A Laboral Kutxa Vitoriát erősítő Hanga Ádám egyéni szezoncsúcsot jelentő 14 ponttal ünnepelte 25. születésnapját szombaton volt csapata, a vendég Manresa ellen a spanyol kosárlabda-bajnokságban.
Egy brazil divattervező, Sergio K. érdekes mezeket dobott piacra, amelyeken több futballistát is meggyaláz, köztük a Real Madrid sztárjátékosát, Cristiano Ronaldót is, akiről nem éppen finoman fogalmaz.
Nagyon sokan mennénk strandfoci meccsekre, ha minden eseményen ilyen dögös pom pom lányok fokoznák a hangulatot, mint spanyolok egyik szépsége, Marta Gotera
Huszonöt éve, 1989. április 15-én élte át legszörnyűbb tragédiáját az angol labdarúgás, amikor a Liverpool-Nottingham FA Kupa-elődöntőben a sheffieldi Hillsborough-stadionban 96 szurkolót tapostak halálra.
Fontos mérkőzést játszik ma délután a Liverpool labdarúgócsapata a Manchester City ellen, amelyre egy szingapúri szurkoló kibérelt egy repülőgépet, amely a mérkőzés alatt buzdító szöveget húz a vörösöknek.
Fontos mérkőzést játszik vasárnap délután a Liverpool labdarúgócsapata a Manchester City ellen, amely arról is dönthet, hogy a vörösök 24 év után ismét készülhetnek egy bajnoki cím megünneplésére.
Hihetetlen nagy szerelést láthatott a publikum az angol másodosztályban lejátszott QPR-Nottingham mérkőzésen, ahol a londoniak védője, Danny Simpson a hátával szerelte le Simon Cox-ot!
A Grundfos-Tatabánya szerezte meg a bronzérmet a Dalkia férfi kézilabda Magyar Kupában, miután a pécsi helyosztón legyőzte a B.Braun Gyöngyös csapatát.
Ismét lecsapott az amerikai labdarúgó-bajnokságban szereplő Los Angeles Galaxy ír válogatott támadója, Robbie Keane, aki ismét szemfüles góllal járult hozzá csapata Vancouver Whitecaps elleni sikeréhez.
Hatalmas ajánlatot kínál a Manchester United labdarúgócsapata, hogy megszerezhesse a Paris Saint-Germain uruguayi válogatott támadóját, Edinson Cavanit.
Ilyet még nem igen láthatott a legnagyobb futball fanatikus sem, ami az iráni másodosztályban történt, amikor 100%-os ziccert a melegítő cserejátékos hárított! A gólt megúszták, viszont a piros lap járt!
Huszonöt éve, 1989. április 15-én élte át legszörnyűbb tragédiáját az angol labdarúgás, amikor a Liverpool-Nottingham FA Kupa-elődöntőben a sheffieldi Hillsborough-stadionban 96 szurkolót tapostak halálra.
A nemzetközi kupaszereplésre hajtó Parma csak döntetlent ért el a kiesés ellen küzdő Bologna otthonában az olasz labdarúgó-bajnokság 33. fordulójának vasárnap déli mérkőzésén.
Kőkeményen megalázta az ellenfél, Perth Glory védőjét a Sydney FC sztárja, Alessandro Del Piero, aki aztán átadta csapattársának, Terry Antonis-nak a labdát, aki hatalmas bombagólt szerzett ezután.
Sorozatban hatodszor, összesítésben pedig 23. alkalommal nyerte meg a férfi kézilabda Magyar Kupát a Veszprém, miután a vasárnapi, pécsi döntőben legyőzte a nagy rivális Szeged csapatát.
Sorozatban hatodszor, összesítésben pedig 23. alkalommal nyerte meg a férfi kézilabda Magyar Kupát a Veszprém, miután a vasárnapi, pécsi döntőben legyőzte a nagy rivális Szeged csapatát.
