A csehek legendás hokikapusa, a 44 éves Dominik Hasek is bekerült a februári téli olimpiára készülő válogatott bő keretébe.
szept. 13
12:48
Kosárlabda: a Győr könnyedén verte meg lengyel ellenfelét (She)
A csehországi Trutnovban zajló felkészülési tornán a győriek női kosárlabdacsapata vasárnap a 4–6. helyért folytatta szereplését, és a délelőtti mérkőzésen első félidei jobb játékának köszönhetően könnyedén győzte le a lengyel Energa Torunt. A győriek délután negyed 3-kor a rendező Kara Trutnov ellen harcolhatják ki a negyedik helyet.
szept. 13
13:12
F1: Trulli jótékonysági akciója (Behaviour)
Négyszázötvenezer eurót gyűjtött össze jótékonysági akciók keretében Jarno Trulli olasz Forma-1-es pilóta és csapata, a Toyota. A befolyó összeggel az áprilisi olaszországi földrengés áldozatait segítik.
szept. 13
13:30
Magyar siker a budapesti tenisztornán (Behaviour)
Az első helyen kiemelt Jani Réka-Luca nyerte a 10 ezer dollár összdíjazású budapesti salakpályás női tenisztornát, miután a vasárnapi döntőben két játszmában jobbnak bizonyult a harmadikként rangsorolt cseh Lucie Kriegsmannovánál.
szept. 13
13:42
Tenisz: Jani Réka Luca Kriegsmannová ellen nyert tornát (She)
Az első helyen kiemelt Jani Réka Luca nyerte meg a 10 ezer dollár összdíjazású budapesti salak pályás női tenisztornát, miután a vasárnapi döntőben két játszmában jobbnak bizonyult a harmadikként rangsorolt cseh Lucie Kriegsmannovánál.
szept. 13
13:44
Real Madrid: Raúl Albiol bokasérüléssel küszködik a keddi BL-meccs előtt (She)
Kisebb bokasérüléssel küszködik az Espanyol elleni győztes bajnoki után Raúl Albiol, a Real Madrid labdarúgója.
szept. 13
13:46
Profi ökölvívás: Chávez egy menet alatt elsöpörte ellenfelét (She)
Kevesebb, mint egy menet alatt elsöpörte az amerikai Jason LeHoulliert a veretlen Julio César Chávez. A fiatal mexikói agresszíven kezdte a meccset, és balhoroggal padlóra küldte ellenfelét, akinek ezt követően már esélye sem volt. Chávez következő meccsén minden bizonnyal az ír John Duddyval mérheti össze erejét.
szept. 13
14:00
Bajnokok Ligája: Kassai Viktor csak szerdán vezet mérkőzést (She)
Kassai Viktor a szerdai játéknapon kap találkozót a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének első fordulójában.
szept. 13
14:02
Videó: íme, Juhász szépítő gólja a belga éllovas ellen (She)
A volt debreceni csatár, Ibrahim Sidibe és a magyar válogatott középső védője, Juhász Roland is betalált a Sint Truiden–Anderlecht (2–1) találkozón. Nézze meg a listavezető és a brüsszeli lila-fehérek összecsapásának összefoglalóját!
szept. 13
14:06
Asztalitenisz Eb - Meccslabdát hárítva nyertünk! (Behaviour)
Meccslabdát hárítva nyert 3-2-re az esélyesebb belga csapat ellen a magyar férfi asztalitenisz-válogatott a stuttgarti Európa-bajnokság nyitónapján.
szept. 13
14:18
Asztalitenisz Eb: meccslabdát hárítva nyert a férfiválogatott (She)
Meccslabdát hárítva nyert 3–2-re az esélyesebb belga csapat ellen a magyar férfi asztalitenisz-válogatott a stuttgarti Európa-bajnokság nyitó napján.
szept. 13
14:20
Formula-1: kövesse az Olasz Nagydíjat élőben, az NSO-n! (She)
Elkezdődött a Formula–1-es világbajnokság Olasz Nagydíja. A futamról élő, szöveges tudósítást olvashat itt, a Nemzeti Sport Online-on!
szept. 13
14:22
Oroszország: döntetlen lett a moszkvai városi rangadó (She)
Már hat pont a hátránya az éllovas Rubin Kazannyal szemben a Szpartak Moszkvának, miután döntetlent játszott a Dinamo elleni városi rangadón az orosz labdarúgó-bajnokság 21. fordulójában.
szept. 13
14:24
Bayer Leverkusen: lengyel kapust szerződtettek a gyógyszergyáriak (She)
A Bayer Leverkusen labdarúgócsapata egyéves szerződést kötött a veterán lengyel kapussal, Tomasz Bobellel.
szept. 13
14:24
F1, Olasz-Nagydíj: Hamilton vezet, a Red Bull bajnokaspiránsa azonnal kiesett (Behaviour)
Elrajtolt a 60. Olasz Nagydíj.
