2012. október 20. szombat

okt. 20
19:34
Görögország: újra Megyeri nélkül tarolt az Olympiakosz (She)
Az Olympiakosz Pireusz hazai pályán 4–0-ra legyőzte a Xanthit a görög labdarúgó-bajnokság 7. fordulójának szombati játéknapján, így továbbra is százszázalékos mérleggel vezeti a tabellát.
okt. 20
19:34
Póta Tóth-tal párosban döntős, egyesben a legjobb nyolcig jutott az Eb-n (Agroinform)
A Póta Georgina, Tóth Krisztina kettős bejutott a női párosok fináléjába az asztalitenisz Európa-bajnokságon.
okt. 20
19:36
Ligue 1: a korábbi kispesti büntetőt rontott, nyert a PSG (She)
A francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 9. fordulójában a Paris Saint-Germain Kevin Gameiro góljával 1–0-ra legyőzte a Stade de Reimst. A találkozó 40. percében a korábban a Bp. Honvédot erősítő Diego (Reims) tizenegyest hibázott.
okt. 20
19:36
A PSG egy góllal nyert a Reims ellen - videó (Agroinform)
A PSG hazai pályán egy góllal nyert a Reims ellen a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 9. fordulójában.
okt. 20
19:38
Nyert a Vasas a Szeged ellen (Agroinform)
A Vasas hazai pályán 2-1-re legyőzte a Szegedet a labdarúgó NB II tizedik fordulójának szombati játéknapján.
okt. 20
19:40
Zabari két szakasz után egyórás előnnyel vezet (Agroinform)
A második szakaszt is Zabari János nyerte meg a Bécs-Pozsony-Budapest ultramaratoni futóversenyen.
okt. 20
19:48
Marics tizenegyese döntött Pápán - videó (Agroinform)
A Pápa hazai pályán 2-1-re legyőzte a Budapest Honvédot a labdarúgó OTP Bank Liga 11. fordulójában.
okt. 20
19:50
Szalai parádéja, gól és gólpassz Leverkusenben - videó (Agroinform)
Szalai Ádám góljának és gólpasszának köszönhetően ért el 2-2-es döntetlent a Mainz a Bayer Leverkusen otthonában.
okt. 20
19:52
Nagyon könnyedén nyertek Biros Péterék a Hannover ellen (Agroinform)
11 góllal verte szombati ellenfelét az Eger a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 3. fordulójában.
okt. 20
20:06
Serie A: a Juventus a hajrában nyert a Napoli ellen (She)
A válogatott játéknapok után mozgásba lendülnek az európai topligák is: a Serie A-ban a nyolcadik fordulóban az éllovas Juventus otthonában két góllal legyőzte legközelebbi üldözőjét, a Napolit.
okt. 20
20:06
Nem tette próbára a felforgatott Real Madridot a Celta Vigo (Agroinform)
Higuaín nagyszerű gólt szerzett a Celta ellen, de ezen kívül nem sokat produkáltak a csapatok a Bernabéuban.
okt. 20
20:08
Asztalitenisz Eb: háromszettes előnyről bukták el a döntőt Tóthék (She)
Háromszettes előnyről bukta el a dániai Herningben zajló asztalitenisz Európa-bajnokság döntőjét a Tóth Krisztina, Póta Georgina magyar páros a Daniela Dodean, Elizabeta Samara román duó ellen.
okt. 20
20:08
Köteles kispadra szorult, a Genk nyert Bodorék ellen (Agroinform)
A Genk 3-0-ra nyert a Beerschot AC ellen a belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 11- fordulójában.
okt. 20
20:10
Férfi kézi NB I: a szünetig szenvedett a Veszprém (She)
Nyögvenyelős első félidőt követően a címvédő Veszprém végül simán nyert az Orosháza vendégeként a férfi kézilabda NB I-ben. Az elmúlt hét során a Bajnokok Ligája mindkét idei döntősét legyőző, így nem éppen friss bakonyi alakulat az első félidő után mindössze egy góllal vezetett, ám végül nyolccal nyert, és begyűjtötte a két pontot.
okt. 20
20:10
Megleckéztette legnagyobb kihívóját a Juventus - videó (Agroinform)
A Napoli elleni 2-0-ás győzelmével nagy lépést tett a torinói gárda scudetto újbóli megszerzése felé.
okt. 20
20:12
NB II, Kelet: kiállították a kapusát, mégis nyert a Szpari (She)
A Nyíregyháza 2–1-re legyőzte az Orosházát a labdarúgó NB II 10. fordulójában, a Keleti csoport szombat esti rangadóján. A Szpari feljött a harmadik helyre, közvetlenül szombati riválisa mögé.
okt. 20
20:12
Jóval előrébb lenne a helyem - Kiss Pál Tamás (Agroinform)
A szombati nap nem hozott szerencsét a magyar Kiss Pál Tamás számára a World Series by Renault barcelonai szezonzáróján.
