Babos Tímea és Kristina Mladenovic kettőse legyőzte a Samantha Stosur, Csang Suaj ausztrál, kínai duót a sencseni teniszvilágbajnokság párosversenyének elődöntőjében, ezzel bejutott a fináléba.
nov. 2
12:12
Babosék megvédhetik vb-címüket, párosban bejutottak a döntőbe (Behaviour)
A magyar teniszező és a francia Kristina Mladenovic kettőse kicentizve, de legyőzte a ellenfelét a sencseni WTA-világbajnokság párosversenyének elődöntőjében.
nov. 2
12:24
Hosszú Katinka új rekordot ünnepel (BorsOnline)
Hosszú Katinka megszerezte 300. aranyérmét Oroszországban. Az Iron Lady 200 méte
nov. 2
12:39
Úszás: Tusup csapatát ketten elhagyták, Cusinato is – sajtóhír (She)
Mozgalmasan telnek Shane Tusup úszócsapatának napjai, az amerikai edző tanítványaihoz a hét elején csatlakozott a lengyel Wojciech Wojdak, de sajtóhírek szerint ketten távoztak Tusup csapatától.
nov. 2
12:45
Dél-Afrika nyerte a rögbi világbajnokságot, utolérte Új-Zélandot (Behaviour)
Angliát győzték le a döntőben, az All Blacks harmadik lett, ők a walesi válogatottat múlták felül.
nov. 2
12:51
Shane Tusup újabb meglepő szakítása (Infostart)
Kettővel kevesebb versenyzője lett az amerikai edzőnek.
nov. 2
13:03
Női vízi Euroliga: a Bvsc elveszítette első szombati meccsét (She)
Hatgólos vereséggel kezdte a BVSC a női vízilabda Euroliga első selejtezőkörének szombati játéknapját, amelynek délelőtti, első mérkőzésén az olasz Padovával szemben maradt alul (8–14).
nov. 2
13:05
Rögbi: Dél-Afrika megszerezte harmadik világbajnoki címét (She)
Dél-Afrika válogatottja nyerte meg a Japánban rendezett rögbi-világbajnokságot, mivel a torna szombati döntőjében húsz ponttal legyőzte az angol csapatot Jokohamában.
nov. 2
13:15
Hatalmas siker: Babos Tímea döntős a vb-n, harmadszorra is megvédheti címét (Blikk)
A címvédő Babos Tímea, Kristina Mladenovic páros bejutott a vasárnapi döntőbe a sencseni tenisz WTA-világbajnokságon.
nov. 2
13:15
Női vízi Euroliga: a Bvsc kikapott az első szombati meccsén (She)
nov. 2
13:17
Férfi vízi Bl: megint Varga Dénesé a forduló legszebb gólja (She)
Akárcsak az első, a harmadik fordulóban is Varga Dénes egyik találatát választották meg a legszebbnek a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörében. A Ferencváros 32 éves kiválósága szerdán három góllal járult hozzá a spanyol Terrassa 17–11-es legyőzéséhez, és 7–3-nál szerzett látványos találata olyannyira elnyerte a döntéshozók tetszését, hogy
nov. 2
13:33
Játékkossors: mégis Olaszországban köthet ki Ibrahimovic? (She)
Olasz sajtóhírek szerint a Bologna labdarúgócsapata szerződést ajánl a decembertől szabadon igazolható svéd klasszisnak, Zlatan Ibrahimovicnak.
nov. 2
13:57
Gyász: elhunyt egy indonéz motoros a MotoGp betétfutamán (She)
Versenybalesetben elhunyt egy indonéz motoros Sepangban, a gyorsaságimotoros-világbajnokság Malajziai Nagydíjának betétversenyén.
nov. 2
14:00
Borzalmas élményről beszél a kétgólos magyar focista (Ripost)
Harmadik meccsén is vezetett a válogatott, a fiúk azonban ezúttal sem tudtak nyerni. Nem is játszhatnak többet a vébén.
nov. 2
14:02
Tragédia a pályán: szörnyethalt a 20 éves versenyző (Ripost)
Hiába szállították helikopterrel kórházba, az életét már nem tudták megmenteni.
nov. 2
14:03
Wta-vb: Bencic is megsérült, Szvitolina Bartyval döntőzik (She)
Elsőként a címvédő Elina Szvitolina jutott be a sencseni WTA-világbajnokság egyéni versenyének döntőjébe, mivel a svájci Belinda Bencic 5:7, 6:3, 4:1-es állásnál feladta ellene a küzdelmet a szombati elődöntőben.
