A 95-szörös válogatott védő a szezon végén fejezi be pályafutását
A Szekszárd fiatal játékosánál tavaly májusban diagnosztizáltak leukémiát
jan. 22
0:14
A magyar vízilabda-válogatott bejutott a legjobb négy közé (MMonline)
Bíró Attila együttese a keddi negyeddöntőben magabiztos játékkal, 16-3-ra győzte le a franciákat
jan. 22
0:18
A végére elfogyott a lelkierő, kikaptunk a svédektől (MMonline)
De küzdeni kell tovább, holnap a portugál csapat lesz az ellenfél
jan. 22
0:48
Babos számára az Aus. Open első köre jelentette egyesben a végállomást (She)
Babos Tímea 6:3, 6:2-es vereséget szenvedett az Australian Open főtáblájának 1. fordulójában a 18 éves Iga Swiatektől, így egyesben búcsúzott.
jan. 22
2:24
Aus. Open: Babos Tímea gyorsan búcsúzott az egyestől (She)
Az Australian Open női egyesének első fordulójában Babos Tímea 67 perc alatt 6:3 6:2-es vereséget szenvedett a világranglista 56. helyén álló lengyel Iga Swiatektől, s ezzel búcsúzott az egyéni küzdelmektől.
jan. 22
3:36
Aus. Open: mindkét tavalyi női döntős továbbjutott (She)
Az Australian Open 3. napján magyar idő szerint szerda hajnalban lejátszott mérkőzéseken a női egyes címvédője, a 3. kiemelt Oszaka Naomi és tavalyi döntőbeli ellenfele, a 7. kiemelt Petra Kvitová is győztek, mindketten továbbjutottak a legjobb 32 közé, az elődöntőben találkozhatnak. A férfiaknál egy meccs ért véget, igaz, el sem kezdődött: Philipp
jan. 22
3:54
Fucsovics Márton legyőzte Sinnert, ott van a legjobb 32 között! (She)
Az Australian Open férfi egyesének 2. fordulójában a világranglistán 67. helyen álló Fucsovics Márton a 82. helyen álló, 18 éves olasszal, Jannik Sinnerrel találkozott, és három szettben 2 óra 16 perc alatt legyőzte, ezzel bejutott a legjobb 32 közé.
jan. 22
4:06
Tizenhárom góllal lőtt többet a franciáknál női válogatottunk (MMonline)
Budapesti vízilabda-Európa-bajnokság
jan. 22
4:10
Froome felépülőben (MMonline)
Kerékpár. A Team Ineost három Tour-győztes fémjelzi az idei francia körversenyen
jan. 22
4:12
Csatatér lett az erőfoci fellegvárából (MMonline)
Labdarúgás. Kőkemény szakmai könyv, egyben szellemes olvasmány a Premier League huszonöt évéről
jan. 22
4:14
Sarapova búcsúzott, lehet, hogy örökre (MMonline)
Tenisz. A brit Konta Johannán kifogott a korábban műtött térde és a tunéziai Unsz Dzsábir, a világelső spanyol Rafael Nadal szinte lerohanta a bolíviai Hugo Dellient
jan. 22
4:18
A mohácsiak címvédésre készülnek az örömtornán (MMonline)
Akinek csapata van, annak közössége is van
jan. 22
4:42
Átlátszó felsőben villantott a brutális keblű üzletasszony (Ripost)
Anastasia Skyline egy sportfogadással foglalkozó oldalt is reklámoz közösségi oldalán.
jan. 22
6:36
Aus Open: Fucsovics legyőzte az U21-es világbajnokot, bejutott a 3. körbe (She)
Az Australian Open 3. játéknapján a férfi egyes 2. fordulójában Fucsovics Márton 2 óra 16 perc hosszú mérkőzésen három játszmában legyőzte a novemberben az U21-es világbajnokságot megnyerő 18 éves olasz Jannik Sinnert, s ezzel bejutott a legjobb 32 közé.
jan. 22
6:48
Babos Tímeának ennyi volt egyesben Ausztráliában (Infostart)
Az 1. fordulóban, két sima szettben verte lengyel riválisa az évnyitó Grand Slamen. Fucsovics Mártonról jobb hírek vannak.
jan. 22
7:06
Australian Open – Babos Tímea az első fordulóban búcsúzott (Azenpenzem)
Babos Tímea az első fordulóban búcsúzott a melbourne-i ausztrál nyílt teniszbajnokságon, miután szerdán kikapott a lengyel Iga Swiatektől.
jan. 22
7:12
Fucsovics legyőzte Jannik Sinnert (444.hu)
Ezzel a legjobb 32 közé jutott az Ausztrál Openen.
jan. 22
7:12
Tizenhat magyar gól a francia hálóban (Azenpenzem)
A franciák nincsenek egy súlycsoportban a mieinkkel. Már az első negyedben eldőlt a mérkőzés sorsa, Keszthelyi, a góllövőlista éllovasa mesterhármast lőtt, majd később hozzátett még egyet.