okt. 20
20:14
Primera División: a Real két góllal nyert a Celta ellen (She)
A Real Madrid labdarúgócsapata hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Celta Vigót a spanyol bajnokság 8. fordulójában. A királyi gárda első gólját az argentin Gonzalo Higuaín szerezte a 11. percben, míg a mérkőzést Cristiano Ronaldo döntötte el tizenegyesből a második játékrész közepén.
okt. 20
20:16
Férfi vízilabda ob I: simán nyert a Honvéd az OSC ellen (She)
A férfi vízilabda ob I második fordulójában a Budapest Honvéd 10–6-ra legyőzte az OSC-t. A fővárosi elitcsapat így két mérkőzés után hibátlan a bajnokságban.
okt. 20
20:24
Európa-bajnoki ezüstérmes a Póta, Tóth páros (Infostart)
Ezüstérmes lett a Póta Georgina, Tóth Krisztina kettős a dániai Herningben zajló asztalitenisz Európa-bajnokságon, miután a döntőben hét játszmában kikapott a román duótól.
okt. 20
20:24
Női kézilabda NB I: megtörte rossz sorozatát a Siófok (She)
A hatodik fordulóban megszerezte első győzelmét a Siófok a női kézilabda NB I-ben: a Balaton-partiak az Alcoa otthonában tudtak nyerni 28–25-re. A Veszprém odahaza könnyedén intézte el a Dunaújvárost (33–28).
okt. 20
20:24
Eb-ezüstérmes a Póta, Tóth páros (Metropol)
Hét játszmában kikapott a román Daniela Dodean, Elizabeta Samara duótól.
okt. 20
20:24
A KTE a hajrában begyűrte a Haladást - videó (Agroinform)
A Kecskemét hazai pályán egy hosszabbításban szerzett góllal, hátrányból fordítva legyőzte a Szombathelyi Haladást.
okt. 20
20:26
Szörnyű hajrával kapott ki a Kontinentális Kupában a Miskolc (Agroinform)
Második mérkőzését is elveszítette a Miskolci Jegesmedvék jégkorongcsapata a Kontinentális Kupa finnországi tornáján.
okt. 20
20:28
Az Arsenal elbukott a Norwich otthonában (Agroinform)
A Norwich Holt 19. percben szerzett góljával 1-0 arányban legyőzte az Arsenalt a Premier League nyolcadik fordulójában.
okt. 20
20:42
Videó: a Napoli sem bírt a Juventusszal (She)
A válogatott játéknapok után mozgásba lendülnek az európai topligák is: a Serie A-ban a 8. fordulóban az éllovas Juventus otthonában két góllal legyőzte legközelebbi üldözőjét, a Napolit.
okt. 20
20:42
Az Eger is pontot vitt el Pécsről (Agroinform)
A PMFC hazai pályán gólnélküli döntetlent játszott az újonc Egerrel az OTP Bank Liga 11. fordulójában.
okt. 20
20:44
Premier League: az Arsenal kikapott Norwichban - videó (She)
Az angol labdarúgó-bajnokság (Premier League) 8. fordulójában a Norwich hazai pályán 1–0-ra legyőzte az Arsenalt.
okt. 20
20:44
A Bremen félidőnként kettőt vágott a 'Gladbach ellen (Agroinform)
A Werder Bremen 4-0 arányban győzte le a Borussia Mönchengladbach csapatát a Bundesliga nyolcadik fordulójában.
okt. 20
20:46
Bundesliga: Brémában elhúzták a Mönchengladbach nótáját (She)
A Werder Bremen 4–0-ra elintézte odahaza a Borussia Mönchengladbachot a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 8. fordulójában. A brémai gárda ezzel megelőzte tabellán riválisát, sőt, feljött a kilencedik helyre.
okt. 20
20:46
Bombagól lett a Napoli végzete a Juventus ellen - videó (Agroinform)
A Serie A nyolcadik fordulójának rangadóján a Juventus 2-0-ra győzött a Napoli ellen Caceres és Pogba góljaival.
okt. 20
20:48
NB I: az Egerrel sem bírt, s 11 hónapja nyeretlen odahaza a Pécs (She)
A labdarúgó NB I 11. fordulójában a Pécsi MFC az Egri FC-t fogadta. A gól nélküli első félidőt követően a másodikban a hazaiak Nagy Olivér révén egyszer még a kapufát is eltalálták, a kaput azonban egyik csapat sem tudta bevenni. A PMFC így már lassan 11 hónapja nem tudott hazai pályán bajnokit nyerni.
okt. 20
20:48
Hét bajnoki vereség után győztek ismét Sáfárék (Agroinform)
A Wacker Innsbruck 1-0-ra nyert a Ried ellen az osztrák Bundesliga 12. fordulójában szombaton este.
