Honvéd elleni rangadót is az ő találata döntötte el
márc. 23
7:10
NHL: alaposan kitömte a Pittsburgh a New Jersey-t (She)
Az észak-amerikai jégkorong-bajnokság (NHL) legutóbbi, 163. játéknapján az utolsó harmadbeli káprázatos játékával (5-0) a Pittsburgh 7-1-re kiütötte a New Jersey-t, és ezzel megelőzte a táblázaton.
márc. 23
7:31
NBA: kifulladni látszik a Rockets, kikapott a Boston (She)
Az NBA legutóbbi, 132. játéknapján ismételten kikapott a Houston Rockets, ezúttal a Phoenix otthonában. Ezúttal a Boston is vereséget szenvedett, méghozzá a New Orleans vendégeként.
márc. 23
8:26
Tenisz: Federer nem jutott döntőbe Indian Wellsben (She)
Novak Djokovics?Mardy Fish döntőt rendeznek az Indian Wells-i férfi tenisztornán. A szerb Rafael Nadalt verte az elődöntőben, míg az amerikai nagy meglepetésre a világelső Roger Federert búcsúztatta.
márc. 23
8:37
Anglia: Capello kénytelen volt meghívni Robinsont is (She)
Szűkítette a szerdai, Franciaország ellen készülő keretét Fabio Capello, az angol válogatott szövetségi kapitánya.
márc. 23
8:49
Tenisz: Sarapova nem indul Key Biscayne-ben (She)
Nem indul a hétfőn kezdődő Key Biscayne-i női tenisztornán Marija Sarapova.
márc. 23
9:44
Raikkönen fölényesen győzött, Massa ismét kiesett (Infostart)
A Ferrari finn pilótája, a címvédő Kimi Raikkönen nyerte a Forma-1-es Malajziai Nagydíjat a lengyel Robert Kubica (BMW-Sauber) és a finn Heikki Kovalainen (McLaren-Mercedes) előtt.
márc. 23
10:07
Úszó Eb: Kovács és Jakabos elődöntős, Boulsevicz kiesett (She)
Magyar szempontból rosszul indult az eindhoveni úszó Európa-bajnokság utolsó előtti napja: Bor Katalin simán kiesett a vasárnap délelőtti selejtezőben.
márc. 23
10:24
Úszó Eb: döntőbe jutott a férfi gyorsváltó (She)
A magyar váltó az ötödik helyen kvalifikálta magát az esti döntőbe a férfiak 4x200 méteres gyorsúszó számában.
márc. 23
12:50
Vízilabda: elvérzett a közös magyar-román Eb-pályázat (She)
Zágráb rendezheti meg a 2010-es vízilabda Európa-bajnokságot.
márc. 23
12:56
Zágrábé a 2010-es vízilabda Eb rendezési joga (Infostart)
Zágráb rendezheti meg a 2010-es vízilabda Európa-bajnokságot. Az esemény rendezési jogáért, közösen, Magyarország és Románia is versenyben volt.
márc. 23
13:29
Úszó Eb: Csehék pihenőt kaptak, változott a férfiváltó összetétele (She)
Új összetételben küldi a medencébe a 4x200 méteres férfi gyorsváltót a magyar szakvezetés az eindhoveni úszó Eb esti döntőjében.
márc. 23
13:35
Női vízilabda BEK: az Újváros után a Honvéd sem döntős (She)
Nem jutott be a Honvéd a női vízilabda BEK négyes döntőjébe, mivel negyeddöntős párharcában az idegenben elért 9-9-es döntetlenjét követően hazai környezetben 10-7-re alulmaradt a görög Vuliagmenivel szemben.
márc. 23
13:53
Műugrás: Barta Nóra és Kormos Villő is döntős 3 m-en (She)
Barta Nóra és Kormos Villő egyformán bejutott a 3 méteres műugrás délutáni, 12-es Eb-döntőjébe.
