2019. november 15. péntek

nov. 15
19:54
Edinson Cavanié az első gól a Puskás Arénában (She)
Az uruguayi válogatott játékosa, Edinson Cavani szerezte meg a Puskás Aréna első gólját. Matías Vina balról érkező beadását a hosszú oldali kapufánál érkező PSG-játékos továbbította a kapuba. Nem sokkal később Brian Rodríguez megduplázta a vendégek előnyét, ám Szalai Ádám a 24. percben szépített.
nov. 15
20:00
Eb 2020, J-csoport: Finnország története során először jutott ki! (She)
Története során először jutott ki Európa-bajnokságra a finn labdarúgó-válogatott, mivel a J-csoport 9. fordulójában otthon 3–0-ra legyőzte Liechtensteint, így pedig már nem előzhetik meg a riválisok.
nov. 15
20:00
Színpompás megnyitó, telt ház a Puskás Arénában (Ripost)
Elérkezett a nagy nap, amire minden magyar focidrukker és sportszerető ember várt!
nov. 15
20:02
Gera Zoltán megkönnyezte a búcsúját (Ripost)
Gera Zoltán hivatalosan a Magyarország-Uruguay mérkőzés előtt búcsúzott el a válogatottól.
nov. 15
20:03
Nagy küzdelem után 2-1-re kikapott a magyar válogatott Uruguaytól a Puskás Aréna nyitómeccsén (444.hu)
Edinson Cavani lőtte az első gólt az új stadionban, Szalai Ádámé az első magyar találat.
nov. 15
20:06
a Nélküled is felcsendült a vadonatúj Puskás Arénában (She)
A magyar válogatott hosszú várakozás után, az Uruguay elleni mérkőzéssel vehette birtokba a Puskás Arénát. Természetesen a stadion megnyitóján is elhangzott a Nélküled című dal – többet nem is mondanánk, íme, a videó!
nov. 15
20:09
Karácsony Gergely otthonról üzent a Puskás Aréna megnyitója kapcsán (SzMo)
Azt írta, nem az a 'meccsjárós típus', de szurkol annak, hogy az új stadion sok magyar focisiker helyszíne legyen.
nov. 15
20:12
Argentína–Brazília: Messi döntött a dél-amerikai rangadón (She)
Argentína 1–0-ra legyőzte Brazíliát a két labdarúgó-válogatott péntek este Szaúd-Arábiában lejátszott felkészülési mérkőzésén.
nov. 15
20:14
Eb 2020, F-csoport: Norvégia versenyben maradt – de lehet, hogy csak estig (She)
A norvég labdarúgó-válogatott 4–0-ra legyőzte hazai környezetben Feröert az Európa-bajnoki selejtezősorozat F-csoportjának 9. fordulójában, ezzel életben tartotta továbbjutási reményeit – amelyek a Románia–Svédország mérkőzés végeredményétől függően még este elszállhatnak.
nov. 15
20:27
Mind a 68 ezer jegyet eladták a mai uruguay-magyar meccsre (ATV)
Hivatalosan is átadták az új Puskás Ferenc Arénát. A nyitómérkőzés 7 órakor kezdődött, amelyen a magyar válogatott Uruguay-jal csapott össze. A stadionban teltház várható, hiszen mind a 68-ezer jegyet eladták. Az aréna 190-milliárd forintból épült, és 19. legnagyobb stadion Európában, egyébként száz évre tervezték. További részletek a videóban.
