Spanyolország több városában tízezrek tüntettek a kormány ellen, a demonstrálók a magas munkanélküliség és a politikusok korrupciós botrányai miatt vonultak az utcákra.
Ma kezdődik a szolnoki Baunok-házaspár meggyilkolása ügyében indult büntetőper a Szolnoki Törvényszéken: az ügyészség három férfit vádol azzal, hogy 2011. november 17-én elrabolta, majd Újszász külterületén megölte Baunok István vállalkozót és gyermekorvos feleségét, Hidvégi Juliannát
Székelyföldnek autonómiát követelő petíciót adtak át a vasárnapi marosvásárhelyi tüntetés szónokai - Tőkés László, Izsák Balázs, Bíró Zsolt és Sánta Imre - a román kormány helyi képviselőjének.
A Ferencvárostól elszenvedett 2-1-es vereséget követően érthetően felfokozott állapotban nyilatkozott Kabát Péter az újpestiek egyetlen góljának szerzője.
Az Európai Bizottság az év végéig egy javaslatcsomagot készít összeállítani, amely az európai vállalatok vezetőinek javadalmazását szabályozná. "Minden tőzsdén jegyzett vállalat esetében a...
Az E-Star a mai napon közzétette módosított elvi egyezségi javaslat-tervezetét, mellyel a célja, hogy meggyőződjön arról, hogy a hitelezők többsége elviekben támogatja-e a részvénykonverzió...
A Ferencváros kapusának nem sok dolga volt az Újpest elleni rangadón. Jova Levente szerint teljesen megérdemelt volt a Ferencváros sikere a mérkőzésen.
Az Újpest FC megbízott vezetőedzője magából kikelve nyilatkozott a Sport TV kamerája előtt a mérkőzést követően. A szakember szerint csak magukat okolhatják az elszenvedett vereség miatt.
Ricardo Moniz boldogan értékelte csapata teljesítményét a mérkőzést követően. A holland szakember csapata 2-1-re legyőzte az Újpestet és visszavágott az őszi vereségért.
A címvédő Real Madrid a portugál Cristiano Ronaldo góljaival 2-1-re nyert a Celta Vigo vendégeként a spanyol labdarúgó-bajnokság 27. fordulójának vasárnapi játéknapján.
A Szolnok hazai pályán legyőzte a macedón Skopjét a férfi kosárlabda Adria Liga 24. fordulójában, ezzel megszerezte nyolcadik sikerét a regionális versengésben.
A Győr kiélezett küzdelemben egygólos győzelmet aratott a montenegrói Buducsnoszt Podgorica vendégeként a Bajnokok Ligája középdöntőjének ötödik fordulójában
Közel hetvenmillió forintos uniós támogatást kapott a Soproni Rehabilitációs Gyógyintézet. A támogatást az intézmény új munkakörben való foglalkoztatásra, és a szakdolgozók többletteljesítmények honorálására fordítja, amely az ellátás folytonossága és magas színvonalon tartása miatt jelentős.
Zugló - Kezdeményezni fogják Papcsák Ferenc zuglói polgármester hivatali jogköreinek megvonását a csütörtökre tervezett testületi ülésen – értesült a Blikk.
Több mint tizenhatmillió forintos uniós támogatásból indíthat továbbképzést a Soproni Rehabilitációs Gyógyintézet. A támogatás célja az ellátás színvonalának emelése mellett, a szakemberek és a munkatársak szakmai kompetenciáinak fejlesztése.
A címvédő Debrecen 0-1-es hátrányból magabiztos, 4-1-es győzelmet aratott a vendég Pécs ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 19. fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén.