2013. augusztus 10. szombat

aug. 10
0:06
Eurofutball: egy pont lett a mesterhármas jutalma (She)
A belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 3. fordulójának nyitó mérkőzésén a Kortrijk kétgólos hátrányból felállva hazai pályán 3–3-as döntetlent játszott a Lokerennel. A vendéglátók pontmentésében óriási szerepet játszott a horvát Ivan Santini, aki mesterhármast ért el a meccsen, a harmadik találatát pedig a 93. percben szerezte tizenegyesből.
aug. 10
0:42
Tenisz: a címvédőt kiejtette, jöhet a tavalyi döntős (She)
A Torontóban zajló kemény pályás női tenisztorna negyeddöntőjében a címvédő Petra Kvitová már 6:4, 5:4-re is vezetett Sorana Cirstea ellen, ám a román versenyző fordított, és bejutott a legjobb négy közé, ahol a tavalyi döntős Li Na lesz az ellenfele. A kínai versenyző két játszmában bizonyult jobbnak a szlovák Dominika Cibulkovánál.
aug. 10
1:54
Barcelona továbbra is csodálatos város (Metropol)
Minden idők egyik legsikeresebb vizes világbajnokságát zárta a magyar úszócsapat a katalán fővárosban.
aug. 10
1:58
Perforált béllel védett büntetőt (Metropol)
A brazil hálóőr a 89. percben lett a meccs hőse, később kórházba kellett szállítani.
aug. 10
2:02
Rooneyt nem mehet a Chelsea-hez (Metropol)
Az angol bajnok Manchester United visszautasította a Chelsea újabb, második ajánlatát elkívánkozó futballsztárjáért.
aug. 10
2:06
Három magyar a főtáblán férfi kardban (Metropol)
A négy magyar induló közül három feljutott a 64-es táblára a budapesti vívó-világbajnokság férfi kardversenyében.
aug. 10
2:10
Nőtt Ronaldo fizetése, hosszabbított (Metropol)
Cristiano Ronaldo 2018-ig meghosszabbította szerződését a Real Madrid labdarúgócsapatánál.
aug. 10
2:14
Fiola és Varga újoncként Egervári keretében (Metropol)
Két újonccal bővült a csehek ellen készülő labdarúgó válogatott kerete.
aug. 10
2:18
Best of Nagy Viktor (Metropol)
A vízilabdások világbajnoki címhez nagyban hozzájárult Nagy Viktor kapus is. Íme a hálóőr legjobb pillanatai.
aug. 10
2:22
Marosiék nyolcaddöntősök párosban (Metropol)
Marosi Katalin az amerikai Megan Moulton-Levyvel az oldalán bejutott az összdíjazású torontói női tenisztorna nyolcaddöntőjébe.
aug. 10
2:26
Vívó-vb: 3 selejtezőben 11 magyar (Metropol)
A kardozók már el is kezdték csoportasszóikat a SYMA Csarnokban.
aug. 10
2:30
Szucsoui tenisztorna: Babos győzött (Metropol)
Babos a szabadkártyával indult, kínai Csu Lin ellen lépett pályára kedden.
aug. 10
2:34
A NOB elnöke tiltakozott a téli rendezés ellen (Metropol)
A 2022-es katari labdarúgó vb-t télen rendeznék meg a meleg miatt.
aug. 10
2:38
Négy magyar a 64 között férfi párbajtőrben (Metropol)
Négy magyar lesz ott a férfi párbajtőrözők 64-es táblájának csütörtöki küzdelmeiben a budapesti vívó-világbajnokságon.
aug. 10
2:42
Több mint 7 millió dolláros összdíjazás (Metropol)
Busás jutalomra számíthatnak a szombaton kezdődő moszkvai szabadtéri atlétikai világbajnokság legeredményesebb versenyzői.
aug. 10
2:46
Messi, Ribéry vagy Ronaldo (Metropol)
Melyik világklasszis játékos kapja meg idén az Év játékosa-díjat?
aug. 10
2:50
A hősök pihennek vagy versenyeznek (Metropol)
„Van, aki már pihen, többen azonban a Világkupa-sorozat eindhoveni versenyén vesznek részt”.
aug. 10
2:54
Kiesett a Maccabi (Metropol)
Az előző körben a Győrt búcsúztató izraeli Maccabi Tel-Aviv kiesett a svájci FC Basel ellen a BL-ben.
aug. 10
2:58
Marosiék megszorították a világ legjobbjait (Metropol)
A magyar-amerikai duó csak döntő rövidítésben kapott ki az első helyen kiemelt olasz Errani- Vinci kettőstől.
aug. 10
3:02
Három magyar női tőröző maradt versenyben (Metropol)
Knapek Edina és Varga Katalin két, Mohamed Aida pedig egy tussal verte első ellenfelét a vívó-vb-n.
aug. 10
3:06
Sztárjai nélkül érkezik a cseh válogatott (Metropol)
Két jelenlegi legnevesebb játékosa, Petr Cech és Tomas Rosicky nélkül érkezik Budapestre a cseh labdarúgó-válogatott.
aug. 10
3:10
Telt ház várható a Bayern München győri fellépésén (Metropol)
Vasárnap 16 órától a BL-címvédő Bayern München labdarúgócsapata csap össze a magyar bajnok Győri ETO FC-vel.
aug. 10
3:14
Ötvenmillióval támogatják U19-es férfi kézilabda-vb-t (Metropol)
Kovács Péter, a magyar U19-es válogatott szövetségi edzője közölte, az az álmuk, hogy aranyérmet nyernek hazai közönség előtt.
aug. 10
3:18
Hosszú Katinka rövidpályás világcsúcsot úszott (Metropol)
Hosszú Katinka, a barcelonai világbajnokság kétszeres aranyérmese világcsúcsot úszott szerdán 200 méter vegyesen.
