El: megvan az Ftc kezdőcsapata az Espanyol ellen (She)
Kijelölték a kezdőcsapatokat a 18.55-kor kezdődő Európa-liga-csoportmérkőzésekre, így a Ferencváros–Espanyol találkozó összeállításai is ismertté váltak.
nov. 28
18:33
Csupasport: milyen ajándékot vehetünk a futóknak karácsonyra? (She)
Közelednek az ünnepek, ilyenkor mindenki gondban van, mit is vegyen szeretteinek. Blogszörfösünk szerint a futóknak tényleg könnyű ajándékot venni.
nov. 28
18:39
Fft: Tacchinardi arról, milyen érzés elbukni három BL-döntőt (She)
Alessio Tacchinardi egy BL-t megnyert 1996-ban a Juvéval, de három további döntőt sikerült elbuknia.
nov. 28
18:51
El, H-csoport: Ferencváros–Ludogorec – élőben az Nso-n! (She)
Ferencváros–Espanyol találkozó az Európa-liga csoportkörének ötödik fordulójából percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
nov. 28
18:51
Messi: azt a hétszázát! (Behaviour)
Klubszimpátiától függetlenül kalaplengetést érdemel Lionel Messi teljesítménye, a Barcelona tízese hétszázadik meccsén lépett pályára a katalán szupercsapatban és persze, hogy ezen újabb csúcsot döntött.
nov. 28
18:53
El: a félidőben vezetett, mégis kikakpott a Manchester United (She)
Az Európa-liga csoportkörében a Manchester United 2–1-es vereséget szenvedett az Asztana ellen idegenben. A C-csoportban a Krasznodar a Baselt, a Getafe a Trabzonsport győzte le 1–0-ra.
nov. 28
18:57
El, H-csoport: Ferencváros–Espanyol – élőben az Nso-n! (She)
nov. 28
18:59
Labdarúgás: döntetlent ért el az U16-os válogatott az olaszokkal (She)
A keddi 2−0-ás vereséget követően az U16-os labdarúgó-válogatott ezúttal döntetlent játszott az olaszok korosztályos nemzeti együttese ellen a Telkiben rendezett felkészülési mérkőzésen. Belvon Attila vezetőedző elégedett a látottakkal.
nov. 28
19:01
El: unalmas moszkvai döntetlen, a Cszka biztosan kiesett (She)
Nem bírt egymással a CSZKA Moszkva és a Ludogorec, 1–1-re végződött a két csapat oroszországi találkozója a labdarúgó Európa-liga H-csoportjának ötödik fordulójában.
nov. 28
19:03
nov. 28
19:05
Ózd: felfüggesztették az önkormányzati támogatást (She)
Csütörtök délelőtt ülésezett Ózd város önkormányzatának Oktatási, Kulturális és Sport Bizottsága. Az ülés témája az ózdi labdarúgás helyzete volt, a bizottsági tagok három fontos lépésről döntöttek.
nov. 28
19:09
A 96. percben kapott gól miatt maradt el a Fradi-győzelem (Infostart)
Az utolsó fordulóra is megmaradt az esély: továbbjuthat még a Ferencváros az Európa-ligában. De győzni kell a Ludogorec ellen Razgradban. Elég lett volna a döntetlen is, ha nem kap gólt a Fradi a 96. percben… A két mai mérkőzés eredménye: Ferencváros–Espanyol 2-2, CSZKA Moszkva–Ludogorec 1-1.
nov. 28
19:09
Tenisz: Babos Tímea Sopron díszpolgára lett (She)
Babos Tímea lett Sopron 2019-es díszpolgára, erről csütörtökön döntött a város közgyűlése – írja a sopronmedia.hu.
nov. 28
19:33
Sigér-góllal szerzett vezetést az Ftc az Espanyol ellen (She)
A labdarúgó Európa-liga csoportkörének 5. fordulójában a Ferencváros hazai pályán Sigér Dávid góljával szerzett vezetést az Espanyol ellen. Íme, a gól!