okt. 20
20:50
Videó: Higuaín hatalmas gólt lőtt, nyert a Real (She)
okt. 20
20:50
Két világcsúccsal indult a Világkupa Calgaryban (Agroinform)
Az olimpiai pályán rendezik Calgaryban a rövidpályás gyorskorcsolya Világkupa sorozat nyitányát.
okt. 20
20:52
Higuaín nagyszerű gólt szerzett a Celta ellen - videó (Agroinform)
A Real Madrid Gonzalo Higuaín és Cristiano Ronaldo góljaival 2-0-ra győzött a Celta Vigo ellen a Primera Divisiónban.
okt. 20
21:00
Férfi kézi EHF-kupa: nyert otthon, ám kiesett a Füred (She)
A Balatonfüred kiesett a férfi kézilabda EHF-kupában, mivel a 32 közé jutásért rendezett párharc szombati visszavágóján három góllal nyert ugyan a vendég Vojvodina ellen, de az első mérkőzésen a szerb csapat négygólos fórt harcolt ki magának.
okt. 20
21:00
Gleccseren bukott a horvátok szlalomvilágbajnoka (Agroinform)
Szerencsésen megúszott egy bukást a horvát síző, Ivica Kostelic - nincs veszélyben a söldeni indulása.
okt. 20
21:02
Serie A: Lazio-Milan rangadó élőben az NSO-n! (She)
A válogatott játéknapok után mozgásba lendülnek az európai topligák: a Serie A 8. fordulójában, szombat este Lazio–AC Milan rangadót rendeznek. Kövesse a mérkőzést folyamatosan frissülő cikkünk és online közvetítésünk segítségével!
okt. 20
21:02
A játékvezetők tulajdonképpen „megverették” csapatomat - Artner (Agroinform)
okt. 20
21:04
Férfi vízilabda Európa-kupa: újabb kiütéses szolnoki siker (She)
A dán Slagelse felett délelőtt aratott 23–3-as diadal után szombat este a brit Bristolt is alaposan, 18–3-ra elintézte a Szolnok a férfi vízilabda Európa-kupa nizzai selejtezőcsoportjában.
okt. 20
21:06
Komló-rali: Herczig volt a leggyorsabb az első napon (She)
Két gyorsasági szakasz után Herczig Norbert vezet a bajnoki címről döntő Baranya-kupán, amely a rali országos bajnokság utolsó viadala, s amelyen eldől a bajnoki cím sorsa. Az összetettben Kazár Miklós vezet, aki jelenleg a negyedik a versenyen.
okt. 20
21:08
Férfi röplabda NB I: egyetlen vendégsiker született (She)
A Kecskemét fővárosi győzelmét leszámítva sima hazai sikerek születtek a férfi röplabda NB I szombati játéknapján.
okt. 20
21:18
Férfi kosár NB I: őrült nap, elbukott két veretlen csapat (She)
A Szombathely és az Atomerőmű elvesztette a veretlenségét, az eddig nyeretlen Zalaegerszeg száz pont fölé hatolva legyőzte a Körmendet a férfi kosárlabda NB I 4. fordulójának szombati játéknapján. Már csak az Alba Fehérvár hibátlan.
okt. 20
21:18
A Juventus nyerte a rangadót (Metropol)
Ezzel a torinóiak már sorozatban 47 bajnoki találkozón nem kaptak ki.
okt. 20
21:18
Japán tinédzseré lett minden idők legmagasabb pontszáma - videó (Agroinform)
Remekül sikerült a japán Yuzuru Hanyu rövidprogramja a Skate America műkorcsolya versenyen - pontszáma új rekord.
okt. 20
21:20
Tenisz: Tipszarevics kiesett, Bellucci és Seppi a döntőben (She)
A bécsi férfi tenisztorna elődöntőjében a selejtezőből induló szlovén Grega Zemlja szetthátrányból fordítva legyőzte a másodikként rangsorolt szerb Janko Tipszarevicset.
okt. 20
21:22
Ausztria: tovább tart Szabicsék nyeretlenségi sorozata (She)
Immáron négy mérkőzés óta nyeretlen a Sturm Graz az osztrák élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban: Szabics Imre csapata a 12. fordulóban a Mattersburggal végzett gól nélküli döntetlenre hazai pályán. A magyar válogatott támadó végigjátszotta a találkozót.
okt. 20
21:24
Női röplabda NB I: győzött a Vasas és a Nyíregyháza is (She)
A Nyíregyháza, a Vasas és a BSE is hazai pályán győzött a női röplabda NB I szombati játéknapján.
okt. 20
21:36
U17-es válogatott: a Pisont-csapat bejutott az elitkörbe (She)
Pisont István csapata az albánok elleni mérkőzését is megnyerte a hazai rendezésű U17-es Eb-selejtező minitornán, így bejutott az elitkörbe – adta hírül az mlsz.hu.