Sajtó: új főszponzor érkezik a Ferrarihoz – Red Bull-mintára
Hamarosan újra lesz igazi főszponzora a Ferrari F1-es csapatának? Sajtóhírek szerint egy Red Bull-mintára létrejött megállapodást fognak bejelenteni – ami Lewis Hamilton alkalmazását is "megkönnyíti" majd
Új sisak a bajnoktól: Verstappen is a kékre esküszik Amerikában
Nemcsak a Ferrari, Max Verstappen is valami rendhagyóval készül a Miami Nagydíjra. És a másik két amerikai hétvégére.
Kék szín a Ferrarin! Különleges fényezéssel készül a csapat a Miami Nagydíjra
Magát a dizájnt később mutatják majd be.
Olyan történt a Ferrarival Sanghajban, ami idén még nem
2024 április 23.   Racing
A Ferrari idei leggyengébb versenye után Sainz figyelmeztet: jobb autóra van szükségük, ha nem akarnak szenvedni a sanghajihoz hasonló pályákon.
Ferrarival versenyzés helyett kóma és bénulás – ezen a napon tört derékba a legendás pilóta karrierje
Sir Stirling Moss 1962. április 23-án közel került a halálhoz. Utólag két dolgot bánt meg a pályafutásával kapcsolatban.
Szuperautók csatája: ádáz küzdelmet vívott a Toyota, a Porsche és a Ferrari
2024 április 23.   Autószektor
A 19 darab Hypercarból álló, extra erős mezőnyben Mike Conway, Nyck de Vries és Kobajasi Kamui triója a 7-es rajtszámú Toyota GR010 Hybriddel 7,081 másodperccel nyert a Laurens Vanthoor, Andre Lotterer és Kevin Estre alkotta 6-os Porsche-alakulat előtt a 2024-es szezon második versenyén, Imolában. Mindkét alakulat kihasználta, hogy időben váltottak
Égető szüksége van a Ferrarinak a sokat emlegetett fejlesztésekre Sainz szerint
Már a szimulátorban ülve tudta Carlos Sainz, hogy Kína nem lesz a Ferrari terepe. Problémáikon csak a fejlesztések segíthetnek?
"Túl sok volt a hiba" – így maradt le idén először a dobogóról a Ferrari
2024 április 22.   m4sport.hu
Kellemetlen meglepetés érte a Ferrarit a vasárnapi Kínai Nagydíjon. Frédéric Vasseur szerint túl sok volt a hiba. A két legmeghatározóbbat már az előző napokban elkövették?
Slickeken akart versenyezni az esőben a Ferrari, el is bukta a hazai WEC-győzelmet
2024 április 22.   Racing
Kettős vezetést őriztek a Ferrari hiperautói a Hosszútávú Világbajnokság imolai 6 órás versenyének féltávjánál, ám egy végzetes döntéssel átnyújtották a győzelmet a Toyotának.
Új szemüveg-kollekciókat mutat be a Ferrari
2024 április 22.   Autószektor
A Ferrari szemüveg kínálatban Japánban készült titánkonstrukciók, bőrbetétes modellek és csúcskategóriás acetátsziluettek találhatók meg. Az anyagválasztás a termékeknek kifinomult és pihekönnyű megjelenést kölcsönöz, amelyet merész profillal, nyeregszerű varrásokkal, kristálylencsékkel és elegáns színekkel, például fekete, piros, havanna vagy term
Sainzra is lesújt a Ferrari-átok? – Schumachernek és Räikkönennek sem jött össze, amit várnak tőle
Az utóbbi 25 év Ferrari-versenyzőinek nem sok babér termett már azután, hogy elhagyták Maranellót, ami nem sok jóval kecsegtet Carlos Sainznak.
És Norris még arra fogadott, hogy 35 másodpercet kap a Ferraritól
2024 április 21.   m4sport.hu
Elvesztett egy fogadást, de nyert helyette egy trófeát. Lando Norris tévedése megmutatja, mekkora meglepetés volt számára és a McLaren számára is a kínai második helyezés.
A Ferrari és a McLaren is meglepte Leclerc-t – hová tűnt a fél másodperc?
Váratlanul érte a Ferrarit a saját és a McLaren versenyteljesítménye is Kínában. Charles Leclerc értetlenül állt a hajrában történtek előtt.
A Ferrari pilótái nem képesek eldönteni, hogy rendezték-e a nézeteltérésüket
2024 április 20.   Racing
Carlos Sainz és Charles Leclerc ellentétes dolgokat állítottak, amikor a Kínai Nagydíj sprintfutamán történt incidensükről nyilatkoztak. A monacói szerint mindent megbeszéltek egymás között, amíg spanyol kollégája azt állítja, hogy még nem volt idejük rendezni a soraikat e téren. Kisebb konfliktus alakult ki a vörösök versenyzői között a kínai spri
Leclerc: Verstappennel egy bolygón leszünk vasárnap
2024 április 20.   m4sport.hu
Feláldozta az időmérős teljesítményét a Ferrari, hogy a versenyen ott lehessen a Red Bull sarkában, de az üldözőversenyt távolabbról kell indítaniuk, mint elképzelték.
Leclerc és Sainz egyelőre nem tudta eldönteni, megbeszélték-e az ütközésüket
A pályán látott nézeteltérésük után a Ferrari versenyzői abban sem voltak egy állásponton, megbeszélték-e már a koccanásos küzdelmüket.
Elkerülte az FIA figyelmét a Ferrari szabálytalansága? – óvást nyújtott be az egyik rivális
Carlos Sainznak nem lett volna szabad következmények nélkül megúsznia a Kínai Nagydíj időmérőjén elkövetett hibáját, erről szól az Aston Martin óvása.
Szabálytalankodott a Ferrari? Az Aston Martin megóvta az időmérő eredményét
Áldozatot hozott Leclerc, de elbízta magát a Ferrari?
Áldozatot vállalt a Ferrari a Kínai Nagydíj időmérő edzésén Charles Leclerc-rel, de meglepték az ellenfelek. A monacói dobogóra pályázik, de van egy kérdőjel a vasárnapja körül.
Koccanás és feszültség a Ferrarinál: Leclerc szerint Sainz átlépett egy határt
Koccanás és feszültség a Ferrarinál: Charles Leclerc úgy érzi, Carlos Sainz extrán bizonyítani akar ellene. Ezt mondták a sprinten látott koccanásos küzdelmük után!