2012. október 20. szombat

okt. 20
17:12
Videó: az utolsó percben lőtt góllal nyert a Pápa (She)
A labdarúgó NB I 11. fordulójában a Lombard Pápa a Budapest Honvédot fogadta. A vendégek a 32. percben Souleymane Diaby találatával jutottak vezetéshez, ám tíz perccel később Goran Marics egyenlített. A második félidőben a kispestiek közelebb álltak a sikerhez, ám a hajrában Marics tizenegyesből a hazaiaknak szerezte meg a győzelmet.
okt. 20
17:24
Póta egyesben búcsúzott (Infostart)
Póta Georgina a szombati negyeddöntőben kikapott, így nem jutott be a legjobb négy közé egyesben a dániai Herningben zajló asztalitenisz Európa-bajnokságon.
okt. 20
17:24
Serie B: Feczesinék négyet kaptak, Laczkó csapata ikszelt (She)
Az olasz másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Serie B) 10. fordulójában Feczesin Róbert együttese, az Ascoli hazai pályán 4–2-re kikapott a Juve Stabiától, Laczkó Zsolt csapata, a Vicenza pedig gól nélküli döntetlent játszott a Ternana otthonában.
okt. 20
17:24
Kiss Pál Tamásnak a szombati időmérőn nem jött ki a lépés, de a futamon javítana (Agroinform)
Biztató tempó, csalódást keltő végeredménnyel - ilyen volt Kiss Pál Tamás szempontjából az időmérő edzés.
okt. 20
17:26
Asztalitenisz Eb: Póta egyesben búcsúzott a nyolc között (She)
okt. 20
17:26
Több mint egy év után kapott ki otthon a Dortmund (Agroinform)
A bajnoki címvédő Dortmund otthonában az ősi rivális Schalke győzött 2-1 arányban a Bundesliga nyolcadik fordulójában.
okt. 20
17:42
Hajrában szerzett góllal győzött a Pápa (Infostart)
A Pápa hazai pályán a hajrában, büntetőből szerzett góllal 2-1-re legyőzte a Budapest Honvédot a labdarúgó OTP Bank Liga 11. fordulójának szombati első mérkőzésén.
okt. 20
17:42
Bundesliga: Szalai gólja és gólpassza, kikapott a Dortmund (She)
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 8. fordulójában a Szalai Ádámmal felálló Mainz 2–2-es döntetlent játszott a Bayer Leverkusen otthonában. A magyar válogatott támadó gólt szerzett és gólpasszt is jegyzett. A Bayern München 5–0-s győzelmet aratott Düsseldorfban, a Borussia Dortmund odahaza kikapott a Schalkétól.
okt. 20
17:44
Videó: Szalai varázslat - gyönyörű gól és gólpassz (She)
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 8. fordulójában a Szalai Ádámmal felálló Mainz 2–2-es döntetlent játszott a Bayer Leverkusen otthonában. A magyar válogatott támadó gólt szerzett és gólpasszt is jegyzett.
okt. 20
18:00
NB II, Kelet: a 89. percbeli büntetővel győzött a Vasas (She)
A Vasas a 89. percben Nikolov Balázs által értékesített büntetővel 2–1-re legyőzte szombat délután a Szegedet a labdarúgó NB II Keleti csoportjának 10. fordulójában.
okt. 20
18:00
Ligarekordot döntött a Bayern, Szalai gyönyörű gólt szerzett (Agroinform)
A Bayern München zsinórban nyolcadik győzelmét aratta Düsseldorfban, Szalai betalált a Leverkusenben ikszelő Mainzban.
okt. 20
18:02
NB I: simán nyerte a Kaposvár a somogyi rangadót a Siófok ellen (She)
A labdarúgó NB I 11. fordulójában a Kaposvári Rákóczi a sereghajtó Siófokot fogadta. A hazaiak Kovács Olivér találatával szereztek vezetést a 40. percben, majd a 71.-ben a csereként beállt Moustapha Diallo kettőre növelte az előnyt. A 3–0-s végeredményt ugyanő állította be a 79. percben.