Két spanyol, Nicolas Almagro és Fernando Verdasco játssza a döntőt a 474 ezer dollár (103 millió forint) összdíjazású houstoni salakpályás férfi tenisztornán.
A vendég Sevilla kétgólos győzelmet aratott a városi rivális, sereghajtó Real Betis ellen a spanyol labdarúgó-bajnokság 33. fordulójának vasárnap déli mérkőzésén.
Sorozatban hatodszor, összesítésben pedig 23. alkalommal nyerte meg a férfi kézilabda Magyar Kupát a Veszprém, miután a vasárnapi, pécsi döntőben legyőzte a nagy rivális Szeged csapatát.
Manny Pacquiao visszaszerezte a WBO váltósúlyú világbajnoki övét, miután csaknem két évvel váratlan veresége után visszavágott Timothy Bradleynek a Las Vegasban rendezett szombati címmérkőzésen.
Az Atlanta Hawks szerezte meg az utolsó rájátszásbeli helyet a keleti főcsoportban az észak-amerikai kosárlabdaligában (NBA), miután a szombati játéknapon legyőzte a vendég Miamit.
Hogy milyen érzés bemenni egy krokodil szájába azt nem tudjuk, de hamarosan érdeklődhetünk a török Bursaspor szurkolóitól, akiknek a hüllő kinézetére mintázzák újonnan épülő stadionjukat.
Az AC Milan labdarúgócsapatának vezetőedzője, Clarence Seedorf odaszólt elődjének, Massimiliano Allegrinek, mivel szerinte teljesen tönkretette a Milant, mielőtt odaérkezett volna.
A listavezető, házigazda FC Liverpool 3-2-es győzelmet aratott a Manchester City ellen az angol labdarúgó Premier League 34. fordulójának vasárnapi rangadóján, ezzel nagy lépést tett a bajnoki cím megszerzése felé.
A papírformának megfelelően a harmadik Napoli, a negyedik Fiorentina és az ötödik Internazionale is nyert vasárnap az olasz labdarúgó-bajnokság 33. fordulójában.
Póta Georgina csapata, a TTC Berlin Eastside nyerte a női asztalitenisz Bajnokok Ligáját, mivel a döntő második, vasárnapi mérkőzésén is legyőzte a Fenerbahcét.
Kiütéses győzelmet aratott Genovában az Internazionale labdarúgócsapata a Serie A 33. fordulójában, amelyen Mauro Icardi a feleség elszeretés után további két góllal keserítette Maxi López életét.
Mindkét futamon a legjobb húszban végzett a BMW Racing Team Toth két versenyzője, ifjabb Tóth Imre és Sebestyén Péter a gyorsasági motoros Superbike-világbajnokság Aragóniai Nagydíján vasárnap.
A Galatasaray fennállása során először nyerte meg a női kosárlabda Euroligát, miután a Jekatyerinburgban rendezett nyolcas döntő zárómeccsén legyőzte a szintén török Fenerbahcét.
A vártnál nagyobb csatában jutott be az angol labdarúgó FA-kupa döntőjébe a Hull City labdarúgócsapata, miután gólzáporos mérkőzésen 5-3-ra nyertek a harmadosztályú Sheffield United ellen.
Nagy lépést tett a bajnoki cím felé a Liverpool az angol labdarúgó-bajnokságban, miután 3-2-re legyőzte az őt üldöző Manchester City-t, viszont a Chelsea is nyert a Swansea otthonában.
Legyőzte az újonc Hertha Berlin csapatát a Bayer Leverkusen a labdarúgó Bundesliga vasárnapi játéknapján, amely sikerrel továbbra is tartja helyét a következő idénybeli BL-selejtezőkre.
Érdekel, mik voltak a hazai és nemzetközi sportvilág legfontosabb történései? A Sport365.hu napi összefoglalójában egy csokorba szedi a nap addigi legfontosabb híreit, hogy semmiről ne maradj le.
A címvédő Győri ETO FC hazai pályán Varga Roland 93. percben szerzett góljával 2-1-re nyert a Kecskemét ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 24. fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén.