Rátámadt a vele szemben intézkedő rendőrökre egy férfi Budapesten, az ellenszegülőt lábon lőtték - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese az MTI-vel vasárnap este.
Ferencvárosi futballszurkolók csaptak össze rendőrökkel vasárnap este Budapesten, miután csapatuk győzött az aznapi meccsen - tájékoztatta Papp Judit, a Budapesti Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese az MTI-t.