szept. 13
14:26
Magyar US Open siker kapujában, Clijsters büntetőponttal döntős, parádés győzelmet aratott a férfi asztalitenisz-válogatott - a legfontosabb vasárnapi… (Behaviour)
A legfontosabb mai sportesemények délutáni összefoglalója.
szept. 13
14:36
MU: Ferguson élesen kritizálja a Scholest kiállító játékvezetőt (She)
A Manchester United menedzsere, Sir Alex Ferguson borzalmasnak nevezte Andre Marriner szombati döntését, amikor kiállította csapatának játékosát, Paul Scholest. Mint arról már korábban beszámoltunk, a címvédő 3–1-re verte meg idegenben a Tottenhamet.
szept. 13
14:42
Vizsgálat az ellenfelét fejen rúgó Adebayor ellen (Metropol)
Az Angol Labdarúgó Szövetség (FA) vizsgálatot indít annak kiderítésére, hogy a Manchester City togói csatára, Emmanuel Adebayor szándékosan rúgta-e fejen az Arsenal holland játékosát, Robin van Persie-t a két csapat szombati bajnoki mérkőzésén.
szept. 13
14:42
Fejberúgta ellenfelét, vizsgálják (Behaviour)
szept. 13
14:54
Tereprali: Carlos Sainz nyerte meg a Selyemút-ralit (She)
A spanyol Carlos Sainz diadalmaskodott a kilencnapos Selyemút-ralin, mely vasárnap a türkmenisztáni Asgabatban fejeződött be.
szept. 13
14:56
Hollandia: Tomasson vezette győzelemre a Feyenoordot (She)
Idegenben győzött a Feyenoord a holland labdarúgó-bajnokság 6. fordulójában.
szept. 13
14:58
Belgium: Vermaelen szerint még a játékosokat sem érdekli a válogatott (She)
Rendkívül élesen kritizálta a belga labdarúgó-válogatottnál uralkodó viszonyokat Thomas Vermaelen, az Arsenal védője.
szept. 13
15:00
Formula–1: Prost lehet Briatore utódja a Renault-nál (She)
Német sajtóértesülések szerint Flavio Briatore csapatfőnök helyét Alain Prost veheti át a Formula-1-es bajnokságban szereplő Renault-nál.
szept. 13
15:12
Portugália: nem hozott szerencsét a Marítimónak a délelőtti kezdés (She)
Hazai pályán kapott ki a Marítimo a portugál labdarúgó-bajnokság 4. fordulójában, a liga történetének első délelőtti meccsén.
szept. 13
15:14
Premier League: Agbonlahor döntött a birminghami rangadón (She)
Kifejezetten gyenge mérkőzést és kevés helyzetet hozott az angol labdarúgó-élvonalban a Birmingham City–Aston Villa városi rangadó, amely végül vendéggyőzelemmel zárult.
szept. 13
15:30
Formula-1: Rubens Barrichello nyerte meg az Olasz Nagydíjat (She)
A Formula–1-es világbajnoki sorozat Olasz Nagydíját a brazil Rubens Barrichello nyerte meg csapattársát, az összetettben vezető brit Jenson Buttont és a finn Kimi Räikkönent megelőzve. A második helyről induló német Adrian Sutil pályafutása legjobb eredményét érte el 4. helyével.
szept. 13
15:36
F1, Olasz Nagydíj: kettős Brawn-siker! (Behaviour)
Véget ért a 60. Olasz Nagydíj.
szept. 13
15:42
Barrichello győzött, Hamilton az utolsó körben csúszott ki Monzában (Infostart)
A brazil Rubens Barrichello nyerte a Forma-1-es Olasz Nagydíjat az angol Jenson Button és a finn Kimi Räikkönen előtt.
szept. 13
15:48
Bundesliga 2: tovább menetel az újonc Union Berlin (She)
Gólzáporos mérkőzésen diadalmaskodott az Union Berlin a német labdarúgó-bajnokság másodosztályának 5. fordulójában.
szept. 13
16:06
Olimpia: Ausztria még sokáig nem lesz házigazdája a játékoknak (She)
Norbert Darabos sportminiszter szerint Ausztria hosszú időre lemondhat arról, hogy olimpiai játékokat rendezhessen.
szept. 13
16:12
Hamilton az utolsó körben esett ki (Metropol)
A világbajnoki pontversenyben második brazil Rubens Barrichello (Brawn GP) diadalmaskodott a Forma-1-es Olasz Nagydíjon vasárnap, Monzában, a vb-éllovas brit csapattárs, Jenson Button és a finnek egyszeres világbajnoka, Kimi Räikkönen (Ferrari) előtt.
