Betegsége ellenére sem mondja le a versenyt
márc. 20
7:21
NBA: a Washington véget vetett az Orlando sorozatának is (She)
Véget ért az Orlando ötös nyerősorozota az NBA szerdai játéknapján. A Magic hazai pályán kapott ki a Washington Wizardstól.
márc. 20
9:28
Formula-1: Michael Schumacher a Pannónia-ringen körözött (She)
Szerda délután Magyarországon járt Michael Schumacher, a már visszavonult, korábbi hétszeres világbajnok Formula-1-es pilóta.
márc. 20
9:33
Úszó EB: Gercsák Balázs továbbjutott 200 pillangón (She)
Gercsák Balázs 200 pillangón 1:59.02-es idővel, 10. helyen a délutáni középdöntőbe jutott.
márc. 20
9:50
Úszó EB: Verrasztó Evelyn megverte Klocskovát (She)
Verrasztó Evelyn Jana Klocskovát is megelőzve a második idővel jutott tovább 200 vegyesen a délutáni középdöntőbe.
márc. 20
10:10
Úszó EB: Gyurta továbbjutott, Bodor kiesett (She)
A papírformának megfelelően Gyurta Dániel a 4. helyen a délutáni középdöntőbe jutott 200 mellen. Bodor Richárd viszont csak a 20. lett, így befejeződött számára a verseny.
11:06
Úszó EB: Nagy Réka döntős 800 gyorson (She)
Nagy Réka 8. helyen bejutott a 800 női gyors holnapi döntőjébe.
márc. 20
11:47
NHL: a San José megverte a Minnesota együttesét (She)
A San Jose Sharks hazai pályán legyőzte a Minnesota Wild együttesét az NHL szerdai játéknapján.
márc. 20
12:47
Kosárlabda: Szombathelyen a Magyar Kupa négyes döntője (She)
Szombathely adhat otthont a Magyar Kupa négyes döntőjének, erről csütörtökön döntöttek a Magyar Kosárlabda Szövetségben.
márc. 20
13:30
Magyarország leigazolta Figo-t! (Blikk)
Új sztárfocistát csábítottak Magyarországra! A 35 éves Luis Figo-tól senki sem vár megváltást, nem sokat tartózkodik majd hazánkban, de sokat találkozhatunk majd még vele.
márc. 20
14:57
Beckham ismét az angol válogatott keretében (Infostart)
David Beckham meghívót kapott az angol válogatottnak a francia csapat elleni jövő szerdai barátságos labdarúgó mérkőzésre készülő keretébe Fabio Capello szövetségi kapitánytól.
márc. 20
14:59
A múlt és a jelen találkozása (Behaviour)
Életműdíjat kapott egy New York-i jótékonysági gálán Pelé, a brazilok futball-legendája. A kitüntetést David Beckham adta át. A két sportembert az köti össze, hogy mindketten játszottak, illetve játszanak az Egyesült Államokban. A háromszoros világbajnok Pelé a New York Cosmosban szerepelt az 1970-es években, míg az angol középpályás jelenleg a Los Angeles Galaxy "kirakatembere".
márc. 20
15:19
Arsenal: Flamini távozhat ha nem fogadja el klubja ajánlatát (She)
Mathieu Flamini szerződése nyáron lejár az Arsenalnál, és ha nem tud megegyezni klubjával a hosszabbításról, akkor ingyen távozhat.
márc. 20
15:41
Jégkorong: március 27-én Szuperkupát rendeznek (She)
Március 27-én rendezik a jégkorong Szuperkupát, amelyen a házigazda Dunaújváros és az Alba Volán csap össze.
márc. 20
15:47
Angol válogatott: Egyesült Államok és Csehország is a Wembleyben (She)
Május végén az amerikai, augusztusban pedig a cseh labdarúgó-válogatottat látja vendégül barátságos mérkőzésen az angol együttes a londoni Wembley Stadionban.
márc. 20
16:25
Anomáliák az olimpiai kézilabda-selejtező körül (Infostart)
Egyelőre nem lehet tudni, hogy a magyar női kézilabda-válogatott hol és kikkel játszik a jövő hétvégi olimpiai selejtezőn. A nemzetközi Sportdöntőbíróság (CAS) ugyanis a tavalyi botrány után az ázsiai (AHF), és nem a nemzetközi szövetségnek (IHF) adott igazat.
márc. 20
16:27
Madár: én vagyok a leggyorsabb bokszoló a súlycsoportban (Behaviour)
Az Universum Promotion megerősítette, hogy Erdei Zsolt, a Boksz Világszervezet (WBO) félnehézsúlyú világbajnoka az amerikai DeAndrey Abron ellen védheti meg címét április 26-án, Drezdában. Az először másfél hete felröppent hírt drezdai sajtótájékoztatón jelentette be a magyar ökölvívó klubja. "Én vagyok a leggyorsabb bokszoló a súlycsoportban, amit remekül kamatoztathatok Abron ellen. A jobb fog…
márc. 20
16:47
Schumi Magyarországon! (Blikk)
A MotoGP-re készülő Schumi nagyon tehetségesnek bizonyult
márc. 20
17:18
Barta Nóra ezüstérmet szerzett az Eb-n (Infostart)
Barta Nóra ezüstérmet szerzett a női műugrók 1 méteres versenyében az eindhoveni Európa-bajnokságon.
