2015. november 21. szombat

nov. 21
20:15
El Clásico: Megsemmisítő Real-vereség, óriásit játszott a Barcelona (Agroinform)
A 0-4 talán még hízelgő is a Real Madridra nézve, óriási különbség volt a csapatok között.
nov. 21
20:17
Videó: Isco óriásit rúgott Neymarba, ezért állították ki (She)
A Barcelona 4–0-ra legyőzte a Real Madridot a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 12. fprdulójában. A 84. percben Iscót kiállította a játékvezető, amiért hatalmasat rúgott Neymarba. Íme, a jelenet!
nov. 21
20:19
Serie A: zuhogó eső, potyogtak a 11-esek a Bologna–Román (She)
Három tizenegyest és 2–2-es döntetlent hozott a Bologna–Roma összecsapás a Serie A 13. fordulójának nyitó mérkőzésén. A Bologna Roberto Donadonival a kispadon harmadik bajnoki meccsén is veretlen maradt.
nov. 21
20:21
El Clásico: a Barcelona kiütötte a Real Madridot (She)
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 12. fordulójában a Barcelona a duplázó Luis Suárez és az egyaránt egy gólt és egy gólpasszt jegyző Neymar, Andrés Iniesta duó vezérletével 4–0-ra kiütötte a Real Madridot a Bernabéu-stadionban. A mérkőzés krónikájához hozzátartozik, hogy a csereként beálló Iscót kiállította a játékvezető, mivel a középpályás óriásit rúgott Neymarba.
nov. 21
20:23
Lengyelország: Nikolics lassan ment le, megbüntették (She)
Nikolics Nemanja csapata, a Legia Warszawa hazai pályán 1–0-ra győzött a Slask Wroclaw ellen a lengyel élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ekstraklasa) 16. fordulójának szombati játéknapján.
nov. 21
20:33
Torghelle-gól szakította meg az FTC 34 meccses bajnoki veretlenségét (Infostart)
A Ferencváros 1-0-ra kikapott az MTK vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 16. fordulójának szombat esti zárómérkőzésén.
nov. 21
20:33
Az MTK szakította meg a Ferencváros veretlenségi sorozatát (Metropol)
A Ferencváros 1-0-ra kikapott az MTK elleni örökrangadón.
nov. 21
20:51
NB I: Doll kifakadt – „Ezt a PL-ben elengedték volna…” (She)
Az MTK Torghelle szépségdíjas góljával megnyerte a 208. örökrangadót. Ezzel eldőlt, hogy nem lesz rekorddöntés, a Fradi 2014. október 4., 34 veretlenül megvívott bajnoki meccs után elszenvedte első vereségét. A találkozót követően Thomas Doll, a Ferencváros vezetőedzője, valamint László Csaba, az MTK vezetőedzője nyilatkozott az M4 Sportnak.
nov. 21
20:51
Tenisz: Babos utolsó szezonbeli meccsén tornagyőzelem a tét (Agroinform)
A magyar játékos a japán Misaki Doi ellen lép pályára a vasárnap reggeli tajpeji torna döntőjében.
nov. 21
20:53
La Liga: Ronaldinho-utánérzés, most Iniestát tapsolták meg a Real-drukkerek (She)
A Real Madrid szurkolói megtapsolták a pályát az el Clásico 77. percében elhagyó Andrés Iniestát, a Barcelona játékosát. A katalánok szinte lelépték a királyiakat a Bernabéuban, a középpályás lecserélésének pillanatában már kialakult a későbbi végeredmény. Az eset hasonlít az emlékezetes 2005-ös esetre, amikor a zseniálisan futballozó Ronaldinhót tapsolták meg a madridi szurkolók a gólja…
nov. 21
21:09
Férfi vízilabda MK - Egerben szerzett előnyt az FTC (Infostart)
Az FTC egy góllal nyert szombaton Egerben a férfi vízilabda Magyar Kupa negyeddöntőjében, a párharc első mérkőzésén.
nov. 21
21:27
Magabiztosan nyert a Barcelona a madridi El Clásicón (Metropol)
A Barcelona fölényes, négygólos győzelmet aratott a Real Madrid felett.