nov. 28
19:51
Női kosár Euroliga: szoros végjáték, kikapott a Sopron (She)
A Sopron két ponttal, 61–59-re kikapott hazai pályán az Arka Gdyniától a női kosárlabda Euroliga B-csoportjának ötödik fordulójában.
nov. 28
19:51
Komoly tervek, a magyar sztárúszó több érmet is nyerne Tokióban (Ripost)
Milák Kristóf a nyári kvangdzsui úszó-vb-n 200 pillangón nyert aranyérmet, átadva a múltnak a legendás Michael Phelps világcsúcsát.
nov. 28
20:12
Vezet a Fradi az Espanyol ellen (BorsOnline)
Isael a jobb szélről, kábé 25 méterről adott be egy szabadot a 18. percben. Löv�
nov. 28
20:45
Konferencia: „A magyar utánpótlás-nevelés a világ élvonalába tartozik” (She)
Szabó Tünde szerint a magyar utánpótlás-nevelés jó úton jár, az eredmények szinte minden sportágban azt bizonyítják, hogy a világ élmezőnyébe tartozik.
nov. 28
20:47
Jégkorong: Fehérváron bíznak a sikeres folytatásban (She)
Nagyon hullámzó a csapat teljesítménye, ám a legtöbb vesztes mérkőzésen is kevés hiányzik a győzelemhez, ezért az osztrák bázisú jégkorong ligában (EBEL) az alapszakasz felénél 25 ponttal kilencedik helyen álló Hydro Fehérvár AV19 szakosztályvezetője bízik a sikeres folytatásban.
nov. 28
20:51
Női kosár Ek: a második félidőben fordított a Cegléd (She)
Ötpontos győzelmet aratott a Cegléd hazai pályán a belga Namur ellen a női kosárlabda Európa-kupa csoportkörének ötödik fordulójában.
nov. 28
20:57
El: a Cszka Moszkva nem bírt a Ludogoreccel (She)
Nem bírt egymással a CSZKA Moszkva és a Lugodogerc, 1–1-re végződött a két csapat oroszországi találkozója a labdarúgó Európa-liga H-csoportjának ötödik fordulójában.
nov. 28
20:57
Nagy küzdelem után ikszelt a Fradi az El-ben, így még továbbjuthat (888.hu)
Nagyot küzdött és jó meccset játszott a Fradi, de nem bírt spanyol ellenfelével.
nov. 28
21:03
El: ikszelt az Ftc az Espanyollal; kiesett a Cszka Moszkva (She)
Nem bírt egymással a CSZKA Moszkva és a Ludogorec, 1–1-re végződött a két csapat oroszországi találkozója a labdarúgó Európa-liga H-csoportjának ötödik fordulójában. A Ferencváros 2–2-re végzett az Espanyollal, a spanyol együttes így megnyerte a csoportot, míg a Fradinak győznie kell Bulgáriában a továbbjutáshoz.
nov. 28
21:05
Kamada Daicsi duplájával fordított az Eintracht az Arsenal otthonában (She)
Az Európa-liga F-csoportjában a csoportkör 5. fordulójában az Eintracht Frankfurt az első félidőben ugyan egygólos hátrányba került az Arsenal ellen Londonban, ám a másodikban a japán Kamada Daicsi két góljával fordítani tudott, és győzött.
nov. 28
21:06
Európa-liga: Döntetlent játszott itthon a Fradi (ATV)
A Ferencváros az utolsó percben kapott góllal 2-2-es döntetlent játszott csütörtökön a vendég Espanyollal a labdarúgó Európa-liga ötödik fordulójában, így csoportjában harmadik maradt a zárókör előtt.
