A 95-szörös válogatott védő a szezon végén fejezi be pályafutását
Ahhoz képest, hogy még a viszonylag derűlátó hozzáértők is rövid svédországi tartózkodásra tippeltek, magabiztosan menetel a magyar férfikézilabda-válogatott az Eb-n. Lázba hozta az országot Mikler Rolandék malmői parádéja.
A Szekszárd fiatal játékosánál tavaly májusban diagnosztizáltak leukémiát
jan. 22
0:12
Vízilabda Eb – Már nem nehéz az orosz lecke (Hírstart)
Az orosz válogatott lesz a magyar csapat ellenfele a Duna Arénában zajló vízilabda Európa-bajnokság férfitornájának mai negyeddöntőjében. A kétszeres olimpiai bajnok korábbi válogatott Fodor Rajmund a Lokálnak elmondta hazai pályán kötelező a győzelem.
jan. 22
0:13
Vízilabda Eb – Már nem nehéz az orosz lecke (Lokál)
jan. 22
0:14
A magyar vízilabda-válogatott bejutott a legjobb négy közé (Magyar Hírlap)
Bíró Attila együttese a keddi negyeddöntőben magabiztos játékkal, 16-3-ra győzte le a franciákat
jan. 22
0:16
Mihamarabb visszatérne Gereben Lívia (Hírstart)
Gyógyultnak érzi magát, és a következő idényben visszatérne Gereben Lívia, az Atomerőmű Szekszárd kosárlabdázója, akinél
jan. 22
0:17
Fucsovics és Babos Tokióért is harcol (Lokál)
A világelső Rafael Nadal magabiztos győzelemmel jutott be a második fordulóba a melbourne-i ausztrál nyílt
jan. 22
0:18
A végére elfogyott a lelkierő, kikaptunk a svédektől (Magyar Hírlap)
De küzdeni kell tovább, holnap a portugál csapat lesz az ellenfél
jan. 22
0:21
Visszavonul a szezon végén Juhász Roland (Lokál)
Megerősítette korábbi szándékát Juhász Roland, a MOL Fehérvár FC csapatkapitánya, hogy az idény végén befejezi labdarúgó pályafutását.
jan. 22
0:25
Mihamarabb visszatérne Gereben Lívia (Lokál)
jan. 22
0:48
Babos számára az Aus. Open első köre jelentette egyesben a végállomást (NSO)
Babos Tímea 6:3, 6:2-es vereséget szenvedett az Australian Open főtáblájának 1. fordulójában a 18 éves Iga Swiatektől, így egyesben búcsúzott.
jan. 22
0:48
Elnapolták Babos Tímea mérkőzését az Australian Openen (Hírstart)
Olyan sokat csúszott a mérkőzése, hogy végül csak szerdán kerül sor rá.
jan. 22
1:36
Aus. Open: Iga Swiatek–Babos Tímea – élőben az Nso-n! (Hírstart)
Az Australian Open női egyesének első fordulójában az utolsók között kerül sor a világranglistán 88. helyen álló Babos Tímea mérkőzésére az 56. helyezett, lengyel Iga Swiatek ellen. Kövesse a mérkőzés eseményeit folyamatosan frissülő szöveges közvetítésünk segítségével, szóljon hozzá, mondja el a véleményét!
jan. 22
1:54
Hiába a Mikler-bravúrok sora, kikaptak a magyar kézisek a házigazdától (Hírstart)
A magyar kézilabda-válogatottnak nyernie kell, hogy elődöntős pozícióban maradjon.
jan. 22
2:00
Őrületes izgalmak után, a címvédőt verve jutott elődöntőbe a Napoli a kupában (Hírstart)
Volt itt minden a villámgyors góltól kezdve a kapufákon és a két piros lapon át a kihagyott büntetőig.
jan. 22
2:24
Aus. Open: Babos Tímea gyorsan búcsúzott az egyestől (NSO)
Az Australian Open női egyesének első fordulójában Babos Tímea 67 perc alatt 6:3 6:2-es vereséget szenvedett a világranglista 56. helyén álló lengyel Iga Swiatektől, s ezzel búcsúzott az egyéni küzdelmektől.
jan. 22
2:54
Gulyás István: Kissé bizonytalan és fásult volt a csapat (Hírstart)
A szövetségi kapitány szerint, mindent megtettek a győzelemért.
