán két szettben nyertek a fehérorosz Olga Govorcova, Tatyjana Pucsek duó ellen. a dél-afrikai Natalie Grandin-nel versenyző Czink Melinda is bejutott párosban a legjobb 32 közé.
jan. 21
7:33
Kikapott Szávay (Behaviour)
jan. 21
7:35
NHL: Brodeur 108. shutoutjával simán győzött a New Jersey Devils (She)
Három vereség után győzött ismét az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) a New Jersey Devils.
jan. 21
7:37
DVSC: Yannick megint Debrecenben tárgyalt, megegyeztek a KTE-vel (She)
Mbengono Yannick szerdán újra Debrecenbe utazott. A KTE-Ereco légiósa a háromnapos próbajáték, avagy ismerkedés után hétfőn ugyan visszatért Kecskemétre, ám esetleges klubváltása ügyében előrelépés történt, így szerda este ismét Debrecenben tárgyalt a bajnokcsapat vezetőivel.
jan. 21
7:51
NBA: a Bobcats megsemmisítő csapást mért a Heatre (She)
Hatalmas csapást mért a Charlotte Bobcats a Miami Heatre az NBA 85. játéknapján: a házigazdák 104–65-re gázolták le ellenfelüket. A Bobcats a liga legjobb formában levő csapata az új évben: eddig 9–1 a győzelmi mutatója.
jan. 21
7:53
Australian Open: Bammer elleni sikerével a 3. fordulóban V. Williams (She)
A 6. helyen kiemelt Venus Williams gond nélkül jutott be az Australian Open 3. fordulójába. Az amerikai teniszcsillag egy sima és egy szoros szettben 1 óra 37 perc alatt győzte le az osztrák Sybille Bammert.
jan. 21
7:55
Ferencváros: Kovács János megerősítette, tárgyal az FTC szerződtetéséről (She)
Mint arról már beszámoltunk, a Ferencváros tervezi az Angliában légióskodó Kovács János szerződtetését.
jan. 21
8:09
FTC: Kovács János megerősítette, tárgyal a Lincolnnal a Fradi (She)
jan. 21
8:27
Kiesett Szávay (Behaviour)
Szávay Ágnes három szettben vereséget szenvedett a kínai Li Nától az ausztrál nyílt teniszbajnokság női egyesének második fordulójában, így nem jutott be a legjobb 32 közé.
jan. 21
8:45
Újpest: Vaskó Tamásért még nem érkezett „megfelelő ajánlat" (She)
Kovács Zoltán, az Újpest FC sportigazgatója elmondta a Nemzeti Sportnak: a lilák nem akarják mindenáron eladni Vaskó Tamást, csapatuk egyik alapemberét.
jan. 21
8:47
Bp. Honvéd: Hemingway nem adja el a csapatot, az akadémia iránt érdeklődnek (She)
George F. Hemingway, a Bp. Honvéd tulajdonosa cáfolta a Nemzeti Sportnak, hogy eladná a csapatot. Azt viszont elismerte: többen érdeklődnek a klub akadémiája iránt.
jan. 21
8:49
Spanyolország adócsalás gyanújával eljárást indítottak az Espanyol ellen (She)
Adócsalás gyanúja miatt eljárás indult az élvonal 14. helyén álló Espanyol ellen, mert – lapértesülések szerint – a klub 2001-ben nem jelezte a hatóságoknak, hogy 17 millió euróért eladta Sergiót a Deportivónak.
jan. 21
9:03
Újpest: Kabát bokája kifordult, haza kell térnie az edzőtáborból (She)
Az Újpest hivatalos honlapján tette közzé, hogy Kabát Péternek orvosi vizsgálatokra haza kell térnie a lilák edzőtáborából, miután a Haladás elleni (2–1) felkészülési mérkőzés 20. percében kifordult a bokája.