2016. április 13. szerda

ápr. 13
16:45
NBA: Egy lépésre a csodától a Warriors (Agroinform)
A Golden State toronymagas favorit a Memphisszel szemben hazai pályán, meglehet tehát a 73-9.
ápr. 13
17:03
PL: a Leicester három játékosa is jelölt az év legjobbja címre (She)
A listavezető Leicester Cityből három futballista, Jamie Vardy, N’Golo Kanté és Rijad Mahrez is felkerült arra a listára, amelyről az Angol Profi Labdarúgók Szövetsége (PFA) kiválasztja a szezon legjobbját.
ápr. 13
17:05
Videó: az Atlético-védő beijesztett, az operatőr bevette (She)
Javában zajlanak a televíziós közvetítéshez szükséges munkálatok a szerda esti Atlético Madrid–FC Barcelona labdarúgó Bajnokok Ligája-negyeddöntő visszavágója előtt a Vicente Calderón Stadionban. Az egyik pókkamerát éppen a madridiak edzésén próbálgatták, Filipe Luís pedig úgy gondolta, egy kicsit ráijeszt a rendezőkre.
ápr. 13
17:07
FTC: a FIFA elnöke levélben gratulált a bajnoki címhez (She)
Gianni Infantino, a FIFA elnöke levélben gratulált a Ferencváros bajnoki címéhez.
ápr. 13
17:09
BL: Ibrahimovic az edzőt okolja a kiesésért (She)
Zlatan Ibrahimovic, a Paris Saint-Germaint csatára kemény szavakkal illette csapata taktikáját a Bajnokok Ligája negyeddöntőbeli kiesést követően.
ápr. 13
17:21
Tenisz: Nadal is nyolcaddöntős Monte-Carlóban (She)
Az ötödik helyen kiemelt Rafael Nadal nyolcaddöntőbe jutott a 3.74 millió euró (1.17 milliárd forint) összdíjazású monte-carlói salakpályás férfi tenisztornán.
ápr. 13
17:23
MK: hiába Takács duplája, kispados a Fradi ellen – kezdők (She)
Hiába duplázott Takács Tamás a Fradi ellen a két csapat legutóbbi bajnokiján, ezúttal csak a kispadon kapott helyet a DVSC-Tevában a labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjében – kezdők.
ápr. 13
17:25
Vasas: két sérült felépült, játszhat a DVTK ellen (She)
Szerdán már teljes értékű edzésmunkát végzett Christian Müller és Könyves Norbert. A Vasas két játékosa sérülés miatt kihagyta a Videoton elleni hét végi bajnokit.
ápr. 13
17:39
Tenisz: Djokovics kikapott a világranglista-55. csehtől (She)
A világelső Novak Djokovics hatalmas meglepetésre 6:4, 2:6, 6:4-re kikapott a cseh Jirí Veselytől a monte-carlói salakpályás tenisztorna második fordulójában. Fucsovics Márton kikapott a barlettai challengerverseny nyolcaddöntőjében.
ápr. 13
17:39
Karrier: Ibrának megint nem jött össze (Agroinform)
Ibra az elmúlt évtized meghatározó alakja volt a topfutballnak, de nem tudott Ronaldo vagy Messi szintjéhez felnőni.
ápr. 13
17:41
Asztalitenisz ol. sel.: Lovas is megnyerte csoportját (She)
Lovas Petra is megnyerte csoportját az asztaliteniszezők európai olimpiai selejtezőtornáján, a svédországi Halmstadban, miután szerdai utolsó meccsén óriási küzdelemben 4:3-ra jobbnak bizonyult a lengyel Katarzyna Grzybowskánál.
ápr. 13
17:43
Békéscsaba: a játékosok fizetik a gyerekcsapat utazását (She)
Külön buszt indít a Békéscsaba NB I-es csapata a Puskás Akadémia FC elleni szombati bajnokira Felcsútra. A busszal a klub utánpótlás korú labdarúgói és szüleik utazhatnak a Pancho Arénába, az utazási költséget a felnőtt csapat játékosai állják.