nov. 2
14:03
Egy sorozat ma megszakad (Azenpenzem)
Kicsit furcsán hangzik, de a Ferencváros és a Mezőkövesd szombati találkozója csúcsrangadó lesz az NB I 11. fordulójában.
nov. 2
14:15
Végzetes bukás a motorversenyen (Infostart)
Versenybalesetben elhunyt egy indonéz motoros a Forma-1-es pályájáról ismert malajziai Szepangban.
nov. 2
14:27
Sorozatban negyedszer is nyert idegenben a Honvéd (She)
A Puskás Akadémia 2–1-re kikapott odahaza a Budapest Honvédtól a labdarúgó NB I 11. fordulójának nyitó mérkőzésén.
nov. 2
14:33
Pl: micsoda gól, megforgatta az Mu nyári szerzeményét King (She)
Joshua King remek góljával szerzett vezetést a Bournemouth a Manchester United ellen az angol Premier League 11. fordulójának nyitómérkőzésén. A norvég támadó az ötös környékén forgatta meg az MU nyári szerzeményét, Aaron Wan-Bissakát.
nov. 2
15:03
Dobogóra lépett a Roma a Napoli legyőzésével (She)
Az AS Roma nyerte meg az olasz labdarúgó Serie A 11. fordulójának szombat délutáni rangadóját, mivel 2–1-re legyőzte a Napolit a Stadio Olimpicóban.
nov. 2
15:05
La Liga: hatból hat – az Espanyol a Valenciától is kikapott otthon (She)
Hatodik hazai mérkőzését is elveszítette a Ferencváros Európa-liga-csoportellenfele, az Espanyol a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 2019–2020-as kiírásában: a barcelonai együttes a 12. forduló nyitó mérkőzésén a Valenciától kapott ki 2–1-re.
nov. 2
15:07
Férfi kézi Bl: minimális veszprémi vereség a Kielce otthonában (She)
A férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének hatodik fordulójában a Telekom Veszprém egy góllal, 34–33-ra kikapott a lengyel Kielce otthonában.
nov. 2
15:09
Kapás Boglárka az ISL-ről: megtiszteltetés nekem az egész (Infostart)
Kapás Boglárka a London Roar csapat tagjaként versenyez a Nemzetközi Úszóliga (ISL) sorozatában. Az Újpest világbajnok, olimpiai bronzérmes sportolójára pozitívan hat, hogy ez a verseny már a közönség szórakoztatásáról is szól.
nov. 2
15:27
Pl: csak egy kapufa – a Bournemouth sokkolta az MU-t (She)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 11. fordulójában a Bournemouth otthon nagy meglepetésre 1–0-ra legyőzte a Manchester Unitedet.
nov. 2
15:39
Megint kikapott a Fradi EL-ellenfele (Infostart)
Az alsóházi Espanyol vendégeként győzött a Valencia a spanyol labdarúgó-bajnokság 12. fordulójának szombati nyitómérkőzésén.
nov. 2
16:03
Megszólalt Shane Tusup a nagy változásokról (Infostart)
Az úszóedző videóban közölte, hogy mik történtek a csapatában.
nov. 2
16:03
Svédország: hatalmas hajrá, a Djurgarden az idei bajnok (She)
A Djurgarden nyerte meg a svéd labdarúgó-élvonal 2019-es kiírását, miután az utolsó, mindent eldöntő fordulóban 2–2-t játszott a Norrköpinggel.
nov. 2
16:03
Ribéry beszólt az EA Sportsnak, hogy bénán néz ki a Fifa 2020-ban, két hét alatt kikupálták (444.hu)
„Ki ez a srác?” - tette fel a kérdést Twitteren, miután leült PS-ezni a srácaival.
nov. 2
16:03
Özbas Szofi aranyérmes lett az U23-as cselgáncs-Eb-n (Azenpenzem)
Az ifjúsági olimpiai bajnok magyar sportoló hét naptári héten belül a harmadik világversenyen győzött.
nov. 2
16:05
Cselgáncs: Özbas Szofi aranyérmes az U23-as Eb-n (She)
A 63 kilogrammos Özbas Szofi aranyérmet nyert a cselgáncsozók izsevszki U23-as Európa-bajnokságán szombaton.
nov. 2
16:21
Úszás: Tusup megerősítette, Földházit elküldték, Cusinato követte (She)
Shane Tusup a nyilvánosság előtt erősítette meg a korábbi sajtóhíreket, miszerint már nem a csapatának tagja Földházi Dávid és Ilaria Cusinato.