okt. 20
18:02
Feczesinék négyet kaptak hazai pályán (Agroinform)
Az Ascoli Feczesin Róberttel a soraiban 4-2-es vereséget szenvedett a Serie B 10. fordulójában a Juve Stabiától.
okt. 20
18:04
NB I: élt a Kecskemét emberelőnyével a Haladás ellen (She)
A labdarúgó NB I 11. fordulójában a Kecskeméti TE a Haladást fogadta, és bár az első félidőben egygólos hátrányba került, a fordulás után emberelőnyben megfordította a mérkőzést.
okt. 20
18:04
Horváth Ferenc hibátlan maradt - a KTE a hajrában fordított a Haladás ellen (Agroinform)
Bár a Haladás megszerezte a vezetést, a KTE emberelőnyben játszva fordított az OTP Bank Liga 11. fordulójában.
okt. 20
18:06
Férfi vízilabda BL: erődemonstrációt tartott az Eger (She)
A férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában a ZF-Eger odahaza 16–5-re legyőzte a német Waspo Hannovert. A hevesiek valóságos erődemonstrációt tartottak, a vendégek nem tudták felvenni a ritmust a magyar együttessel.
okt. 20
18:06
Rooney-öngól és -dupla, Dzeko fordított Geráék ellen (Agroinform)
Wayne Rooney egyet a saját, két gólt pedig a Stoke City kapujában is elhelyezett a Premier League 8. fordulójában.
okt. 20
18:08
Serie A: Juventus-Napoli csúcsrangadó élőben az NSO-n! (She)
A válogatott játéknapok után mozgásba lendülnek az európai topligák: a Serie A 8. fordulójában, szombat délután Juventus–Napoli csúcsrangadót rendeznek. Kövesse a mérkőzést folyamatosan frissülő cikkünk és online közvetítésünk segítségével!
okt. 20
18:08
A Kaposvár könnyedén győzte le a Siófokot (Agroinform)
A Kaposvár hazai környezetben 3-0-ra verte a Siófokot az OTP Bank Liga 11. fordulójában.
okt. 20
18:10
A Schalke szép gólokkal törte meg a Dortmund hazai veretlenségi sorozatát - videó (Agroinform)
A Bundesliga 8. fordulójának rangadóján a két szomszédvár csatájából a vendég Schalke jött ki győztesen.
okt. 20
18:18
Szalai gólja és gólpassza is kellett a mainzi pontszerzéshez (Infostart)
A Szalai Ádámot is foglalkoztató FSV Mainz döntetlent játszott, s így egy pontot szerzett a Bayer Leverkusen vendégeként a német labdarúgó-bajnokság nyolcadik fordulójának szombati játéknapján.
okt. 20
18:18
Videó: gólparádét rendezett a Bayern Düsseldorfban (She)
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 8. fordulójában a Bayern München 5–0-s győzelmet aratott Düsseldorfban.
okt. 20
18:18
Szalai volt a Mainz vezére (Metropol)
Gólt lőtt és gólpasszt adott, az FSV Mainz döntetlent játszott a Bayer Leverkusen vendégeként.
okt. 20
18:18
Bogdán két gólt kapott, Futácsék az élre álltak (Agroinform)
A Bolton Wanderers 3-2-re verte otthon a Bristol Cityt az angol másodosztályú-bajnokság 11. fordulójában.
okt. 20
18:20
Női kézilabda BL: az ETO öt góllal nyert Kolozsváron (She)
A női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában a Győri ETO Kolozsvárra látogatott, és a kisalföldiek végül remek első félidei teljesítményüknek köszönhetően megérdemelten nyertek 30–25-re.
okt. 20
18:20
Még sosem éreztem magam ilyen jó erőben - Bajner Bálint (Agroinform)
A Borussia Dortmund második csapatának magyar támadója a 63.hu-nak elmondta, bevetődve talált be a Darmstadt kapujába.