ápr. 13
17:57
Ökölvívó ol. sel.: Szatmári és Bernáth közel a kvótához (She)
Szatmári Petra és Bernáth István az elődöntőbe jutott a Samsunban zajló ökölvívó európai olimpiai kvalifikációs versenyen szerda délután, ezzel mindkét versenyző egy győzelemre van a riói kvótaszerzéstől.
ápr. 13
17:57
Nem diszkriminatív a vénaszkenner (Metropol)
A Fradi-szurkolók mint csoport nem tartozik az erre vonatkozó törvény által védett csoportok közé.
ápr. 13
18:15
Djokovic kiesett a monte-carlói tórnáról (Metropol)
A világelső Novak Djokovic hatalmas meglepetésre kikapott a világranglistán 55. cseh Jiri Vesely-től.
ápr. 13
18:33
Kézilabda: megvannak az U20-as Eb csoportellenfelei (She)
Az U20-as férfi kézilabda-válogatott Németországgal, Horvátországgal és Svédországgal került egy csoportba a nyáron megrendezendő dániai Európa-bajnokságon.
ápr. 13
18:33
Bulvár: Temetkezési vállalattal kötött támogatói szerződést egy temesvári focicsapat (Agroinform)
A furcsa szerződéskötést morbid reklámszöveg is kíséri: "A Polival mindhalálig..., és azután is!"
ápr. 13
19:27
NBA: három indok, amiért imádjuk Kobe Bryantet – videó (She)
Csütörtök hajnalban játssza utolsó mérkőzését az NBA-ban Kobe Bryant. A Los Angeles Lakers legendája 20 éven át pattogtatta hihetetlen színvonalon a labdát a világ legjobb bajnokságában. Az NBA és a Los Angeles Lakers is publikált videókat Bryant pályafutásának legérdekesebb pillanataiból.
ápr. 13
19:27
Nem mindenkit tiltanak el a meldonium miatt (Metropol)
A WADA szerdán közölte, hogy azoknak nem kell büntetéstől tartaniuk, akiknek a mintájában alig volt doppingszer.
ápr. 13
19:29
Liverpool: a dortmundi szurkolók nemes gesztussal készülnek (She)
Nagy élőképpel készül a csütörtökön Európa-liga-negyeddöntő visszavágón Liverpoolban pályára lépő Dortmund szurkolótábora a 27 évvel ezelőtt történt Hillsborough-tragédia áldozatainak tiszteletére.
ápr. 13
19:45
Asztalitenisz ol. sel.: felemás a magyarok sorsolása (She)
Verhető és nehéz ellenfeleket is kaptak a magyar asztaliteniszezők a svédországi Halmstadban zajló európai olimpiai selejtezőtorna szerda délutáni sorsolásán.
ápr. 13
19:47
Női kézi NB I: a Győr, a Siófok és az Újváros is nyert (She)
A Győr a Fehérvárt, a Dunaújváros a Debrecent, a Siófok az Érdet győzte le hazai pályán a női kézilabda NB I negyeddöntőének első mérkőzésein.
ápr. 13
19:49
Küzdj meg a bajnokkal: 3-szoros olimpiai bajnok az iskolában (She)
A Küzdj meg a bajnokkal Alapítvány – amely jó kapcsolatot ápol megalakulása óta a Magyar Olimpiai Bizottsággal és a Magyar Szabadidősport Szövetséggel – életre hívta a „Küzdj meg a bajnokkal” elnevezésű programot.
ápr. 13
20:03
BL: belga csatárral rohamoz az Atlético a Barca ellen (She)
Az eltiltott Fernando Torres helyén a belga Yannick Carrasco kezd az Atlético Madrid labdarúgócsapatában a Barcelona elleni BL-negyeddöntő visszavágóján.
