Borkai Zsolt, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) elnöke kezdeményezni fog egy találkozást Hosszú Katinkával és Gyárfás Tamással, amelyen szeretné egy asztalhoz ültetni a feleket és közvetítésével megoldást találni a versenyző és a Magyar Úszó Szövetség (MÚSZ) között kialakult vitában.
A magyar női vízilabda-válogatott görögökkel találkozik a belgrádi Európa-bajnokságon. Hétközi fordulót tartanak a Premier League-ben, a spanyol Király-kupában pedig jönnek a visszavágók.
Maurizio Zamparini, a Palermo labdarúgócsapatának elnöke hétfőn sajtótájékoztatót tartott, melyen megerősítette, újabb edzőváltás lesz a klubnál, Davide Ballardini helyett Guillermo Barros Schelotto lesz a vezetőedző, de szóba került Balogh Norbert is.
Nagyon jól sikerült megvalósítani a vízben, amit Benedek Tibor kért - mondta az InfoRádió kérdésére Gór-Nagy Miklós. A válogatott vízilabdázó a görögök elleni mérkőzést értékelte a belgrádi Európa-bajnokságon.
A címvédő Golden State Warriors hazai pályán 111-103-ra győzte le a Miami Heat együttesét, ezzel sorozatban 36. alapszakasz-mérkőzését nyerte saját közönsége előtt az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA).
A sikert a hazai csapat számára Daniel Sedin második gólja hozta meg a ráadás harmadik percében. Ez volt a svéd csatár 346. találata, és ezzel beérte a klub rangsorában élen álló honfitársát, Markus Näslundot.
Az Alabama Crimson Tide nyerte az észak-amerikai egyetemi amerikaifutball-bajnokságot, miután a hétfő esti döntőben 45-40-re legyőzte a Clemson Tigers együttesét.
8-8-as döntetlent játszott a magyar férfi vízilabda válogatott a görögökkel a belgrádi Európa-bajnokság csoportkörének első fordulójában. Ez az eredmény igazából egyik csapatnak sem jó - mondta Faragó Tamás olimpiai bajnok vízilabdázó az InfoRádiónak. Benedek Tibor szövetségi kapitány hozzátette: férfiasan és keményen küzdöttek.
Louis van Gaal elismerte, nem csak a szurkolók szembesülnek ezzel a problémával, néha bizony ő is unja csapata játékát, de mint elmondta, „nem lehet mindig fantasztikusan játszani”.
A Bayern München vezetőedzője, Josep Guardiola kedden bocsánatot kért, amiért egy héttel ezelőtt elárulta, hogy a nyártól Angliában folytatja pályafutását.
Bár január 14-én, csütörtökön a Nemzeti Színházban rendezik meg az 58. Év sportolója gálát, Hosszú Katinka január 10-én vasárnap elutazott az Egyesült Államokba, hogy részt vegyen Austinban a pénzdíjas Arena Pro versenysorozat második állomásán, amelyre január 15-17. között, péntektől vasárnapig kerül sor.
A Bayern München vezetőedzője, Josep Guardiola kedden bocsánatot kért, amiért egy héttel ezelőtt elárulta, hogy a nyártól Angliában folytatja pályafutását.
Az orosz válogatott rendkívül sima, 21-5-ös győzelmet aratott a portugál csapat felett a belgrádi vízilabda Európa-bajnokság női tornájának magyar érdekeltségű csoportjában.
Az éppen kedden hatvanéves Széles Sándor munkába állt, s arra készül, hogy tevékenységével hozzásegítse leghíresebb tanítványát, Gyurta Dánielt a 200 méteres mellúszás olimpiai bajnoki címének megvédéséhez.
Az úszó vasárnap az Egyesült Államokba utazott, de csak hétfőn kérte meg versenyengedélyét a szövetségtől, amit meg is kap, feltéve, ha teljesíti a szövetség feltételeit.
A magyar férfi kézilabda-válogatottnak az a célja a pénteken rajtoló lengyelországi Európa-bajnokságon, hogy kiharcolja a riói olimpiai szereplés jogát vagy áprilisban indulhasson az olimpiai kvalifikációs tornán - hangzott el az eseményt felvezető keddi sajtótájékoztatón.
Antonio Conte, az olasz válogatott szövetségi kapitánya és Gianluigi Buffon csapatkapitány nem szavazott az év labdarúgójára, tiltakozásul azért, mert utóbbi nem került fel a nemzetközi szövetség (FIFA) bő, 59 fős listájára sem.
Az éppen kedden hatvanéves Széles Sándor munkába állt, s arra készül, hogy tevékenységével hozzásegítse leghíresebb tanítványát, Gyurta Dánielt a 200 méteres mellúszás olimpiai bajnoki címének megvédéséhez.
Az egyformán nyolc évre eltiltott Joseph Blatter és Michel Platini büntetésének súlyosbításáért fellebbez a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) etikai bizottságának vizsgálati kamarája.
A magyar sportújságírók voksai alapján a 2015-ös Magyar Aranylabda-szavazáson Nagy Ádám lett a legjobb utánpótláskorú játékos. A második helyen Kleinheisler László végzett, a harmadik Mervó Bence lett.
Átment az orvosin és edzésbe állt a Palermo új csatára, a magyar U21-es válogatott, Balogh Norbert. A klub még nem adott ki közleményt, de az elnök már megerősítette leigazolását.
Bernd Storck szövetségi kapitány azt szeretné, hogy a magyar labdarúgó-válogatott erős ellenfelekkel készüljön fel a franciaországi Európa-bajnokságra.
A magyar női vízilabda-válogatott három góllal nyert a görögök ellen a belgrádi olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokság második fordulójában. Ez volt az együttes első sikere, miután a vasárnapi nyitónapon négy góllal kikapott a hollandoktól.
Nem tervez egy teljesen új csapatot építeni Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német szakember úgy érzi, a pótselejtezőn megtalálta azt az összeállítást, amire a jövőben lehet építkezni.
A magyar női válogatott második csoportmérkőzésén 9-6-ra legyőzte a görög csapatot a belgrádi olimpiai kvalifikációs vízilabda Európa-bajnokságon. Bíró Attila szövetségi kapitány és Szücs Gabriella vízilabdázó így értékelt az InfoRádiónak.
A magyar férfi kézilabda-válogatott felkészülése jól sikerült, a csapat a lengyelországi Európa-bajnokság hétvégi rajtjáig ki tudja javítani a hibákat - mondta Nagy László csapatkapitány. A világklasszis átlövő szerint a csoportban a dánok elleni meccs lesz a legnehezebb, de a montenegrói és orosz együttest sem becsüli le.
A lengyelországi férfi Európa-bajnokság rajtja előtt sajtótájékoztatót tartott a Magyar Kézilabda Szövetség. A tornán a magyar válogatott számára a hivatalos célkitűzés a közvetlen olimpiai kvalifikáció kivívása vagy az olimpiai kvalifikációs tornán való szereplés elérése.