okt. 20
18:22
Videó: a Schalke nyerte a rangadót a Dortmund ellen (She)
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 8. fordulójában a Borussia Dortmund odahaza kapott ki a Schalkétól.
okt. 20
18:24
Premier League: magabiztos MU-, harcos City-siker (She)
Az angol labdarúgó-bajnokság (Premier League) 8. fordulójában a Manchester United hazai pályán 4–2-re legyőzte a Stoke Cityt, a Manchester City pedig óriási csatában nyert Gera Zoltán együttese, a West Brom otthonában. Utóbbi mérkőzés krónikájához tartozik, hogy a címvédő a 23. perctől kezdve emberhátrányban játszott.
okt. 20
18:36
Videó: Rooney-dupla és egy öngól, 4-2-es MU siker (She)
Az angol labdarúgó-bajnokság (Premier League) 8. fordulójában a Manchester United hazai pályán 4–2-re legyőzte a Stoke Cityt.
okt. 20
18:38
NB I: Pécs-Eger mérkőzés élőben az NSO-n (She)
A labdarúgó NB I 11. fordulójában a tizedik helyen álló Pécsi MFC a tizenötödik Egri FC-t fogadja. Kövesse a mérkőzést élő szöveges közvetítésünk segítségével!
okt. 20
18:54
Videó: a csereként beállt Dzeko mentette meg a Cityt (She)
Az angol labdarúgó-bajnokság (Premier League) 8. fordulójában a Manchester City óriási csatában nyert Gera Zoltán együttese, a West Brom otthonában, a 23. perctől emberhátrányban játszva.
okt. 20
18:54
Idegenben is otthon volt a Győr (Blikk)
Kolozsvár – Meghálálta a határon túli magyarok szeretetét a Győri Audi ETO női kézilabda-csapata. A zöld-fehérek a Bajnokok Ligájában tegnap a kolozsvári U Jolidon együttese ellen léptek pályára és győztek 30-25-re, ám a találkozót megelőző napon ellátogattak egy helyi magyar iskolába.
okt. 20
18:54
Pontokat veszített a Puskás Akadémia, otthon nyertek Lipcseiék (Agroinform)
A nyugati régióban éllovas Puskás Akadémia hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott szombaton a Veszprémmel.
okt. 20
18:56
Premjer-liga: Komanék kétgólos sikere Priskinék ellen (She)
Az orosz labdarúgó-bajnokság (Premjer-liga) 12. fordulójában Koman Vladimir együttese, az FK Krasznodar hazai pályán 2–0-ra legyőzte Priskin Tamás csapatát, az Alanyija Vlagyikavkazt. A hazai középpályás a 72. percben, 1–0-s állásnál lépett pályára csereként, a vendégek támadója végigjátszotta az összecsapást.
okt. 20
18:56
Rooney mindkét kaput bevette a Stoke ellen - videó (Agroinform)
A Manchester United 4-2-re nyert a Stoke City ellen a Premier League 8. fordulójában.
okt. 20
18:58
Női kézi BL: a Valcea 21 góllal nyert, Szabóék is győztek (She)
A női kézilabda Bajnokok Ligája második fordulójában a sorozat egyik nagy esélyese, az Oltchim Valcea kiütéses győzelmet aratott a Buxtehude vendégeként Hamburgban. A román csapat legeredményesebb játékosa – akárcsak az első körben a Hypo ellen – a nyáron a Buducsnoszt Podgoricától érkező Katarina Bulatovics volt, a montenegrói átlövő ezúttal hét gólig jutott, míg Ionela Stanca hat gólt…
okt. 20
18:58
A futballt mi játszottuk, a Lombard Pápa pedig nyert - Marco Rossi (Agroinform)
A Pápa hazai pályán 2-1-re legyőzte a Budapest Honvédot a labdarúgó OTP Bank Liga 11. fordulójában.