nov. 15
20:27
Nézze meg, milyen a hangulat a Magyarország–Uruguay mérkőzésen (BorsOnline)
[gallery_element_2025964] [gallery_element_2025954] [gallery_element_2025968] [ga
nov. 15
20:33
Valódi világsztár szerezte az új Puskás első gólját, Szalai az első magyar, aki gólt lőtt, Dzsudzsáknak 55 perc jutott (BorsOnline)
Negyed órát kellett várni a Puskás Aréna első góljára, amit az uruguayiak világsz
nov. 15
20:36
F1: a száraz pályán a két Ferrari volt a leggyorsabb (She)
A Brazil Nagydíj második szabadedzését száraz pályán tartották meg, így végig slick gumikon száguldhattak a pilóták. Közülük Sebastian Vettel volt a leggyorsabb a Ferrarival, megelőzve csapattársát, Charles Leclerc-t. Utánuk Max Verstappen és a két Mercedes következett. Robert Kubicának rémes napja volt, az után, hogy az első edzésen az autóját a k
nov. 15
20:42
Puskás Aréna: Marco Rossi elérzékenyült a kezdés előtt – kép (She)
Megható pillanatot örökített meg a Nemzeti Sport fotósa, Tumbász Hédi a Magyarország–Uruguay találkozót megelőző pillanatokban a Puskás Arénában. A magyar válogatott szövetségi kapitánya, Marco Rossi elérzékenyült a kezdő sípszó előtt.
nov. 15
20:48
Női kézi Nb I: bombaforma – az Mtk Kisvárdán is nyerni tudott (She)
A női kézilabda NB I 10. fordulójában az MTK a hét gólig jutó Szöllősi-Zácsik Szandra vezérletével 26–24-re nyert Kisvárdán. A fővárosi együttes az elmúlt négy fordulóban csak egyszer nem győzött, a címvédő Győrtől kapott ki.
nov. 15
20:50
Minden eldőlt: Spanyolország csoportgyőztes, Svédország kijutott (She)
A 2020-as Eb-selejtezősorozat 9. fordulójában az F-csoport pénteki rangadóján Románia Svédországot fogadta Bukarestben, és jobb első félidei játékának köszönhetően 2–0-ra nyert. Spanyolország Málta ellen győzött 7–0-ra, és megnyerte a csoportot.
nov. 15
20:52
Női röpi Extraliga: simán nyert a Kaposvár és a Csaba is (She)
A Kaposvár és a Békéscsaba is sima győzelmet aratott a női röplabda Extraliga pénteki játéknapján.
nov. 15
21:03
2-1-re nyerte Uruguay a Puskás Aréna nyitómérkőzést (ATV)
A magyar labdarúgó-válogatott 2-1-es vereséget szenvedett pénteken az uruguayi csapattól a Puskás Aréna avató mérkőzésén.
nov. 15
21:03
Megvolt az első magyar gól az új Puskás Arénában (Ripost)
Pénteken a Magyarország-Uruguay barátságos mérkőzéssel nyitották meg az új Puskás Arénát. Az első félidő 3 gólt hozott.
nov. 15
21:05
Káprázatos nyitómeccs, és három gól a Puskás Arénában (Ripost)
Telt ház előtt, pazar körülmények között avatták fel az új Puskás Arénát.
nov. 15
21:06
Válogatott: vereséggel avattuk fel az új Puskás Arénát (She)
A magyar labdarúgó-válogatott 2–1-re kikapott Uruguaytól a Puskás Aréna nyitó mérkőzésén. Az új létesítmény első magyar gólszerzője Szalai Ádám, aki a találkozó 24. percében talált a kapuba.
nov. 15
21:08
így ünnepelték Helsinkiben a finnek Eb-kijutását (She)
Mint ismert, története során először jutott ki Európa-bajnokságra a finn labdarúgó-válogatott, mivel a J-csoport 9. fordulójában otthon 3–0-ra legyőzte Liechtensteint, így pedig már nem előzhetik meg a riválisok. Így ünnepeltek a szurkolók Helsinkiben a lefújást követően.
nov. 15
21:09
Telt ház előtt játszott az új Puskás Arénában a magyar válogatott, de kikapott a nyitómeccsen (SzMo)
Szalai Ádám talált be először a magyarok közül, de az első gólt az uruguayiak jegyzik a pénteken felavatott stadionban.
nov. 15
21:12
Jégkorong Erste Liga: az éllovas Csíkszereda nyert Újvárosban (She)
Az éllovas Csíkszereda nagy küzdelemben 4–3-ra győzött a Dunaújvárosi Acélbikák vendégeként a jégkorong Erste Liga pénteki játéknapján. Idegenbeli győzelemmel erősítette meg pozícióját az UTE és a DEAC is.