szept. 13
16:12
F1: élnek a brazil világbajnoki remények (Behaviour)
A világbajnoki pontversenyben második brazil Rubens Barrichello (Brawn GP) diadalmaskodott a Forma-1-es Olasz Nagydíjon vasárnap, Monzában, a vb-éllovas brit csapattárs, Jenson Button és a finnek egyszeres világbajnoka, Kimi Ra:ikkönen (Ferrari) előtt.
szept. 13
16:24
Atlétika: Semenyát rendkívül megviselte nemvizsgálatának eredménye (She)
A Guardian információi szerint Caster Semenyát rendkívül megviselték azok az ausztrál lapokban megjelent hírek, amelyek szerint a Nemzetközi Atlétikai Szövetség (IAAF) vizsgálatai alapján hermafrodita.
szept. 13
16:42
Hollandia: az Ajax hat góllal verte meg Fehér Csabáékat (She)
A holland labdarúgó-bajnokság bajnokság 6. fordulójában az Ajax 6–0-ra verte meg a Fehér Csabát végig soraiban tudó NAC Bredát.
szept. 13
17:00
Formula-1: Jár a gratuláció a csapatnak - Rubens Barrichello (She)
Rubens Barrichello alig találta a szavakat a Formula–1-es Olasz Nagydíjon elért győzelme után. A Monzában 2002 és 2004 után immár harmadszor nyerő Brawn-pilóta nem győzte dicsérni csapatát a futamot követően.
szept. 13
17:18
Serie A: kétgólos Internazionale-siker a Parma ellen (She)
Az Internazionale hazai pályán 2–0-ra verte meg a Parmát az olasz labdarúgó-bajnokság harmadik fordulójában.
szept. 13
17:20
Videó: nézze meg, hogyan verte meg az Inter a Parmát! (She)
Az Internazionale hazai pályán 2-0-ra verte a Parma csapatát, Samuel Eto'o és Diego Milito góljaival. Nézze meg, hogyan mattolták a kék-fekete támadók a vendégek kapusát!
szept. 13
17:36
Bundesliga: nem született gól az észak-németországi derbin (She)
Gólnélküli döntetlenre végzett egymással a Werder Bremen és a Hannover a német labdarúgó-bajnokság 5. fordulójában.
szept. 13
17:42
Büntetőkkel kapott ki az FTC (Behaviour)
A Ferencváros hazai pályán - háromgólos előnyt eltékozolva - szétlövésben szenvedett vereséget a romániai Brasovtól a közös magyar-román jégkorong-bajnokság, a MOL Liga vasárnapi játéknapján.
szept. 13
17:54
Öttusa: aranyérem női váltóban az ifjúsági Európa-bajnokságon (She)
Aranyérmet nyert a magyar lány váltó az ifjúsági öttusázók törökországi Antalyában rendezett Európa-bajnokságán.
szept. 13
17:56
Championship: Cardiffban nyert a Newcastle, magyarok a kispadon (She)
Magyar érdekeltségű mérkőzést játszottak az angol labdarúgó másodosztály hatodik fordulójában, de Cardiffban egyik honfitársunk sem kapott szerepet.
szept. 13
17:58
Soproni Liga: FTC-MTK mérkőzés élőben itt, az NSO-n! (She)
Kövesse velünk a Soproni Liga 7. fordulójának vasárnapi rangadóját, a Ferencváros–MTK találkozót!
szept. 13
18:00
Jégkorong MOL Liga: idegenben ütötték ki az SC Csíkszeredát a dunaújvárosiak (She)
A Dab.Dolcer 5–1-re legyőzte a hazai pályán játszó SC Csíkszeredát a jégkorong MOL Liga 2. fordulójában.
szept. 13
18:02
Vízilabda: Partizan-siker született a nagyváradi tornán (She)
A szerb Partizan Beograd nyerte meg a nagyváradi nemzetközi férfi vízilabdatornát, amelyen három magyar élvonalbeli együttes is indult.
szept. 13
18:12
Asztalitenisz: vereséggel kezdtek a nők az Európa-bajnokságon (She)
A Póta Georgina, Tóth Krisztina, Lovas Petra összeállítású női asztalitenisz-válogatott 3–0-s vereséget szenvedett a lengyelektől a stuttgarti Európa-bajnokságon.
szept. 13
18:18
F1: így áll a vb 4 futammal a vége előtt (Behaviour)
szept. 13
18:20
Ifjúsági öttusa Eb - Aranyérem női váltóban! (Behaviour)
szept. 13
18:30
Férfi kosárlabda Eb: a macedónok megverték a németeket (She)
A macedón válogatott tizenegy ponttal verte meg Németországot a férfi kosárlabda Eb középdöntőjében.
szept. 13
18:36
Győzelemmel mutatkozott be a Roma új edzője (Metropol)
A címvédő Internazionale két góllal legyőzte a vendég Parmát az olasz labdarúgó-bajnokság harmadik fordulójában.
szept. 13
18:36
Serie A - győzelemmel hangolt a BL-startra a Debrecen csoportellenfele (Behaviour)