okt. 20
19:00
Championship: Bogdánék fordítottak, Futácsék az élre álltak (She)
Az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) 11. fordulójában a Leicester City 1–1-re végzett a Birmingham otthonában, így élre állt a tabellán, mivel a Cardiff kikapott a Nottingham Forest ellen idegenben (3–1). A Leicester magyar támadója, Futács Márkó a 82. percben állt be csereként.
okt. 20
19:02
Rövidpályás úszó-vk: két-két magyar ezüst és bronz Berlinben (She)
Két magyar ezüstöt és két bronzot hozott az első versenynap az úszók idei rövid pályás Világkupa-sorozatának ötödik, németországi állomásán.
okt. 20
19:04
Adria-liga: nagyon kikapott a Szolnoki Olaj Szerbiában (She)
Újabb súlyos vereséget szenvedett a Szolnoki Olaj a férfi kosárlabda Adria-ligában: szombat este a Radnicski Kragujevac otthonában kapott ki 97–72-re a magyar bajnok.
okt. 20
19:12
Videó: az utolsó tíz percben szerzett gólokkal nyert a KTE (She)
A labdarúgó NB I 11. fordulójában a Kecskemét a Haladást fogadta, és bár az első félidőben egygólos hátrányba került, a fordulás után emberelőnyben megfordította a mérkőzést.
okt. 20
19:12
Megyeri csapata fölényesen nyert (Agroinform)
Az Olimpiakosz Pireusz 4-0-s győzelmet aratott a görög bajnokság 7. fordulójában a Skoda Xanthi ellen.
okt. 20
19:14
Primera División: a Málaga parázs hajrában nyert (She)
A spanyol labdarúgó-bajnokság (Primera División) 8. fordulójának nyitó mérkőzésén a Málaga hazai pályán 0–1-ről fordítva 2–1-re legyőzte a Valladolidot. A találkozó krónikájához tartozik, hogy a vendégek Manucho Goncalves kiállítása miatt a 81. perctől kezdve emberhátrányban játszottak, és hogy Joaquín a 85. percben egy tizenegyest is hibázott.
okt. 20
19:14
Gólfesztivált rendezett Düsseldorfban a rekorder Bayern - videó (Agroinform)
A Bayern München zsinórban 8. győzelmét aratta a Bundesligában, miután idegenben 5-0-ra győzte le a Fortuna Düsseldorfot
okt. 20
19:16
Gyepessel és Buzsákyval nyert a Portsmouth (Agroinform)
A League One 13. fordulójában 3-1-re győzött a Portsmouth a Shrewsbury Town ellen hazai pályán.
okt. 20
19:30
Premier League: Hátrányból fordítva verte Geráékat a címvédő (Infostart)
A címvédő Manchester City - amely a mérkőzés nagy részében 10 emberrel futballozott - hátrányból fordítva nyert a Gera Zoltánt is foglalkoztató West Bromwich Albion otthonában az angol labdarúgó Premier League 8. fordulójának szombati játéknapján.
okt. 20
19:30
Atlétika: Zabari növelte előnyét az ultramaratonin (She)
A második szakaszt is Zabari János nyerte meg a Bécs-Pozsony-Budapest ultramaratoni futóversenyen, így tovább növelte előnyét az összetettben.
okt. 20
19:30
Dzeko az utolsó utáni pillanatban intézte el Geráékat - videó (Agroinform)
A Manchester City a 0-1-ről fordítva nyert 2-1-re a West Bromwich Albion otthonában a Premier League 8. fordulójában.
okt. 20
19:32
Videó: exkluzív videó Ibrahimovic díjazásáról (She)
A szerda esti monte-carlói gálán Zlatan Ibrahimovicot, a Paris Saint-Germain svéd támadóját nevezték meg a trófea 2012-es nyerteseként. A Nemzeti Sport munkatársai a helyszínen tekintették meg a díj átadását. Az alábbi videóban exkluzív helyszíni tudósításunkat látják.
okt. 20
19:32
Komanék két góllal legyőzték Priskinéket (Agroinform)
Az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 12. fordulójában a Krasznodar 2-0-ra legyőzte az Alanyiját.