márc. 23
13:55
Sakk: újra remiztek a magyar nagymesterek Hévízen (She)
Mindkét magyar nagymester remizett a Hévízen zajló Bobby Fischer-emlékverseny ötödik fordulójában szombaton.
márc. 23
14:16
Sakk: Lékó Péter kétszer remizett Borisz Gelfanddal Nizzában (She)
Lékó Péter egy pontot ért el Borisz Gelfand ellen a Nizzában zajló Amber rapid és vaktorna hetedik fordulójában.
márc. 23
15:48
Hollandia: a NEC magyar légiósaival verte meg a Venlót (She)
A NEC Nijmegen idegenben verte meg 2?1-re az újonc Venlót a holland bajnokság 30. fordulójában.
márc. 23
15:53
Mennek Tovább a Kékek (Blikk)
Debrecen–MTK : 0-2
márc. 23
16:33
A Manchester United legyőzte a Liverpoolt (Infostart)
A címvédő Manchester United 3-0-ra győzött a vendég Liverpool ellen az angol labdarúgó-bajnokság 31. fordulójában.
márc. 23
17:25
NB II: idegenben nyert a Dunaújváros (She)
A labdarúgó NB II 19. fordulójában:
márc. 23
17:27
Vívás, férfi kard: a 13. Szilágyi Áron lett a legjobb magyar Algírban (She)
Legjobb magyarként Szilágyi Áron 13. lett a férfi kardozók algériai Grand Prix-viadalán.
márc. 23
17:31
Oroszország: Moszkvában nyert a címvédő Zenit (She)
A második fordulóban megszerezte első győzelmét az orosz bajnokság címvédője, a Zenit.
márc. 23
17:37
Ukrajna: a Dinamo simán nyert, a Sahtar kikapott (She)
Magabiztos, 3?0-s győzelmet aratott a címvédő Dinamo Kijev hazai pályán a Krivbász ellen az ukrán bajnokság 22. fordulójában.
márc. 23
17:54
Úszó Eb, műugrás: Barta Nóra 6., Kormos 11. 3 méteren (She)
Barta Nóra a hatodik, Kormos Villő pedig a tizenegyedik helyen végzett a női műugrók 3 méteres döntőjében az eindhoveni Európa-bajnokságon.
márc. 23
17:56
Kosárlabda, női Magyar Kupa: bronzérmes a Zalaegerszeg (She)
A ZTE szerezte meg a harmadik helyet a női kosárlabda Magyar Kupa pécsi négyes döntőjében, miután a vasárnapi bronzmérkőzésen legyőzte a Szolnokot.
márc. 23
18:40
Úszó Eb: svájci aranyérem 1500 női gyorson (She)
Az svájci Flavia Rigamonti nyerte az 1500 méteres női gyorsúszást az Eindhovenben rendezett Európa-bajnokságon.
márc. 23
18:52
Úszó Eb: az orosz Korotiskin nyert 100 férfi pillangón (She)
Az orosz Jevgenyij Korotiskin nyerte a 100 méteres férfi hátúszást az Eindhovenben rendezett Európa-bajnokságon.
márc. 23
19:04
Drogba szertefoszlatta az Arsenal bajnoki álmait (Infostart)
A Chelsea 2-1-re győzött a vendég Arsenal ellen az angol labdarúgó-bajnokság 31. fordulójában.
márc. 23
19:10
Úszó Eb: Takács búcsúzott, Bernard újabb világcsúcsa (She)
Nagyszerű időeredménye ellenére sem sikerült döntőbe jutnia Takács Krisztiánnak a férfiak 50 méteres gyorsúszó-számában az Eindhovenben rendezett Európa-bajnokságon.
márc. 23
19:16
Sportlövészet: Sidi Péter VK-győzelme Rióban (She)
Sidi Péter nyerte a légpuskások versenyét a Rio de Janeiró-i sportlövő Világkupa-viadalon.