jan. 22
3:36
Aus. Open: mindkét tavalyi női döntős továbbjutott (NSO)
Az Australian Open 3. napján magyar idő szerint szerda hajnalban lejátszott mérkőzéseken a női egyes címvédője, a 3. kiemelt Oszaka Naomi és tavalyi döntőbeli ellenfele, a 7. kiemelt Petra Kvitová is győztek, mindketten továbbjutottak a legjobb 32 közé, az elődöntőben találkozhatnak. A férfiaknál egy meccs ért véget, igaz, el sem kezdődött: Philipp
jan. 22
3:54
Fucsovics Márton legyőzte Sinnert, ott van a legjobb 32 között! (NSO)
Az Australian Open férfi egyesének 2. fordulójában a világranglistán 67. helyen álló Fucsovics Márton a 82. helyen álló, 18 éves olasszal, Jannik Sinnerrel találkozott, és három szettben 2 óra 16 perc alatt legyőzte, ezzel bejutott a legjobb 32 közé.
jan. 22
4:06
Tizenhárom góllal lőtt többet a franciáknál női válogatottunk (Magyar Hírlap)
Budapesti vízilabda-Európa-bajnokság
jan. 22
4:10
Froome felépülőben (Magyar Hírlap)
Kerékpár. A Team Ineost három Tour-győztes fémjelzi az idei francia körversenyen
jan. 22
4:12
Sarapova búcsúzott, lehet, hogy örökre (Hírstart)
Tenisz. A brit Konta Johannán kifogott a korábban műtött térde és a tunéziai Unsz Dzsábir, a világelső spanyol Rafael Nadal szinte lerohanta a bolíviai Hugo Dellient
jan. 22
4:12
Csatatér lett az erőfoci fellegvárából (Magyar Hírlap)
Labdarúgás. Kőkemény szakmai könyv, egyben szellemes olvasmány a Premier League huszonöt évéről
jan. 22
4:14
Sarapova búcsúzott, lehet, hogy örökre (Magyar Hírlap)
jan. 22
4:18
A mohácsiak címvédésre készülnek az örömtornán (Magyar Hírlap)
Akinek csapata van, annak közössége is van
jan. 22
4:27
Önmagát jelentette fel az edző (Lokál)
Feljelentette magát a Skót Labdarúgó Szövetségnél szerencsejáték-függősége miatt Brian Rice, az élvonalbeli Hamilton Academical vezetőedzője.
jan. 22
5:42
Aus. Open: Fucsovics Márton–Jannik Sinner – élőben az Nso-n! (Hírstart)
Az Australian Open férfi egyesének második fordulójában a világranglistán 67. helyen álló Fucsovics Márton a 82. helyen álló, 18 éves olasszal, Jannik Sinnerrel találkozik. Kövesse a mérkőzés eseményeit folyamatosan frissülő, szöveges közvetítésünk segítségével, szóljon hozzá, mondja el a véleményét!
jan. 22
6:30
Nem sikerült megverni a svédeket (Hírstart)
A férfi kézilabda-válogatott szerdán Portugália ellen juthat ki az olimpiai selejtezőre.
jan. 22
6:36
Aus Open: Fucsovics legyőzte az U21-es világbajnokot, bejutott a 3. körbe (NSO)
Az Australian Open 3. játéknapján a férfi egyes 2. fordulójában Fucsovics Márton 2 óra 16 perc hosszú mérkőzésen három játszmában legyőzte a novemberben az U21-es világbajnokságot megnyerő 18 éves olasz Jannik Sinnert, s ezzel bejutott a legjobb 32 közé.
jan. 22
6:42
Fucsovics ismét nyert, már a 32 között van Melbourne-ben (HVG)
Az olasz Jannik Sinnert verte a magyar teniszező.
jan. 22
6:45
Fucsovics ismét nyert (Propeller)
Az olasz Jannik Sinnert verte a magyar teniszező. Fucsovics Márton a 32 közé jutott a melbourne-i ausztrál nyílt teniszbajnokságon, miután szerdán a második fordulóban jobbnak bizonyult az olasz Jannik Sinnernél. Eredmény, 2. forduló (a 32 közé jutásért): Fucsovics Márton-Jannik Sinner (olasz) 6:4, 6:4, 6:3 Cikk- és címlapkép: AFP (MTI)
jan. 22
6:48
Babos Tímeának ennyi volt egyesben Ausztráliában (Infostart)
Az 1. fordulóban, két sima szettben verte lengyel riválisa az évnyitó Grand Slamen. Fucsovics Mártonról jobb hírek vannak.
