2019. november 8. péntek

nov. 8
20:03
Spanyol lapok szerint felakasztott Mussolinivel ünnepelte a Lazio ellen lőtt gólját a Celtic focistája (444.hu)
Állítólag így válaszolt a csapat rasszista, szélsőjobbos drukkereinek.
nov. 8
20:06
Férfi kosár Nb I: a Kte legyőzte a Körmendet, az újonc az Olajt (She)
A Kecskemét egy ponttal, 75–74-re legyőzte a Körmendet a férfi kosárlabda NB I 7. fordulójának pénteki rangadóján, míg Oroszlányban az OSE Lions meglepetésre 77–64-re megverte a Szolnokot.
nov. 8
20:12
Női kézi Nb I: az Újváros legyőzte és megelőzte a Kisvárdát (She)
A Dunaújváros öt góllal legyőzte a Kisvárdát a női kézilabda NB I pénteki mérkőzésén, ezzel meg is előzte vetélytársát a tabellán.
nov. 8
20:18
Kép: olasz másodosztályú csapat „szerződtette” Ibrát (She)
Az olasz másodosztályú labdarúgó-bajnokságban (Serie B) szereplő Pescara Twitter-oldalának kezelői vicces kedvükben voltak, ezért egy szerkesztett képpel „hivatalosan is bejelentették”, hogy szerződtették Zlatan Ibrahimovicot.
nov. 8
20:20
Jégkorong: Örülök életem első válogatottbeli góljának, de... – Vokla (She)
Bár alig egy perccel a vége előtt még 3–1-re vezetett a magyar jégkorong-válogatott, hosszabbításban 4–3-ra kikapott az olaszoktól a lengyelországi EIHC-torna nyitó napján. A mérkőzés után Erdély Csanád, illetve a válogatottban első gólját megszerző Vokla Roland és a kapuban most debütáló Adorján Attila értékelt az NSO Tv-nek.
nov. 8
20:22
Vokla Roland – Örülök életem első válogatottbeli góljának, de... (She)
.
nov. 8
20:30
Férfi röpi Nb I: Szolnokon nyert a Pénzügyőr (She)
Szolnokon nyert a Pénzügyőr SE a férfi röplabda NB I pénteki játéknapján.
nov. 8
20:32
Franciaország: „A Psg-t hívhatnák akár Coca-Colának is” – Platini visszatérőben (She)
Nemrégiben lejárt Michel Platini volt UEFA-elnök négyéves FIFA-eltiltása, és a 64 éves sportvezető, korábbi BEK-győztes, Európa-bajnok, háromszoros aranylabdás labdarúgó, francia szövetségi kapitány egyértelművé tette: szeretne ismét munkát vállalni a futball világában.
nov. 8
20:34
Férfi vízilabda Bl: hazai pályán is kikapott a Szolnok (She)
Az otthon játszó Szolnok nem bírt a görög Olympiakosszal a férfi vízilabda Bajnokok Ligája negyedik fordulójában: a pénteki játéknapon a Tisza-parti csapat egygólos vereséget szenvedett.
nov. 8
20:36
Női röpi Extraliga: elcserélte magát az Ute, óvhat a Vasas (She)
A Kaposvár 3:0-ra győzött Békéscsabán a női röplabda Extraliga pénteki játéknapján. A Vasas is három szettben nyert.
nov. 8
21:03
Kiderült a titok, ebben a csapatban folytathatja Ibrahimovic (Ripost)
Zlatan Ibrahimovic visszatér az AC Milanhoz – jelentette be Don Garber, az észak-amerikai labdarúgó-bajnokság (MLS) első embere.
nov. 8
21:12
Asztalitenisz: továbbjutott a Pécs a férfi Ek-ban (She)
A PTE-PEAC csapata a pénteki, hazai visszavágón 3:0-ra legyőzte a Kosiba Dániellel felálló spanyol Real Club Cajasur Priego Knolive együttesét, ezzel bejutott a negyedik szakaszba a férfi asztalitenisz Európa-kupában.
nov. 8
21:42
Rali: 8000 néző előtt holtverseny Lukjanjuk és Vincze között (She)
Látványos gyorsasági szakasszal kezdődött el a hazai Európa-bajnoki futam, a Rally Hungary, amelyen hárman küzdenek a végső győzelemért.
nov. 8
21:54
Jégkorong: Kína után Dániát is legyőzte a női válogatott (She)
A magyar női jégkorong-válogatott döntőt játszik a szlovákiai Nagymihályban zajló felkészülési tornán, miután második csoportmérkőzésén 3–1-re legyőzte a dán csapatot.
nov. 8
22:00
Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Szolnoki vereség hazai medencében (Infostart)
Az otthon játszó Szolnok nem bírt a címvédő görög Olympiakosszal a férfi vízilabda Bajnokok Ligája negyedik fordulójában: a pénteki játéknapon a Tisza-parti csapat egygólos vereséget szenvedett.
nov. 8
22:00
Rp. gyorskori: három magyar dupla a pénteki selejtezőn (She)
A montreali világkupaverseny pénteki selejtezős napján Liu Shaolin Sándor, Liu Shaoang és Jászapáti Petra mindkét egyéni távján (500 és 1000 méter) továbbjutott a negyeddöntőbe.
nov. 8
22:18
Futsal Nb I: pontot szerzett, már nem utolsó a Rubeola (She)
A Rubeola az utolsó percben elért góllal 2–2-es döntetlent ért el hazai pályán a Dunaferr ellen a futsal NB I 9. fordulójának péntek esti mérkőzésén, és a megszerzett ponttal elmozdult az utolsó helyről.
nov. 8
22:36
Bundesliga: a Var döntött, a 98. percben nyert a Hoffenheim (She)
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 11. fordulójában a Hoffenheim idegenben 2–1-re legyőzte a Kölnt.
nov. 8
22:48
Serie A: Caputo duplázott, a Sassuolo legyőzte a Bolognát (She)
A Sassuolo a duplázó Francesco Caputo vezérletével 3–1-re legyőzte a Bolognát a Serie A 12. fordulójának péntek esti nyitó mérkőzésén.
nov. 8
23:00
Ligue 1: Paulo Sousa csapata feljött a harmadik helyre (She)
Döntetlent (1–1) hozott a Nice és vendége, a Bordeaux péntek esti fordulónyitó mérkőzése a francia labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1). Az elvitt ponttal Paulo Sousa csapata feljött a rendkívül tömör tabella harmadik helyére.
nov. 8
23:02
La Liga: ikszelt a sereghajtóval, így is az élen a Real Sociedad (She)
Bár a Real Sociedad nem tudta legyőzni a Leganést a La Liga 13. fordulójának péntek esti nyitó mérkőzésén, az 1–1-es döntetlenért járó egy ponttal átvette a vezetést a spanyol élvonalban.
nov. 8
23:06
Pl: a 12. fordulóban született meg a Watford első győzelme (She)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajokság 12. fordulójában a Watford 2–0-ra nyert a Norwich City otthonában.
nov. 8
23:12
Rebrov szerint egyre kevesebb a hiba; kezdődik az Nb I második köre (She)
A Nemzeti Sport szombati számából ajánljuk.
nov. 8
23:24
Durrr! – Bodnár Zalán jegyzete (She)
Amikor az ellenfél, a CSZKA Moszkva vezetőedzője és az MLSZ elnöke egyszerre magasztalja a ferencvárosi szurkolókat, az is könnyen el tudja képz...