márc. 20
17:24
Újpest?Honvéd: nagy biztonsági készültség a pénteki meccs előtt (She)
Fokozott biztonsági intézkedésekkel készül az Újpest a labdarúgó Soproni Liga 20. fordulójának pénteki rangadójára a kupagyőztes Budapest Honvéd ellen.
márc. 20
17:45
Hitelből fizetik az olimpiai felkészülést? (Infostart)
A Magyar Olimpiai Bizottság megkezdte egy 100 millió forintos áthidaló hitelfelvétel előkészítését. A szervezet ügyvezető igazgatója az InfoRádiónak elmondta: továbbra sem tudja, mikor juthat el a MOB-hoz az állami támogatás.
márc. 20
17:59
Úszó Eb, műugrás: Barta Nóra ezüstérmes 1 m-en (Metropol)
Barta Nóra ezüstérmet szerzett a női műugrók 1 méteres versenyében az eindhoveni Európa-bajnokságon. A hatos fináléban a 24 éves magyar kamatoztatta helyismeretét, hiszen hosszú ideje ebben a sportközpontban készül edzőjével, a holland válogatottnál szakvezető Ligárt Balázzsal.
márc. 20
18:24
Jorkyball: kupagyőztes a Tipp Bull együttese (She)
A IX. Hétközi Jorkyball Lurdy Kupát a Tipp Bull csapata nyerte az elsőosztályban. A dobogó második fokára a Piros Mofyorós együttese állhatott fel, az élvonalban először szereplő, többnyire a másodosztályban vitézkedő Derko FC csapata bronzéremmel távozhatott.
márc. 20
18:29
Úszó Eb: Kis Gergő aranyérmet nyert 800 méter férfi gyorson (She)
Kis Gergő aranyérmet nyert 800 méter férfi gyorsúszásban az eindhoveni Európa-bajnokságon.
márc. 20
18:44
Kis Gergő aranyérmes lett az úszó Eb-n (Infostart)
Kis Gergő aranyérmet szerzett 800 méteres gyorsúszásban az eindhoveni Európa-bajnokságon.
márc. 20
18:46
Úszó Eb: Gyurta Dániel az ötödik idővel döntős 200 mellen (She)
Gyurta Dániel az ötödik legjobb idővel jutott a 200 méteres férfi mellúszás döntőjébe az eindhoveni Európa-bajnokságon.
márc. 20
18:48
Úszó Eb: Kis Gergő aranyérmes 800 m gyorson (Metropol)
Kis Gergő 7:51.94 perces országos csúccsal aranyérmes lett 800 m gyorson az eindhoveni úszó Európa-bajnokságon.
márc. 20
19:00
Barta Nóra ezüstérmes 1 m-en (Behaviour)
márc. 20
19:35
Úszó Eb: Marleen Veldhuis aranyérmes női 100 méter gyoron (She)
Marleen Veldhuis 53.77 perces idővel nyerte az eindhoveni Európa-bajnokság női százméteres gyorsúszó számát, miután a döntőben 27 századdal megelőzte a második HannaMaria Seppalát, és további nyolccal a bronzérmes Inge Dekkert.
márc. 20
19:38
Hatalmas fölénnyel nyert Cseh László (Infostart)
Megvédte címét 200 méteres vegyesúszásban Cseh László az eindhoveni Európa-bajnokságon.
márc. 20
19:46
Úszó Eb: Cseh László Európa-bajnok 200 méter férfi vegyesen (She)
Rajt-cél győzelmet aratott Cseh László az eindhoveni Európa-bajnokságon a 200 méteres férfi vegyesúszásban. A magyar sportoló ötödik kontinenselsőségét ünnepelhette a hollandiai sikerrel.
márc. 20
20:17
Ismét bajnok az Alba Volán (Infostart)
Megvédte címét az Alba Volán a jégkorong ob I-ben. A székesfehérvári együttes a döntő negyedik meccsén hazai közönség előtt 6-0-ra kiütötte a HC Csíkszeredát, és a párharcot 4:0 arányban megnyerte.
márc. 20
22:33
Bundesliga: hátrányból fordított az Eintracht Frankfurt (She)
A Bundesliga 25. fordulójának csütörtök esti mérkőzésén a Frankfurt csapata 2-1-re legyőzte a vendég Cottbust.
márc. 20
22:44
A Barcelona már biztosan nem triplázhat (Infostart)
A Getafe a Valenciával küzd meg a labdarúgó Spanyol Király Kupa döntőjében.
márc. 20
22:44
Spanyol Király Kupa: a Valencia követte a fináléba a Getafét (She)
A labdarúgó Spanyol Király Kupa elődöntőjének visszavágóján a Valencia 3-2-re legyőzte a Barcelona együttesét, így bejutott a döntőbe. Az első találkozón 1-1-es döntetlen született.