2020. július 17. péntek

júl. 17
22:12
WHO: a fertőzöttek egytizedét orvosok és ápolók teszik ki (ATV)
Világszerte több mint 1,3 millió orvos és ápoló fertőződött meg az új típusú koronavírussal, az egészségügyi dolgozók nagyjából az egytizedét teszik ki az összes fertőzöttnek - közölte pénteken Tedrosz Adhanom Gebrejeszusz, az Egészségügyi Világszervezet (WHO) főigazgatója Genfben.

Keresés