2007. május 5. szombat

máj. 5
0:13
Két légiósa után elveszti a bajnokságot is a Pécs? (Blikk)
Sopron - Trónfosztásra készülnek a női kosarasoknál, a soproniak igyekeznek véget vetni a pécsiek évek óta tartó uralkodásának. A bajnoki döntő küzdelemsorozata ma 16 órakor kezdődik Sopronban, s legkorábban május 10-én, legkésőbb május 15-én derül ki, hogy a harmadik siker után melyik csapat ünnepelheti a bajnoki aranyérmet.
máj. 5
0:13
Karcag várja a Fradit (Blikk)
Karcag - Az NB II-es bajnokságot szeretné eldönteni a Karcag focicsapata. A gárda a Keleti csoportban vasárnap 16.45-kor fogadja a Ferencvárost, és a játékosok vallják, ha rajtuk múlik, másodosztályban maradnak a zöld-fehérek. A Fradi holtversenyben (50-50 pont) áll a Nyíregyházával, de jobb gólkülönbségével még első.
máj. 5
0:13
Paksnak kell Horváth Ferenc (Blikk)
A Fehérvár gárdájától eltanácsolt csatár tegnap délben megállapodott a Paks NB I-es labdarúgócsapatával.
máj. 5
0:13
10 millióba került, 100 milliót ér a két légiós (Blikk)
Lehet, utoljára látja ma a diósgyőri közönség focicsapatuk két afrikai büszkeségét, Kethevoama Foxit (20) és Halidou Douvát (21).
máj. 5
0:13
Esélyünk sem volt az EB-re (Blikk)
Róma - Michel Platini (51), az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) elnöke szerint politikai döntés született két hete, a 2012-es kontinenstorna házigazdájának cardiffi kijelölésekor, amelynek során az ukrán-lengyel pályázat nyert, az olasz lett a második, a magyar-horvát viszont egyetlen szavazatot sem kapott.
máj. 5
0:13
Kínában ünnepel Talmácsi Gábor (Blikk)
A 125 köbcentisek vb-jét összetettben vezető versenyző századik futamán vesz részt a sorozatban. Talma szeretne szépen ünnepelni, azaz legalább a dobogóra állni.
máj. 5
7:00
NBA: egyetlen ponttal nyert, és továbbjutott a Nem Jersey (She)
Továbbjutott a New Jersey csapata az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszásának első köréből. A Nets a Toronto elleni párharc hatodik meccsén egyetlen ponttal nyert, így 4-2-es összesítéssel a legjobb négy között van keleten.
máj. 5
7:11
NHL: az utolsó pillanatban szedte össze magát a Buffalo (She)
Hosszabbításban nyert a Buffalo csapata az észak-amerikai profi jégkorong-bajnokság (NHL) rájátszásának második fordulójában. A Sabres ezzel összetettben 3-2-re vezet a New York Rangers ellen.
máj. 5
10:11
Sportlövő Világkupa: Sidi Péter győzött Bangkokban (She)
máj. 5
11:41
Dávid már legyőzte Góliátot, de a java még hátra van (Infostart)
Hihetetlen meglepetések, szenzációs fordulatok, óriási ütközetek. Magyarán semmi különös nem történt az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) idei rájátszásának első körében, csak az, ami szokott. Betlizett egy-két óriás, Dávid legyőzte Góliátot, nézőcsúcsok és drámák minden mennyiségben. Pedig a világ legnézettebb sportesemény-sorozata csak most lendül bele.
máj. 5
11:57
Vége Ronaldo idényének? (Infostart)
Lapinformáció szerint izomhúzódást szenvedett, ezért ebben a szezonban már nem játszhat Ronaldo, a Bajnokok Ligája-döntős Milan brazil támadója.
máj. 5
12:33
Arsenal: napokon belül aláírhat a tehetséges lengyel kapus (She)
Egybehangzó londoni és varsói lapinformációk szerint napokon belül az Arsenalhoz igazolhat Lukasz Fabianski (képünkön), a Legia Warszawa és a lengyel labdarúgó-válogatott kapusa. A 22 éves tehetség valószínűleg 3 millió euróért cserél klubot.
máj. 5
12:49
AC Milan: izomhúzódás miatt vége Ronaldo idényének? (She)
Lapinformáció szerint izomhúzódást szenvedett, ezért a mostani szezonban már nem állhat az AC Milan rendelkezésére Ronaldo (képünkön), a Bajnokok Ligája-döntős olasz labdarúgócsapat brazil sztárja.
máj. 5
12:55
De La Hoya-Mayweather: a címvédő a nehezebb (She)
A címvédő Oscar De La Hoya a mérlegelés során közel két kilogrammal nehezebbnek bizonyult kihívójánál, Floyd Mayweather Jr.-nál Las Vegasban, ahol magyar idő szerint vasárnap hajnalban minden idők egyik legnagyobb érdeklődéssel várt ökölvívó-mérkőzésére kerül sor kettejük között a Boksz Világtanács (WBC) nagyváltósúlyú világbajnoki címéért.
máj. 5
14:36
Büntető döntötte el a manchesteri rangadót (Infostart)
A listavezető Manchester United 1-0-ra győzött a Manchester City pályáján az angol labdarúgó-bajnokságban.
máj. 5
14:42
Atlétika, IAAF Grand Prix, Oszaka: Wariner gyors és magabiztos (She)
A várakozásoknak megfelelően Jeremy Wariner nyújtotta a legjobb teljesítményt az oszakai atlétikai Grand Prix-versenyen, a szabadtéri szezon első igazán jelentős nemzetközi viadalán. Az olimpiai és világbajnok amerikai futó 44.02 mp-cel nyerte a 400 métert.