nov. 2
16:21
Meglepetés a Premier League-ben (Infostart)
Az angol labdarúgó-bajnokság 11. fordulójának szombati nyitómeccsén a Bournemouth nyerni tudott vendége, a Manchester United ellen.
nov. 2
16:27
Nb I: a Honvéd nyerni tudott a Puskás Akadémia otthonában (She)
nov. 2
16:39
Férfi kézi Bl: kikapott a Veszprém a Kielce otthonában (She)
A férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 6. fordulójában a lengyel Kielce hazai pályán 34–33-ra legyőzte a Telekom Veszprémet.
nov. 2
16:51
Szurkolókat érintő döntést hozott a Fradi (Infostart)
A jégkorong Erste Ligában címvédő Ferencváros műszaki probléma miatt zárt kapuk mögött játssza soron következő hazai mérkőzéseit.
nov. 2
16:51
ilyet riktán látni az Nb I-ben, gyönyörű gólt rúgott Gazdag (She)
Mint arról beszámoltunk, a Puskás Akadémia 2–1-re kikapott odahaza a Budapest Honvédtól a labdarúgó NB I 11. fordulójának nyitó mérkőzésén. A győztes gólt a 72. percben Gazdag Dániel szerezte, aki gyönyörű akció végén, egy tökéletes csel után talált a hazaiak kapujába!
nov. 2
16:51
Egy szépségdíjas Gazdag Dániel-góllal győzött a Honvéd Felcsúton (Azenpenzem)
Amikor a második félidő közepén leült a Puskás Akadémia-Bp. Honvéd meccs, a kispestiek labdarúgója szenzációs megmozdulással ugrasztotta talpra a lelátón helyet foglalókat.
nov. 2
16:53
Nb I: Zalaegerszeg–Fehérvár élőben az Nso-n! (She)
ZTE–Fehérvár találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
nov. 2
16:55
Nb I: Kaposvári Rákóczi–Újpest Fc élőben az Nso-n! (She)
Kaposvár–Újpest találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
nov. 2
16:57
Nb I: Diósgyőr–Kisvárda találkozó élőben az Nso-n! (She)
Diósgyőri VTK–Kisvárda találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
nov. 2
16:57
Labdarúgó NB I: A Budapest Honvéd 2-1-re verte a Puskás Akadémiát (ATV)
A Budapest Honvéd 2-1-re győzött a Puskás Akadémia vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 11. fordulójának szombati első mérkőzésén.
nov. 2
17:03
Nagy csatát bukott el a Veszprém (Infostart)
A Telekom Veszprém 34-33-ra kikapott a lengyel Vive Kielce otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének hatodik fordulójában, szombaton.
nov. 2
17:03
Sakk Eb: a férfiak kikaptak, a nők remiztek a zárófordulóban (She)
A magyar férfiválogatott a törököktől elszenvedett vereséggel, a női együttes pedig a szerbekkel játszott döntetlennel fejezte be szereplését a sakkcsapatok 22. Európa-bajnokságán a grúziai Batumiban.
nov. 2
17:05
Nehéz szülés volt, de végül öttel győzött és továbbjutott az Eto (She)
A Győri Audi ETO KC a gyengébben sikerült első félidő után a második harminc percben felülmúlta a szlovén Krim Mercator Ljubljanát, és ötgólos győzelmet aratott, így folytatódik a csapat győzelmi sorozata a női kézilabda Bajnokok Ligájában: négyből négyet megnyert, és biztosította helyét a középdöntőben.
nov. 2
17:09
Serie A: a Roma legyőzte a Napolit a szombat délutáni rangadón (She)
A Roma nyerte meg az olasz labdarúgó Serie A 11. fordulójának szombat délutáni rangadóját, mivel 2–1-re legyőzte a Napolit a Stadio Olimpicóban.
nov. 2
17:09
„Magyar pályákon ritkán látható” csodagóllal verte a Honvéd a Puskást (444.hu)
Gazdag Dániel varázsolt egyet a miniszterelnöki szentélyben.
nov. 2
17:15
Puskás-díjra méltó góllal szomorították a Puskás Akadémiát (Infostart)
A vendég Budapest Honvéd Gazdag Dániel fantasztikus góljával 2-1-re nyert a Puskás Akadémia otthonában szombaton, a labdarúgó OTP Bank Liga 11. fordulójának nyitómérkőzésén.