nov. 28
21:09
El, E-csoport: Lazio–Cfr – élőben az Nso-n! (She)
Lazio–CFR Cluj találkozó az Európa-liga csoportkörének ötödik fordulójából percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
nov. 28
21:15
A Lazio életben tartotta reményeit a Cfr legyőzésével, de a Vasutas így is lépéselőnyben (She)
A Celtic hazai pályán 3–1-re legyőzte a Rennes-t az Európa-liga csoportkörének 5. fordulójában az E-csoportban. Mivel eközben a CFR 1–0-s vereséget szenvedett a Lazio otthonában, eldőlt, hogy a skót csapat zár a kvartett élén. Az utolsó forduló előtt a Kolozsvári Vasutas a második, előnye pedig három pont a Lazióval szemben – biztosra viszont
nov. 28
21:17
El: a Porto életben tartotta esélyeit, továbbjutott az Alkmaar (She)
Az Európa-liga csoportkörének 5. fordulója rengeteg izgalmat tartogatott – fordított a Porto, emberhátrányban kétgólos hátrányból egyenlített és jutott tovább az AZ Alkmaar, a Wolves pedig látványos meccsen 3–3-as döntetlent játszott a Braga otthonában.
nov. 28
21:18
Fradi-Espanyol 2-2: tovább él a magyar bajnok továbbjutási esélye az EL-ben (BorsOnline)
A barcelonai első meccs után hazai pályán is döntetlent játszott a spanyol Espanyollal a Ferencváros. Mivel csoport másik meccsének eredménye is kedvezően alakult, a magyar bajnok sorsa a saját kezébe került.
nov. 28
21:19
Női asztalitenisz Bl: kikapott a Budaörs a címvédőtől (She)
A Budaörs 3:1-re kikapott a címvédő Tarnobrzeg otthonában a női asztalitenisz Bajnokok Ligája C-csoportjának csütörtöki mérkőzésén.
nov. 28
21:24
Megint pattogott a laszti a Groupama Arénában (444.hu)
Fradi-Espanyol 2-2.
nov. 28
21:24
Drámai hajrá után ikszelt a Fradi (HírTV)
A Ferencváros hazai pályán 2-2-es döntetlent játszott az Espanyollal.
nov. 28
21:33
Uefa: a premizálás jól jöhet a magyar csapatoknak (She)
Komoly szponzorpénzek jöhetnek az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) reményei szerint a 2021–2022-es idénytől induló harmadik kontinentális klubsorozatba, az Európa-konferencialigába, és a premizálás jól jöhet a nemzetközi kupaszerepléssel kacérkodó magyar csapatoknak – véli Éless Dénes sportmarketing-szakértő.
nov. 28
21:36
Európa-liga: Harmadik maradt az FTC, az Espanyol hosszabbításban mentett pont (SzMo)
nov. 28
21:39
El: Nem vagyok boldog, de legközelebb újra megpróbálom – Isael (She)
A Ferencváros 2–2-re végzett az Espanyollal a labdarúgó Európa-liga H-csoportjának ötödik fordulójában, a spanyol együttes így megnyerte a csoportot, míg a Fradinak győznie kell Bulgáriában a továbbjutáshoz. A lefújás után Isael, Szerhij Rebrov és Dibusz Dénes értékelt a mérkőzést közvetítő Sport Tv-nek.
nov. 28
21:45
El: Győzelmet érdemeltünk volna, büszke vagyok a csapatra – Rebrov (She)
A Ferencváros–Espanyol (2–2) Európa-liga mérkőzés után Szerhij Rebrov, a Ferencváros vezetőedzője arról beszélt, hogy a helyzetek alapján győzelmet érdemeltek volna.
nov. 28
21:51
El: Győzelmet érdemeltünk volna, de ilyen a futball – Rebrov (She)
A Ferencváros–Espanyol Európa-liga-mérkőzés (2–2) utáni sajtótájékoztatón Szerhij Rebrov, a Ferencváros vezetőedzője arról beszélt, hogy a helyzetek alapján győzelmet érdemeltek volna.