jan. 22
7:21
Világmárka lett Király Gábor szürke mackója (BorsOnline)
Hatalmas népszerűségnek örvend a 108-szoros válogatott Király Gábor ikonikus szürke mackója: a föld minden tájára rendelnek belőle.
jan. 22
7:30
Nba: Dallas szerencsét hozott, vége a rossz Clippers-szériának (She)
Három elvesztett találkozó után a Dallas Mavericks otthonában tudott újra nyerni a Los Angeles Clippers – ez volt az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) keddi játéknapjának egyetlen mérkőzése.
jan. 22
7:48
Nhl: az Islanders nyerte meg a New York-i rangadót (She)
A New York Islanders 4–2-re nyert városi riválisa, a New York Rangers otthonában az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) magyar idő szerint szerda hajnali programjában.
jan. 22
7:51
Újabb akadály, alig marad idejük a pihenésre a magyar kéziseknek (Ripost)
Ma, Portugália ellen zárja a középdöntőt a férfi kézilabda Európa-bajnokságon a magyar válogatott, amelynek szinte semmi ideje nem marad a pihenésre. Ez már a sokadik akadály, amit meg kell oldania az együttesnek.
jan. 22
7:53
Nagy Viktor végre Budapesten nyerne! (Ripost)
Olyan történt Nagy Viktorral a budapesti vízilabda Európa-bajnokságon, ami eddig soha. Kapott gól nélkül zárt egy meccset a kiváló kapus, akit három győzelem választ el az újabb példátlan sikertől: először nyerne a magyar fővárosban aranyérmet egy világtornán.
jan. 22
8:00
Aus. Open: Djokovic marad a japán vonalon; Barty is a 32 között (She)
Az Ausztralian Open harmadik játéknapjának szerda hajnali programjában elmaradtak az igazi falrengető meglepetések: a férfiaknál a második Novak Djokovics, a nőknél az első kiemelt Ashleigh Barty is simán került a harmadik fordulóba, ahol a címvédő Oszaka Naomira a szetthátrányból továbbjutó Cori Gauff vár.
jan. 22
8:06
Fucsovics bejutott a legjobb 32 közé az Auszralian Openen (Behaviour)
Olasz ellenfelét verte három szettben.
jan. 22
8:18
Nb Iii: újabb volt válogatott játékos igazolt a Blsz I listavezetőjéhez (She)
A korábban Hollandiában és Izraelben is futballozó Hrepka Ádám a budapesti első osztályban éllovas BVSC-Zuglóban folytatja pályafutását – számolt be róla a pestifoci.hu.
jan. 22
8:21
Ligetvári Patrik Quintana kapuját is szétbombázná (BorsOnline)
Honosított kubaiak­kal készül a mieink legyőzésére Portugália az Eb középdöntő zárómeccsén, melynek tétje az elődöntő és az olimpiai selejtező tornán való részvétel.
jan. 22
8:30
Nem üti egymást a magyar-portugál és a magyar-orosz - sport a tévében (Infostart)
Az egyik negyed 4-kor, a másik este 7-kor kezdődik. A két férfi-Eb-meccsen (kézilabda, vízilabda) kívül lesz még Real Madrid és Man. United is, e kettő közül viszont választani kell.
jan. 22
8:39
Fucsovics bejutott a legjobb 32 közé, Babos az első fordulóban kiesett az Australian Openen (Behaviour)
Egyik szemünk sír, a másik nevet.
jan. 22
8:41
Futballfényűzés közpénzből (Behaviour)
A közpénzből működtetett labdarúgó NB I-ben a játékosok havi átlagfizetése 3,3 millió forint, ez pont a tízszerese annak az összegnek, amit átlagosan a magyar lakosság keres.
jan. 22
8:42
Fucsovics Márton a 32 között az Australian Openen (Azenpenzem)
Fucsovics Márton a 32 közé jutott a melbourne-i ausztrál nyílt teniszbajnokságon, miután szerdán a második fordulóban jobbnak bizonyult az olasz Jannik Sinnernél.
jan. 22
8:48
Aus. Open: Párosban már átléptem ezt a mentális gátat – Babos Tímea (She)
Babos Tímea két szettben vereséget szenvedett a lengyel Iga Swiatektől az Australian Open 1. fordulójában. A magyar versenyző a hivatalos közösségi oldalán reagált a korai búcsúra.
jan. 22
8:50
Női kosár Európa-kupa: rázós repülőút, szekszárdi bizakodás (She)
A spanyolországi viharok miatt rázós repülőút után, de optimista hangulatban érkezett Bilbaóba a Szekszárd női kosárlabdacsapata a Gernika elleni Európa-kupa-párharc első, szerda esti felvonására.
jan. 22
8:54
Női vízi Eb: A spanyolok ellen a szurkolók egy gólt énekeljenek be a kapuba – Bíró (She)
A Budapesten zajló női vízilabda Európa-bajnokság negyeddöntőjében a magyar válogatott 16–3-ra legyőzte Franciaországot, így bejutott az elődöntőbe, amelyben a világbajnoki ezüstérmes Spanyolországgal találkozik. A mérkőzés után Bíró Attila szövetségi kapitánnyal és Szilágyi Dorottyával beszélgetett az NSO Tv stábja.