ápr. 13
20:03
Benzema nem lesz ott a francia keretben (Metropol)
Nem engedik a szexvideós zsarolással vádolt csatárt a csapatba.
ápr. 13
20:05
Férfi kosár NB I: a Körmend 18 ponttal legyőzte az Atomerőműt (She)
A Körmend 18 ponttal legyőzte az Atomerőműt a férfi kosárlabda NB I középszakaszának felsőházas mérkőzésén. A ZTE a Fehérvárt múlta felül hazai pályán.
ápr. 13
20:07
Magyar Kupa: a Ferencváros találkozik az Újpesttel a döntőben! (She)
A Ferencváros 1933 után találkozik újra az Újpesttel a labdarúgó Magyar Kupa döntőjében, ugyanis a zöld-fehérek az idegenbeli gól nélküli döntetlen után odahaza három góllal legyőzték a Debrecent.
ápr. 13
20:09
FA-kupa: West Ham–Manchester United élőben az NSO-n (She)
A West Ham United és a Manchester United nem tudta márciusban eldönteni a továbbjutást az FA-kupa negyeddöntőjében (1–1), a megismételt mérkőzés szerda este Londonban lesz. Kövesse a találkozót online, szöveges közvetítésünk segítségével!
ápr. 13
20:21
Női kosár NB I: egyenlített a Győr a DVTK ellen (She)
A Győr egypontos győzelmével egyenlített a DVTK ellen a női kosárbajnokság elődöntőjében. A párharc a miskolci harmadik találkozón dől el.
ápr. 13
20:21
Bajnokok Ligája: Ismét elmarad a címvédés, kiesett a Barcelona (Agroinform)
Emberfeletti védekezést mutatott be Diego Simeone együttese, ezzel ők nyerték a spanyol párharcot.
ápr. 13
20:36
BL: Lewandowski csak a kispadon – a Benfica–Bayern kezdői (She)
Megvannak a kezdők a 20.45-kor kezdődő Benfica–Bayern München Bajnokok Ligája-negyeddöntő-visszavágóra.
ápr. 13
20:38
Magyar Kupa: Saját magunkat vertük meg – Kondás Elemér (She)
A Ferencváros 3–0-ra legyőzte a Debrecent a labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjének visszavágóján, így a zöld-fehérek játszhatják a döntőt az Újpest ellen. A meccs után a két vezetőedző értékelt az M4 Sportnak.
ápr. 13
21:12
Súlyemelő Eb: Nagy Nikoletta a 17. összetettben (She)
Nagy Nikoletta 17. lett összetettben a 63 kilogrammos kategóriában a súlyemelő olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokság szerdai versenynapján, a norvégiai Fördében.
ápr. 13
21:14
Úszó ob: Gyurta Gergely top tízes idővel győzött (She)
A favoritok sikerével zárult az úszók Győrben zajló országos bajnokságának szerdai versenynapja. A legjobb eredményt Gyurta Gergely érte el, 400 méter vegyesen ugyanis a világranglista idei kilencedik legjobb idejével nyert.
ápr. 13
21:30
Videó: Kettővel megy az Atlético, 2–2 a Benfica–Bayern – BL-gólok (She)
Az alábbi videós összeállításban a Atlético Madrid–FC Barcelona és a Benfica–Bayern München labdarúgó Bajnokok Ligája-mérkőzés góljait nézheti meg.
ápr. 13
21:33
Kupa: döntőben a címvédő Ferencváros (Metropol)
A Ferencváros a döntőben az ősi rivális Újpesttel találkozik.
ápr. 13
21:48
Videó: Rashford gyönyörű gólt csavart az MU-ban (She)
Marcus Rashford szenzációs góljával a Manchester United megszerezte a vezetést a West Ham United ellen az angol labdarúgó FA-kupában. Később Marouane Fellaini növelte az előnyt.