nov. 15
21:21
Vereséggel avatta fel a válogatott az új Puskás Arénát (444.hu)
1-2 Uruguay ellen. Az igazi nagy meccs kedden jön Walesben.
nov. 15
21:24
Válogatott: értékelje a mieink Uruguay elleni teljesítményét! (She)
A magyar labdarúgó-válogatott 2–1-es vereséget szenvedett Uruguaytól a Puskás Aréna nyitó mérkőzésén. Értékelje Dzsudzsák Balázsék stadionavatón nyújtott teljesítményét!
nov. 15
21:27
Új otthonunk van, védelmünk még nincs (Azenpenzem)
Szalai Ádám szerezte a Puskás Aréna első magyar gólját, kár, hogy előtte Cavani és Rodríguez is betalált, így Uruguay 2-1-re győzött Magyarország ellen az emlékezetes stadionavató meccsen.
nov. 15
21:30
Válogatott: Csányi örül, hogy Szalaié az első magyar gól (She)
Csányi Sándor, a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) elnöke szerint jó meccset játszott a magyar válogatott, és bár kikapott 2–1-re Uruguaytól a Puskás Arénában, tapasztalatgyűjtésnek is jó volt a péntek esti stadionavató.
nov. 15
21:33
Brazil Nagydíj – Vettel volt a leggyorsabb a második szabadedzésén (Behaviour)
Leclerc végzett a második, Verstappen pedig a harmadik helyen.
nov. 15
21:35
Elvesztett csata után jön a walesi háború (Behaviour)
Régi helyszínen, de új otthonában kapott ki 2-1-re Uruguaytól a magyar labdarúgó-válogatott, amelyre jövő kedden sorsdöntő mérkőzés vár.
nov. 15
21:39
nov. 15
21:42
Jégkorong Tipsport Liga: a Mac és a Dvtk is otthon kapott ki (She)
A MAC Újbuda és a DVTK is házigazdaként szenvedett vereséget a szlovák jégkorongliga pénteki játéknapján. Az újbudai együttes 5–1-re maradt alul a listavezető Slovan Bratislavával szemben, a diósgyőriek szétlövésben kaptak ki a Detvától.
nov. 15
21:44
Válogatott: Tábarez pozitív és hálás érzésekkel távozik (She)
A Magyarország–Uruguay (1–2) stadionavató felkészülési meccs után elsőként Óscar Tábarez, a vendégek szövetségi kapitánya értékelt.
nov. 15
21:46
Bayern: Hoeness elbúcsúzott, egyelőre Flick marad az edző (She)
Pénteken hivatalosan is búcsút intett az elnöki posztnak Uli Hoeness, a Bayern München elnöke. Az éves közgyűlésen azt is bejelentették, hogy Hans-Dieter Flick marad a csapat vezetőedzője – egyelőre.
nov. 15
21:54
Férfi vízi ob I: a Honvéd legyőzte a Bvsc-t (She)
A Honvéd a Szőnyi úton végig vezetve győzte le kétgólos különbséggel a BVSC-t a férfi vízilabda ob I 7. fordulós összecsapásán pénteken.
nov. 15
22:00
Jégkorong Kontinentális Kupa: vereséggel kezdett az Ftc (She)
A Ferencváros jégkorongcsapata vereséggel kezdte meg szereplését a Kontinentális Kupa péntektől vasárnapig tartó harmadik körében a dániai Vojensben.
nov. 15
22:06
Meghatódott az uruguayi kapitány, magyar ajándékot kapott (Ripost)
Egygólos vereséget szenvedett a magyar labdarúgó-válogatott a Puskás Aréna nyitómeccsén.
nov. 15
22:08
Marco Rossi életre szóló élménnyel gazdagodott (Ripost)
A magyar válogatott szoros meccset vívott Uruguayjal a Puskás Aréna avatóján.