jan. 22
6:57
Mégsem rombolják le Schumacherék gokartpályáját (Formula)
Egy ideig úgy tűnt, a pénz és az üzleti érdek dönti el a híres, kerpeni gokartpálya sorsát és hamarosan eltüntetik a föld színéről. A hatóságok azonban közbeléptek és megmenekül a komplexum.
jan. 22
7:00
Svédország ellen kijött, hogy elfáradt a kézilabda-válogatott (24.hu)
A játékosok és a szövetségi kaőitány is fáradtságot, fásultságot érzett a csapaton.
jan. 22
7:06
Aus. Open: mindkét tavalyi női döntős továbbjutott (Hírstart)
jan. 22
7:06
Australian Open – Babos Tímea az első fordulóban búcsúzott (Magyar Nemzet)
Babos Tímea az első fordulóban búcsúzott a melbourne-i ausztrál nyílt teniszbajnokságon, miután szerdán kikapott a lengyel Iga Swiatektől.
jan. 22
7:09
Díjazták a legjobb magyar ralikrosszosokat (Formula)
Parc Fermé: Díjazták a legjobb magyar ralikrosszosokat
jan. 22
7:12
Australian Open – Babos Tímea az első fordulóban búcsúzott (Hírstart)
jan. 22
7:12
Fucsovics legyőzte Jannik Sinnert (444)
Ezzel a legjobb 32 közé jutott az Ausztrál Openen.
jan. 22
7:12
Tizenhat magyar gól a francia hálóban (Magyar Nemzet)
A franciák nincsenek egy súlycsoportban a mieinkkel. Már az első negyedben eldőlt a mérkőzés sorsa, Keszthelyi, a góllövőlista éllovasa mesterhármast lőtt, majd később hozzátett még egyet.
jan. 22
7:21
A Manchester City képtelen gólt lőni büntetőből (Rangadó)
Egészen elképesztő mennyiségben hagyják ki a tizenegyeseket.
jan. 22
7:30
Nba: Dallas szerencsét hozott, vége a rossz Clippers-szériának (NSO)
Három elvesztett találkozó után a Dallas Mavericks otthonában tudott újra nyerni a Los Angeles Clippers – ez volt az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) keddi játéknapjának egyetlen mérkőzése.
jan. 22
7:33
Fucsovics lendületben maradt, már a 32 között jár (24.hu)
A magyar teniszező 2 óra 16 alatt győzött az ausztrál nyílt teniszbajnokság 2. fordulójában.
jan. 22
7:48
Nhl: az Islanders nyerte meg a New York-i rangadót (NSO)
A New York Islanders 4–2-re nyert városi riválisa, a New York Rangers otthonában az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) magyar idő szerint szerda hajnali programjában.
jan. 22
7:54
Fucsovics legyőzte Jannik Sinnert (Hírstart)
jan. 22
7:56
Az utolsó pillanatban győzött a Florida (Hírstart)
A Florida Panthers hat másodperccel a rendes játékidő vége előtt szerzett találattal nyert a Minnesota Wild otthonában az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) hétfői játéknapján.
jan. 22
8:00
Aus. Open: Djokovic marad a japán vonalon; Barty is a 32 között (NSO)
Az Ausztralian Open harmadik játéknapjának szerda hajnali programjában elmaradtak az igazi falrengető meglepetések: a férfiaknál a második Novak Djokovics, a nőknél az első kiemelt Ashleigh Barty is simán került a harmadik fordulóba, ahol a címvédő Oszaka Naomira a szetthátrányból továbbjutó Cori Gauff vár.
jan. 22
8:03
Újabb, rajtszámokkal kapcsolatos furcsaságok (Formula)
Évek óta saját rajtszámmal rendelkeznek a Formula-1-es mezőny tagjai. De tudjuk-e, mikor alakult ki tökéletes, a rajtszámokkal megegyező sorrend az időmérőn, illetve a futamon?