máj. 5
16:01
A Honvéd ismét megtréfálta az MTK-t (Infostart)
A tabella második helyén álló MTK - peches körülmények között - 2-1-re kikapott a Honvédtól a Bozsik Stadionban a labdarúgó NB I 27. fordulójában. A vendégek is két gólig jutottak, de a másodikat tévesen nem adta meg a játákvezető.
máj. 5
16:17
Vívó Vk, Bangkok: második helyen végzett Nemcsik Zsolt (She)
Nemcsik Zsolt (képünkön) ezüstérmet szerzett a férfi kardozók bangkoki Világkupa-versenyén.
máj. 5
16:17
Női kézilabda NB I: hazai pályán nyert a Kőbánya a Makó ellen (She)
Hat góllal, 35-29-re nyert a Kőbányai Spartacus női kézilabdacsapata a bajnokság 9-12. helyéért folyó rájátszásában.
máj. 5
16:24
Újabb kínos Bayern-pontvesztés (Infostart)
A címvédő Bayern München 1-1-es döntetlen ért el a sereghajtó és már kiesett Mönchengladbach otthonában a német labdarúgó Bundesliga 32. fordulójában.
máj. 5
18:18
Döntetlen a Fradi-Újpest rangadón (Infostart)
A Ferencváros 6-6-os döntetlent játszott az Újpesttel a férfi vízilabda ob I szombati fővárosi rangadóján.
máj. 5
18:34
Férfi kézilabda: ötödik meccs dönt a Szeged-Dunaferr elődöntőben (She)
máj. 5
18:55
Cselgáncs, Vk: Ungvári Miklós bronzérmet szerzett Moszkvában (She)
A 66 kg-os Ungvári Miklós bronzérmet nyert a cselgáncsozók olimpiai kvalifikációs Világkupa-viadalán, Moszkvában.
máj. 5
19:05
Férfi kézilabda: Tatabányán nyert a Debrecen együttese (She)
Idegenben győzött a Debrecen férfi kézilabdacsapata a bajnokság 5-8. helyéért zajló mérkőzésén.
máj. 5
19:11
Női labdarúgás: döntetlen lett a magyar-román válogatott meccs (She)
máj. 5
19:29
A mentő vitte el a világ egyik legjobb úszónőjét (Infostart)
Az olimpiai bronzérmes, világ- és Európa-bajnok Cseh László nyerte a 400 vegyest az olaszországi Mondoviban rendezett rövidpályás nemzetközi úszóversenyen.
máj. 5
19:48
Férfi vízilabda ob I: vihar miatt nem volt meccs Szolnokon (She)
A viharos időjárás miatt elmaradt a Szolnok-Szeged mérkőzés a férfi vízilabda ob I szombati játéknapján.
máj. 5
20:30
Női kézilabda NB I: idegenben nyert a Kiskunhalas együttese (She)
Idegenben nyert a Kiskunhalas együttese a női kézilabda-bajnokság 5-8. helyéért vívott mérkőzésén.
máj. 5
20:36
Anglia: három góllal verte az Aston Villa a Sheffieldet (She)
Az Aston Villa 3-0-ra verte a Sheffield United együttesét az angol labdarúgó-bajnokság 37. fordulójának utolsó szombati mérkőzésén.
máj. 5
20:41
Női kosárlabda: előnyt szerzett a hazai pályán játszó Szolnok (She)
Hazai pályán nyert a Szolnok női kosárlabdacsapata a bajnokság rájátszásában, a hetedik helyért folyó párosításban.
máj. 5
20:57
Halálos baleset az Argentin-ralin (Infostart)
A világbajnoki címvédő francia Sebastien Loeb áll az élen a szombati első öt szakasz után az Argentin-ralin, a világbajnoki sorozat idei hatodik futamán.
máj. 5
21:08
Meglepetés: idegenben nyert a Barcelona (Infostart)
A Barcelona ritka 2007-es idegenbeli bajnoki győzelmeinek egyikével megerősítette első helyét a spanyol bajnoki tabellán.
máj. 5
21:13
Férfi kézilabda: megóvja a Szeged a Dunaferr elleni mérkőzést (She)
máj. 5
21:44
Németország, Regionalliga: Lőw Zsolték feljutottak a második ligába (She)
máj. 5
22:16
Férfi kosárlabda: simán nyert a Dombóvár, szorosabban a Sopron (She)
Hazai pályán nyert a Sopron a magyar férfi élvonalbeli kosárlabda-bajnokság 9-14. helyéért folytatott rájátszásában.
máj. 5
22:21
Szerbia: huszonötödik bajnoki címét szerezte a Crvena zvezda (She)
A Crvena zvezda 2-1-re legyőzte a Partizan Beogradot, ezzel megnyerte a szerb labdarúgó-bajnokságot.
máj. 5
22:32
Ligue1: döntetlent játszott a fővárosban a már bajnok Lyon (She)
Juninho a lefújás előtt egyenlített, így a már bajnok Olympique Lyon pontot szerzett a fővárosban, a Paris Saint-Germain otthonában.
máj. 5
23:21
Románia: a Dinamo Bukarest megnyerte a bajnoki címet (She)
Fennállása során a 18. bajnoki címet nyerte el a Dinamo Bukarest együttese, miután behozhatatlan előnyre tett szert a román labdarúgó-bajnokságban.