2008. október 26. vasárnap

okt. 26
19:38
Soproni Liga: az Újpest hazai pályán 3–1-re verte a Paksot (She)
Győzött a hazai pályán játszó Újpest a Soproni Liga 12. fordulójában. A szenvedő fél a Paks gárdája volt, a találkozó végeredménye 3–1.
okt. 26
19:54
Női kézilabda: hét góllal nyert Pécsen a Dunaferr (She)
A Dunaferr női kézilabdacsapata 33–26-ra verte meg idegenben a Pécset az NB I 9. fordulójában.
okt. 26
19:56
Soproni Liga: döntetlen lett a Nyíregyháza–ZTE (She)
1–1-es döntetlennél ért véget a Zalaegerszeg nyíregyházi vendégjátéka a Soproni Liga 12. fordulójában. Waltner Róbert révén a vendégek szereztek vezetést, a hazaiak részéről Aco Sztojkov volt eredményes.
okt. 26
20:12
Premier League: döntetlent játszott Gera Zoltán csapata (She)
Az angol bajnokság 9. fordulójának záró mérkőzésén Gera Zoltán csapata, a Fulham látogatott a Portsmouth otthonába. A hazaiak Peter Crouch révén a 61. percben szerezték meg a vezetést, a Fulham pedig a találkozó vége előtt, a 87. percben egyenlített Clint Dempsey révén. A vendégek gólját szerző játékos a magyar válogatott Gera helyére érkezett a 71. percben.
okt. 26
20:30
Férfi kosárlabda NB I: hazai pályán nyertek a sÖrdögök (She)
A férfi kosárlabda NB I második fordulójában hazai pályán aratott magabiztos győzelmet a Szolnok ellen a Soproni sÖrdögök együttese.
okt. 26
20:32
Sakk: Anand még egy lépéssel közelebb került a vb-címhez (She)
45 lépés után döntetlennel zárult Viswanathan Anand és Vlagyimir Kramnyik kilencedik partija a németországi Bonnban zajló sakkvilágbajnoki párosmérkőzésen, ezzel 6:3-ra vezet Anand.
okt. 26
20:34
Jégkorong: egy góllal győzte le az Alba Volán a Klagenfurtot (She)
Parádés kezdést és izgalmas hajrát követően az Alba Volán 4–3-ra verte meg a Klagenfurtot az osztrák jégkorong-bajnokság (EBEL) 16. fordulójában.
okt. 26
20:48
Jégkorong, ob I: az Alba Volán II idegenben verte a Miskolcot (She)
Az országos jégkorong-bajnokságban Miskolcon győzött az Alba Volán 2.
okt. 26
20:48
Nehezen győzött az Újpest (Infostart)
Az Újpest 3-1-re győzött a vendég Paks ellen a labdarúgó NB I 12. fordulójában.
okt. 26
21:06
Négy góljával sem nyert az Atletico (Infostart)
Az Atletico Madrid 4-4-es döntetlent játszott a Villarreal otthonában a spanyol labdarúgó-bajnokság nyolcadik fordulójában.
okt. 26
21:06
Primera División: döntetlent játszott a Villarreal és az Atlético (She)
A Villarreal rendkívül izgalmas mérkőzésen játszott 4–4-es döntetlent az Atlético Madrid ellen az El Madrigalban a spanyol bajnokság nyolcadik fordulójában.
okt. 26
22:00
Férfi kosárlabda NB I: szoros meccsen győzött az Albacomp (She)
Az Albacomp szoros mérkőzésen, 95–91-re verte meg a Kecskemétet idegenben a férfi kosárlabda-bajnokság második fordulójában.
okt. 26
22:02
Curling: a ferencvárosi csapat lett a kupagyőztes (She)
Az FTC együttese nyerte a curlingezők Magyar Köztársaság Kupáját, amelyet a kamaraerdei pályán rendeztek.
okt. 26
22:18
Portugália: hazai pályán győzött a Benfica a Naval ellen (She)
A portugál bajnokság 6. fordulójában hazai pályán nyert a Benfica 2–1-re az Associacao Naval ellen.
okt. 26
22:54
Gyász: elhunyt Delneky Gábor olimpiai bajnok kardvívó (She)
Hosszú, súlyos betegség után 77 éves korában elhunyt Delneky Gábor kardvívó, a római olimpián aranyérmes magyar csapat tagja. Az Orlandóban letelepedett bajnok haláláról a MOB tájékoztatta az MTI-t.
okt. 26
23:30
Ligue 1: kikapott a Marseille, így nem előzte meg a Lyont (She)
A Marseille 4–2-re kikapott hazai pályán a PSG-től a francia bajnokság tizedik fordulójában, így nem tudta megelőzni a listavezető Lyont.