márc. 23
19:21
Úszó Eb: Szepesi Nikolett nyolcadik lett 50 női háton (She)
Szepesi Nikolett a 8. helyen végzett az 50 méteres női hátúszásban az Eindhovenben zajló Európa-bajnokságon.
márc. 23
19:27
Úszó Eb: Markus Rogan nyerte a férfi 200 hátat (She)
Az osztrák Markus Rogan győzelmével zárult a férfi 200 méteres hátúszás az Eindhovenben zajló Európa-bajnokságon.
márc. 23
19:45
Női kosárlabda, Magyar Kupa: a Sopron 77-63-ra verte a Pécset (She)
A címvédő MKB-Euroleasing Sopron nyerte a női kosárlabda Magyar Kupát, miután a négyes döntő fináléjában 77-63-ra legyőzte a házigazda MiZo Pécs 2010 együttesét.
márc. 23
19:47
Úszó Eb: Kovács Emese és Jakabos is döntős 200 pillangón (She)
Kovács Emese és Jakabos Zsuzsanna is döntőbe jutott a 200 méteres pillangóúszásban az Eindhovenben zajló Európa-bajnokságon.
márc. 23
19:49
Bundesliga 2: Lőwöt kiállították, pontot szerzett a Hoffenheim (She)
Értékes döntetlent harcolt ki a Mainz vendégeként a magyar védő csapata, és őrzi második helyét a német másodosztályban.
márc. 23
19:57
Úszó Eb: az ukrán Liszogor nyert 50 mellen a férfiaknál (She)
A nagy esélyes ukrán Oleg Liszogor nyerte az 50 méteres férfi mellúszást az Eindhovenben zajló Európa-bajnokságon.
márc. 23
20:09
Anglia: folytatódik a kapusmizéria, Chris Kirkland is kidőlt (She)
Fabio Capellónak folyamatosan fejfájást okoznak kapusai: két napon belül másodszor kellett változtatnia az angol válogatott keretén.
márc. 23
20:20
Úszó Eb: nyolcadik lett a magyar férfi gyorsváltó (She)
A magyar együttes a 8. helyen végzett a férfiak 4x200 méteres gyorsúszó váltójában az Eindhovenben zajló Európa-bajnokságon.
márc. 23
21:05
Elbukta rangadóját a Real Madrid (Infostart)
A szezon jelentős részében csak vergődő Valencia labdarúgócsapata négy napon belül a Barcelona, majd a Real Madrid ellen is 3-2-re győzött.
márc. 23
21:58
A NOB-elnök is sürgette a kínaiakat (Infostart)
A tibeti erőszak gyors befejezését sürgeti közleményében a Nemzetközi Olimpiai Bizottság elnöke. Jacques Rogge hangsúlyozza: a legfontosabbnak továbbra is azt tartja, hogy a lehető legjobb ötkarikás játékokat rendezzék Pekingben augusztusban.
márc. 23
22:44
Úszó Eb: német arany férfi szinkrontoronyugrásban (She)
A német Patrick Hausding és Sascha Klein nyerte a férfi szinkrontoronyugrást az eindhoveni úszó Európa-bajnokságon.
márc. 23
23:01
Primera División: Etxeberria góljával nyert az Athletic (She)
Joseba Etxeberria góljával tartotta otthon a három pontot az Athletic Bilbao a Getafe ellen a spanyol bajnokság 29. fordulójának zárómérkőzésén.
márc. 23
23:12
Franciaország: fordulatos meccsen verte a Lyon a PSG-t (She)
Hiába egyenlített kétgólos hátrányból a Paris Saint-Germain, végül 4?2-re kikapott a Lyon vendégeként a francia labdarúgó-bajnokság 30. fordulójában.
márc. 23
23:33
Belgium: idegenben egy góllal nyertek Juhász Rolandék (She)
Juhász Roland csapata 3?2-re győzött a Gent ellen a belga bajnokság 27. fordulójában. A magyar védő végigjátszotta a találkozót.