nov. 15
22:18
Marco Rossi: Wales ellen nem fér bele ilyen kezdés (Infostart)
Csak az első húsz perc után mutatott játékkal volt elégedett a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya, ugyanakkor kijelentette: örök emléket jelent neki az, ahogy a magyar szurkolók támogatták a csapatot, különösen ahogyan Gera Zoltántól búcsúztak.
nov. 15
22:18
micsoda történet! Cazorla 2015 után újra betalált (She)
Santi Cazorla szerezte a spanyol válogatott második gólját a Málta elleni Európa-bajnoki selejtezőn. A Villarreal játékosa szépen kijátszott akció végén lőtt a kapuba, de nem is a találat körülményei a fontosak.
nov. 15
22:30
Jégkorong Ebel: három góllal kikapott a Fehérvár (She)
A Fehérvár AV19 kikapott Bolzanóban a Südtirol Alperia vendégeként az osztrák jégkorongliga (EBEL) alapszakaszának pénteki játéknapján.
nov. 15
22:32
Válogatott: Rossi elégedett az újoncokkal, Nagy Zsolt kezdhet Walesben (She)
Marco Rossi, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya a Puskás Aréna avatóján, Uruguaytól elszenvedett egygólos vereséget követő sajtótájékoztatón elégedetten beszélt a csapatban bemutatkozó védőkről, és elárulta, Nagy Zsolt valószínűleg kezdő lesz Walesben. Gera Zoltán búcsúztatója különösen meghatotta.
nov. 15
22:39
Így még nem látta a Puskás Arénát: az első teltház az új nemzeti stadionban (Behaviour)
A frissen átadott épület befogadóképessége 67 889 fő.
nov. 15
22:48
Férfi vízilabda ob I - A Honvéd vendégként verte a BVSC-t (Infostart)
nov. 15
22:48
Eb 2020, F-csoport: kijutottak a svédek, hengereltek a spanyolok (She)
Románia idegenbeli 2–0-s legyőzésével a svéd labdarúgó-válogatott biztossá tette helyét a jövő évi labdarúgó Európa-bajnokság mezőnyében. A spanyolok kiütötték Máltát (7–0), hét gólszerzőjükből négyen is első góljukat szerezték a nemzeti csapatban.
nov. 15
22:50
Eb 2020, D-csoport: Dánia és Svájc lépett egyet a döntő felé (She)
Dánia a papírformának megfelelően kiütötte péntek esti vendégét, Gibraltárt (6–0), és bár a szintén hazai pályán játszó Svájc megkínlódott Grúziával, végül legyűrte (1–0), így mindkét csapat nagy lépést tett afelé, hogy továbbjusson a 2020-as Európa-bajnokság selejtezőjének D-csoportjából. Az utolsó játéknapon Írország ütheti el őket ettől.
nov. 15
22:54
Atp-vb: Nadal óriási csatát nyert meg, de így sem jutott tovább (She)
Rafael Nadal óriási csatában, 2 óra 52 perces mérkőzésen 6:7, 6:4, 7:5-re legyőzte Sztefanosz Cicipaszt a londoni ATP-világbajnokságon az Andre Agassi-csoport 3. fordulójában, de így sem jutott be a legjobb négy közé, mert a címvédő Alexander Zverev az esti programban 6:4, 7:6-ra megverte Danyiil Medvegyevet.
nov. 15
23:12
Válogatott: mosolygós Gera, elérzékenyült Rossi, Puskás-élőkép – galéria! (She)
Mint ismert, Uruguay 2–1-re legyőzte Magyarországot a Puskás Aréna stadionavatóján. Ezúttal a találkozóról készült legjobb képeket mutatjuk be.
nov. 15
23:14
Válogatott: Vállalható volt-e a meccs? Kikaptunk, így nem – Szalai Á. (She)
A magyar labdarúgó-válogatott 2–1-es vereséget szenvedett Uruguaytól az új Puskás Aréna avatómérkőzésén, amely után Szalai Ádám értékelt.