2009. február 12. csütörtök

febr. 12
22:05
Serie A: Kakának biztosan ki kell hagynia a vasárnapi derbit (She)
Az AC Milan brazil zsenije, Kaká a múlt heti Reggina elleni mérkőzésén szenvedett sérülést, aminek következtébe a legfrissebb olasz hírek szerint biztosan nem lesz bevethető a vasárnapi városi derbin.
febr. 12
22:07
Norvég rali: Petter Solberg végzett az élen az első napon (She)
A hazaiak kedvence, Petter Solberg nyerte meg Oslóban a szuperspeciális szakaszt a Norvég rali első napján. A második helyen a finn Mikka Hirvonen, a harmadikon a francia Sébastien Loeb végzett.
febr. 12
22:09
Tenisz: Gyementyjeva nyerte az oroszok csatáját Párizsban (She)
A harmadik kiemeltként induló, olimpiai bajnok orosz Jelena Gyementyijeva két szettben verte honfitársát, Anasztaszija Pavljucsenkovát a párizsi női tenisztorna nyolcaddöntőjében
febr. 12
22:21
Vasas: Mundi Roland állkapcsát a mai napon meg kellett műteni (She)
A 4–0-s hazai győzelemmel végződő szerdai nyíregyházi Ligakupa-mérkőzésen a Vasas tehetséges középpályását, Mundi Rolandot egy ütközést követően a 66. percben le kellett cserélni. A Vasas hivatalos honlapja hírül adta, hogy a fiatal játékosnak két helyen eltört az állkapocscsontja.
febr. 12
22:23
Cozma-ügy: hírzárlat a Sztojkának tulajdonított levél ügyében (She)
A Sztojka Ivánnak tulajdonított levél tartalmáról egyelőre nem adnak tájékoztatást – mondta a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője csütörtök este az MTI-nek.
febr. 12
22:25
A harmadik kiemeltként induló olimpiai bajnok orosz Jelena Gyementyjeva két szettben megverte honfitársát, Anasztaszija Pavljucsenkovát a párizsi női tenisztorna nyolcaddöntőjében
febr. 12
22:27
Asztalitenisz Pro Tour: három magyar jutott a főtáblára (She)
Egyesben három magyar játékos szerepelhet a főtáblán az asztaliteniszezők kuvaitvárosi Pro Tour-versenyén.
febr. 12
22:29
Ökölvívás: tovább csúszik a Csagajev-Valuev visszavágó (She)
Christian Meyer, a német Sauerland istálló üzletvezetője is megerősítette, hogy a WBA szeptember 15-ig meghosszabbította a nehézsúlyú világbajnok Ruszlan Csagajev kötelező címvédéséig rendelkezésre álló időt, így a szervezet két világbajnokának eredetileg június 26-ra tervezett összecsapására csak ősszel kerülhet sor.
febr. 12
22:39
Ökölvívás: tovább csúszik a Csagajev-Valujev visszavágó (She)
Christian Meyer, a német Sauerland istálló üzletvezetője is megerősítette, hogy a WBA szeptember 15-ig meghosszabbította a nehézsúlyú világbajnok Ruszlan Csagajev kötelező címvédésére megszabott időt, így a szervezet két világbajnokának eredetileg június 26-ra tervezett összecsapására csak az ősszel kerülhet sor.
febr. 12
22:41
Tenisz: az első helyen kiemelt Nadal továbbjutott Rotterdamban (She)
Az első helyen kiemelt Rafael Nadal továbbjutott a rotterdami tenisztorna harmadik fordulójába, miután három szettben, 7:5, 3:6, 6:2-re győzte le a világranglistán 478. helyen álló bolgár Grigor Dimitrovot.
febr. 12
22:57
Férfi kosárlabda Euroliga: győzött a Panathinaikosz, kikapott az Alba (She)
Csütörtökön este véget ért a férfi kosárlabda Euroliga középszakaszának harmadik fordulója. A címvédő CSZKA Moszkva az olasz Montepaschi otthonában szenvedett 74–56-os vereséget, a Panathinaikosz 92–67-re hazai pályán győzte le a Lottomatica Roma együttesét. Az Alba Berlin a Barcelona otthonában kapott ki.
febr. 12
23:15
Férfi kosárlabda: plusz egy amerikai próbajátékos Körmenden (She)
Azok után, hogy erre a hétre már elkönyveltek egy új amerikai próbajátékost (Chris Rodgers) a LamiVéd Körmend férfi kosárlabdacsapata, ismét egy amerikait tesztel Peter Stahl vezetőedző: a két idénnyel ezelőtt Pakson hiába próbálkozó Peter Mulligan bizonyíthatja, hogy erősítést jelentene a gárdának.
febr. 12
23:33
Vasas: Németh Norbert az orosz bajnokságban folytathatja karrierjét (She)
A Vasas középpályása, Németh Norbert az orosz bajnokságban szereplő Tom Tomszk csapatában folytathatja pályafutását – adta hírül a budapesti piros-kék klub hivatalos honlapja, a vasasbp.hu. Döntés várhatóan néhány nap múlva születik majd.
febr. 12
23:51
Azok után, hogy erre a hétre már elkönyveltek egy új amerikai próbajátékost (Chris Rodgers) a Polaroid-Lami-Véd Körmend férfi kosárlabdacsapatánál, ismét egy amerikait tesztel Peter Stahl vezetőedző: a két idénnyel ezelőtt Pakson hiába próbálkozó Peter Mulligan bizonyíthatja, hogy erősítést jelentene a gárdának.