jan. 22
8:54
Fucsovics győzött, Babos egyesben kiesett az Australian Openen (888.hu)
Fucsovics Márton legyőzte olasz ellenfelét, ezzel bejutott a legjobb 32 közé az Australian Open tenisztornán.
jan. 22
8:54
Szenzáció hajnalban, világbajnokot vert Fucsovics (Ripost)
Marcinak tényleg a kedvenc versenye az ausztrál Grand Slam, ahol bejutott a legjobb 32 közé.
jan. 22
8:56
Üzleti siker, népszerű Király Gábor szürke nadrágja (Ripost)
Király Gábor nem csak a kapuban, az üzleti életben is sikeres.
jan. 22
9:18
Televízió: Szujó Zoltán elnézést kért az M4 Sporttól (She)
Szujó Zoltán májusban nagy port kavarva távozott az M4 Sporttól. A sportriporter most visszatért a közmédia csatornájának képernyőjére, és a reggeli sporthíradó vendégeként bocsánatot kért, illetve párbeszédet kezdeményezett.
jan. 22
9:21
Együtt hódítanak a Jansik tesók (BorsOnline)
Noha a Jansik tesók mindkét tagja sikeres, mégis ritkán szerepelnek együtt a válogatottban. A két évvel ezelőtti Eb-n Dávid jutott szerephez, most Szilárd.
jan. 22
9:24
Férfi kézi Eb: A végsőkig harcolunk – üzenik a portugálok (She)
A szlovénoktól elszenvedett vereségével Portugáliának egyetlen esélye maradt, hogy ott legyen a torna stockholmi végjátékában – ha legyőz minket a férfi kézilabda Európa-bajnokság szerdai játéknapján.
jan. 22
9:36
A londoni olimpia mindegyik román súlyemelőjének pozitív lett a doppingtesztje (444.hu)
Köztük két érmesé is.
jan. 22
9:42
Vb 2022: sorsoltak Afrikában – Szalah vagy Aubameyang kiesik (She)
Kedd este a kairói Nile Ritz-Carlton Hotelben megtartották a 2022-es labdarúgó-világbajnokság afrikai selejtező csoportkörének sorsolását. Érdekesség, hogy egy négyesbe került két gyakori vb-résztvevő, Elefántcsontpart és Kamerun, és ugyancsak egymás rovására léphet közelebb a katari döntőhöz a kontinens két kiváló támadója, Mohamed Szalah (Eg
jan. 22
9:44
Férfi kézi Eb: a svéd kapitány szerint megérdemelten nyertek hattal a magyarok ellen (She)
Utolsó mérkőzésére készül svéd szövetségi kapitányként Kristján Andrésson, aki szerint csapata kedden megérdemelten nyert hat góllal Magyarország ellen a svéd, norvég, osztrák közös rendezésű Európa-bajnokság középdöntőjében.
jan. 22
9:46
Aus Open: újabb feltörekvő fiatal lesz Fucsovics következő ellenfele (She)
Az Australian Open férfi egyesének második fordulójában a világranglista 80. helyén álló amerikai Tommy Paul 4 óra 19 perc alatt legyőzte a 18. kiemelt, bolgár Grigor Dimitrovot. Ez azt jelenti, hogy 20 éves Denis Shapovalov és a 18 éves Jannik Sinner után a 22 éves Paul lesz Fucsovics Márton ellenfele a 3. fordulóban – minden bizonnyal pénteke
jan. 22
9:48
A Kisvárda az Nb I-ből egyedüliként nyert meg három edzőmeccset (She)
A tavaszi szezonrajtot felvezető sorozatunk második részéből kiderül, hogy a Kisvárda az egyetlen NB I-es csapat, amelyik a három téli felkészülési meccséből mind a hármat megnyerte, igaz, a tavaszi keretét korán kialakító DVTK is veretlenül zárta a téli időszakot. Szó lesz a debreceni problémákról is, arról, hogy néhány nappal a rajt előtt úgy tűn
jan. 22
9:57
Szujó Zoltán bocsánatot kért az M4 Sporttól (Ripost)
A sportriporter megbánta a tavalyi viselkedését.
jan. 22
10:21
Romlott az állapota Schumachernek (BorsOnline)
Meglepő információval állt elő egy olasz idegsebész. Nicola Acciari azt állítja, a régi Michael Schumacherre képtelenség ráismerni, mert annyira megváltozott, romlott az egészségi állapota.
jan. 22
10:30
Aus Open: újabb feltörekvő fiatal vár Fucsovics Mártonra (She)
jan. 22
10:33
Új rekord: félmeztelenül futott a fagyban a magyar Jégember (BorsOnline)
Életét kockáztatta leg­újabb akciójával Szilágyi Zoltán. A sportoló félmeztelenül futotta le a Mátrafüred és Kékes-csúcs közötti, oda-vissza összesen 23,2 kilométeres távot, mínusz 10 fokban.