aug. 10
3:22
Mindhárom magyar kardozó a 16 között (Metropol)
Szilágyi Áron, Gémesi Csanád és Szatmári András is bejutott a legjobb 16 közé a férfi kardozók egyéni versenyében, a budapesti vívó-világbajnokságon.
aug. 10
3:26
Lemondott a kaposvári futballklub elnöke (Metropol)
A Kaposvár két vereséggel rajtolt az OTP Bank Ligában.
aug. 10
3:30
Két hét után menesztették az Anzsi Mahacskala vezetőedzőjét (Metropol)
A július 22-én lemondott Guus Hiddink utódjaként kinevezett Meulensteent Gadzsi Gadzsijev követi majd a gárda kispadján.
aug. 10
3:34
Vívó-vb: három magyar a nyolc között (Metropol)
Szilágyi Áron és Gémesi Csanád egymással vív a férfi kardozók negyeddöntőjében, harmadikként Szatmári András is bejutott a legjobb nyolc közé.
aug. 10
3:38
Vívó-vb: Szilágyi elődöntős (Metropol)
Gémesi Csanád éppen Szilágyitól kapott ki, Szatmári András pedig az orosz Nyikolaj Kovaljovtól egyetlen találattal.
aug. 10
3:42
Neymar először volt eredményes a Barcelonában (Metropol)
A 21 éves támadó az együttes első gólját szerezte a thaiföldi válogatott ellen 7-1-re megnyert szerdai barátságos mérkőzésen.
aug. 10
3:46
Hosszú Katinka újabb rövidpályás világcsúccsal nyert 200 vegyesen (Metropol)
Hosszú mellett Gyurta Dániel is aranyérmet nyert: 200 méter mellen.
aug. 10
3:50
Szilágyi Áron révén egy bronzzal kezdtek a magyarok (Metropol)
A kardozó Szilágyi Áron harmadik helyének köszönhetően nem maradtak érem nélkül a magyarok a budapesti MOL vívó-világbajnokság selejtezőket követő első, szerdai versenynapján.
aug. 10
3:54
Montreali tenisztorna: Ferrer korai búcsúja (Metropol)
A harmadikként kiemelt David Ferrer már a legjobb 32 között búcsúzni kényszerült szerdán a 3,5 millió dollár (787,5 millió forint) összdíjazású montreali férfi tenisztornán.
aug. 10
3:58
Torontói tenisztorna: Serena Williams sima sikere (Metropol)
Magabiztos győzelemmel jutott a nyolcaddöntőbe szerdán az első helyen kiemelt, világelső Serena Williams.
aug. 10
4:02
Nehéz hétvége előtt a címvédő Győr (Metropol)
A címvédő az NB I-ben a Ferencvárossal, barátságos meccsen a Bayern Münchennel játszik a hétvégén.
aug. 10
4:06
Babos Tímea elődöntős (Metropol)
Az első helyen kiemelt Babos Tímea két sima játszmában legyőzte a thaiföldi Tamarine Tanasugarnt.
aug. 10
4:10
FIFA-világranglista: a magyar válogatott 31. (Metropol)
A csütörtökön nyilvánosságra hozott világranglistáját változatlanul a világ- és Európa-bajnok Spanyolország vezeti.
aug. 10
4:14
Babos párosban is elődöntős (Metropol)
A magyar teniszező a holland Michaella Krajicekkel az oldalán két szettben legyőzte a másodikként kiemelt kínai duót.
aug. 10
4:18
Hosszú 100 vegyesen is világcsúcsot úszott (Metropol)
A barcelonai világbajnokságon 200 és 400 méter vegyesen is aranyérmes magyar sportoló az előfutamban 57.73 másodperces eredményt ért el.
aug. 10
4:22
Szász a 16 között, Révész kiesett (Metropol)
Szász leiskolázta az orosz Tatyjana Andrjusinát, „számolatlanul” érte el találatait lerohanó támadással.
aug. 10
4:26
Hat súlyemelő bukott meg doppinggal (Metropol)
A négy ukrán és két román emelőnél egyformán az anabolikus szteroidok közé tartozó sztanozololt mutattak ki a vizsgálatok.
aug. 10
4:30
Szász Emese negyeddöntős (Metropol)
Harmadik mérkőzésén is nagyon magabiztosan vívott Szász Emese.
aug. 10
4:34
Vívó-vb: biztos érmes Szász Emese (Metropol)
Negyedik asszójában is megállíthatatlannak bizonyult, ezzel bejutott az elődöntőbe Szász Emese.
aug. 10
4:38
Hosszú újabb világcsúcsa 100 vegyesen (Metropol)
Az esti fináléban 57.50-nel állított fel újabb világcsúcsot
aug. 10
4:42
Szász Emese bronzérmes (Metropol)
Egyetlen találattal kikapott az észt Julija Beljajevától az elődöntőben.
aug. 10
4:46
Serena Williams továbbjutott (Metropol)
A világelső amerikai teniszező továbbjutott, a friss wimbledoni bajnok Marion Bartoli kiesett Torontóban.
aug. 10
4:50
Djokovic szetthátrányból fordított (Metropol)
A szerb játékos az üzbég Denyisz Isztomint győzte le, és ezúttal egy, az 1970-es évekre emlékeztető parókában mozgatta meg a közönséget.
aug. 10
4:54
Doppingügyek árnyékában (Metropol)
A magyar sportolókkal nem lesz baj a szövetség és a Magyar Antidopping Csoport szerint.
aug. 10
4:58
Vívó-vb: búcsúztak a férfi tőrözők (Metropol)
Mind a négy magyar vereséget szenvedett a férfi tőrözők 64-es tábláján az első fordulóban.