ápr. 13
21:50
DAC: látványtervek! – Így néz majd ki az új stadion (She)
A DAC hivatalos honlapján közölt felvételeket az új stadionjuk látványtervéről. Tekintse meg, hogyan néz majd ki a dunaszerdahelyi aréna!
ápr. 13
22:06
FA-kupa: Rashford nagy gólja is kellett az MU továbbjutásához (She)
A Manchester United bejutott a legjobb négy közé az angol FA-kupában, a megismételt mérkőzésen 2–1-re nyert a West Ham United otthonában.
ápr. 13
22:08
Férfi röplabda NB I: a Dunaferr és a MAFC játszhat az 5. helyért (She)
A Dunaferr és a MAFC-BME játszhat az ötödik helyért a férfi röplabda NB I-ben, előbbi a Pénzügyőrt, utóbbi a Sümeget győzte le a rájátszásban.
ápr. 13
22:42
Videó: a Benfica tökéletes szabaddal egyenlített a Bayern ellen (She)
A labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján a Benfica Talisca góljával egyenlített 2–2-re a Bayern München ellen. Íme!
ápr. 13
22:44
Futsal: hatot kaptunk az olaszoktól – nincs vb (She)
A magyar futsalválogatott idegenben 6–0-s vereséget szenvedett a világbajnoki pótselejtező visszavágóján Olaszországban – ezzel 0–9-es összesítéssel búcsúzott.
ápr. 13
22:45
FA Kupa: a MU nyerte az újrajátszott negyeddöntőt (Metropol)
Az első találkozón, napra pontosan egy hónappal korábban az Old Traffordon 1-1-es döntetlent játszottak a West Hammel.
ápr. 13
22:46
Videó: Griezmann mázlis büntetővel növelte az Atlético előnyét (She)
Az Atlético Madrid 2–0-ra növelte előnyét a Barcelona ellen a labdarúgó BL negyeddöntőjének visszavágóján Antoine Griezmann büntetőből szerzett góljával.
ápr. 13
23:00
Videó: íme, a bizonyíték, büntető járt volna a Barcának! De… (She)
Az Atlético Madrid–Barcelona labdarúgó BL-negyeddöntő visszavágóján 2–0-s hazai vezetésnél (3–2-es összesítésbeli Atlético-előnynél) a 91. percben Gabi kezezett a tizenhatoson belül. A játékvezető hibázott, mert büntető helyett csak szabadrúgást ítélt a Barca javára. Más kérdés, hogy a lövést megeresztő Andrés Iniestának nem biztos, hogy helye lett volna a pályán, mert Antoine Griezmann…
ápr. 13
23:03
Nem lesz címvédés a BL-ben (Metropol)
Az Atlético Madrid hazai pályán 2-0-ra legyőzte a címvédő Barcelonát, a Bayern 2-2-t játszott a Benfica otthonában.
ápr. 13
23:15
BL: Luis Enrique házon belül találta meg a bűnbakot a kiesés miatt (She)
Az Atlético Madrid labdarúgócsapata hazai pályán 2–0-ra nyert a címvédő FC Barcelona ellen a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján, így 3–2-es összesítéssel továbbjutott. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!
ápr. 13
23:33
Súlyemelő Eb: 22. lett Nagy Noel, a korelnök (She)
A 22. helyen végzett Nagy Noel összetettben a 77 kilogrammos kategóriában a súlyemelő olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokság szerdai versenynapján, a norvégiai Fördében.
ápr. 13
23:51
PL: nem bírt az Everton a londoni csapattal (She)
Gól nélküli döntetlent játszott az Everton a Crystal Palace otthonában az élvonalbeli angol labdarúgó-bajnokság (Premier League) 35. fordulójából előrehozott mérkőzésén.
ápr. 13
23:53
BL: Lahm egy percig sem tartott a kieséstől (She)
A Benfica viszonylag gyorsan ledolgozta hátrányát a Bayern München ellen a labdarúgó BL negyeddöntőjében (2–2), de Philipp Lahm, a vendégek védője nem tartott a kieséstől.