nov. 28
21:57
Fradi-bravúr az El-ben, továbbjuthat a magyar bajnok (Ripost)
A Ferencváros 2-2-es döntetlent játszott a spanyol Espanyol ellen a labdarúgó Európa-liga csoportkörének 5. fordulójában.
nov. 28
22:03
Légiósprogram: Dac–Nitra; Mainz–Frankfurt (She)
Ahogy olvasóink már megszokhatták, a Nemzeti Sport Online hétről hétre összeszedi toplégiósaink mérkőzéseit. Lássuk, milyen találkozók várnak külföldön játszó futballistáinkra és csapataikra az előttünk álló napokban!
nov. 28
22:33
Mma: megvan, mikor és ki ellen tér vissza Conor McGregor (She)
Dana White, az MMA első számú szervezete, az amerikai UFC (Ultimate Fighting Championship) elnöke elárulta, mikor és ki ellen tér vissza Conor McGregor.
nov. 28
22:51
Nfl: a Bears a hajrában fordított a Lions otthonában (She)
A Chicago Bears 24–20-ra legyőzte a Detroit Lionst az észak-amerikai profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) 13. fordulójában.
nov. 28
22:57
Fáklyavivők – Moncz Attila publicisztikája (She)
Nem szoktam meg, hogy néhány óra leforgása alatt három különböző helyről, egymástól függetlenül ugyanazzal a témával kapcsolatban impulzusok érjenek...
nov. 28
22:59
Balkáni hadjárat – Malonyai Péter jegyzete (She)
Magánüggyel kezdem, de az legalább örömteli hír. A magyar bajnok Ferencváros kezdőcsapatában négy magyar kapott szerepet. Magyarországon. Apróság? A...
nov. 28
23:03
El: a Lazio megverte a Cfr-t, és életben tartotta a reményeit (She)
A Celtic hazai pályán 3–1-re legyőzte a Rennes-t az Európa-liga csoportkörének 5. fordulójában az E-csoportban. Mivel eközben a CFR 1–0-s vereséget szenvedett a Lazio otthonában eldőlt, hogy a skót csapat zár a kvartett élén. Az utolsó forduló előtt a Kolozsvári Vasutas a második, előnye pedig három pont a Lazióval szemben – biztosra viszont nem me
nov. 28
23:05
El: a szünet után fordító Frankfurt legyőzte az Arsenalt (She)
Az Európa-liga csoportkörében az Arsenal hazai pályán 2–1-es vereséget szenvedett a Frankfurt ellen. Az F-csoport másik meccsén a Guimaraes 1–1-es döntetlent játszott a Standard Liege-zsel.
nov. 28
23:09
El: a Sporting nem kegyelmezett a Psv-nek, Doll csapata simán továbbjutott (She)
Az Európa-liga csoportkörének 5. fordulójában a Dinamo Kijev izgalmas mérkőzésen 4–3-as vereséget szenvedett a Malmö otthonában, a Sevilla ezúttal is magabiztos volt, míg a Sporting hazai pályán lemészárolta a PSV-t. Thomas Doll APOEL-je 2–0-ra győzött, és továbbjutott.
nov. 28
23:15
Nem bírta az FTC a végét (Behaviour)
Az első tizenegyest kihagyta, a másodikat belőtte a magyar bajnok, ezért csupán 2-2-re végzett az Espanyol ellen a labdarúgó Európa-liga csoportkörének ötödik fordulójában.
nov. 28
23:57
Carrillo: Itt van dolgom!; Rasmussen a vb-n át az olimpiára vezetné a válogatottat (She)
A Nemzeti Sport pénteki számából ajánljuk.
nov. 28
23:59
El: a csoportkör 5. fordulója – eredmények, tabellák, továbbjutók (She)
Az utolsó előtti fordulója ért véget az Európa-liga csoportkörének. Íme, a csütörtöki eredmények, tabellák és a már biztos továbbjutók!