nov. 21
21:45
Anglia: „Fülöp Márton csak egy van” – szólt a taps, a dal (She)
Az Ipswich Town megígérte, így is történt: az angol másodosztályú labdarúgócsapat megemlékezett korábbi magyar kapusáról, a múlt héten elhunyt Fülöp Mártonról a szombati bajnoki mérkőzésén.
nov. 21
21:47
NB I: Böde Dániel elárulta, miért kapott ki a Ferencváros (She)
Az MTK Torghelle szépségdíjas góljával megnyerte a 208. örökrangadót. Ezzel eldőlt, hogy nem lesz rekorddöntés, a Fradi 2014. október 4., 34 veretlenül megvívott bajnoki meccs után elszenvedte első vereségét. A találkozót követően ferencvárosi részről Böde Dániel és Hajnal Tamás, a túloldalon pedig Torghelle Sándor és Hegedüs Lajos értékelt az NSO Tv-nek.
nov. 21
21:49
Videó: füstölt a lelátó, lobbant a piro Nikolicsék meccsén (She)
A Legia Warszawa hazai pályán 1–0-ra győzött a Slask Wroclaw ellen a lengyel élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ekstraklasa) 16. fordulójának szombati játéknapján. A találkozón látványos koreográfiával készültek a szurkolók.
nov. 21
21:51
Görögország: kőkemény balhé, elmaradt derbi – felfüggesztés? (She)
Elmaradt a szombatra kiírt Panathinaikosz–Olympiakosz görög futballrangadó.
nov. 21
22:03
Szurkolói összecsapások miatt elmaradt a görög futballrangadó (Infostart)
Elmaradt a szombatra kiírt Panathinaikosz-Olimpiakosz görög futballrangadó.
nov. 21
22:03
Október közepe után ismét nyert a Chelsea (Metropol)
Izgalmas hajrában nyert a MU, Manchesterben győzött a Liverpool.
nov. 21
22:05
Szurkolói összecsapások miatt elmaradt a görög futballrangadó (Metropol)
nov. 21
22:21
Férfi vízilabda MK - Ilyen a szolnoki gőzgép (Infostart)
Nyolc góllal nyert Debrecenben a címvédő Szolnok a férfi vízilabda Magyar Kupa negyeddöntőjében, a párharc első mérkőzésén.
nov. 21
22:21
Férfi kézi BL: a Kiel megúszta hétgólos vereséggel (She)
A PSG az idegenbeli 30–26-os siker után hazai pályán is legyőzte a Kielt a férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjában. A francia csapat 18–12-es első félidő után 37–30-ra nyert.
nov. 21
22:23
Brutális meglepetés az angol bajnokságban (Infostart)
A Liverpool meglepően simán, 4-1-re győzött a Manchester City otthonában az angol labdarúgó-bajnokság 13. fordulójának szombati játéknapján.
nov. 21
22:39
Sakk csapat Eb - A férfiak nyertek, a nők kikaptak (Infostart)
A magyar férfiválogatott győzött, míg a női vereséget szenvedett a reykjavíki sakk csapat Európa-bajnokság szombati, nyolcadik fordulójában.
nov. 21
22:41
Jól ugrottak a németek (Infostart)
A német válogatott győzött hazai közönség előtt a síugró világkupa-sorozat szezonbeli első állomásán, Klingenthalban.
nov. 21
22:57
Újra Djokovic-Federer döntő! (Infostart)
A svájci Roger Federer két játszmában legyőzte honfitársát, Stan Wawrinkát a férfi teniszezők hétmillió dollár (2 milliárd forint) összdíjazású, keménypályás londoni ATP-világbajnokságának szombati második elődöntőjében.
nov. 21
23:15
A Juventus nyerte a Milan elleni rangadót (Infostart)
A Juventus odahaza 1-0-ra legyőzte az AC Milant az olasz labdarúgó-bajnokság 13. fordulójának szombat esti rangadóján.
nov. 21
23:51
NB I: „elfelejtettek” meccsre menni a nézők – negatív csúcs (She)
Olvasóink már megszokhatták, hogy a Nemzeti Sport Online a labdarúgó NB I aktuális fordulóját követően a kluboktól összegyűjti a mérkőzések hivatalos látogatottsági adatait. A válogatott mérkőzések utáni szünetet követően a 16. fordulóval folytatódott a bajnokság, és azt állapíthatjuk meg, hogy a nézők „elfelejtettek" meccsre menni...